Stranica 34 od 74 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 991 do 1.020 od 2199

Tema: ~Silmarillion/Hobit/LOTR~

  1. #991
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Wot?! Wot?! Wooot?!

    Dva filma?! Drugi film ce se vezat za "Silmarillion"?! Pa ovo su sigurno zanimljive novosti! Ja sam jedino znao da su PJ i NLC pred dogovorom...ovo su zbilja odlicne vijesti! Jos samo da se potvrde...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  2. #992
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    Sjećam se,kad sam čitao nešto o LOTR TCG-u,vidio sam karte s Nazgulima na koje,uz "Ulaire",što je drugi naziv za Nazgule,piču neka imena,pa me zanima,da li je Tolkien za života istaknuo ijednu utvaru osim Witch-Kinga,da li je to dodao njegov sin,ili netko treči?
    Također,jel zna netko nešto više o Uruk-Haima,jesu li oni drukčiji od Uruka,jesu li oni hibridiljudi i orkova,ili orkvoa i goblina,kako tvrde neki izvori,te da li u knjigama ima šta o Lurtzu,i zašto su oni u filmu prikazani kako nastaju iz blata?
    Za kraj,malo Off-Topic:kad su orci u ostalom fantsyju,npr. TES-u ili Warcraftu,postali zeleni,kad su u LOTR-u (bar filmovima) oni sivo-smeđi?

  3. #993
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Sto se tice Nazgula....o nijma je sve poznato i oni se spominju u knjigama.

    Jer Nazguli su bili ljudi....Devet Kraljeva kao sto Prolog i kaze u Fellowship of the Ring!

    Jos ti je poznat od Nazgula i Khamul....Easterling...a drugi su prica se iz Numenora!

    A oko Witch Kinga se sve vrti jer je on jedan od najpoznatijih Neprijateljskih likova.

    O njemu sve ima,kako je stupio u vezu s Sauronom...o Angmaru...njegovom padu!

    A Uruk-Hai!
    Neka ti to netko drugi odgovori,ja sam vise za Dobru stranu i Vilenjake!

  4. #994
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Sjećam se,kad sam čitao nešto o LOTR TCG-u,vidio sam karte s Nazgulima na koje,uz "Ulaire",što je drugi naziv za Nazgule,piču neka imena,pa me zanima,da li je Tolkien za života istaknuo ijednu utvaru osim Witch-Kinga,da li je to dodao njegov sin,ili netko treči?
    Također,jel zna netko nešto više o Uruk-Haima,jesu li oni drukčiji od Uruka,jesu li oni hibridiljudi i orkova,ili orkvoa i goblina,kako tvrde neki izvori,te da li u knjigama ima šta o Lurtzu,i zašto su oni u filmu prikazani kako nastaju iz blata?
    Za kraj,malo Off-Topic:kad su orci u ostalom fantsyju,npr. TES-u ili Warcraftu,postali zeleni,kad su u LOTR-u (bar filmovima) oni sivo-smeđi?
    1.)Puno stvari se zna o Kralju-Vješcu,imaš o njemu puno u gotovo svakoj knjizi,o Khamulu (Sjenka s Istoka,Crni istočnjak) se zna da je bio dozapovjednik,odmah drugi po "činu" do Gospodara Nazgula.
    Izvoli isječak iz "Nedovršenih pripovijesti": "...a valja zamjetiti i da se u jednoj odbačenoj inačici ovog odlomka u Dol Gulduru nalazio samo jedan Nazgul (koji ne nosi ime Khamul,već se spominje samo kao "Drugi vođa (Crni Istočnjak)"),dok je jedan ostao pri Sauronu kao njegov javni glasnik.-Iz bilježaka u kojima potanko opisuje kretanje Crnih Jahača u Shireu ispostavlja se da je Khamul bio taj koji je došao u Hobbiton i obratio se Čiči Gamgeeju,koji je slijedio hobite putem za Stock i koji ih je zamalo ulovio na skeli u Buckleburyju.Jahač koji je bio sa njim,kojeg je dozvao kricima s grebena iznad Woodhalla i s kojim je posjetio farmera Maggota,bio je "njegov sudrug iz Dol Guldura".Za Khamula se kaže da je bio najspremniji od svih Nazgula,nakon Crnog zapovjednika osobno,da opazi prisutnost Prstena,ali i onaj čija je moć u najvećoj mjeri bivala smetena i smanjena pri danjemu svijetlu."
    2.)Za orke se nezna baš puno jer je Tolkien uvijek veću važnost pridavao strani dobra,ali se zna da su ti orci podnosili danje svjetlo i sunce i mogli se po njemu prirodno kretati.A što se tiče "rođenja iz blata" to je opet jedan dio koji je bilo potrebno iskriviti za svrhe filma poput mnogih drugih stvari.

  5. #995
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    New Line Cinema hit with $125K fine in Peter Jackson lawsuit


    A judge has ordered New Line to pay $125,000 in sanctions for failing to turn over court-ordered documents in the ongoing legal battle with director Peter Jackson.

    Jackson's attorneys also may be allowed to directly inspect New Line's files if it doesn't produce several audits within 21 days and the studio must hire an outsider to collect electronic documents, including emails.

    New Line is accused of giving affiliates favorable licensing deals and failing to properly calculate revenue from DVD sales of 2001's "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring."
    Mala sudska novost...Negdje sam takodjer procitao da je produkcija zapocela,ali sajt i ije bas pouzdan,pa ne polazem puno nade u tu vijest...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  6. #996
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Ne znam da li je bila vijest


    http://www.net.hr/film-glazba/page/2...9/0362006.html

    Uglavnom Peter Jackson snima Hobita
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  7. #997
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Da,znaci ta vijest je sada potvrdjena....makar nije isto producirati film i režirati...

    Znam da ce PJ imati velik utjecaj u filmu,ali nije redatelj...ali sta je,tu je... glavno da se snima...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  8. #998
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    PJ će biti kao scenarist jednakog utjecaja kao redatelj,u to ne sumnjam.Sada ćemo se vratiti na onu istu priču.Mislim da već prije svađe sa New Lineom on je htio odvojiti film u dva dijela,i napraviti mračniju verziju nego što je to u knjizi opisano.Nadam se da će opet uposliti Howarda Shorea za soundtrack.Ali počinje se snimati tek 2009?Strpljen-spašen

  9. #999
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Ajmo malo o trilogiji!

    Sta mislite koji vam je lik...zivotinja...rasa ili nesto trece najbolje.

    A zatim na drugome i trecem mjestu!

    Kao sto je Gothmogu....Balrog

    Durinu....Durin!

    Moze malo o tome!

    Evo sto se mene tice meni su Vilenjaci na prvom mjestu.Neznam zasto ali oni su mi oduvjek bili zanimljiva rasa!
    Onako Besmrtni....ljepi....zrtvuju se za druge i pomazu im!

    Na drugom su mi mjestu Maiari....tj....Istari najmudriji i kako bi reko,oni koji su odlucili o sudbini Međuzemlja!

    I na trecem...nekako sam uvjek volio Orlove u stvarnom zivotu pa tako i ovdi...Gwaihir-Meneldor i Landroval jedni od likova kojih se ne spominje,osim Gwaihira.
    Su mi privukli paznju!

    Ima ih jos dosta ali ovi su na prva tri!

    Toliko.Neznam mozda bi mogli napravit neko natjecanje...kviz ili nesto slicno,u ovom nasem tj.Gothmogovom Topicu!

    Pozz!

  10. #1000
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Za kraj,malo Off-Topic:kad su orci u ostalom fantsyju,npr. TES-u ili Warcraftu,postali zeleni,kad su u LOTR-u (bar filmovima) oni sivo-smeđi?
    Što se mene tiče, orci, vilenjaci, čarobnjaci, pratuljci i da skratim sva bića u LOTR svijetu su baš onakvi kakvi trebaju biti. Ovi zeleni mješanci su varijacije ljudi koji nisu željeli biti potpuni plagijatori pa su izmijenili tu i tamo koji detalj.

    Ovo je moje mišljenje, cijenim vaše ali ovo je moje...
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  11. #1001
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Prijatelji dragi svima Cestit i Sretan Bozis od Illidana Stormrage,a!

    Posebno Gothmogu....Durinu....Morgothu.....i ostalima!

  12. #1002
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Sretan Božić!!1
    Eh,sada se sjetim Bilbovih riječi na njegovoj rođendanskoj zabavi.
    P.S:Uskoro počinje cijela trilogija na HTV-u.

  13. #1003
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Pa eto,sretan bozic svima,sa malim zakasnjenjem...nadam se da ste svi dobili pokoju kilu,i dobro se zabavili...i da ste spremni za novu godinu...


    Drago mi je da sam upoznao Demon Huntera (simpatican momak,vidi se da je ITaddict,u pivnicu nosit laptop,hehehe)mjos da upoznam Durina,i jos ponekog fana uz koje kvalitetno pivo,i eto dobre feste...

    Zivjeli ekipa!

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  14. #1004
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    znam da je pitanje glupo al jel ko mozda zna jel ima di za kupit prsten kaakv je u filmu?

  15. #1005
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Imaš na raznim internetskim stranicama,eBayu itd. ali ne vjerujem da ima negdje u Hrvatskoj.

  16. #1006
    Senior Member Ninja hurdle r0pe's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    923
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Imaš na raznim internetskim stranicama,eBayu itd. ali ne vjerujem da ima negdje u Hrvatskoj.
    ma jok

    moj lega ima srebrni, vjerujem da ima takav i zlatni, skoro u svakoj zlatari možeš naći..on je srebrni platio 150 kn

  17. #1007
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    postoja je stranica za to negdje na ovoj temi

  18. #1008
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Evo čitam da se Peter Jackson pojavio u manjim ulogama u svim svojim filmovima (Braindead...) pa me zanima gdje se pojavljuje u Gospodaru prstenova?
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  19. #1009
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    prvi dio lotra -> . Albert Dreary
    dve kule -> Rohirrim Warrior
    povratak kralja -> Mercenary On Boat

  20. #1010
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    = Citat = Izvorno postao r0pe
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Imaš na raznim internetskim stranicama,eBayu itd. ali ne vjerujem da ima negdje u Hrvatskoj.
    ma jok

    moj lega ima srebrni, vjerujem da ima takav i zlatni, skoro u svakoj zlatari možeš naći..on je srebrni platio 150 kn
    Zlatni,sa urezanim crvenim slovima i zlatnim lančićem?Ako ga ima u svakoj zlatarni za 200 kuna,onda ja trčim u zlatarnu.A što se tiče stranice ja znam za http://www.tolkienworld.netSali ne znam koliko je pozdana.
    http://www.tolkienworld.net/lord-rings-rings.htm

  21. #1011
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    brisi ovo sry

  22. #1012
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao 100EURO
    znam da je pitanje glupo al jel ko mozda zna jel ima di za kupit prsten kaakv je u filmu?
    Ja sam rekao da će mi to bit vjenčani prsten jednog dana.


    Pa daš da ti ugravira ffs
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  23. #1013
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    Durin kak se to narucuje sa ovih stranica , jel mi to dode postom ili?kak se placa?jel pouzdano?

  24. #1014
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Ha čuj,ja ti nikada nisam naručivao sa tih stranica.Za tolkienworld nisam siguran,ali je eBay pouzdan,mislim da se plaća preko PayPala.Koliko sam čuo,pošiljke iz eBaya dolaze iz Njemačke,dakle nekih tjedan-dva čekanja.Ali opet,ja ti uopće ne vjerujem u naručivanje preko internetskih stranica.Šteta što nemamo u Hrvatskoj takvu nekakvu trgovinu srednjovjekovnim oružjima.
    Ako netko zna za takvo nešto,neka odmah posta adresu.

  25. #1015
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Jaska
    Postova
    38
    ima tu u malunju(u drogeriji Grgas)jastrebarsko

  26. #1016
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    = Citat = Izvorno postao Stosha
    ima tu u malunju(u drogeriji Grgas)jastrebarsko
    Može malo više informacija? Jaska mi nije daleko.

    Napokon sam nabavio Extended izdanja filmova.Sada da nađem vremena i da ih pogledam.

  27. #1017
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Jaska
    Postova
    38
    = Citat = Izvorno postao Durin
    = Citat = Izvorno postao Stosha
    ima tu u malunju(u drogeriji Grgas)jastrebarsko
    Može malo više informacija? Jaska mi nije daleko.
    ma neznam al brijem da bi trebal bit takav nekakav prsten al srebrni tu u Jaski kod Grgasa jer sam ga tam vidio prije pola godine.....kostao je oko 150 kn

  28. #1018
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Ja mislio trgovina hladnim oružjem,mač kao dekoraciju za zid.
    Gdje je taj Demon Hunter kada ga trebaš?

  29. #1019
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    prvi dio lotra -> . Albert Dreary
    Koji je to?

  30. #1020
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    In The Lord of the Rings film trilogy, he played Albert Dreary, a drunken, carrot-chomping citizen of Bree (The Fellowship of the Ring) and a spear-throwing defender of Helm's Deep in (The Two Towers). He has a third cameo as the boatswain of a corsair ship in The Return of the King, seen in brief in the theatrical version, and longer in the extended version when Aragorn, Legolas, and Gimli commandeer the ship after recruiting the army of the dead, where he is accidentally killed by Legolas. Though not a cameo in the traditional sense, he also served as a stand-in for Sean Astin in the shot where Samwise Gamgee steps into frame, challenging the monster Shelob, thereby giving him three different appearances in that film. Along with being writer, director, producer, and cameo actor in The Two Towers, he also has a moment on the soundtrack where he plays a gong (When Éowyn seems to disappear from the edge of Edoras as Aragorn looks up a second time, Peter's gong hit is heard).

Slične teme

  1. LOTR:BFME2
    By Tri66a in forum Online gaming & living
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-09-2007, 19:56
  2. LOTR RPG?
    By Tri66a in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-07-2006, 20:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •