Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: World Under Siege:European front

  1. #1
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    218

    World Under Siege:European front

    Igra je turn based startegija(po uzoru na Total war i serijal might and magic).Smještena je u doba WW2 i krasit će je naravno jedinice i građevine toga vremena.Ako kreatori uspiju pogoditi balans jedinica imamo zagarantiranu dobru igru(samo je problem što bi se trebala pojaviti u prvom kvartalu 2009.g kada izlazi empire:total war i warhammer40000OW2).Inaće mislim da bi trebalo pratit ovu igru jer mnogo obečava.Što vi mislite o njoj?

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: World Under Siege:European front

    Zaboravio si spomenuti da igru rade naši ljudi iz Cateia gamesa

  3. #3
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    218

    Re: World Under Siege:European front

    O da.Igru radi mladi i perspektivni studio po imenu cateia games formalno osnovan u jesen 2003.g.Za sada rade na igrama:već prije spomenuti Wus,na avanturi LOCV te na plaformeru Tibor(te na još nekoliko projekata za koje zasad ne iznose u javnost).Prijašnje igre su im:strategija sa rts borbama the Kings of the Dark Age te besplatni shooter Star Trek:The Neutral Zone.

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: World Under Siege:European front

    ja ću je odigrati, hrvatski je proizvod, mada ne očekujem previše, ali jedino što očekujem je dobra zabava i dobar multyplayer

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    218

    Re: World Under Siege:European front

    Ko zna,možda i igra ispadne više nego dobra......nikad se nezna.Ali najviše oćekujem od nje u multyu

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: World Under Siege:European front

    Nikad nisam čuo za taj studio. Mora da su prilično "underground". No ako će mo dobit ikakav proizvod i 2% od TW igara dobivamo jako dobru igru.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: World Under Siege:European front

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Nikad nisam čuo za taj studio. Mora da su prilično "underground". No ako će mo dobit ikakav proizvod i 2% od TW igara dobivamo jako dobru igru.
    ma igra če pa meni u najmanju ruku biti solidna, a sad koliko bi to dobro ili loše moglo biti baš i ne znam.....

  8. #8
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    218

    Re: World Under Siege:European front

    Da,igra će vjerojatno ispast solidna.Samo da mi daju balansiranost jedinica, dobar multy i ja sretan i zadovoljan.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: World Under Siege:European front

    = Citat = Izvorno postao torcida007
    Da,igra će vjerojatno ispast solidna.Samo da mi daju balansiranost jedinica, dobar multy i ja sretan i zadovoljan.

    ma vjerujem u taj multy, sam da nešto ne zeznu.....

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: World Under Siege:European front

    e, majku im. kad su vec iz hrvatske mogli su dodati ustaše, partizane, četnike...
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: World Under Siege:European front

    Je,pa se onda igrač kojem je dida bio ustaša počne buniti ako su oni prikazani kao loši,onaj kojem je dida bio partizan stavljanje ustaša i četnika kao igrivih frakcija bit će kao veličanje fašizma,dok bi oni iz četničkih obitelji počeli govoriti da su oni zapravo bili dobri antifašisti koji su se borili za slobodu srpskog naroda.Takvo bi što moglo stvoriti probleme na Ex-Yu području,a ostalima vjerojatno nije zanimljivo.

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: World Under Siege:European front

    Sony Ericsson je bannan na 24 sata.

Slične teme

  1. World Under Siege
    By Quiet Riot in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-02-2007, 00:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •