Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 96

Tema: Fallout 3

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Fallout 3

    Sramota da ne ma topć o ovome kvazi pseudo nastavku Fallout serijala

    Kazu da je ovo nastavak... pa da vidimo to u par crtica

    F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen

    F1 ima borbu na poteze, sto daje elemente strategije, pa imamo rpg/tbs hibrid, dok u F3 je borba FPS, pa imamo hibrid rpg/fps, mogu se usudit i rec potpuno drugi tip igre

    F1 ima fantastican crni humor... Bethesdini programeri su kao djeca cijepljeni od humora... Nema se sto vise za dodat


    I onda, zasto se ova igra zove F3 jer vidimo da nema apsolutne nikakve slicnosti sa Falloutom?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen
    A je,sto si ti ocekivao,da grafika bude ista,igra mora napredovat,mora lijepo izgledat.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Fallout 3

    I? Diablo ima novu grafiku, 3D, pa opet je zadrzan izometrijski pogled, cim vidis igru, kazes: da, to je Diablo, Graficki je napredovao ali opet je zadrzao svoj identitet
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Fallout 3

    Nazalost, ovo je samo pokusaj da se bude u trendu "svaku-novu-igru-moramo-popljuvati-da-budemo-face-jer-to-rade-sve-face" iako je igra dobra. Igru pljucaš kad je loša ili kad je stvarno podbacila, Fallout 3 imho nije podbacio.

  5. #5

    Re: Fallout 3

    Iskreno, jedino na što imam velike primjedbe, za sada barem, je UŽASNA nestabilnost igre.

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Fallout 3

    Također, ruši se nenormalno.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Fallout 3

    Sad imam quest da oslobodim nekog lika od obitelji,dosao sam do obitelji sve ih pobio,dobio nekakav kul mač,oslobodio iana i onda se naravno pojavio neki quick save bug i sad moram ponovno pobit obitelj

  8. #8
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Sramota da ne ma topć o ovome kvazi pseudo nastavku Fallout serijala

    Kazu da je ovo nastavak... pa da vidimo to u par crtica

    F1 je radjena u izometriji, F3 u 3D grafici, i to iz prvog lica... znaci, pogled na svijet je potpuno promjenjen

    F1 ima borbu na poteze, sto daje elemente strategije, pa imamo rpg/tbs hibrid, dok u F3 je borba FPS, pa imamo hibrid rpg/fps, mogu se usudit i rec potpuno drugi tip igre

    F1 ima fantastican crni humor... Bethesdini programeri su kao djeca cijepljeni od humora... Nema se sto vise za dodat


    I onda, zasto se ova igra zove F3 jer vidimo da nema apsolutne nikakve slicnosti sa Falloutom?

    Inovativnost je dobro dosla,a tebi ako se ne sviđa igraj fallout 1.

  9. #9
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Nazalost, ovo je samo pokusaj da se bude u trendu "svaku-novu-igru-moramo-popljuvati-da-budemo-face-jer-to-rade-sve-face" iako je igra dobra. Igru pljucaš kad je loša ili kad je stvarno podbacila, Fallout 3 imho nije podbacio.
    Istina,danas nema vise stvari koja nije popljuvana....

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Fallout 3

    Moras se zapitati zašto se pljuje.
    Ja cu ti reci zašto. Zato jer neki ljudi bez svojeg mišljenja,ali s vrlo malo "online respekta" vide "stariješine" kako pljucaju neku novu igru koja ima brend ali su je developeri sjebali, te te "forumske stariješine" koje ipak znaju o čemu govore, popljuvaju igru s pravom. E sad to ti "wanabeei" vide i misle da to moze svatko i sa svakom igrom. E pa neide nazalost tako i dogadja se ovakav self-own i uberfail.

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Fallout 3

    Reiko... o cemu ti trabunjas?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Reiko... o cemu ti trabunjas?
    govori ti da mnogi stariji igraci na ovom forumu koji, kada nazovimo to "popljuju igru", cine to s jako dobrim argumentima jer imaju vec puno igraceg iskustva i znaju dobro reci sta se primjerice u jednom serijalu se promjenilo i dali je ta promjena se uklopila u sam koncept igre. E sad, tu se nađe ova jako mlada generacija igraca koja vidi da je u zadnje vrijeme "fora" popljuvat svaku novu igru, e onda oni to rade bezveze, bez ikakvih dobrih argumenata. Cinjenica je da je Fallout 3, unatoc mnogim ranim negativnim komentarima(prije nego li je izasla igra) ispao na kraju jako dobar i Bethesda je pokazala jos jednom da ipak zna radit dobre rpg-e. Da je igra dobra, govori sama cinjenica da je Fallout 3 tema trenutno najaktivnija i puno forumasa se zabavlja jako dobro upravo ovom igrom.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Reiko... o cemu ti trabunjas?
    Eto, Deadwalker ti je dodatno pojasnio ali nisam siguran hoce li to doci do tebe.

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Fallout 3

    Odlicno Reiko; ali zasto spamas?

    Kakve veze ima tvoj post sa mojim uvodnim?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  15. #15
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Fallout 3

    @ kulamasta - si ti uopće igrao fallout3? Jer ovo što govoriš u svom prvom postu mi zvuči kao spika koju su ljudi pisali pred jedno mjesec-dva, dok nitko još nije mogao iskusiti samu igru. Mislim da se falloutu 3 treba pristupiti bez predrasuda. Sam sam veliki daggerfall/morrowind fan, pa sam oblivionu pristupio kao igri samoj po sebi i kao takva mi je bila dovoljno dobra da me zabavi 50-ak sati. Tebi savjetujem isto - probaj fallout3, igraj ga jedno 5-6 sati, riješi koji quest i skupi neš xp-a, pa onda reci jeli igra bzvz ili nije.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Fallout 3

    COD4 je odlicna igra, pa kakve veze ima sa Falloutom?

    Recimo da je nekima i Oblivion odlicna igra, pa kakve veze ona ima sa Falloutom?

    Resident Evil je dobra igra, pa kakve veze ima sa Fallotom?

    Na zalost, Fallout 3 ima veze sa svim tim igrama, osim sa Falloutom
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  17. #17
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Fallout 3

    u tom slucaju,precrtaj si fallout 3 znak markerom na monitoru,napisi ''novahappyigra'' i igraj,te ce ti biti genijalna.
    Won't Bow Don't Know How.

  18. #18
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Fallout 3

    @kulamasta

    Jesi ti uopce odigra F1,2 .... i 3 ? ili samo kenjas bezveze

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Necto
    @kulamasta

    Jesi ti uopce odigra F1,2 .... i 3 ? ili samo kenjas bezveze
    Hahaha

    ti si hocu p___e generacija?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Odlicno Reiko; ali zasto spamas?

    Kakve veze ima tvoj post sa mojim uvodnim?

    Pa, moj post ima više manje 99% veze s tvojim "uvodom". Ali ovo kad si prozvao moj post spamom koji se odnosi na zašto ljudi pljuju igre (u ovom slučaju Fallout 3) a sam si nazvao topic "Fallout 3", mi je stvarno učinio dan ljepšim.

    Hvala ti na dozi smjeha

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Fallout 3

    Dečkiću Reiko, ovako...

    Prvo mi je drago da sam te nasmijao, jer je opcepoznata cinjenica da uzivatelji igara koje isprdi Bethesda imaju smisao za humor na razini amebe... i to zaostale amebe... No dobro...

    Druga stvar... Ako ti se piseju hvalospjevi o izbljuvku koji nosi naziv Fallout 3 imas jednu prikladnu temicu u podforumu "Gaming opcenito"

    Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...

    Ako ti imas problema sa "pljuvacima" tebi omiljeni "IGRICA", otvori temicu u nekom prikladnom podforumu

    I jos jedna stvar, nevezana usko uz problematiku, kada vidim kakvi gejmeri igraju igre na racunalima sve mi je jasnije zasto su vecina igara danas reciklirano smece...

    cheers
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Fallout 3

    Fallout 3 nije loš. Fallout 3 nije ni odlican. Fallout i Fallout 2 su odlicni. Fallout 3 je igra nove generacije koja ima neke dodirne tocke sa originalima. Fallout 3 je bila konzervativna igra od same najave. Fallout 3 je igra od koje se ocekuje puno i malo u isto vrime. Zvucim ka Jura Ozmec.. Fallout 3 je bolje odigrat nego neodigrat ako si tzv. Gamer. S obzirom da sam Gamer, igram je i zna me zabavit

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Dečkiću Reiko, ovako...

    Prvo mi je drago da sam te nasmijao, jer je opcepoznata cinjenica da uzivatelji igara koje isprdi Bethesda imaju smisao za humor na razini amebe... i to zaostale amebe... No dobro...

    Druga stvar... Ako ti se piseju hvalospjevi o izbljuvku koji nosi naziv Fallout 3 imas jednu prikladnu temicu u podforumu "Gaming opcenito"

    Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...

    Ako ti imas problema sa "pljuvacima" tebi omiljeni "igra", otvori temicu u nekom prikladnom podforumu

    I jos jedna stvar, nevezana usko uz problematiku, kada vidim kakvi gejmeri igraju igre na racunalima sve mi je jasnije zasto su vecina igara danas reciklirano smece...

    cheers

    Kao prvo, ja za tebe nisam "dečkić", ako se ja odnosim barem s nekom dozom kulture prema tebi, pokušaj i ti prema meni.

    Druga stvar, ako vidiš ja nisam pisao "hvalospjev", moj post nema veze s hvalospjevom nego ima veze s nepotrebnim pljucanjem igre koja ne zasluzuje biti popljucana. Isto tako apel je za sve veću pojavu tipova koji pljucaju neku igru samo da bi ispali "fora" i to nisam samo ja primjetio nego većina forumaša. Neznam u kojoj dimenziji živiš da si mogao shvatiti moj post kao "Hvalospjev" pa ja uopće nisam hvalio igru.

    Meni Fallout 3 nije omiljena igra, odkud ti to? Kakve to lude zakljucke donosiš, vidim da ti doneseš zaključak i da je to tako, pa makar taj zaključak nema veze s vezom. Meni Fallout 3 nije omiljena igra , niti će ikad biti, ali znam ja i većina forumaša koja je ovdje postala da igra ne zalsluzuje pljucanje pošto nije toliko loša i nije podbacila. Sad se opet vracamo na onu stvar, zasto se ovakvi topici otvaraju, a odgovor je da se privuče pozornost i "forumaška slava" a ja ti opet kazem da se ona stiče znanjem a ne nekom izmišljenom forumlom kao "otvori topic kad izadje nova igra i popljuj je " pa makar ona bila više manje OK igra.

    Ovo zadnje je trebalo znaciti kao da se ja palim na grafiku i ostalo, moras biti stvarno malo bezobrazan da me svrstavaš u tu grupu ljudi jer su to većinom klinci koji jos neznaju raspoznati gameplay od grafike i ostalih stvari. Evo baš kao naručeno mi je ovo došlo jer sam baš jučer razgovarao o tome kako su danas igre neinovativne i nemaju ono "nešto" što su imale starije igre istog žanra ( s Deadwalkerom sam o tome pričao pa neka ti on potvrdi). Isto tako se u potpunosti slazem da se danas premalo pozornosti svodi na gameplay a previše na grafičku prezentaciju, stoga bi te molio da se okaniš takvih zaključaka prema meni koji nemaju nikakvu bazu i nemaju veze s vezom.


    I prestani se odnositi prema meni s visoka, imam osjećaj da zasnivaš svoju bahatost jer smatraš da si neka vrsta "oldskool gamera" ili čega već, a priatelju, lako je to izgiravati na forumu kad te nitko nezna pa mozes biti i superman ako zelis ( slučaj s kolegom Tracerom gdje mu se jedna cura na forumu predstavljala kao druga osoba,muljala i na kraju iskoristila svog vlastitog oca koji radi u firmi da bi pregledala Tracerov account, i PM-ove). Tako da ti takvo ponašanje nigdje nece biti od koristi, pogotovo ovdje i pogotovo prema meni koji se nisam tako odnosio prema tebi pa te jos jednom molim da prestanes s takvim stavom.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Fallout 3

    Frendicu, ovo je podforum "PLJUVACINCA"... kapiš?

    Ja nisam otisao u podforum i poceo pljuvat po igri dok decki puni etuzijazma gustaju u njoj... nisam ja partibrejker

    Temu sam otvorio na prikladnom mjestu, u pljuvacnici gdje se pljuje...

    I zato tvoji postovi u ovoj temi su besmisleni, i tebi kao moderatoru bi to trebalo biti jasno...

    Ako ti se pljuje po igri, imas tu temu pa pljuj, ako ti se komentira sama igra ili ti se piseju hvalospjevi, imas temu u gaming opcenito; ako smatras da ljudi pljuju bezrazlozno razne igre, i to ti stoji kao tezak teret na srcu i osjecac neodoljivu potrebu da to podjelis sa svima, otvori si temu u prikladnom podforumu.

    Tako da mi nije jasna tvoje pljuvanje pljuvaca u temi o Fallout 3 u pljuvacnici?

    Zalutao si
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  25. #25
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Dečkiću Reiko, ovako...

    Prvo mi je drago da sam te nasmijao, jer je opcepoznata cinjenica da uzivatelji igara koje isprdi Bethesda imaju smisao za humor na razini amebe... i to zaostale amebe... No dobro...

    Druga stvar... Ako ti se piseju hvalospjevi o izbljuvku koji nosi naziv Fallout 3 imas jednu prikladnu temicu u podforumu "Gaming opcenito"

    Vezano s tim... ovo je tema Fallout 3 u podforumu "Pljuvačnica", koji je uzgred, i jedini legitimni podforum za ovaj izbljuvak od IGRICE, i sukladno time, na ovoj temi se pljuje po doticnoj...

    Ako ti imas problema sa "pljuvacima" tebi omiljeni "igra", otvori temicu u nekom prikladnom podforumu

    I jos jedna stvar, nevezana usko uz problematiku, kada vidim kakvi gejmeri igraju igre na racunalima sve mi je jasnije zasto su vecina igara danas reciklirano smece...

    cheers
    Hm a koliko ti to imas godina vise od nas da ti daju pravo da nas smatras balavcima?

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Fallout 3

    @ Scourge

    Ma pusti vidiš da nema poštovanja za nikog, netreba niti očekivati ništa drugo...samo se zapitam di je ignore tipka kad je potrebna

    Važno da on mene uči kako postati moderator i naravno nastavlja po svome kao da nije pročitao ni slovo od mojeg zadnjeg posta(opet o nekakvim hvalospjevima, obraća mi se s umanjenicama ko nekom mulcu itd. ) a lako je biti internet ratnik. Baš zato ću ignorirati njegove postove jer su gubljenje vremena.

  27. #27
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Fallout 3

    Ajde smirite se. Nisam igrao F3, ali ovo je pljuvačnica i kulamasta je napisao zašto mu se ne sviđa igra i ima pravo na svoje mišljenje. Tako da ili se raspravljajte zašto vam je igra loša/dobra i koji aspekti vas smetaju ili ne, ova prepucavanja je'l otvorio topic da bude trendi, tko je dijete, a tko nije su bespotrebna i nemaju veze s topicom.

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Odlicno Reiko; ali zasto spamas?

    Kakve veze ima tvoj post sa mojim uvodnim?

    Pa, moj post ima više manje 99% veze s tvojim "uvodom". Ali ovo kad si prozvao moj postSspamom koji se odnosi na zašto ljudi pljuju igreS(u ovom slučaju Fallout 3) a sam si nazvao topic "Fallout 3", mi je stvarno učinio dan ljepšim.

    Hvala ti na dozi smjeha
    Reikiću, muškarčino (ovo bolje?), vidic o cemu ti pises, a pogledaj koja je tema topica...

    U topicu o navedenoj igri tvoje misljenje o tome zasto ljudi pljuju igre zanima me jednako kao i misljenje Nede Ukraden o utjecaju Nietzschea u romanima gospodina Dostojevskog... a znas zasto?

    ZATO JER TO NIJE TEMA!!!!!!!

    Kada ce me zanimat zasto ljudi pljuju igre, otvorit cu topic na tu temu i tebe preko PM pozvat da to sve ukratko elaboriras, ako ti tema slucajno promakne
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Fallout 3

    eo, nisam igro F1 &2(o priznajem, ubijte me!) al svejedno F3 smatram dobrom igrom. a zato? zato sto imas ve sta jedna dobra igra treba imat. a to sto u njoj nista nije slicno, nisu ni Cod 2 i 4 slični pa su obje igre odlične. e sad, ne znam šta ste vi uopće od ove igre očekivali, al ja obično pljujem po igrama koje obećaju jedno a na kraju ispanu nešto drugo. Fallout 3 je donio obećano i niš se autorima ne može prigovorit osim što nisu napravili remake prijašnjih nastavaka
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  30. #30
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Fallout 3

    Zadnje upozorenje

    Ti si bahat, tvoji argumenti su za k..c i slične gluposti ne želim više čuti u ovom topicu. Ili se naučite raspravljati ili slijede warnovi.

Slične teme

  1. Fallout i Fallout 2
    By Votox in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 288
    Posljednji post: 21-04-2013, 13:14
  2. Fallout 2
    By Totoro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2011, 20:06
  3. Fallout 3
    By Korpse in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-05-2009, 08:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •