Stranica 2 od 74 PrvaPrva 12341252 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 2199

Tema: ~Silmarillion/Hobit/LOTR~

  1. #31
    ja aragorn

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao Black-knight
    Ja sam ispao FRODO

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Jeste znali da je treba Sean Conery glumiti Gandalfa ?
    ....hahaha...to bi definitivno bio puuuno losiji izbor....kad ga samo zamislim u halji...

    ....vidim da ima ovdje dosta Aragorna...i imamo jednog ring bearer-a...takodjer,kljucan karakter...fali nam jos prstenove druzine...hehehe

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Ja ispo Boromir

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    evo...jos jedan test...malo tezi,no ako ste procitali knjige-no frx...ja sam ispao The Wizard...bas sam faca...

    http://www.okcupid.com/tests/take?testi ... 9933126532

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    ja sam ork

  7. #37
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Jeste znali da je treba Sean Conery glumiti Gandalfa ?
    ....hahaha...to bi definitivno bio puuuno losiji izbor....kad ga samo zamislim u halji...
    A Ime ruže?

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Jeste znali da je treba Sean Conery glumiti Gandalfa ?
    ....hahaha...to bi definitivno bio puuuno losiji izbor....kad ga samo zamislim u halji...
    A Ime ruže?
    umberto eco

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Vidim da sam našao nekog ko misli kao ja.Vidim da Voliš Tolkiena,Gospodara prstenova i ostale fantastike iz tog svjeta.Ali ja sam zagrižen za Lotr i to puno sam zagrizen.
    Ovako Filmove i neznam koliko sam puta gledao,znam već svaku scenu napamet.Kada sam nabavio prvi dio.Naježio sam se kada sam ga gledao.A najviše mi se dopao Legolas Greenleaf son of King Thranduil.I naravno:"Plako sam kad je Gandalf pao sa Mosta Khazad Dum".Drugi dio je super:Bitka kod Helms Deep.I treći naravno odličan je.
    Najbolji lik mi je Legolas Greenleaf.
    Imam samo The Two Towers od produžene verzije.Zato sam idošao na ovaj post da vidim ako tko ima lotr produžene verzije pa da se dogovorimo.A izato sto sam Fan lotr.
    Od Igri imam:Fellowship of the Ring,LOTR The Return of the King,War of the Ring,BFME1-2.Imam i pun k.... slika na kompu.
    A od Knjiga imam i što sam pročito je:
    The Hobbit.LOTR 1,2,3,Silmarillion,Atlas of Middle Earth,Nedovršene pripovjesti,Peoples of Middle Earth,History of Middle Earth,Maps of middle earth.Da i imam jedan od najboljih mačeva po meni u LOTR trilogiji GLAMDRINGA.Puno sam se namučio da ga nabavim i koštalo me.Ali nemože se opisati to zadovoljstvo držati u ruci mač kao i iz filma.
    Jednostavno obožavam LOTR.
    Nemože se opisati taj osjećaj kad se gledaju filmovi i kada na netu gledam one silne mačeve,rukavice,lukove i ostalo.
    Odlično je.

  10. #40
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    Code:
    <p align="center"><table border="1" bgcolor="#000000"><tr><td>[img]tr_aragorn.jpg[/img]</td></tr>
    <tr><td>What LoTR Character Are You?</td></tr></table>
    ja ispah aragorn! wheeeee. i'm sexy! i'm sexy

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Demon Hunter,uistinu mi je drago,da sam pronasao jos jednog fanatika...a prijatelju fanatiku cu uvijek rado pomoci...javi mi se na Yahoo mail,ili u ponedjeljak (05.06) iza 21h na ICQ...

    Meni je takodjer drag Gandalfov mac,no titulu najboljeg maca,kojeg nismo imali prilike upoznati na filmu,jest mac Turina Turambara (silmarillion)...
    Prisjeti se...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    nemoj, ne.........aragonv sword je baš kulj!

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Jel misliš na Gurthang.Ili neki drugi? Zaboravio sam davno sam čito Silmarillion.Ajd mi daj E-mail pa ćemo se dogovoriti.Volio bih pogledat produžene verzije a pogotovo prvi dio.Ako ti šta treba samo kaži.I da odakle si?Čujemo se!

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    ja sam ispao arwen
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao Demon Hunter
    Jel misliš na Gurthang.Ili neki drugi? Zaboravio sam davno sam čito Silmarillion.Ajd mi daj E-mail pa ćemo se dogovoriti.Volio bih pogledat produžene verzije a pogotovo prvi dio.Ako ti šta treba samo kaži.I da odakle si?Čujemo se!
    Da,mislio sam na Gurthang...the Black Sword
    http://img269.imageshack.us/my.php?imag ... ang4jk.jpg
    pa sad ti reci da je Glamdring ljepši...sok-jok

    BTW...check PP,Demon hunter...

    Dragi moji fanovi LOTR-a,evo vam malo zabave,ako je BFME2 dosadio a ne možete dočekati LOTR MMORPG...

    http://www.funzap.com/game313.html

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Pa dobro nije loš.Samo svako ima svoje mišljenje.Gledo sam poruku.Ali sad nikako da uvatim vremena znaš...matura,vozački i ostale gluposti.Slušaj pa možemo i ovako da se dogovorimo.Pošalji mi privatnu poruku preko foruma za te Produžene verzije pa ćemo vidit,i dogovorit se.
    Odakle si?

  17. #47
    Member Plants Vs Zombies CoLosS's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    38
    Knjige sam pročitao (prije filmova) x puta , filmove odgledao također, zbog LOTR Onlinea uzeo ADSL i sada čekaaaaaaaaaam.

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    svi čekamo...nadamo se, i opravdano...

    A ako ste se uvijek divili pismima u LOTR svijetu,našao sam nešto zanimljivo na netu...

    http://www.thehutt.de/tolkien/fonts.html

    jako zgodno...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    E fontovi su odlicni THNX
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    fontovi su prve klase cool
    alo?

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    2.dio-meni najbolji (Minas Tirith fajt!!!!)
    Minas Tirith je u trećem dijelu!

    A znate i sami ako ste čitali knjigu da se film, dosta odudara od knjige!!!
    U knjizi prvoj----Frodo i Sam su na početku upoznali neke vilenjake koju su putovali blizu Shire, a tog nije bilo!
    Sheloba je u knjizi drugoj!!!

    1.Prstenova Družina - Najbolja knjiga i najboilji film
    2.Knjiga druga-najlošiji film i osrednja knjiga
    3.Povratak kralja - Srednji film, i srednja knjiga
    4.Hobit - super knjiga
    5.Silimarion- Dosadan
    6.Priče Toma Bombaldila iz opasnih prijedjela-loše
    7.Nedovršene pripovjesti- osrednje
    ------------------------
    btw. Jesam se iznenadio kada sam pročitao u silimarionu, da je sauron bio samo sluga onome Najvećem neprijatelju!!!Morgothu!!
    A usereš se kad pročitaš da je balroga bilo ko u priči..........

  22. #52

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    Jesam se iznenadio kada sam pročitao u silimarionu, da je sauron bio samo sluga onome Najvećem neprijatelju!!!Morgothu!!
    A usereš se kad pročitaš da je balroga bilo ko u priči..........
    Melkor au Eru...pa iznenađenje i nije bilo toliko,posto se negdje na početku spominjalo,da je Melkor/Morgoth imao Maia-u Saurona...

    A što se tiče vojske Balroga,sa njihovim vođom Gothmogom...mmm...iskreno se nadam da će Jackson ostat dosljedan svojoj riječi,i da će snimit Silmarilliona...zamisli scenu bitke kod Angbanda...

    Onaj wallpaper,Sauron bez oklopa---to ti nije Sauron,već usta Sauronova (I see the halfling was dear to thee,oh Gandalf greybeard...prođu me trnci,svaki put kad prozbori)...Sauron nije imao tijela u LOTR...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    e, a i nešto su pričali da će snimiti hobita, pa ga neće, i sad se nezna!

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Da,oooovaj...negdje na forumu sam vec naveo sto je P. Jackson rekao za snimanje Hobbita i Silmarilliona...dakle:

    ...imam zarku zelju da snimimo i Hobbita...cak i Silmarilliona! No,trilogija mi je oduzela deset godina zivota,i jednostavno...trebam odmora..."

    ---pa sad,da li je htio samo podignut prasinu,ili je mislio ozbiljno...only time will tell...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  26. #56
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: ~Silmarillion/Hobit/LOTR~

    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    Vec duze vrijeme nastojim doci do crtić verzije trilogije (iako su samo prva dva dijela napravljena),kojega sam gledao daaavno...no nadam se da cu i to jednoga dana nabavit...
    Prva dva? Mislio sam da je napravljen samo jedan. Ako se varam odmah javljaj! Bolji mi je taj crtić od ovih fancy filmova
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    Ja sam znao da su samo dva napravljena, ali sam čuo da u hrvatskoj ima samo prvi!

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488

    Re: ~Silmarillion/Hobit/LOTR~

    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    Dakle, htio bih vidjet koliko na forumu ima fanova "The One Ring"-a...kako ste se zakacili na Prsten,jeste li citali knjige,imate li kakav poseban "artefakt" ,koliko ste puta gledali filmove,jeste li gledali onaj stari dobar crtić o trilogiji,i naravno ako imate kakav dobar link za koji nisam cuo,svakako postajte...a sad da vidite moju dijagnozu,pa ako se nadje netko bolji,castim ga gajbom...
    Zakacio sam se na Prsten,procitavsi Hobita,onako cisto iz dosade...od onda sam ovisnik o svakom proizvodu iz franšize
    Ponosan sam vlasnik Ring of Power-a,kupljenog sa neta.
    Jos ponosniji vlasnik Silmarilliona i Hobita na engleskom.
    Knjige procitao 9 puta.
    Filmove pogledao: Družinu - 37 puta
    2 Kule - 29 puta
    ROTK - 33 puta
    Vec duze vrijeme nastojim doci do crtić verzije trilogije (iako su samo prva dva dijela napravljena),kojega sam gledao daaavno...no nadam se da cu i to jednoga dana nabavit....
    Nedavno sam nabavio box set extended verzije filmova,i naprosto uzivam u njima...

    ...mislim da sam se dovoljno hvalisao...sad je red na vama...
    Čito Silmarilion, zakačio se hobitom, čito sva tri djela, više ne znam ni sam koliko sam puta gledo film, veliki sam fan,gledo sam produljenu verziju sa dodacima, a crtić samo potraži u nekoj videoteci(pretraži grad i naći ćeš ga(po pretpostavkom da si u Zagrebu . Sam crtić je po meni tehnički vrlo loš,ali ga ipak vrijedi pogledati.

    EDIT: Da, u Hrvatskoj ima samo prvi dio i moguće ga je nabavit u Zagrebu.
    Metal Up Your Ass \m/

  29. #59
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    Ja sam znao da su samo dva napravljena, ali sam čuo da u hrvatskoj ima samo prvi!
    WB je napravio Hobita, i godinu kasnije Gospodara Prstenova. Oba je moguće nabaviti u hrvatskoj.

  30. #60
    Gledala sam oba. Solidno napravljeno.

Slične teme

  1. LOTR:BFME2
    By Tri66a in forum Online gaming & living
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-09-2007, 19:56
  2. LOTR RPG?
    By Tri66a in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-07-2006, 20:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •