Prikazujem rezultate 1 do 28 od 28

Tema: Tom Clancy`s EndWar

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Tom Clancy`s EndWar

    službeni guide nadolazeće strategije koja obečava potpuno glasovno upravljanje jedinicama priko mikrofona,oko 40 zapovjedi
    valjda se smi stavljati link za downloading
    http://rapidshare.com/files/159943753/T ... eashed.rar
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  2. #2
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    ta igra dolazi samo za konzole ako se ne varam...sto znaci da si fulao podforum
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #3
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    218

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Da,dolazi samo za konzole.Ali kad tad će se pojaviti i za PC.

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    prema gamespotu za PC bi tribala izači Q1 2009,što znači da za PC definitivno stiže
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    ne veselim se bog zna koliko igri, jedino što me zanima u toj igri je glasovna kontrola jedinica koje bi trebale raditi vrlo dobro, sam da ne shebu......

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Pojavio se na Steamu.
    Glasovno upravljanje radi odlično i poprilično je zabavno, samo što zahtjeva zbilja kvalitetan headset ili u potpunosti razgovjetno davanje naredbi.
    Igrao sam jako kratko, no smeta me što nema boljih opcija zooma, pa je cijela igra poprilično nepregledna.

    P.S. prva misija počinje u Istri, za koju navedu da se nalazi tamo gdje je nekoć bila Republika Hrvatska. Inače je početak radnje 2016. godina.

  7. #7
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Svaka cast glasovnim naredbama ali inace...igra je blaga katastrofa. Camera nema nikakve slobode, samo plese okolo u svim smjerovima oko selektirane jedinice; sucelje, kao uostalom i sama igra ima totalno konzolaski osjecaj, gledajuci world in conflict i njegovu izvedbu ova igra je daleko daleko iza wic-a, totalno sam razocaran, cak neznam od kud da pocnem. Ajmo grafiku, kao najmanje vaznu...transporter dere sa mitraljezom a ono nekakva jpg vatrica izlazi iz njegovih topova, da nije istinito bilo bi presmijesno. Ne daj boze da neprijatelja mozda vidis izbliza, samo mu sa 100m vidis crveni kvadratic koji kliknes i hop odma ga idu nadat. Cover sistem, bio bi dobar da se pol squada ne skrije iza barikade a druga polovica naravno iza nje. Sensitivity misa bi bio cak i ok da onako jadno ne "trza" po ekranu, ak nesto mrzim u igrama onda je to totalni izostanak bilo kakvog smoothnessa iz igre, a pogotovo kad je strategija u igri. Kamera ja katastrofa, zoom je kakav takav i to je sve, ak hoces vidjet nekam u daljinu onda moras koristit kvazi dalekozor koji naravno, kako se selektirana jedinica mice tako se i on mice, znaci totalno je neupotrebljiv ako unit ne miruje na mjestu. Koma koma koma koma, ubisoft shangai me totalno razocarao.

    Install-1h play-uninstall!

    Naravno, ovo je bilo samo moje misljenje, tko voli nek izvoli
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    konzole i strategije...to jednostavno nejde skupa i to posebice dok dobijemo port na PC-u...ono, port strategije s konzole, ajme, sta sve nece smislit vise, uzas
    Da su posebno razvijali naslov za pc a posebno za konzole, možda bi i igra na nesto licila, al ovak...Ma ono, zasto bih i igrao uopce taj naslov kada ove godine, hvala bogu, dobrih strategija na pc-u nece faliti
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    kod rođaka sam videl, on je to nesto igral...ma ne dopada mi se uopce, vecinom kaj je Aral napisal je istina. U svakom slucaju zanimljiv koncept al previse je tu konzolitisa...neznam, možda se nekome svidi, al meni nije nesto
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #10
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Pa sam rekao...ukupna ocjena ispod 50%...najgora igra iz ubisofta posljednjih godina. Nadam se da ce sad za koji dan kad hawx dodje proci puno bolje.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    steta,ocekivo sam novi World in conflict
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  12. #12
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Igra je mogla konkurirati odličnom WiC, a dobili smo hypeanu igru koja je je gora u svakom segmentu. Šteta, nadao sam se boljemu .

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    ja niš nisam ni očekivo od igre... nemre igra kojoj je glavni motiv, glavni adut glasovno zapovjedanje biti dobra...

    sl. stvar je bila s lotr c, onak glavni adut igre je bit zao, tu sam fail namiriso godinu prije neg što izašla igra...

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    voice command je savrsena stvar, jedino zbog toga igra bi dobila nekakvu ocjenu, ostalo sve je katastrofa
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    vidio sam maloprije kak buraz igra, ne kuzim sta pljujete tolko po igri, doduse vidio sam 5 min gemaplaya, kamera je sasvim normalna, grafika takoder, voice comand radi savrseno, izgra mi se cini super
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    sinoć isprobao,grafika zahtjeva jaču grafu,upravljanj glasom zanimljivo ali problem osjetljivost mikrofona jer izgleda da bi tribalo prvo spojiti mikrofon na pojaćalo a tek onda u pc jer triba se derati da bi bio na optimalnoj razini...a opet samo izdavanje je upitno jer kažeš jednu zapovid a on pokaže drugu tako da dok se snađeš može 100 puta brže priko tipkovnice i miša....tako da je to ipak moglo biti puno bolje,npr. mogli su staviti da moš sam kalibrirati zapovjedi tako da prije početka tih četrdesetak zapovjedi svaku izgovoriš desetak puta računalo pamti i onda kasnije nebi bilo zabune,ovako je malo fustrirajuče da uz slabu osjetljivost mikrofona ,često izvršavanje krivo zapovjedi je fustrirajuče da sve te pogrješke moraš ispravljati sa tipkovnicom imišem A ZA TO VRIME JEDINICE BILJEŽE ŠTETU.
    igra koja je izašla prvo za konzole pa za PC nema mogućnost uporabe gamepada,a kamera jednostavno je baš za gamepad........
    OCJENA 3/5
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    ne treba nikako pojacalo ni nist, ja imam mikrofon od 8 kuna i normalno pricam i sve radi, i uopce ne moras rec jednu naredbu pa cekad da ti se otvori onaj menu, nego mozes sve odma brzo rec.
    i bas sam probo neke rijeci nepravilno izgovorit i sve je prepozno, znaci super je napravljeno.
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Ovo ja zovem recenzijomS .

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Priča mi frend da je odigrao. Nasrat ću se k njemu za vikend da malo voice commandiram ekipom
    Kaže da uopće netreba razgovijetno govorit naredbe, samo kažeš i sve registrira.

  20. #20
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ovo ja zovem recenzijomS .
    Ak je 4/10 onda ok...al ak je 4/5 onda ga nabijem skupa sa tim coravim ocima, nek ide na pregled cim kaze da je grafika prekrasna, katastrofa od igra na kvadrat...a grafika je jos jedan od boljih elemenata
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    a sta fali grafici, molim te
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  22. #22
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Mora da se salis...port sa konzole ili nes slicno, pih. Covjece pogledaj world in conflict, pogotovo soviet assault, to je grafika. Igra stara godinu dvije ima bolju grafiku nego neki danasnji fps-ovi. A na kraju lako je lose izvedena, mos ti imat super engine ak ti jedinice izgledaju ko kartonske kutije sa dvije-tri boje na sebi. Meni je grafika sooo lejm, ak je tebi ok np, ja sam kazem kaj su napravili. A o konceptu same igre da i ne pricam.

    Ovo je samo moje hambl opinj, nemojte to uzimat k srcu previse
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    ono, grafika je fakat zadnje kaj gledam u strategiji. Naravno, ocekujem da bude na nekakvoj, nazovimo to, normalnoj razini al ne treba biti nista pretjerano. Zato s druge strane ocekujem cuda od gameplay-a a na tom podrucju ova igra jako-previse zaostaje za konkurencijom. Ajda, fora je to s glasovnim naredbama, ali je to nazalost i jedini plus u ovoj igri. Sve ostalo je lose, tak da...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #24
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Ma i ja kazem da grafika nije primarna, ono na drugom ili trecem mjestu je, al kad vidim lausa da joj zbog toga daje vecu ocjenu...ccc
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #25
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ma i ja kazem da grafika nije primarna, ono na drugom ili trecem mjestu je, al kad vidim lausa da joj zbog toga daje vecu ocjenu...ccc
    Barem je to novitet i nešto što još nisi vidio. Sad možeš leć i približit si monitor i pričat sa kompjuterom umjesto da manipuliraš sa njime putem miša i tipkovnice.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  26. #26
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    Istina, zanimljiv je taj voice command...tko zna, mozda se to pocne razvijat u nekom zanimljivom smjeru...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  27. #27
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    da, to bi se moglo impleterirati i u druge strategije u dogledno vrijeme, posebice na konzolama...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  28. #28
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Tom Clancy`s EndWar

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    da, to bi se moglo impleterirati i u druge strategije u dogledno vrijeme, posebice na konzolama...
    Kao što je i Čauš reko i ja bi ga volio vidjet u nekom timskom FPS-u tipa Rainbo Six, a kako su obje igre od istog izdavača, možda to nije toliko nemoguće za ostvarit.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. Umro Tom Clancy
    By Outmind in forum Alt-F4
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 03-10-2013, 11:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •