Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 231

Tema: iPhone

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    iPhone

    FENSI ŠIT

    +nema bluetooth
    da se mene pita ja bi ih sve ovako samljeo
    DLxq90xmYUs
    qg1ckCkm8YI
    Taman stizu u T-mobile ponudu a ja nesanjam o njemu jer je mobitel (ako se to moze i nazvat mobitelom) smece.
    SE i Xperia su majka

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491

    Re: iPhone

    ima bluetooth
    jedina zamjerka je glomaznost, takvo nesto nikad nebi koristio kao mobitel. jedva stane u dep lol

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: iPhone

    blje,i meni je iphone kretenarija ali eto,ko voli nek izvoli..

  4. #4
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    blje,i meni je iphone kretenarija ali eto,ko voli nek izvoli..
    Sorkač ali ne, nisi smješan

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: iPhone

    Ovak. Podržava SMS i pozive. Ne podržava MMS (možda ako se skinu crackani programi ali ne može se garantirati da će raditi). SVE OSTALO što iPhone ima koristi internet za korištenje a nadam se da populacija ovdje zna koliko internet kod nas košta. E sad, on će doć sa pretplatničkom tarifom za koju si mislim da će biti brutalno skupa. "Brđani" će tako uništit touch screen dok će se poruke pisat da je to nevjerovatno (tipa, ne primi im jednom pa će stisnut jače = ode ekran). Ono što ljudi ne shvaćaju je da nema servisa u Hrvatskoj za iPhone pa će se to dat na servis kod nas da bi onda oni SLALI u SAD na servis. Sad zamisli, imaš pretplatu, mobitel na servisu i nemožeš ga iskoristiti a dođe ti račun. Predivno, zar ne.

    Premda imam Mac i razumijem malo ove stvari jednostavno mi se ne isplati uzimat tak da

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    Ne vidim razlog za pljuvanje po Iphone-u.Da imam para,odmah bi uzeo jedan.

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: iPhone

    moje mišljenje je da je to bacanje novca na nešto što ti apsolutno nikad neće zatrebati,i bez čega možeš živjeti bez problema.imam isto mišljenje prema svim tim "gadgetima",mobitel/mp4 player/kamera/web browser.
    mislim,ono,najobičnija cigla od mobitela vas služi jednako dobro,ako ne i bolje od ovih novih kretenarija.jednostavno,bacanje para u vjetar...

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    Zašto misliš da ti neće zatrebati,osim toga,možeš živjeti i bez struje,ali nje se nebi sigurno odrekao.

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: iPhone

    ima i pametnijih načina za potrošiti te pare...

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: iPhone

    Kako ofirno kopiras madoxa

  11. #11
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Ne vidim razlog za pljuvanje po Iphone-u.Da imam para,odmah bi uzeo jedan.
    Ja vidim razlog za pljuvanje. Kad vec imas para ustedi jos koju kunu i kupi si xperiu i imat ces mobitel sa windowsom i povecim ekranom.
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    ima bluetooth
    Nadokrpavanje jej
    = Citat = Izvorno postao LL21
    Ah,to je Rider...
    Zasto bacat pare na neki FENSI ŠIT kao ajfon kad mos to dat djeci u Africi,ili makar stedit za kupovinu ubernabrijanog motora,jel?
    Divim ti se

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: iPhone

    dobra stvar, ali ipak malo precjenjena kao i IPod. Ja si to nebi nikada kupovao jer ne patim za takvim stvarima i jednostavno mi ne treba. Obican mob mi je sasvim dovoljan, a za ostalo imam doma komp i net
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: iPhone

    iphone je solidan mob , sasvim ok , fensi , i to sve stoji , ali za tu cijenu nikako ga nebih uzeo , xperia , n95 ga ownaju na veliko

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao pimp
    iphone je solidan mob , sasvim ok , fensi , i to sve stoji , ali za tu cijenu nikako ga nebih uzeo , xperia , n95 ga ownaju na veliko
    hmmm, da li bi tako pricao da si ih sve probao?

    Taj famozni N95 je obicno njesra, 300 eura skuplji od 6120 a osim wifi-a nema NISTA sto ovaj nema.
    Imam 6120, a N95 8GB sam njakao 2 puta po sat vremena i znam sta pricam, plus je i glomazan.
    Xperia - samo njega nisam uzivo probao...ali sam odgledao 50 videa na you tube-u i uporedjivanje .Tesko ssranje, koci , zapinje, a to je glavni razlog zasto ga ne bi uzeo.
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  15. #15
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Joco
    Xperia - samo njega nisam uzivo probao...ali sam odgledao 50 videa na you tube-u i uporedjivanje .Tesko ssranje, koci , zapinje, a to je glavni razlog zasto ga ne bi uzeo.
    Da to je jedan problem kod novih SE. To precesto viđam. Software im je iz nekog razloga postao prezahtjevan.
    Pod hitno to moraju rjesit ako zele sacuvati prvo mjesto u uporabljivosti softwarea jer su u tome dosada bilo najbolji.
    Ja sumnjam u slabe graficke komponente. Pa pobogu sony ima taj PSP. Sta ga malo ne pogledaju i ne iskoriste.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    Izašle su cijene novog iPhone-a kod nas,potpuno otkljucan bez pretplate kosta oko 7000kn.Previse,u Italije se moze kupit za 400€

  17. #17
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: iPhone

    7000kn??
    Daj me naj zajebavat...pa sta je previse je previse, pa nebi dao lovu za to, ma...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: iPhone

    Da 6800 dode u simpa paketu, no naravno tu su uvijek tarife 15 pa a dalje. ako se uzme tarifa 500 koji ce uzit neki poslovan covjek Iphone se dobije za 1 kn
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  19. #19
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    7000kn??
    Daj me naj zajebavat...pa sta je previse je previse, pa nebi dao lovu za to, ma...

    Za tu paru može kupiti sasvim solidan mob, ako ne i bolji, i još ti ostane da si pošteno nadogradiš komp!

  20. #20
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Da 6800 dode u simpa paketu, no naravno tu su uvijek tarife 15 pa a dalje. ako se uzme tarifa 500 koji ce uzit neki poslovan covjek Iphone se dobije za 1 kn
    Poslovni čovjek će koristiti blackberry.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: iPhone

    ma ja bi radije nokiju n95 il sad još malo pa n96--- ak ne to onda HTC TYTN... jos uvijek preodlican mob. a ako vam bas ne pase nokia N-series uvijek vam ostane neka iz E serije,. to su po meni preodlicni poslovni telefoni tak da iPhone ne bi kupovo... ar ne za ove pare za koje ga kod ans prodaju
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: iPhone

    Meh, iphone je fensi gadget, kojeg kupuju razmaženi ameri, koji, izgleda, moraju imat sve što apple proizvede...
    (Dokazano, ovo ljeto sam se družio s grupom havajaca i havajki, svi, ali SVI su imali ipod i iphone ( dumb) a polovica ih je imala i macbook, ili kakoveć...)

    Zbilja, ne želim pljuvat po iphoneu, jer se i meni bilo zabavno zafrkavat s njime, ali ne želim ga zvat mobom...to je fensi gadget koji, eto, usput, ima i mogućnosti telekomunikacije...
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  23. #23
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    moje mišljenje je da je to bacanje novca na nešto što ti apsolutno nikad neće zatrebati,i bez čega možeš živjeti bez problema.imam isto mišljenje prema svim tim "gadgetima",mobitel/mp4 player/kamera/web browser.
    mislim,ono,najobičnija cigla od mobitela vas služi jednako dobro,ako ne i bolje od ovih novih kretenarija.jednostavno,bacanje para u vjetar...
    Ono, epic fail.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  24. #24
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: iPhone

    Kao prvo ne bih nikad dao tolike pare na mob, a kao drugo nisu mi jasni frikovi koji to idu čekat po par dana u redu...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566

    Re: iPhone

    ma nokia 5800 do kraja
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  26. #26
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: iPhone

    nokia 3310 do jaja.Nikad mi nije bilo jasno ,tko bi dao tolike novce u mobitel?shvacam ja da ima poslovnih ljudi,ali tu je pocket pc,ovi mini laptopi vamo tamo,covjece pa ovo kosta ko pola moje skode felicije.doduse,tko mi kriv sto sam siromasan,ali neki odnosi su prilicno poremeceni izgleda mi.mozes kupit svjetsku konfiguraciju za te nove,tv kakav ti srce zeli, perilicu rublja +frizider i jos ti novca ostane,namjestaj,bilo sto sto je korisnije od ovog malog shita.stvarno mi nije jasno.
    Won't Bow Don't Know How.

  27. #27
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    u mjestu gdje svi padaju u svoju dušu ... wtF?
    Postova
    110

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    nokia 3310 do jaja.Nikad mi nije bilo jasno ,tko bi dao tolike novce u mobitel?shvacam ja da ima poslovnih ljudi,ali tu je pocket pc,ovi mini laptopi vamo tamo,covjece pa ovo kosta ko pola moje skode felicije.doduse,tko mi kriv sto sam siromasan,ali neki odnosi su prilicno poremeceni izgleda mi.mozes kupit svjetsku konfiguraciju za te nove,tv kakav ti srce zeli, perilicu rublja +frizider i jos ti novca ostane,namjestaj,bilo sto sto je korisnije od ovog malog shita.stvarno mi nije jasno.
    potpis, fensi šmensi budget
    btw na faksu našem (nećemo reć koji iako se zna) su iphone dijelili za 2000kn xD
    normalno jedna ženska sa gucci satom po pol ruke sav u dijamantima, iphonom u drugoj, na svakoj ruci 20 narukvica zlatnih bogtepitakakvih onak fensy šmensy sa ipodom se igra pod satom onak širi i sužava slike wauuuuuu kak si fensi šmensi :/
    reko sam joj da joj to treba za ćorave očito xD

    btw ovo gore što je reko masakrist je najbolje što se slažem... za 7000kn ja kupim laptop i komp novi bogte mazo mili
    moš ti to, moš ti to, ma tko te mislim brate pito.... xD

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: iPhone

    Uzmeš 2 iphone uređaja na Total 700 tarifi za 2 kune, prvi mjesec podneseš zahjtev da stvoriš Flex Obitelj 200 među njima i za taj 1 mjesec platiš oko 500 kn a ostale pretplate onda 200 kn mjesečno pa ti vidi dal se isplati

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: iPhone

    da to se sigurno moze... potises pretplatu na 2 god das placat 500 kn i oni te sam tak puste nakon mjesec dana da placas 200
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: iPhone

    Ovako. Ti kupiš 2 iPhone-a 16GB za po 1 kn na tarifi Total 700 (on se inače plaća 700 kn mjesečno ali kad se potpiše ugovor na toj tarifi dobiš ne znam kolko mjeseci 50% povoljnije). Imaš 2 broja i 2 iPhone uređaja 16GB za sve skupa 2 kune. U prerplati kolko ja znam što se tiče T-mobilea imaš nekakvo silazno pravilo, tj. da bi prešao na nižu tarifu moraš imati podmirena 4 računa te bi tako mogao prijeći na Total 500, ALI kod Flex Obitelji nema takvog pravila tako da ti odma nakon prvog mjeseca možeš prijeći sa jednim brojem u Flex Obitelj 200 (najniži paket). Sad pazi, sa jednim brojem si u Flex Obitelj 200, što sad sa drugim hehe. Flex Obitelj ti postoji samo ako unutra imaš 2 pretplatnička broja tako da ovaj drugi broj prijaviš kao član a član odma prelazi na tarifu od nositelja, tj. oni troše istu tarifu i njen tarifni paket. Eto ti, prvi mjesec iskoristiš pogodnosti Total 700 i potrošiš 50 sati besplatnih razgovora prema svim mrežama (25sati svaki broj) i onda drugi mjesec 200kn pretplata sve skupa za oba dva broja (naravno, ako ne trošiš van tarifnog paketa). Sada ako netko misli da sam ja u krivu onda nemojte pisati: OMG LIE WTFPWNZOR i te gluposti nego lijepo iznesite svoje argumente jer sam ja proveo dosta na telefonu pričajući sa T-mobile agentima

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •