Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 63

Tema: Chronicles

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Chronicles

    budem sutra
    danas stvarno nemam vremena

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Chronicles

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Uf, sad bi nešto rekao na temu učenja za kolokvij od kojeg i ja patim, ali neću.
    Nego Dreameru, daj još ove neke osnovne podatke o gradu i slično koje još čekamo.
    kao što rekoh...
    Znači me grada je nepoznato i gradom vlada ekonomska kriza, znači sve je manje zaposlenih, sve je više kriminala a vlasti se jednostavno brinu samo za svoje dupe te umjesto da poboljšaju uvjete života oni ga pogoršavaju. Također u gradu vlada veliki rasizam naspram svim vjerama i rasama osim katoličanstva i bijelca. Ako vas još što zanima samo pitajte
    možete i vi dat koji predlog

  3. #33

    Re: Chronicles

    Ime... trebamo ime tako da likovi mogu spominjati u kojem gradu žive (ono... znaš).
    Hmm... nismo imali izbor rase kod likova pa pretpostavljam da smo svi izgleda bijelci?

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Chronicles

    pa ne treba biti
    čak bi bilo poželjno da su druge rase i vjere radi sukoba s ostalim građanima...
    nažalost moram priopćiti da ja neću moć sudjelovati u ovome s mojim likom jer stvarno nemam vremena jer me bombadiraju s svih strana, no zato sam odlučio da bi bilo dobro da vam svako toliko bacim koji news report o gradu o vašim junacimo, što se događa u gradu i naprimjer koji event se približava ( end of the world ftw xD, šalim se ofkors )

  5. #35
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Chronicles

    Daj fakat, reci ime više, ili ću ga početi zvati Randomville.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #36
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: Chronicles

    I dajte ubacit neku žemsku kao jednog od likova! Čisto da nebude kobasa party!

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Chronicles

    e cekaj...oprosti ako sam malo blesav...ali moze li mi netko pojasniti ideju oko pisanja jer sam zainteresiran malo
    znaci mi pisemo samo za svog lika?

  8. #38

    Re: Chronicles

    uglavnom da ali likovi bi se trebali susresti tu bi bilo dobro raditi s onime komu lik pripada

    tko je za da se grad zove new sin city

  9. #39

    Re: Chronicles

    bilo bi dobro da znamo ime aj recite jos par imena da mozemo poceti

  10. #40
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Chronicles

    Imeaniel Lamb
    mjesto rođenja - Sacramento,California
    datum rođenja - 7.5.1985
    obitelj - Ubijena pod nerazjašnjenim okolnostima
    brak - završio kad je Lamb(navodno) pod utjecajem lijekova pomiješanih sa alkoholom ubio svoju ženu, kćer i sina
    boja kose - crna
    boja očiju - smeđa
    visina - 184 cm
    težina - 80 kg

    Daniel dan danas, dok trune u zatvoru, tvrdi kako on nije ubio svoju obitelj, i kako je on prava žrtva. Naravno, nitko mu ne vjeruje, čak se ni on ne sjeća ničeg povezanog sa tim nesretnim događajima. Šanse za spas su male, budući da je Daniel osuđen na smrtnu kaznu koja bi se uskoro trebala izvršiti. No,pod utjecajem okolnosti, mnogo toga bi se moglo promijeniti...

  11. #41
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Chronicles

    Evo ja sam za.
    Ime - Jonathan Price (John - nickname)
    Mjesto rođenjaS- London, England
    Datum rođenja - 09.02.1980.
    Obitelj - Otac britanac, casnik u SAS(KIA), majka(podrijetlom iz Rijeka,Croatia) umrla pri porođaju
    Brak - neoženjen
    PosaoS- plaćeni ubojica
    RasaS- bijelac
    Boja koseS- smeđa
    Boja očiju - plava
    VisinaS- 184 cm
    TežinaS- 85 kg
    Specijalna moćS- manipuliranje vremenom u kratkom roku
    Prebivalište - stan u Londonu, safe house u Grobnik, Croatia(podzemni bunker opremljen s hranom, oruzijima, ompremom za pracenje i svakakvim drangulijama xD)

    Biografija:
    Majka mu iz Hrvatske, otac iz UK, upoznali se kada je otac bio na misiji u Hrvatskoj, oženili, otac odusto od posla i preselio se u Hrvatsku pošto je majka zatrudnila i umrla pri porođaju. U ranoj dobi Jonathan je često "nestajao", bio u kolijevci, nesto i pojavio se tamo za 2 min. Imo je problema sa školovanjem jer su ga iz skola izbacivali zbog markiranja, ali on je tvrdio on nije markiro nego se "vratio" 2 dana u prošlost.Takve slučajnosti su se stalno događale. Jednog dana kada je igrao nogomet na turniru i dok su ga stotine ljudi gledalo nesto je.....svi su se čudili. Otac ga je našao doma kako je bio sav uznemiren. Jonathan mu je objasnio i pokazao šta je mogao, otac je osto šokiran. Pošto je njegov otac bio u S.A.S.-u znao je šta se dogada s takvim ljudima te ga je ispiso iz škole, te se preselili na zabačeno mjesto, poceo ga je učiti ratnim vještinama. Jednog dana Jonathanovom ocu dolazi pismo da ga trebaju u S.A.S.-u za jednu posebnu misiju....on prihvati. Nakon sta je bio tjednima sam Jonathan dobiva pismo sućuti da mu je otac ubijen na dužnosti. Ode na sprovod u London te shvati da ima ujaka (kojeg otac nije bas puno volio), ujak mu je bio zločinac te je shvatio kakav je potencijal Jonathan nakon što mu je pokazao svoje moći. Uveo ga je u The Brotherhood ( bratstvo), to je tajna organizacija plaćenih ubojica. Ujak ga je preselio u tajnu ustanovu Brotherhood-a koja se nalazi na njemu nepoznatoj lokaciji te je tamo do svoje 22 godine bio školovan, naucen da kontrolira moći, i kako da ispunjava svoju ulogu plaćenog ubojice.

    To je za sada. Ostalo cu napisat poslije, tj. prvu epizodu. Ispricavam se zbog pravopishih pogresaka, ako ih ima jer obicno pisem bez č,ć,š,đ,ž.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  12. #42

    Re: Chronicles

    Khm.
    Dreamer....

  13. #43
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Chronicles

    ja odustadoh, nemam vremena za ovo pisanje (i nemam inspiracije )

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Chronicles

    šta kažete na Trivium City ?

  15. #45

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Chronicles

    jaj
    bolje ime nisam našao
    sva sreća šta je this world can't tear us apart svirao u pozadinu ovo jutro

  17. #47

    Re: Chronicles

    Učestalost mog postanja će se vjerojatno drastično smanjiti kad počnemo jer stvarno nemam vremena da smislim nešto kvalitetno i onda to još i natipkam (seminarski radovi me guše). Ali to na stranu... počinje se?

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Chronicles

    pa... počinje se )
    u subotu nedelju možete očekivati prvi news report o stanju Trivium City-a
    a vi, počnite pisati prve scene

  19. #49
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Chronicles

    Cthulhu, navedi special powah.

    Arbiter - misliš da će ostali pisati mnogo kvalitetnije?

    Samo da vas upozorim na nešto (tko je iskusan u roleplayu - bez uvrede). Kad se moj lik sretne s vašim, očekujem pravi roleplaying. Znači, nema "Arkannen učini ovo i ono", ja moram odgovoriti i kontrolirati reakcije moga lika.

    Ovo također znači da ja neću moći iznositi ono što moj lik "pročita" iz vaših umova, ali što se može.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  20. #50

    Re: Chronicles

    PM-ovi su dobrodošli za konzultacije prije nego li postate interakciju sa drugim igračima, ukoliko vam se likovi sretnu.

  21. #51
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Chronicles

    Istina, ipak će biti malo teško čekati za svaki odgovor. Treba riješiti preko pm-a ili msn-a pa postati cijelu konverzaciju.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  22. #52

    Re: Chronicles

    MSN ima (malo) ograničenje na broj simbola...

  23. #53

    Re: Chronicles

    napises pa posaljes preko msna neces sada cijeli post preko msna samo da se dogovorite kako ce se odvijati zajednicke situacije da nadete kompromis

  24. #54
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Chronicles

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    MSN ima (malo) ograničenje na broj simbola...
    Oh ne, kako će samo teći priča bez da tvoj lik koristi epske, ezoterične rečenice sa teško dokučivim smislom?

    Trolls are bad.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Chronicles

    ok, kakav event želite ? metero se priblićava svijetu ? neki vjerski kult prijeti svijetu ? jednostavno jedan villian je skužio da može se teleportirati na drugi svijet no najprije se želi osvetiti cijeloj zemlji ? bush ? mabus ? teletabisi ?
    btw, nemojte očekivati da ću sad odmah u nedelju napisati report tipa OMFG WE AR ANDA ATAK ! IVL ĐINIJUS VONTS TEJK KONTROL OVER D VRLD !!1
    To će polagano teć
    nema odmah akcije

  26. #56

    Re: Chronicles

    Da, metrosi i metroi su opasnost po svjetsko zdravlje.

    Iskreno, ja ne bi imao ništa protiv toga da recimo tjedan dana praktički nema radnje nego da jednostavno odrediš ti, a i mi kroz svoje poglede, grad i malo ga na svoju ruku definiramo (igrač spomene neku ulicu ili manje važan događaj koji se kasnije može pokazati koristan, itd). I ono, daje priliku ljudima da u biti vrte neku svoju mini-priču unutar glavne koja može izroditi svoje vlastite nakote problema/situacija.

  27. #57
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Chronicles

    Može scenario u kojem Vatikan pokušava zavladati svijetom?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Chronicles

    sve je moguće

  29. #59

    Re: Chronicles

    Da, ovaj ja moram uraditi neke osnovne prepravke na liku...ne, ček moram ga prepraviti skroz... =O

  30. #60

    Re: Chronicles

    Grad je zaudarao na smrt.Raj za zločince apsolutna suprotnost onome sto je vidio na aerodromu.Ova četvrt nije
    bila medu sigurnijima,ali bar mi nitko nece smetati.Mogu neometano raditi bez da se brinem za znatiželjne susjede.
    Sada mi nisu trebali problemi još jedan posao i odradio sam ugovor.Slobodan sam da tražim osvetu.Prihvatio sam ovaj ugovor
    na nagovor stare prijateljice jedne od rijetkih kojima jos vjerujem.Sada nije vrijeme za nostalgiju imam previse toga za
    obaviti pripreme se trebaju izvršiti.Ovo ne smijem zabrljati mi je bila glavna misao.

    Stan bi vise odgovarao slikaru ili nekome drugome umjetniku,ali nisam izbirljiv.Bio je na vrhu niske zgrade mogao
    sam relativno neprimjetno dolaziti i odlaziti bez da ga itko vidi.Sada je bilo vrijeme da se posveti poslu koji ovaj
    put nije bio lagan.Meta je bila senator koji radi za mafiju osim policije ovaj put se morao brinuti i za mafiju.Znam
    se kretati neprimjetno.Jedan od mojih mnogih talenata je da me većina ljudi ignorira,ali svejedno ne volim riskirati kada
    je sam tako blizu osveti.Sada imam vremena prije nego što moram krenuti pa je najbolje da odspavam nema smisla da
    umoran na posao.Postoji veća šansa da nešto zabrljam ,a to nije dobro za nikoga.

Slične teme

  1. The Chronicles of Spellborn
    By Svinjoguz in forum MMOG
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 08-06-2010, 18:15
  2. BlackMoon Chronicles
    By Krnja in forum MMOG
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-08-2009, 21:13
  3. Chronicles of Narnia
    By Wizard in forum Multimedia
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 30-12-2006, 11:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •