Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Ayleid Revivalists

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Ayleid Revivalists

    Oke,zna netko ko/što su oni?
    Naime,odlučio sam opet igrat malo oblivion,kad vidiš onaj luđak Glarthir priča da ga možda sljede oni...Ono,Ayleid Revivalists,wtf? Mogući hint koji ima veze s TES 5 ili 6?

    Zamislite,invazija Ayleida na Tamriel...masovne bitke...yum
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  2. #2
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Calradia
    Postova
    272

    Re: Ayleid Revivalists

    Postoji takav mod, već sam ga naveo...... http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=20716
    Komentirao si moju temu sa listom modova, a nisi ni pogledao.


    otprije poznat kao All MiGHty RaBBit

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Ayleid Revivalists

    Pogledao sam,čak sam skinuo Expanded...
    Ali ne govorim o Modu,nego o tome šta su developeri mislili s time...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  4. #4
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Calradia
    Postova
    272

    Re: Ayleid Revivalists

    Ne znači ništa ali si u pravu da bi to mogla biti poveznica s nekom novom TES igrom...


    otprije poznat kao All MiGHty RaBBit

  5. #5

    Re: Ayleid Revivalists

    Ja tvrdim da je to samo skupina fanatika (ili izmišljotina, kad se uzme od koga čujemo o njima), ništa drugo (Ayleidi su, koliko se zna, nestali iz sadašnjeg Tamriela, što ubijeni što, realno gledano, umrli od starosti). Iskreno, veća prijetnja Tamrielu dolazi od strane udaljenog Akavira nego od toga da se Ayleidsi vrate... to vam sve govori.

    Iako, ako se dobro sjećam, iz jedne knjige (ili dopis... mislim od strane Nu-Hatte, ne sjećam se) u Oblivionu saznajemo, u neku ruku, da su Ayleidsi opet aktivni u Cyrodiilu i da žele povratiti svoju vlast (ili bar artefakte), ali tu sada ulazimo u dublju polemiku neslaganja i općenite nejasnosti Lorea kad su oni u pitanju (misli li se konkretno na RASU Ayleidse ili na nekakav kolektivni naziv (oni su u biti Wild Elves), itd). Ima previše nagađanja i pretpostavki da bi uopće mogli konkretno raspravljati o njima.

  6. #6
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Ayleid Revivalists

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja tvrdim da je to samo skupina fanatika (ili izmišljotina, kad se uzme od koga čujemo o njima), ništa drugo (Ayleidi su, koliko se zna, nestali iz sadašnjeg Tamriela, što ubijeni što, realno gledano, umrli od starosti). Iskreno, veća prijetnja Tamrielu dolazi od strane udaljenog Akavira nego od toga da se Ayleidsi vrate... to vam sve govori.

    Iako, ako se dobro sjećam, iz jedne knjige (ili dopis... mislim od strane Nu-Hatte, ne sjećam se) u Oblivionu saznajemo, u neku ruku, da su Ayleidsi opet aktivni u Cyrodiilu i da žele povratiti svoju vlast (ili bar artefakte), ali tu sada ulazimo u dublju polemiku neslaganja i općenite nejasnosti Lorea kad su oni u pitanju (misli li se konkretno na RASU Ayleidse ili na nekakav kolektivni naziv (oni su u biti Wild Elves), itd). Ima previše nagađanja i pretpostavki da bi uopće mogli konkretno raspravljati o njima.
    Da to razrade u detalje bio bi odlican materijal za nastavak,rat protiv elfovskih fanatika

  7. #7
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Calradia
    Postova
    272

    Re: Ayleid Revivalists

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Zamislite,invazija Ayleida na Tamriel...masovne bitke...yum
    to bi bilo lijepo ali to se neće dogoditi jer u bilo kojem TES-u samo uz pomoć modova možeš naići na oko 6 protivnika odjednom... šteta


    otprije poznat kao All MiGHty RaBBit

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: Ayleid Revivalists

    Takav je engine, jebiga.
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Ayleid Revivalists

    Ayleidi su potekli od High Elfova (još ih i zovu Wild Elves i Heartland High Elves),a neki High Elfovi imaju Ayleidske krvi,kao npr. Umbacano i ja mislim Mankar Camoran.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: Ayleid Revivalists

    Za one koji ne znaju, potomci Ayleida nazivaju se "Wild Elves" i prebivaju u Valenwoodu, zajedno s braćom Wood Elfovima. Ne znam kolika im je populacija, ali u svakom slučaju nije velika.

    @Arbiter:
    Umaril, bivši kralj Ayleida je glavni antagonist u "Knights of the Nine" add-onu, mada je tamo potpuno demoniziran od strane Meridije. Njegov cilj je bio uništiti sve hramove od "Nine Divines", bogova koji su pomogli Nedskim ljudima da poraze Ayleide. Možda mu je plan bio da na neki način obnovi i staro Ayledsko carstvo, ali nekako sumnjam da bi oni bili ista stvar kao oni Ayleidi od prije prve ere.
    U svakom slučaju, sumnjam da ćemo više čuti o Ayleidima, osim ako se jedna od budućih igara ne bude odvijala u Valenwoodu.

  11. #11
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Ayleid Revivalists

    uvijek sam mrzio Wood Elfove...još otkad sam sreo Fagg...Fargotha...
    mali gadni gadovi...vrebaju iz šume na nevinu dječicu...
    Michael Jackson je Wood Elf...

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Ayleid Revivalists

    super za tebe :>

    ja sam uvjek volio elfove, al ove high elfove mrzim i sva ta sranja s magijom i glupostima... wood elfovi su opet preniski i izgledaju pre glupo, ovi wild elfovi su valjd normalniji elfovi(ko oni iz lotr-a ) normalne visine, bow speciality i mačevi, elegantni, perfektno napravljeni ... bah ne bi reko

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Ayleid Revivalists

    Meni su najdraži dark elfovi, ali iz Morrowinda, gdje su imali onaj duboki badass glas, a u oblivionu imaju baš neki gay glas.

  14. #14
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Ayleid Revivalists

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    super za tebe :>

    ja sam uvjek volio elfove, al ove high elfove mrzim i sva ta sranja s magijom i glupostima... wood elfovi su opet preniski i izgledaju pre glupo, ovi wild elfovi su valjd normalniji elfovi(ko oni iz lotr-a ) normalne visine, bow speciality i mačevi, elegantni, perfektno napravljeni ... bah ne bi reko
    Ukratko, nježne mamine dobričine?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •