Evo, ja sam došao na ideju da par nas na forumu koji imaju volju i želju za pisanje stvorimo takoreć "pisanu seriju" koja je vezana za superjunake.
Naime moja ideja je ovakva :
- da svaki od nas koji je voljan uć u ovaj projekt, stvori svog lika sa svojom pričom i posebnom moći ( ako želite, vaš lik ne treba imati posebne supermoći )
- da svako piše na svoj način ( netko može pisati iz prvog lica, netko iz trećeg itd. )
- da se svaka epizoda sastoji od scena. Npr, ja pišem o svojem liku i onda na jedmput prekinem, te slijedu druga scena koja prati drugog lika, pa trećeg pa se onda vrati na mojeg lika i tako ukrug ( a može i ispremiješano )
- da se naši likovi mogu susretati ( ali i ne moraju, mogu biti samotnjaci ) u toj našoj seriji ali u tom slučaju, dvojica ili više pisaca neka se međusobno dogovore kako će teć radnja u toj sceni
- da svaka epizoda ima po oko 4 - 5 scena po liku.

Inače sam inspiran serijom Heroji, i stvarno bi želio da taj projekt uspije jer znam da ovdje ima puno potencijala za pisati. Također svaki put kad bi epizoda bila gotova, sav taj tekst bismo skupili u jedan post i objavili u pdf formatu.
Naime, prema mojoj "beta" ideji, priča bi bila smještena u jednu metropolu nepoznate države u sadašnjosti. Nešto kao npr. kao što je već isfurani New York
Da nebi došlo do svađe, ove kronike mogu imati likove koji imaju iste super moći ( ali molim vas ne pretjerujte s super moćima i ne stvarajte overpowered likove )
Tko je in ?