Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 43

Tema: Warrior Priest

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Warrior Priest

    Pošto igram dotičnu klasu, otvorio sam topic gdje svi možemo postavljati pitanja vezana uz klasu, ako nešto zatreba...

    Pa, nek slavlje počne

  2. #2

    Re: Warrior Priest

    We're like bald and shit.. we have hammerz, too!

    Evo iskreno pitanje od fellow WP-a; koliko je trenutno koristan i općenito dobar Wrath specc? Pitam jer sam ja Salv/Grace speccan i nekada davno se pričalo da je Wrath uglavnom generalno loš te da je tu samo da WP-si imaju nekakav DPS talent tree. E sad, po novim screensima vidim klasa stvarno može dosta doprinijeti u skupinu (kod nas se gledaju heal i DPS zajedno, of kors) i u dilemi sam.

    Dezinformacije ili samo neznanje generalne populacije?

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Hmmmm, nijedno navedeno, biram treće - poistovjećivanje WP klase sa klasama iz drugih igara (mislim da svi znamo o kome govorim, to što je u nekoj drugoj igri takva klasa napravljena šlampavo, ne znači da i tu mora biti tako). Iskreno, ja ću Wrath / Salv tree na 40, sa velikom većinom pointova u Wrath.

    DPS zasad što sam vidio je impresivan i nimalo ne sprečava healanje. Onaj moj screen što si vidio je bilo sa tactikom 25% povećani dmg i 20% smanjeno healanje. Tako da nimalo ne opstruira healanje, barem meni. Healaš grupu, topaš ekipu u warbandu. WP nije ni napravljen sa nekim velikim crit healovima kao AM i RP, već više kao support healer. Dosta i healam ljude sa Divine Assault, a sad zamisli kad lupiš crit 500 kolko će ga nahealat (250% više, otprilike 1250 heal po hitu ). Samo je sranje što te mogu dosta lako interuptat tako, no lupaš nekog izvan rulje da nahealaš svog kompića .

  4. #4
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    19

    Re: Warrior Priest

    Neznanje ce prije biti 90 % Wp-a koje ja znam su grace ili salv. Rijetko koji da je zakoracio u Wrath tree i onda pricaju da im je dmg sranje a uopce nisu ni probali kako sta ..
    Cak mislim da wrath moze imati isti healing ako ne i veci od salv-a jer ipak je kolko dmga tolko healinga ... plus sad buffaju onaj useless spell .. (kako li se ono zove ) sto converta 50 % ucinjenog dmg-a u healing .. a nerfaju hot ...

    @Arbiter
    70 % salv/grace WP-ova bas cine suprotno od onog sto bi trebali mislim .. misle da su neki (wow like) pristovi da mogu stajat u pozadini i imat uber pro cast healove ... DOH!

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Drito to, ako netko hoće igrat takvu klasu koja stoji iza i heala nek rolla RPa i AMa.

    @luckyd, više healam sa spellovima nego sa divine assaultom, jer ga je sa većinom stvari u Wrath treeu dosta lako interuptat. Pa moraš tražit "priliku" kad te nitko ne lupa da izvedeš to kako spada.

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    19

    Re: Warrior Priest

    Lako je nac priliku samo bitno je da imas blizu zidova cim se sorcevi i ranged gospoda zakace za tvoju celavicu da mos pobjec out of sight, radi toga sam volio igrat Mourkan Temple.

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    19

    Re: Warrior Priest


  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Eeeeh, nije poanta samo radit dmg, healaj kolko dmga radiš i to možeš zvat "optimalno" igranje WPa.

  9. #9

    Re: Warrior Priest

    = Citat = Izvorno postao luckyd
    Lako je nac priliku samo bitno je da imas blizu zidova cim se sorcevi i ranged gospoda zakace za tvoju celavicu da mos pobjec out of sight, radi toga sam volio igrat Mourkan Temple.
    Nažalost nismo te sreće u Tor Anrocu... lava i ćelava glava nisu dobra kombinacija.
    Nego, što ja to čujem protiv Divine Assaulta? Da je beskoristan? Hell, to nam je jedini efektivni burst heal koji imamo i žestok je, ali stvarno ovisi o tome po čemu lupaš (i naravno, koje taktike imaš).

  10. #10
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    19

    Re: Warrior Priest

    @Dr. Kam T
    True, ali jednostavno mi se nedaju bacati healovi na idiote koji neznaju igrat ... mislim ev scena od juce, hilam lika i on uzme bjezat i on prezivi a ja izginem .. a mogli smo dobit ..

    @Arbiter of Change
    A ne nisam rekao da Divine Asault suxx-a ( on converta dmg za 250 % u heal-s) mislio sam na Divine Strike (50 % )
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Nažalost nismo te sreće u Tor Anrocu... lava i ćelava glava nisu dobra kombinacija.
    Primjetio sam cim te vide nema te, na srecu ja imam kosu

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    WP si, a imaš kosu?

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Warrior Priest

    Imas i WP babe

  13. #13
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    19

    Re: Warrior Priest

    Female!

  14. #14

    Re: Warrior Priest

    Ah, moj bed... premda ja mislim da Divine Strike nije uopće loš (stvar specca).
    Ženski WP su malo... upitni po pitanju Lorea, ali nema veze (bar se WP-si mogu ženiti ovdje).

    Inače, moj glavni problem kad igram sa WP-om je da iz nekog razloga zaboravim potezati potse, pa makar one koji mi boostaju STR ili healaju. Previše sam samouvjeren i Sorsise me focusiraju onda.

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Ne konzumiram ništa od takvih pićenaca osobno . Bar ne još!!!

  16. #16
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    19

    Re: Warrior Priest

    Ni ja ali sjetim se kad cu izginut ono eh sto nisam pot trzno

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Ovaaaj, imam "hint" za sve vas WP, ćelave i s kosom . Speccajte grace, jer:

    Damage: malo iznad prosjeka
    Healing: prestrašan
    Survival: pa recimo samo da mogu solirat 2 WE...

    Snimljeno danas, prvi SC poslije respecca -



    Edit: u tacticsima nemam Divine Fury, već sve Grace taktike, da sam imao DF dmg bi bio 25% veći, a healing vjerojatno manji.

  18. #18

    Re: Warrior Priest

    Dobar... vidim da ste tu bili izjednačeno (Order i Destro) pa su valjda obje strane valjale nešto.

    Inače, kakvi su dojmovi nakon patcha? Buffali DA na 350% healinga, jedan HoT nerfan, Purge je isto loše prošao, promjenili efekt za jednu Moral ability (drago mi je; sad nas možda neće odmah po tome skužiti jer ova blago baca na nešto što bi Sorsisa mogla izvesti, ono nekako ljubičasto i magično, za razliku od starog efekta koji bi nas odmah odao), Divine Strike 100% konverzije štete u healing, itd.

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Poslije patcha mislim da je grace specc ipak najbolje prošao, makar se i salv isplati. Sa salv malo više healinga dobiješ, ali ti je survivability banana , dok grace healing je, kao što vidiš, više nego dobar, a survivability je predobar!

    DA me heala za 3k sa sva 3 hita, ono lol, dok je DS mrak stvar za grpu, a i onaj "drugi" (imena se nemogu sad sjetit da me jebeš) koji te heala za 150% više sa pravim talentom (samo to spamaš, diže ti se RF i heala me za 500-600 po hitu).

    Dao Bog da nas više nikad ne mijenjali, bio bih zadovoljan, ni buff ni nerf, ovako smo taman^^

  20. #20

    Re: Warrior Priest

    Baš to... sada se osjećam kao prokleta živina (vjerojatno najviše primjećujem pojačani DA koji me do sada dosta puta spasio bio), samo mi je žao što je Purge otišao u k****, iako postoji glasina da je oduvijek bio ovakav smo što su sada ispravili tooltip (btw, skida li on WE Kiss-ove? Nisam probao).


    Inače, Warhammer Fantasy Lore Lesson (WFLL) time - Volkmar the Grim, badass Warrior Priest.
    This was Volkmar the Grim, Grand Theogonist of the Empire, not just any Warrior Priest, he's the badass mofo of Warrior Priests, killed, brought back to life at his prime, chained to a Daemons standard, broke free from said Daemon standard, beat many of his Daemon Captors to death with his Chains, rescued by the King of Bretonnia, then faces down Manfred Von Carstein, pledging to kill him the same way his Forefather killed Manfred's sire, Vlad Von Carstein, which was also an epicly awesome fight, (Fighting on the Walls of Altdorf, Vlad stabs Wilhelm (Volkmars Forefather), Wilhelm then grabs Vlad, and throws both himself and Vlad off the ramparts, impaling himself, and Vlad, on the spikes below. He even landed on Vlad, driving the stakes further into him), so with this Manfred fled back to Sylvania to defend it from Vardek Crom.

  21. #21
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: Warrior Priest

    Ste probali healat s ovim novim updateom tomeovima? Prebrutalno je, full wrath specan s svim str gearom (osim cekica one-h i tomea) sam 1-2 po healingu stalno u scima(lv24). Nekih 100-130k obicno dobivam .

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Da, malo su to... prebuffali hehe

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Respecco salv , malo RR skupljam pa ono :S

  24. #24

    Re: Warrior Priest

    Post sa WA foruma o skrivenom DPS-u koji su off hand predmeti uzrokovali... bilo je i vrijeme više:
    = Citat = Izvorno postao Mythic-Gersh
    That being said, all off hand NON weapon items (includes Chalices, Books, Fetishes, Sheilds etc)Sare designed NOTSto have DPS, they get bonus statistics and other benifits like soul essence regeneration instead of having DPS. Any of these items that have "Hidden" dps will be fixed so the DPS is no longer present and the item performs as it is should.

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Ma, danas dobio SoL (Sledge of Light) tako da 1h i book neću tako skoro koristit. Melee healing ftw

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Warrior Priest

    Auuu, jedva čekam novi patch, stavit će jači healing na Healing Hand, sad će healat za cijeli amount u 5 sekundi, umjesto u 15 (svake sekunde 1 tick) - taman ono što mi je trebalo za još malo survivabilitya sa Grace / Salv buildom i pojačat će Divine Light, sad za kolko, ne znam - al i najmanji buff je buff

  27. #27

    Re: Warrior Priest

    DoK i WP su Overpowered...

  28. #28

    Re: Warrior Priest

    Nisu. Sad su nam sa 1.2 skresali HoTse, glavnu snagu koju smo imali do sada (jedino će onaj AoE heal sada biti koristan).

  29. #29

    Re: Warrior Priest

    Al ne onako,imate healove,armore i damage,u samoj srži ste overpowered...

  30. #30

    Re: Warrior Priest

    Ali ja kažem NE.

    Nismo mi OP (eventualno u T1, dok sve klase ne definiraju svoje uloge baš iz tog razloga koji si naveo, jer tu imamo jako dobre elemente od svih archtypova), nego najbolje solo i self-sufficientSklase u igri, a to nije OP. Pogledaj, većina će igrača izabrati drugu klasu ako može birati između nje ili WP/DoK. Zašto? Jer je ta klasa specijalizirana za posao koji obavlja dok smo mi, ma koliko to dobro zvučalo na papiru, svestrani, a to nas istovremeno i ograničava po funkciji. Heal? Većina će prije uzeti RP ili AM umjesto WP. Armor? Postoje tankovi. DPS? Postoje DPS klase koje to obavljaju puno bolje od nas. Mi smo u biti support/healer klasa ili eventualna zamjena za striktno definirane klase kad ih nema.

Slične teme

  1. Priest
    By M4mut in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 150
    Posljednji post: 22-03-2012, 20:20
  2. Shadow Priest help!!
    By Blacky_123 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-04-2008, 20:47
  3. Judas Priest - 02.07.2008. Dom Sportova
    By Worthaur in forum Multimedia
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 15-01-2008, 10:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •