Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 160

Tema: Što mislite o ovim monitorima?

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    cuj, glossy plastika i oble konture... to je cisto stvar osobnog ukusa i o tome stvarno nije vrijedno raspravljat i uzimat bilo kao + bilo - monitoru
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    = Citat = Izvorno postao vex
    Uzmi T220.
    MeniSje puno mi je lijepši od te IIyame i HP-a , a neznamSkolika može biti razlika u kvaliteti slike.
    Vrlo vjerovatnoSmala ili nikakva.
    preporuka monitora bazirana na manjku znanja, jedne pretpostavke i osobnog ukusa?

    jako profesionalno kolega

    Nisam pisao post s namjerom da bude profesionalan, nego da pokažem na to da je razlika u kvaliteti slike, opet, vjerovatno(točno, neznam, pretopstavljam) nikakva ili mala.

    Možda bi me bolje shvatio (tako sam i trebao napisati) da sam napisao - "Ja bih uzeo taj monitor da imam 3 navedena za izbor."

    Kad kupuješ monitor od 2k+ kuna, vjerovatno bi mi u prvom planu bio izgled monitora jer sumnjam da je na bilo kojem monitoru koji košta toliko slika niske kvalitete.

    But then again , that`s just me..

  3. #63
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    164

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Ja sam vlasnik samsunga 2232 Bw, kojeg sam svejedno dobio od sestre. I ovo maloprije pljuvanje mi se ne svidja, monitor je predobar, za cijenu... A sto se tice stalka, sto posto je stabilan , ja sam ga pogodio loptom i nije se niti pomaknuo <tehniciranje po sobi> , a sto se tice plastike..Gle, ajde mi navedi, bilo koji monitor koji ne skuplja prasinu??Ili na kojem ne ostaju packe? Druga stvar, da je bijeli ili sivi, ali kod crnih je to normalno, a i netko je napisao da treba krpicu uzet..Tu ima pravo, svaki dio periferije treba s vremena na vrijeme obrisati, inace ce ti biti ista stvar.

    Kad smo kod dizajna, on je odlican, nije ni previsok ni presirok.Ona maloprije ogovarana plastika izgleda fanomenalno, pogotovo ona blue ledica na dnu...Dolazi uz odlican bundle.Jedina primjerdba je kod ukopcavanja dvi kabla,tesko je kabal jako utisnuti, jer je okrenut vertikalno na stol i nespretno je...

    Zato ne vidim razlog zasto ste popljuvali monitor, kao da je neki 15'' kinez...
    Habenzi ekstravagantiše Kajmak? Die Barbi von Bega hat ajne Bazuka. Ich bin Bambi, ja.

  4. #64
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Ma taj monitor ima pola foruma i svi ga hvale jedino ga Vedran pljuje i u tome je jako uporan i glasan pa ispada kao da ga pljuju njih desetorica .

  5. #65
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    cijena nije uvijek mjerilo kvalitete..

    sjetimo se samo radeon 2900 kartice..

    ili, on topic, dell 2707wfp dijeli matricu sa samsungom 275T.. dell je ljepši, ima 7in1 card reader i 1500kn je jeftiniji. tolko o cijeni kao mjerilo kvalitete

    enikejs.. kao što rekoh, ne znam za 22" iiyamu, ali znam za 24" i 26". iiyama zna šta radi..dovoljno da ja odustanem od della.
    zato mu je bolje da ODE POGLEDAT monitore na djelu. jednostavno ne razumijem kako mu možeš preporučit neki monitor, a da ne znaš kak se ponaša?? samo na temelju dizajna??
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  6. #66
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    164

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Pa da. Monitor je odlican...Bas me zanima nesto...Wedrane , jesi li ti ikad imao taj monitor? Ako nisi, nemoj ga blatiti, ako ne znas sto je to i kako je to ...Inace mozda netko ide kupiti takav monitor, a ti ga odgovoris, pa te on proklinje do kraja ove ere ...
    Habenzi ekstravagantiše Kajmak? Die Barbi von Bega hat ajne Bazuka. Ich bin Bambi, ja.

  7. #67
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Ali morate priznati da je onaj HP fenomenalan Baš mi profesionalno djeluje

    Danas nisam stigao (još), ali kada se vratim doma, budem još progooglao kako se ponaša u igrama i kakav mu je prikaz boja pošto je onaj review bio više orijentiran prema uredskom korištenju... Ili je možda netko od vas vidio kako takav HP radi u igrama/photoshopu?


    Za sada mi je on debelo iznad bilo kojeg Samsunga ili IIyame u očima. Jedino bi morao progooglati još i dimenzije postolja pošto mi izgleda glomazno na slici...

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Gwin.....Zato jer je razlika u slici između TN matrica minimalna .I kaj bu vidio u trgovini ? Pa tek nakon nekoliko dana sa monitorom,nakon što ga pošteno poštelaš vidiš što može.Kaj buš sad proveo 8 sati u dućanu kako bi izabrao najmanje sranje od ponuđenih....Teško da bu pogriješio sa bilo kojim 22" monitorom od bilo koje brend firme.Provjeriš ga na mrtve pixele i vozi.

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Ok ak je razlika minimalana ...

    Nek ti burtac posalje svoju test sliku ... ja sam na svom skuzil caku ko saka u oko .. frendovi na 2232 i 240T (ili kak vec) bas i nisu .... tek nakon kaj sam im objasnil ... pa pricaj o malim razlikama u TN matricama...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  10. #70
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    ajde, recimo da si u pravu bezimeni..
    ako su sve TN matrice iste, gdje je onda logika preporučit mu SKUPLJI monitor
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    ajde, recimo da si u pravu bezimeni..
    ako su sve TN matrice iste, gdje je onda logika preporučit mu SKUPLJI monitor
    Ajde ponovno pročitaj drugi post iz ove teme.

  12. #72
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    ajde ti ponovo pročitaj temu "konfa za 17k"..
    tamo se mene napada da se razbacujem s lovom jer hoću nešta lijepo.. a ovdje se čovjeku preporuča skuplji proizvod samo zbog izgleda??

    onak.. o čem pričamo? kakva su to dvostruka mjerila? ako su monitori isti, onda kupiš jeftiniji. jer si u protivnom platio 15% veću cijenu zbog drukčije plastike oko ekrana.

    pogotovo što izgleda da smo samo ezav, wedran i ja vidjeli iiyamu na djelu. koja je btw, jeftinija..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    ha,ha ..pa i rekao sam mu da kupi 2232 bw po 1550 kn...dao sam mu i link.A 400 kn nije isto što i 17 000 kn .

  14. #74
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    da, ti.. svjetla točka na nebu neznanja i zabluda.. ionak sam govorio vexu a ne tebi

    nije bitna cifra.. bitna je logika. ja ZNAM zašto želim dat tolko novaca bartuc je izgubljen, a novci su ionak tatini
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Da...ali on bi trebao voljeti svoga tatu i reči mu da se ne razbacuje teko zarađenim novcima .

  16. #76
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao ezav
    Nek ti burtac posalje svoju test sliku ... ja sam na svom skuzil caku ko saka u oko .. frendovi na 2232 i 240T (ili kak vec) bas i nisu .... tek nakon kaj sam im objasnil ... pa pricaj o malim razlikama u TN matricama...
    Znači ima još monitora koji ne podnose taj spektar boja Fakat zeznuta situacija. A glupo mi je hodati sa Carmen Electrom na sticku kako bi testirao kvalitetu boja na monitorima



    PS:


    2000 kuna nije razbacivanje novcima

  17. #77
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    da.. bartuc, otkud ti uopće pravo bit bahat i gnjavit starog da uzme taj 19"
    onak.. šuti i budi zadovoljan s tim kaj imaš..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  18. #78
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao Brico
    Pa da. Monitor je odlican...Bas me zanima nesto...Wedrane , jesi li ti ikad imao taj monitor? Ako nisi, nemoj ga blatiti, ako ne znas sto je to i kako je to ...Inace mozda netko ide kupiti takav monitor, a ti ga odgovoris, pa te on proklinje do kraja ove ere ...
    Naravno, evo tu mi je na stolu odmah do glavnog ekrana.
    Evo ti jedna slika stara nekoliko mjeseci.


    Žao mi je investicije, ali pao sam na to da je odličan i da ga svi kupuju, pa reko ajde jedan.

  19. #79
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    @Gwin...

    Stari želi moj monitor, a ja koristim priliku za novi

    Tako da molim bez takvih ozbiljnih presuda

  20. #80
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Brico
    Pa da. Monitor je odlican...Bas me zanima nesto...Wedrane , jesi li ti ikad imao taj monitor? Ako nisi, nemoj ga blatiti, ako ne znas sto je to i kako je to ...Inace mozda netko ide kupiti takav monitor, a ti ga odgovoris, pa te on proklinje do kraja ove ere ...
    Naravno, evo tu mi je na stolu odmah do glavnog ekrana.
    Evo ti jedna slika stara nekoliko mjeseci.


    Žao mi je investicije, ali pao sam na to da je odličan i da ga svi kupuju, pa reko ajde jedan.

    Pa u ovaj veliki nemerš ni gledati kak blešči...dok je ovaj manji baš oku ugodan a ima i ljepi crni okvir .

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    @Bartuc

    Koja je stvar sa tom test slikom?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  22. #82
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Ma nije ti to test slika, ja sam je tako prozvao zbog spektra boja koje se koriste kao pozadina iza Carmen Electre. Taj spektar ti na lošijim monitorima izgleda potpuno bijelo ili full blijedo kao da je bijelo. Na par starijih Samsunga je takav slučaj i sad Ezav kaže da njegova 2 frenda također imaju monitor koji je slab na te boje...

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    aj mi posalji tu fotku
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Pa daj stavi tu sliku ovdje pa da ju vidim na svom prastarom laptopu ( trenutno sam na poslu ) i na svom kućnom monitoru..da znam na čemu sam.

  25. #85
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Ajde budem kasnije, sada ću curu pratiti doma, pa kasnije stavim sliku...

  26. #86
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    ...pusti curu, zna ona i sama doma... sliku ti stavi
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  27. #87
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Bartuc, neće ti smetati stalak na HP-u. Ima dva zgloba koji će za pivotinje približiti monitor ispred stalka s diskovima.

  28. #88
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    @Wedran, da, to mi je danas stari objasnio. Da se može monitor primaknuti meni, zatim podesiti po visini i onda se samo vrati do stalka koliko ide. Ali kaže da si dizajniram novi stol tako da ću vjerojatno napraviti za trećinu veći stol nego je sada. I to sa boljim layoutom i sl.


    @Kulamasta & co. Evo slike. Na slici piše Bartuc, na nekim monitorima se to odmah primjeti i ubode te drito u oko, dok na nekima nema čanse da skužiš da nešto piše osim ako ga gledaš pod raznim kutevima i trudiš se vidjeti da nešto piše.




    A sad odo googlati za reviewe od onog Hapejčića

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Samo što kad ljudi vide ovakvu sliku , tko bi išao tražiti gdje piše bartuc... bolje gledati prirodne ljepote..

  30. #90
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Da

    Ali gle, ja radim u Photoshopu dizajn stranice, a ne vidim faking boje kako spada To nije dobar znak xD

Slične teme

  1. Što mislite o....
    By Feanor in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 182
    Posljednji post: 13-01-2010, 15:12
  2. Što mislite o terabajtu.....
    By The Patriot in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 11-09-2009, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •