Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 160

Tema: Što mislite o ovim monitorima?

  1. #31
    Guest

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    da, lenovo l220x za 3.000 kn.
    Da imam novaca, uzeo bih ga odmah sutra. Bas su ga uzeli frend iz razreda i jedan susjed. Predobro, jedino ako ti se ne svida dizajnom LG onda ne znam kako bi reagirao na lenova.

    Pogledaj malo fotke sa pce-a
    http://forum.pcekspert.com/showpost.php ... tcount=758

    Dosta citam o T220 sad po forumima, i ljudi djeluju zadovoljno.

    Baci oko ovdje http://www.insidehw.com/Reviews/Display ... -T220.html

  2. #32
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    @Xeno, pa da, kako si zadovoljan performansama u igrama, prikazom slike i sl. Ukupan dojam monitora...


    @Ruber, e vidiš, Lenovu bi oprostio taj dizajn baš zato što je fenomenalan. Ali LG nije fenomenalna ali je dobar, no to i dalje nije dovoljno da pređem preko dizajna Hvala na linkovima, idem čitati review od T220

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Uzmi T220 zato sto je najlijepsi i zato što je sličan(vjerovatno i bolji od 2232BW koji je odličan.Ja sam ga htio prije uzet ali je tada bio 2,800kn.

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    461

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Bartuc da si samo bio u Chipoteci proshli tjedan, bio je T 220 po 1500 Kn.
    Kad sam probao igat na njemu igre tipa Half life 2, Crysis Warhead i sad Far Cry 2 tek sam onda skužio kakvo sam imo smeće od monitora prije.
    Sa monitorom sam prezadovoljan slika je fenomenalna i pusti one priće o neznam kakvim panelima monitor je meni predobar , a najbolje bi ti bilo da odeš u dućan i vidiš u živo.
    //Amd Phenom 2 940 @3.5\MSI K9A2 Platinum V2\4Gb Ocz Gold Xtc\Sapphire Hd 4770 Crossfire\Antec True Power Trio 650W\Logitech Z2300\Akg K518 Dj\Logitech Value Keyboard \Razer Deathadder\Razer exactmat\Samsung T 220\\

  5. #35
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    ružnoču od IIYAMA -e i sa još sa tim imenom.... .Koda gume proizvode a ne monitore...
    mda.. to je inače mjerilo kvalitete monitora ??

    za iiyamu garantiram da 26" i 24" model imaju predivnu sliku.. a kolegi bi bilo pametnije da ode do formela i pogleda monitor na djelu..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mađarska koju nabijem na tri qrtza
    Postova
    2.462

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Ljudi, znam da je noob question, al eto da ne otvaram novu temu..
    Kako da provjerim koji panel imam na monitoru?

  7. #37
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Od kud da počnem?

    Za 2000 kuna možeš birati kakav monitor želiš, i dobiti ćeš vrhunski proizvod za sve potrebe.

    Monitor bi trebalo kupovati kao i televizor. Dođi, vidi sliku, vidi dizajn, uzmi. No, na kraju krajeva, to nije tako jednostavan posao. Prvo, monitor traži dodatna uštelavanja zasićenja boja, kontrasta i svjetline za svaku individuu posebno. Recimo meni za igre i multimediju pašu izuzetno zasićene i tople boje, s visokim kontrastom, dok će netko drugo ići na ispraniju varijantu.
    Tu u igru nastupa gamut, koji će definirati širinu boja koje monitor može prikazati. Osim toga, svi TN monitori gube kvalitetu pod kutem, a kako su monitori u dućanima naslagani na tri police različitih visina, nećeš ih moći uhvatiti u radnom kutu. Naravno, osim ako nemaš 2.4 metra visine.

    Evo, ja koji izuzetno patim na dizajn, smatram samsungov dizajn novijih linija monitora škartom (tipa 2232, T2x0 liniju i slične).
    Na pogled u dućanu izgleda privlačno, no iza takvog dizajna se kriju nebrojene mane.
    Prvo, monitor se na postolje priključuje pomoću gumice, i kao takvo ostavlja dojam slabe povezanosti i nestabilnosti.
    Ta polirana plastika je najgori oblik kućišta, jer je magnet za prašinu. Već će ti treći dan stvar biti puna toga.
    Osim toga, svaki otisak prsta je evidencijski materijal klase A, koliko se fino vidi.

    Uzeo sam samsunga više puta, ali dva puta LCD za svoje potrebe. 2004. jedan model, kad su monitori polako ušli u 8ms response, i 2232bw.
    Da me pitaš bih li opet, nema šanse, Samsung prodaje muda pod bubrege.

    Ovaj LG kojeg ti rubber duck preporučuje, uvjerljivo je najbolja investicija za tu lovu, jerbo ima nekoliko vrhunskih značajki, kao i odličnu sliku.
    Jedna od značajki je i vrlo rijetka opcija da prikazuje rezolucije u orginalnoj veličini, pri čemu će ti pri starijim naslovima pokazati u centru malu sliku, a ne ju razvlačiti preko punih 22". To je čak najkorisnija opcija pri naslovima koji ne podržavaju 16:10 prikaz, pri čemu ćeš umjesto razvlačenja sliku gledati u 5:4 ili 4:3 formatima. Vrhunska stvar koja fali kod toliko modela.

    Ovo što svi ciljaju na samsung je marketingško zasljepljivanje. Samsung ne radi ništa bolje ekrane od LG-a, Philipsa, Viewsonica, iiyame, Benqa, samo što su razvikaniji. Ne bih na Samsung išao ni zbog činjenice da imaju enormno veliku produkciju ekrana, pri čemu fali onog osobnog štiha. Plus to što su im razni pogoni na lokacijama s upitnom kvalitetom.

    Još uvijek zapravo 5:4 monitori, kao i oni visokih dimenzija imaju pridodanu veću pozornost, jer pri izradi su kraće pogonske trake, pa jedne tekuće kristale režu na manje djelova, s većom pozornošću.

    Ovaj Dell primjerice, vrhunski je primjerak brandiranja, ali i primjera "s provjerenim ne mogu pogriješiti". Kodeks ih uvozi i kvalitetni su, okvir je od brušene plastike i vrlo je robusan i kvalitetan, te se na njemu ništa ne vidi.
    Osobno volim i HP kao brand, jer njegove "poslovne" konture ulijevaju sigurnost u kvalitetu.

    Osim svih nabrojanih monitora, u Diskontu imaš 24" Samsung za 2001 kunu, koji ipak ulazi u HD domenu, a nakon njega više nećeš ići na polovičnu i prijelaznu 1680 rezoluciju.

    Ako si baš zagrijan za kvalitetan 22" monitor, i imaš besmislen strah da ti grafička neće biti dovoljna za veću rezoluciju (što je besmisleno, množi točkice i vidjeti ćeš razlike između rezolucija), preporuke su.

    IIYAMA ProLite E2207WS-B1 - 22" u Formelu, jedan od jeftinijih modela. ili ako se protegneš 500 kuna iznad budžeta 24"
    vrhunski brand, u sliku ne sumnjaj

    LG FLATRON L226WTQ - ako tako vrhunski proizvod uopće uspiješ naći
    uvjerljivo najbolji monitor u klasi ako se misliš igrati

    HP COMPAQ L2245w - mikronis ga ima na akciji za 2030 kuna
    ovakav monitor se uzima za tu cijenu. beskompromisna kvaliteta.ž

    Mogao bih nastaviti esej, ako je potrebno.

  8. #38
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    @Weki, hvala na tako opširnom postu. Puno si mi dao za razmišljati pošto si mi skrenuo pozornost na mane Samsunga. Budem se ovih dana prošetao do Formela i pogledao te IIyame kako izgledaju u živo i kako rade. Bar mi Formel nije daleko. Ovaj HP mi također dobro izgleda, ne znam da li se to meni čini, ili on ima Pivota, što je OGROMAN plus. Definitivno bum ga proučio malo pomoću googlea. Ali kažeš da ne mogu fulati sa HP-om!? A onaj Samsung od 24", a kaj ja znam, nekako je jeftin za 24", nije!?


    @Xeno, ti si mi pak dodao još jedan plus na t220 Ali sve jedno moram vidjeti IIyame u živo, a bome i ovaj HP koji mi se boostao u očima više od ostalih.


    Hvala ljudi.

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    To razvlačenje o kojemu pišeš imam ja na svom televizoru....kao sredinu ostavlja prirodniju a razvlači samo rubove slike ....to je dobro samo na pvi pogled.Nakon nekog vremena postane iritantno jer ti oko stalno biježi na rubove ekrana gdje se nakon nekog vremena primječuje deformiranost slike.Uglavnom to više ni ne koristiš jer ti počinje smetati.
    Postolje Samsunga je apsolutno fenomenalno.Da si pratio situaciju znao bi da je to novi trend kod nekih proizvođača televitora.Kada moj monitor lupiš on se zaljulja u bilo kojem smjeru.Neko neuk bi rekao da djeluje nestabilno...ali upravo suprotno.Nekim slučajnjim udarcem ga je nemoguče prevrnuti jer se zaljulja dok se klasični monitori i televoizori daleko lakše prevrnu jer su kruti.
    Da prašina i otisci su djelomičan problem...postoji praško i krpica s vremena na vrijeme.

  10. #40
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Meni je ovaj pivot pre dobro rješenje. Danas sam na faxu radio za pivot monitorom, sa jednim prstekom ga dižeš, spuštaš, rotiraš, ma fenomenalan osjećaj. Drito osjetiš pod prstima da je čvrst i kvalitetan taj pivot, a opet tako lagano možeš upravljati njime Zaboravio sam pogledati koji brand monitora je to bio, ali tak sve jedno kada je riječ o 17" pizdeku

    Tako da bi bio presretan sa pivotom

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mađarska koju nabijem na tri qrtza
    Postova
    2.462

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Zas sad svi 2232bw pljujete, a prije ste navaljivali na njega kao ludi?
    samo pitam tak da znam, cudno mi to, u jednom danu svi zaboravili 2232...
    I da c/p proslo pitanje, da se ne zaboravi (xD):
    Ljudi, znam da je noob question, al eto da ne otvaram novu temu..
    Kako da provjerim koji panel imam na monitoru?
    Aj, laku noc svima

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    ružnoču od IIYAMA -e i sa još sa tim imenom.... .Koda gume proizvode a ne monitore...
    mda.. to je inače mjerilo kvalitete monitora ??

    za iiyamu garantiram da 26" i 24" model imaju predivnu sliku.. a kolegi bi bilo pametnije da ode do formela i pogleda monitor na djelu..


    Znam da nije i to je bila šala .Ne patim ja za markama i imenima i ovog samsunga sam kupio samo zato jer je bio na sniženju i jedan od najjeftinijih 22" monitora u tom trenutku.Prethodnika Philpsa kupio samo zato jer je nekome ispao iz kamiona te sam ga dobio za 1/3 cijene onoga iz dućana .

    Smatram da su razlike u slici između tn monitora minimalne bez obzira na ime .2000 kn je previše za 22" tn monitor po mom mišljenju .22" IIYAMA ili 22" Samsung 2232 BW za 1500-1600 kn su najbolj izbor a Bartuc neka izabere što mu paše.

  13. #43
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Fora je u tome što sam strašno razočaran u svoj trenutni monitor. Slao sam već Wekiju i još par ljudi sliku sa spektrom boja koji se na mom i još par Samsunga uopće ne prikazuje već izgleda kao potpuno bijela boja. Pošto mi je relativno bitan Photoshop i vjeran prikaz boja, a opet ne raspolažem sa dovoljno novaca da si kupim 24" S-PVA ili sličan monitor, onda mi treba što bolja kvaliteta do tih 2000 kuna. Baš zato što sam razočaran u trenutni monitor, sumnjam u kvalitetu tih jeftinijih modela!?


    Da li stvarno nema razlike u kvaliteti slike između recimo T220 i tog tvog 2232BW ili pak IIyame!? Problem je u tome što je IIyama u Formelu, Samsung u recimo Vemilu. Ne mogu ih vidjeti jedan do drugoga, a dok ja dođem od jednog do drugoga dučana, dotle zaboravim što sam vidio u onome prvome. A i da dođem u VeMil, ne mogu suditi monitor prema izložbenom primjerku pošto je to sve spojeno na splitere pa je kvaliteta slike katastrofalna, a čisto sumnjam da bi mi spojili 2 Samsunga, jedan pokraj drugoga da vidim realnu razliku između 1300 kuna modela i 2000 kuna modela

  14. #44
    Guest

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao blood4me
    Ljudi, znam da je noob question, al eto da ne otvaram novu temu..
    Kako da provjerim koji panel imam na monitoru?
    na samsungu

    Set contrast and brightness to zero and then press the Sourcebutton for 5 seconds. Look at the Panel info line. There should be an incomprehensible phrase such as M-ME22W0BAA-1002. It’s the letters in bold face, especially those in the middle, which are determinant (based on current understanding) :

    # xAx-xxxx : Samsung panel.
    # xLx-xxxx : AU Optronics panel.
    # xDx-xxxx : CMO panel.
    # xIx-xxxx : CPT panel.

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Između T220 i 2232 bw ne vjerujem da češ vidjeti neku razliku u slici...laički pretpostavljam da je to isti panel sa malo nabrijanijim dinamičkim kontrastom....kojeg nakon dva tjedna smanjiš na 60% jer ti je ekran presvjetli i bode u oči .
    Teško buš dobio vjerne boje na bilo kojem TN monitoru.To su monitori za multimediu ,zabavu a ne ozbiljan posao.

  16. #46
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Taj dinamički kontrast me niti najmanje ne dira, to odmah gasim pošto je to po meni katastrofa


    Nego, upravo googlam ovaj HP i monitor je drito ono što želim Weki, ljubim te u okoS


    Slušaj što ima -> "Adjustments:STilt, height, pivot, rotate"

    Pogledaj kako fenomenalno izgleda: - drito klasičan i profesionalan izgled kakav mi se dopada. LG mi izgleda pre jeftino, baš kao i Brittney Spears makar je riječ o "klasičnom" dizajnu. Dok DELL i ovaj HP odišu nekim karakterom




    Evo i link na čitav review -> http://www.itpro.co.uk/191364/hp-l2245w-22in-monitor


    Samo se nadam da će biti dostupan kada dođe čas da ga kupim I jednio što se ne spominje u onom reviewu su performanse u igrama. To ću još malo progooglati, ali sumnjam da nešto ne štima.


    PS: Možeš ga okrenuti za 90 stupnjeva, okreneš si i sliku za 90 stupnjeva i imaš 10:16 format xD


    Za sada, dojmovi su fenomenalni


    PS: Jedina vidljiva mana je to da je postolje dosta zabačeno prema naprijed. Tako da se bojim da zauzima dosta mjesta na stolu!?



    EDIT: Evo još jedne umjetničke slikeS


  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Poprilično skup stalak .

    Ako imaš potrebu non-stop pomicati monitor....kupuj.

    I da ...dvi kabal buš morao dodatno kupiti....za razliku od ovih škrtica samsung ti upakira oba kabela.

  18. #48
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Hm, sada baš gledam layout svoga stola i baš nemam prostora za manevriranje pošto mi je stalak sa CD-ima drito iznad monitora (ušarafljen u zid) i ormar odmah pokraj monitora Tako da niti nemam neke koristi od pivota


    Fakat nemam pojma, moram to vijdeti sve u živo tak da budem pametniji... Za sada su u igri T220, IIyama 22" i ovaj HP. HP na prvom mjestu, T220 na drugome, IIyama na trećem mjestu

  19. #49
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Poslikaj stol iz kompletno vidljive perspektive pa da procjenimo.

  20. #50
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    445

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Hm, sada baš gledam layout svoga stola i baš nemam prostora za manevriranje pošto mi je stalak sa CD-ima drito iznad monitora (ušarafljen u zid) i ormar odmah pokraj monitora Tako da niti nemam neke koristi od pivota


    Fakat nemam pojma, moram to vijdeti sve u živo tak da budem pametniji... Za sada su u igri T220, IIyama 22" i ovaj HP. HP na prvom mjestu, T220 na drugome, IIyama na trećem mjestu
    daj Bartuc nemoj se previše zamarati nepotrebnim detaljima i điđama miđama (s pivotom se igraj na faksu, doma ti netreba ), ako ti se T220 dizajnerski sviđa, a i sam si rekao da tu nema dvojbe, onda uzmi njega, nebudeš pogriješil

    .....vidiš kam je mene dovelo cjepidlačenje i detaljno razmatranje....zajebi to....

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Gle ko vlasnik iiyame mogu rec da izmedu nje i samsunga nema izbora ... iiyama jednostavno ima puno bolji prikaz ...

    Mada je ovaj Hp fancy do bola ... ako ides na 22 hp se cini kao jako dobar izbor ...

    Gle ak zabravis u tih 20-30 min kolko ti treba od ducana do ducana .. uzmi fotic pod ruku slikaj svaki i doma skelji sve 3 slike zajedno i brate na zumu usporeduj
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  22. #52
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Poslikaj stol iz kompletno vidljive perspektive pa da procjenimo.

    Evo, gore mi smeta stalak za podešenje po visini, a lijevo mi potencijalno smeta ormar za rotaciju monitora. Monitor ne može ići više desno na stolu pošto mi je drito ispred monitora ulaz za stolac, a desno ispod stola je ormarić za knjige i slične pizdarijice. Tako da mora biti baš ta pozicija monitora...

    S


    @Ezav, fora ideja sa fotićem Još da sliku možeš kvalitetno uhvatiti njime


    @Karloman, T220 je definitivno još uvijek u igri. Borba 3 giganta

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Bartuc, znas kako se kaze, koliko para toliko muzike...

    Za 1000+ kn za 22 inchni monitor, budimo realni, sto got dobijes, dobro dobijes...

    To su sve TN matrice neke su nesto bolje, neke nesto slabije, al sve je to tu negdje...

    brz odaziv, mali kut gledanja i isprane boje...

    Naravno, odlicno za novac koji je mali... Pa gledaj da jedno bolje kuciste, koje je hrpa aluminija i celika je skuplje od 22 inchnog monitora...

    Nego, koji ti je maksimum za platit?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  24. #54
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Pa otprilike 2000 kuna, a sad +/- 100-200 nije problem. Ali iznad toga teško...

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    A jerbi ga onda... moj ti je savjet pogledaj si neke jeftinije 22 incne monitore i to je to... pivot i ine điđe miđe mos zaboravit

    a kao ti ce cini onaj lenovo 22 inchni sa hd rezom? neovisno sto je malo iznad tvog budjeta... al ima sve sto sanjas, bolju matricu, dizajn koji ti pase, pivot...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  26. #56
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Uf, meni je taj Lenovo fenomenalan. Kaj je najbolje, trebala bi doći verzija sa 1680x1050 rezolucijom pošto je ipak malo previše 1920x1200 za 22". Ali opet, taj monitor je cca 3000 kuna ako se ne varam!? A to mi je stvarno previše.


    EDIT:


    Onda bi i mogao poslušati vaš savjet za nešto jeftinije poput one IIyame za 1600 kuna. Ali sve jedno ću pogledati i Samsunga i IIyamu i HP-a u živo. Jedino ne znam da li Mikronis ima izložene monitore pošto koliko se sjećam, to je neki mali dučančić...

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Uzmi T220.
    Meni je puno mi je lijepši od te IIyame i HP-a , a neznam kolika može biti razlika u kvaliteti slike.
    Vrlo vjerovatno mala ili nikakva.

  28. #58
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Uf, meni je taj Lenovo fenomenalan. Kaj je najbolje, trebala bi doći verzija sa 1680x1050 rezolucijom pošto je ipak malo previše 1920x1200 za 22". Ali opet, taj monitor je cca 3000 kuna ako se ne varam!? A to mi je stvarno previše.
    neovisno o tome koji ćeš uzeti monitor, kaj se tiče tog lenova i ja sam frendu preporučao da nek ga NE uzima upravo zbog full HD reze na "samo" 22 inča, ali ipak ga je uzeo... nakon kaj sam kod njega malo radio na kompu preporodio sam se, pixel pitch opće nije premali... monitor je perverzija i ja ga hoću...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  29. #59
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    = Citat = Izvorno postao vex
    Uzmi T220.
    MeniSje puno mi je lijepši od te IIyame i HP-a , a neznamSkolika može biti razlika u kvaliteti slike.
    Vrlo vjerovatnoSmala ili nikakva.
    preporuka monitora bazirana na manjku znanja, jedne pretpostavke i osobnog ukusa?

    jako profesionalno kolega
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  30. #60
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što mislite o ovim monitorima?

    Gotovo me fascinira kako su ljudi spremni popušiti katastrofalan stalak i očajne materijale na temelju toga što monitor ima glossy plastiku i oble konture.

Slične teme

  1. Što mislite o....
    By Feanor in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 182
    Posljednji post: 13-01-2010, 15:12
  2. Što mislite o terabajtu.....
    By The Patriot in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 11-09-2009, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •