Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 231

Tema: iPhone

  1. #61
    Guest

    Re: iPhone

    Ima i taj bonus što je otporan na pijanstvo. Zaspao sam prije dva mjeseca na komadu kauča kraj vikendice na kiši. Slušao sam glazbu izgleda, mene su unjeli ali iphone je ostao na kiši preko noći i eno ga radi. Malo malo mi poleti na pod i ne raspadne se i 1000 dijelova koje moram ganjati po stazi onda.

  2. #62

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao tralala
    Ima i taj bonus što je otporan na pijanstvo. Zaspao sam prije dva mjeseca na komadu kauča kraj vikendice na kiši. Slušao sam glazbu izgleda, mene su unjeli ali iphone je ostao na kiši preko noći i eno ga radi. Malo malo mi poleti na pod i ne raspadne se i 1000 dijelova koje moram ganjati po stazi onda.

    Mogao si to dobiti i za dosta manje para...

  3. #63
    Guest

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Mogao si to dobiti i za dosta manje para...
    Zadnje mi je bio onaj ericsson koji na parketu se rascvjeta i raspadne mu se kućište. On je bio 700 i nešto kuna. Ovo mi je najbolje investiranih 1000kn već jedno vrijeme.

  4. #64
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Zgodan gadget, ali pitanje koliko je praktičan budući da Jabuka uvijek ima neke svoje bedaste formate fileova...

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    Budem si uzeo jedan tamo negdje za bozic.

  6. #66
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Pa nam javi kakav je

  7. #67
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: iPhone

    Rider, po tebi sam odavno skužio da si običan tipični retard koji nema dume o ičemu nego se drži stavova koje mu veli lokalni seoski "haker" isto tako si pljuvao neargumentirano po visti, a nisi ju nikada ni vidio, da si ugledao i koristio iPhone skužio bi da je to sasvim drugačija stvar nego što tu neki govore. Vjeruj mi, da imam prilike popričat s kretenom poput tebe i to mano a mano, a ne prek neta. Koliko god sam tolerantan, strpljiv i željan pametnog i argumentiranog razgovora, ne bi mogao odoljet da uzmem ciglu i razvalim ti ju u tu tvoju retardiranu facu. Odi prvo nešto koristi i isprobaj na vlastitoj koži pa mi onda govori je smeće ili nije. Isti si kao Jack Thompson, govori o nasilju o igrama, a nikada nije ni zaigrano ništa kak treba, takav si i ti, još si možda i gori od Jack Thompsona.

    I da, raspori se električnom pilom.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  8. #68
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone



    Ovo je bilo izravno!

  9. #69
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: iPhone

    <warning voice of administrative authority>Jambrek!</warning voice of administrative authority>
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: iPhone

    I to koristi madoxove slike i poređenja.

  11. #71
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    <warning voice of administrative authority>Jambrek!</warning voice of administrative authority>
    sry boz, ali nisam se mogao suzdržat, morao sam jednostavno.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  12. #72
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    ovo je bilo vgg...
    taj mi je tukac bio na ignore listi dok nije nekim čudom postao mod... -_-

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    Za sve one koji pljuju po kameri,da ima premalo megapixela i da nista ne valja:
    http://img.skitch.com/20081122-j5mqrbpe ... 1dtrp3.jpg

    Nisam ja sliko nego neko drugi sa iPhone-om.
    ______________________________________
    Po meni,ovo je sasvim dovoljna kvaliteta slike za mobitel.

  14. #74
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Za sve one koji pljuju po kameri,da ima premalo megapixela i da nista ne valja:
    http://img.skitch.com/20081122-j5mqrbpe ... 1dtrp3.jpg

    Nisam ja sliko nego neko drugi sa iPhone-om.
    ______________________________________
    Po meni,ovo je sasvim dovoljna kvaliteta slike za mobitel.
    Ovo je mnogo gg slika za mobitel.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  15. #75
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    bla bla
    Ne moraš pomirišat govno da znaš da smrdi. :app

  16. #76
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Moraš, inače opet ideš po onome što si čuo od drugih.

  17. #77
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Moraš, inače opet ideš po onome što si čuo od drugih.
    Istinu zbori kolega. To što ljudi imaju opravdane predrasude o govnu, ne znači da imaju i o drugim stvarima.

  18. #78
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: iPhone

    kolko sranja u ovom topicu isuse xD
    inace, vidio sam iPhone uzivo, no mogu reci da me nije impresionirao. Ja priznajem da nemam potrebu za svim tim dodacima koji se mogu staviti na njega (mislim na programe), a uz to i smatram cjenu apsolutno neisplativom. Jedino od mobitela sto trebam su sms i pozivi, cak ni memorijsku karticu nemam jer su mi 2 pjesme na mob i vise nego dosta (1 za sms i 1 za pozive).
    Na iPhonu ima pun k igara ali sta ce mi to? imam svoj pc a za te pare si moguz kupiti laptop kojim cu moci pokrenuti puno bolje igre. Ima 2Mps kameru ako se ne varam-za te pare kupim digitalac da mi se pol svijeta moze klanjati. Touchscreen-sta fali standardnoj tipkovnici na mob i obicnom zaslonu? Velicina-ne stane mi u traperice a to znaci da bi ga drzao u dzepu od jakne a tamo je velika vjerojatnost da ce mi ispasti/ukrasti ga.
    Uglavnom, ako neko smatra da je 7k kn super za iPhone i da ce njegove mogucnosti iskoristiti 100% neka ga uzme (uz to mora i biti svjestan da za te pare moze dobiti pocket pc koji je i vise nego dovoljan da obavlja zadatke vezane uz posao). Ali ja sam siguran da ga niko nece moi 100% iskoristiti.

    i GeForce, daj se upucaj... Meni je muka dati za majcu vise od 200kn (kao i za hlace/ili bilokoji drugi odjevni predmet) jer si a)sam ne zaradujem pare; b)Štedljiv sam tip (gomilaj rade pare nego ih bacati na neke gluposti); c)koji ce mi k to kad istu takvu majcu mogu naci za 50kn na placu

  19. #79
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    Nije 7k cijena iPhone,dobro je,u hrvatskoj.Ali u Italiji se moze nabavit za nekih 3800 kn otkljucana verzija 8gb.A i ove pretplate su prilicno ok(moglo je bit i gore).

  20. #80
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    Touchscreen-sta fali standardnoj tipkovnici na mob i obicnom zaslonu?
    E vidiš, meni se tipkovnice gade, nikad mi ne paše, sitne, raspored tipki je zakurac, loše tipke, pre mekane, pre tvrde...touchscreen sam oduvijek volio i kad uključiš normalan layout tipkovnice na iphone-u (dakle da bude kao tipkovnica na komp) poruke pišeš ko zmaj.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    Touchscreen-sta fali standardnoj tipkovnici na mob i obicnom zaslonu?
    A lol,pa to je Apple.Mora biti nesto posebno,dosad ne viđeno.A i sa nestankom tipkovnice se drastično povecava velicina ekrana sto je meni najvaznije.

  22. #82

    Re: iPhone

    smeće
    I will pwn you all, just give me some time.

  23. #83
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone


    znači ti bi odbio iPhone da ga dobiješ za Božić?
    tard

  24. #84

    Re: iPhone

    ne bi, normalno da ne bi, al bi ga odma prodo -.-'
    I will pwn you all, just give me some time.

  25. #85
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Svi znaju kritizirat telefon koji su vidjeli na sličici u novinama i na netu, bez brige.

    Suzdržavat ću se od komentara, jer kao prvo, nisam nikad koristio touchscreen, mada mi je i tipkovnica moje motorole V3 sasvim ok. Zatim, bilo bi dobro imat jedan uređaj koji ti zamjenjuje sve, ali pitanje je koliko je funkcionalan u kombinaciji svih elemenata. Protiv veličine i nemam nekih zamjerki, jer nisam toliko lud za ultra malim mobitelima (ne, nisam zato kupio V3 koji je više manje drek od mobitela), jedino što meni smeta kod iPhonea je cijena.

  26. #86

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Suzdržavat ću se od komentara, jer kao prvo, nisam nikad koristio touchscreen, mada mi je i tipkovnica moje motorole V3 sasvim ok. Zatim, bilo bi dobro imat jedan uređaj koji ti zamjenjuje sve, ali pitanje je koliko je funkcionalan u kombinaciji svih elemenata. Protiv veličine i nemam nekih zamjerki, jer nisam toliko lud za ultra malim mobitelima (ne, nisam zato kupio V3 koji je više manje drek od mobitela), jedino što meni smeta kod iPhonea je cijena.
    I ja sam zapravo istog mišljenja - niti bi koristio pola ponuđenih funkcija, touchscreen bi razvalio kad-tad (nisam još tipkovnicu nikad), a jedina zamjerka koju stvarno imam na neviđeno iz prve ruke je sam oblik i veličina (gledano po dimenzijama) zbog koje ima probleme sa spremanjem u ono, prosječam džep na hlačama.

    Kao što sam rekao, nisam probao i najvjerojatnije neću (uglavnom zbog cijene, a i jer mi je uvijek pristupačnost/korisnost najvažnija), ali mislim da je određeni dio kupaca (kao što su neki u temi i pokazali) uzela iPhone zbog ničeg drugog nego šminke i "da ga imaju". Ako se dobro sjećam, jedan lik koji je čekao u redu za uređaj je rekao da bi vjerojatno bio kod konkurenata da iPhone nije u ovo vrijeme izašao jer jednostavno želi imati NEŠTO, bez obzira na to što je - samo da je novo.

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao saiyadjin
    smeće
    Jeneno konstruktivan post,nisi mogao objasnit zasto je smeće.

    @Arbiter,upravo zato je iPhone super,aplikacija koja ti netreba,nju jednostavno maknes,npr. ne treba ti sms,samo maknes sms aplikaciju.

  28. #88

    Re: iPhone

    Yup, samo ću teti u dućanu reći koje aplikacije ne želim da mi ih skine i odbije od konačne cijene.
    Uglavnom, ne želim platiti nešto što većinski neću ni koristiti i to je u biti glavni problem (veže se uz problem cijene i neželjenih aplikacija koje ipak platim).

  29. #89

    Re: iPhone

    hahaha očekivao sam takvu reakciju..
    kao prvo touchscreen... useless piece of cr**
    kao 2. šta će mi mobitel koji ne može slat mms?
    kao 3. cijena je preogromna
    kao 4. mogu ti nabrajat do sutra
    kao 5. fensi šmensi >.>
    I will pwn you all, just give me some time.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao saiyadjin
    hahaha očekivao sam takvu reakciju..
    kao prvo touchscreen... useless piece of cr**
    kao 2. šta će mi mobitel koji ne može slat mms?
    kao 3. cijena je preogromna
    kao 4. mogu ti nabrajat do sutra
    kao 5. fensi šmensi >.>
    1.Prije svega zato što se ukida tipkovnica i povercavaju se dimenzije ekrana.Zatim,puno je jednostavnije radit preko touchscreena,jednostavno dotaknes ono sto zelis,osim toga,touchscreen je budućnost.
    2.Kako li ga seres,sad nejedanput kad nema mms odma ti nedostaje a sumnjam da ga uopce koristis,ja u zivotu nisam poslao mms.Puno je jednostavnije poslat mail ili nesto slicno.A ako bas hoces jebeni mms i imas nevjerovatnu potrebu za njim preko app store-a je dostupna besplatna aplikacija za mms.
    3.Cijena je malo veca,ali opet nije prevelika.Tarifa i150 je za mene sasvim ok,platis 2000kn,svaki mjesec 150,dobis 150 minuta poziva,50 poruka i 1gb prometa sto je ok.A ako zelis potpuno otkljucani iPhone 3g ondi do Trst-a i kupi ga za 4000kn(put ukljucen u cijenu)
    4.Nema odgovora.
    5.Ono što lijepo izgleda i jednostavno je po tebi je automatsko sranje,znaci,ako mobitel nije cigla sa kamerom od 5 megapixela,ima hrpu nepotrebnih funkcija i kompliciran OS onda je sranje?

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Yup, samo ću teti u dućanu reći koje aplikacije ne želim da mi ih skine i odbije od konačne cijene.
    Uglavnom, ne želim platiti nešto što većinski neću ni koristiti i to je u biti glavni problem (veže se uz problem cijene i neželjenih aplikacija koje ipak platim).
    Kakve nezeljene aplikacije,ne dobis ti sa iPhone-om hrpu igara,aplikacija i tako.Za to postoji appstore.

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •