Stranica 4 od 74 PrvaPrva ... 234561454 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 2199

Tema: ~Silmarillion/Hobit/LOTR~

  1. #91
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    ajd ako mozes reci neku stranicu sa skinom za windows(gothmog imao si i ti imba skin pa reci odakle si skinuo(18. str na alt-f4 desktop temi)ajd plz)
    Našao sam ga na http://www.themexp.orgS, a da ju otvoris moras skinut program stylexp (ako se ne varam),kojeg ces pronaci na istom siteu...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  2. #92
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Evo malo dobris stranica sa slikama i ostalim stvarima iz LOTR-Trilogije.
    Iskreno ova je za mene najbolja.

    http://www.leavesofgold.co.uk/

    http://ezthemes.ezthemes.com/pcenhance/wp/main.phtml?
    blank+Movies+L


    http://lordoftherings.net/
    Evo ove nisu loše dok ne nađem novih i boljih skidajte sa ovih.

  3. #93
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Ljudi pa šta je ovo pričajte malo odrzite ovaj topic zivim.

    E da te pitam Gothmog di je onaj skin od LOTR.Odem na onu stranicu na koju si me uputio i upišem LOTR u trazilicu ali mi izbaci neke stranice.
    Ljudi pričajte malo o LOTR.

  4. #94
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Khm...ma raspravljalo se o LOTR,no na Durinovoj temi (btw. Durin,onaj site o Alataru i Pallandu je zanimljiv),a i na nekim drugim forumima...te se malo ucio teleri,zahvaljujući tvome siteu...

    Onaj skin...ergo! pa jesi malo procackao? ja sam je nasao negdje na 52./53. stranici...probaj upisat "gondor",kao keyword...

    Nego,Demon? Jesi nabavio extended verzije filmova?

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  5. #95
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Jeste li fanovi LOTR serijala?Jeste li fanovi Rome:Total War serijala?Da li ste se ikada pitali što bi bilo kada bi se napravila Lotr igra na Rome:Total War engienu?Dogurali smo jako blizu tome-jedan sam mod otkrio u mračnim šumama interneta.Lotr mod na Total War engienu!!!JNisam ga još instalirao jer mi je grafička otišla u Prazninu,ali prema ovim slikama...ingame screenshotovima....A kakav će mod tek napraviti kada izađe druga ekspanzija za Rome:Total war,Alexander.Imati ćemo campaign map LOTR-a.Za sada imamo Isangard,Mordor,Gondor.....ista glazba i zvukovi kao u filmu.Da vam kažem adresu???

  6. #96
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Ma nisam imam samo Two Towers Extended verziju.A 1 i 3 nisam nabavio.

    Nego ljudi jeste čuli za BFME2-Rise of the Witch King,jeste da nije za ovu temu i da nećemo raspravljati o tome nego ono samo da vas obavjestim.

    Jel imate ljudi možda šta zanimljivo o LOTR-U?
    Pozdrav.

  7. #97
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ja imam RoTK extended edition

  8. #98
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    E Gothmog de mi samo javi odakle si ti ?

  9. #99
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Jeste li fanovi LOTR serijala?Jeste li fanovi Rome:Total War serijala?Da li ste se ikada pitali što bi bilo kada bi se napravila Lotr igra na Rome:Total War engienu?Dogurali smo jako blizu tome-jedan sam mod otkrio u mračnim šumama interneta.Lotr mod na Total War engienu!!!JNisam ga još instalirao jer mi je grafička otišla u Prazninu,ali prema ovim slikama...ingame screenshotovima....A kakav će mod tek napraviti kada izađe druga ekspanzija za Rome:Total war,Alexander.Imati ćemo campaign map LOTR-a.Za sada imamo Isangard,Mordor,Gondor.....ista glazba i zvukovi kao u filmu.Da vam kažem adresu???
    ...ehm! Nisam bas fan Rome: Totala Wara,no svaka nova LOTR igra je dobrodosla,sto se mene tice...stoga pretty please,with sugar and cream on top, post the link...

    @Demon Hunter---Check PM

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  10. #100
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Jeste li fanovi LOTR serijala?Jeste li fanovi Rome:Total War serijala?Da li ste se ikada pitali što bi bilo kada bi se napravila Lotr igra na Rome:Total War engienu?Dogurali smo jako blizu tome-jedan sam mod otkrio u mračnim šumama interneta.Lotr mod na Total War engienu!!!JNisam ga još instalirao jer mi je grafička otišla u Prazninu,ali prema ovim slikama...ingame screenshotovima....A kakav će mod tek napraviti kada izađe druga ekspanzija za Rome:Total war,Alexander.Imati ćemo campaign map LOTR-a.Za sada imamo Isangard,Mordor,Gondor.....ista glazba i zvukovi kao u filmu.Da vam kažem adresu???
    ajde ispljuni

  11. #101
    Guest
    Reci,reci

  12. #102
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Stranica je lotrtw.com.Pogledajte screenshotove 2.0 verzije ovog moda.To ću predložiti da bude na Pcplay-ovom DvD-u.Iako ga meni ne želi downloadati...možda traži onaj Firefox internet browser.

  13. #103
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Ploče
    Postova
    11
    Dje ste lotroljupci!
    Don't eat yellow snow

  14. #104
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Ma Gothmog mislio sam da se nekako dogovorimo oko ovih produženih verzija ali ebiga ti si daleko.Pa zato ništa.Nekako ću ja već i nabavit.

  15. #105
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao Maglor
    Dje ste lotroljupci!
    Evo nas,sine Feanorov...dobrodošao! Postaj kakav dobar link...

    Demon,sredit ćemo nešto,ne očajavaj...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  16. #106
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Ma nema frke Gothmog samo bih volio pogledati te Extended verzije.
    Ajmo ljudi samo postajte...

    Šta još niste...pa šta čekate.

  17. #107
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Evo dobre teme o Vilenjacima Mirkwooda!

    http://www.glyphweb.com/arda/default...thranduil.html

  18. #108
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    http://www.lotrlibrary.comS--->sve o svemu

    http://www.geocities.com/eyecanspy/elfquiz.htmlS--->which one are you?

    http://valarguild.orgS--->jedna od boljih stranica

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  19. #109
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    O Gothmog vratio si se.Ovo su dobre stranice.Čvrste sigurno neće popustiti.
    Just kidding.
    na onome Whitch are you Ispao samSFingolfin.
    Pa disi ti Gothmog nema te dugo.De da oživimo temu.

  20. #110
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Ej,Demon! Vidim,napokon si odlučio rješit problem prevelike donje čeljusti i prerazvijenih očnjaka...makar, ni ovi novi rogovi ti ne stoje baš najbolje,no zato imaš uistinu prodoran pogled...doktor Glumičić je solidno odradio posao....

    A ja? pa eto,nošen sam poslom i lutam po lijepoj našoj...u međuvremenu,ponavljam gradivo u Oblivionu,te vježbam virtualnu komunikaciju te čarobiranje u Guild Warsima...

    Trenutno odmaram glavu od Tolkiena i Middle-Eartha,pa čitam S. Kinga...no to ne znači da nisam nabavio nešto novo iz LOTR franšize...
    nabavio (dobio) sam figuricu svima nam dragoga čarobnjaka Olorina...

    A i tvoj darak privodim kraju,radim na njemu kad nadjem slobodnog vemena,stoga ne budi stranac na ovom forumu...kada bude gotovo šaljem ti PP...

    Što se tiče onog testa,ispao sam Thingol....baš sam faca...

    ne budi stranac,mellon...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  21. #111
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Pod prvo nisam stranac. Ja sam ti Legolas Greenleaf Princ of the Mirkwood son of King Thranduil.Defender of the Elves.The friend of the Wizards.
    Kako to misliš da sam stranac.
    A o kakom darku pričaš.Nisi me obavjestio o tome.
    P.S-Nabavio sam The One Ring of Sauron i Rukavicu ofd Witch Kinga od Angmara.Stalno je furam.Preterano je.
    Samo postaj,nove stranice.
    Mae Govannen Gothmog.

  22. #112
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Two Hobbit Films Planned
    MGM touts twice the LOTR prequel action.
    by IGN Staff

    October 25, 2006 - MGM and New Line Cinema are moving ever closer to making J.R.R. Tolkien's The Hobbit a big-screen reality. And now it seems that the studios may be planning not one, but two films based on the 1937 fantasy novel.

    MGM chief operating officer Rick Sands revealed the plans this past weekend during a trade show in Orlando, Florida, according to the Hollywood Reporter.

    The Hobbit follows Bilbo Baggins on an adventure with a band of dwarves and the wizard Gandalf as they attempt to reclaim the dwarves' stolen treasure and restore their kingdom

    This is the second time in the past month that Sands has publicly commented on the project. A few weeks ago, he issued a statement in response to a fan petition urging MGM and New Line to pursue Lord of the Rings helmer Peter Jackson as the director of The Hobbit.

    "Peter Jackson's phenomenal success with The Lord of the Rings trilogy makes him the first and most ideal choice for directing The Hobbit. MGM would be thrilled to collaborate with the Academy Award-winning director on this MGM New Line Cinema production," Sands said.
    Odlična vijest ! nadam se da ovo nije novinarska patka...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  23. #113
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    lol koja ironija....na onom kvizu sam ispo Feanor

  24. #114
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    I ja sam isto Feanor.Samo se nadam da će ovaj film hobit ispasti dobro-bunim se protiv onoga što redatelj Peter Jackson hoće.Naime on želi hobita podjeliti u dva dijela samo sa puno mračnijom atmosferom.Mislim da će u prvom djelu biti putovanje do Erebora (slično Prstenovoj Družini,puovanje) a u drugom djelu velike bitke poput bitke pet naroda,borba ljudi Esgarotha sa Smaugom (sličnije Dvije Kule i Povratku Kralja).Što se vama više dopada?

  25. #115
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    nije dobro šta ce biti u dva dijela :naughty: to će biti sao zbog tga jer su bitke,a hobit nije upoće "ratni" nego pustiolovna knjigA

  26. #116
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    ja sam ispo Turgon,noble king of gondolin

  27. #117
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Durin
    I ja sam isto Feanor.Samo se nadam da će ovaj film hobit ispasti dobro-bunim se protiv onoga što redatelj Peter Jackson hoće.Naime on želi hobita podjeliti u dva dijela samo sa puno mračnijom atmosferom.Mislim da će u prvom djelu biti putovanje do Erebora (slično Prstenovoj Družini,puovanje) a u drugom djelu velike bitke poput bitke pet naroda,borba ljudi Esgarotha sa Smaugom (sličnije Dvije Kule i Povratku Kralja).Što se vama više dopada?
    slušaj Durine,miđidu jedan,gledaj to šta ce hobit bitu u dva dijela s vedrije strane,jer Hobit Knjiga (bez predgovora i tih sran*a) ima 226 strana,znači neće se (nadam se) dogodit slučaj kao u FoTR,izostavit neke djele,već će se svaki detalj prenijet na film...ja se barem tomu nadam

  28. #118
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao Durin
    I ja sam isto Feanor.Samo se nadam da će ovaj film hobit ispasti dobro-bunim se protiv onoga što redatelj Peter Jackson hoće.Naime on želi hobita podjeliti u dva dijela samo sa puno mračnijom atmosferom.Mislim da će u prvom djelu biti putovanje do Erebora (slično Prstenovoj Družini,puovanje) a u drugom djelu velike bitke poput bitke pet naroda,borba ljudi Esgarotha sa Smaugom (sličnije Dvije Kule i Povratku Kralja).Što se vama više dopada?
    slušaj Durine,miđidu jedan,gledaj to šta ce hobit bitu u dva dijela s vedrije strane,jer Hobit Knjiga (bez predgovora i tih sran*a) ima 226 strana,znači neće se (nadam se) dogodit slučaj kao u FoTR,izostavit neke djele,već će se svaki detalj prenijet na film...ja se barem tomu nadam
    Meni se osobno svidja ideja mračnijeg hobita,pogotovo u rukama P. Jacksona...perfekcionist je...jedino ne znam kako ce izgledat casting...u tom pogledu se nadam kako nece podbacit...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  29. #119
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Što je miđid?
    Baš me zanima kakva će biti glazba.Ako bude ona iz lotr mogle bi mi se oči navlažiti od sreće.Ok,nadam se da će puno toga biti iz knjige preneseno na film ali ne vjerujem da će biti ljepše dočarano nego što je to napisano u knjizi.

  30. #120
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Što je miđid?S
    Baš me zanima kakva će biti glazba.Ako bude ona iz lotr mogle bi mi se oči navlažiti od sreće.Ok,nadam se da će puno toga biti iz knjige preneseno na film ali ne vjerujem da će biti ljepše dočarano nego što je to napisano u knjizi.
    kepec,patuljek...
    Jackson je pametan,zna on šta treba napravit,i najvjerojatnije će uzet opet HowardaShorea...
    nema mi lepše ojesme od Breaking of Fellowship,baš je inspiravajuca

Slične teme

  1. LOTR:BFME2
    By Tri66a in forum Online gaming & living
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-09-2007, 19:56
  2. LOTR RPG?
    By Tri66a in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-07-2006, 20:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •