Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: DBZ Budokai 3 vs DBZ Budokai Tenkaichi 3

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    DBZ Budokai 3 vs DBZ Budokai Tenkaichi 3

    otvorio sma ovu temu da vidim vase misljenje sta misliti o ove dvije igre,odlucite koja je bolja igra budokai 3 ili budokai teknaichi 3.Meni se naj vise svidza Budokai 3,zato sto je borba stvarno predobra u tenkaichi 3 mi se nesvidza nista pogotov main menu .

    Moderatori ako tema postoji slobodno je brisite,al search mi nije nista pokazivao.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Ivanić grad/Zagreb
    Postova
    1.215

    Re: DBZ Budokai 3 vs DBZ Budokai Tenkaichi 3

    meni je oko tri puta bolji tenkaishi 3,bolja borba, igrivost, a ovo sa main menuom uopće ne gledam
    AMD Athlon X2 6000+ 3,0GHz/HDD Seagate 320 GB/Saphire X800/Unknown 400W/Kingmax 2GB DDR2/MB GIGABYTE GA-MA770 DS3/Miš Speedlink za 40kn/Samsung 2223NW

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    ZG
    Postova
    180

    Re: DBZ Budokai 3 vs DBZ Budokai Tenkaichi 3

    bolji je budokai 3,neznam nekak mi je bolji jednostavno borbe,teleposti su bolje napravljeni i izgled ultimate napada,tenkaichi 3 je skoro isti ko i prethodnici,a budokai-u je bilo dosta promjena,izašao vam je infinite world na šemu budokai trojke je ali izgleda dosta bolje pa probajte

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: DBZ Budokai 3 vs DBZ Budokai Tenkaichi 3

    jes jarane bolji ej budokai 3 jer ej sve cool,dok mi se u tenkaichi nesvidza borba nikakko sve je glupo.A sad koja je to igra koja je izasla u stilu budokai 3.

    Edit: AAaaaaaaaaa,igra je predivna bogami otojc pogledao video na youtube,predobra ,nebi ni znao za nju da nisi napisao ti
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    ZG
    Postova
    180

    Re: DBZ Budokai 3 vs DBZ Budokai Tenkaichi 3

    to je sad fakat zadnji dio koji će izaći za ps2 ali nadam se i najbolji

  6. #6
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    38

    Re: DBZ Budokai 3 vs DBZ Budokai Tenkaichi 3

    neznam za budokai 3 jer nisam igra ali na tenkaichi 3 sam s prijateljima izgubio sate i sate vremena

    super igra
    SIG

Slične teme

  1. DBZ Budokai tenkaicihi 2 cheats
    By Kenyi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-06-2007, 10:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •