Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 36

Tema: Homeworld 1 i 2

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773

    Homeworld 1 i 2

    Ako ste uopće igrali ovu igru napišite nešto o njoj, da li vam se svidjela il nije? Zašto? Mislite bi da bi trebao izaći novi nastavak itd.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    e ovako da kažem riječ dvije o 3 igre homeworld svijeta

    1.homeworld 1 - čini me se da je to bila prvi 3d rts, igra je fenomenalna tj bolja je od expanzije i nastavka. posebno mi se sviđalo otimanje neprijateljskih brodova što je loše riješeno u nastavku. igra ima fenomenalnu priču, jedinice igriviost a za ondašnje pojmove i uber grafiku koja i danas nije za bacit
    2. homeorld cataclysm - meni solidna expanzija no nesviđa mi se priča s onim virusom. dobar mi je mothership koji se sada mogao micati i bio je mnogo korisniji
    3. homeworld 2 - igra s uber grafikom i dan danas, priča je više no solidna, zarzna igrivost, oni heavy cruseri su zakon, šteta što je otimanje loše napravljeno a bilo bi dobro da su stavili i vaygr kampanju

    što se tiče expanzije za h2 čuo sam davno da bi se trebalo izbacit expanzija gdje bi igrali s vaygr rasom. no pošto je igra davno izašla a od expanzije ni e mislim da neće ni izać. no u svakom slučaju svi ljubitelji rts-a bi tribali zaigrat homeworld serijal

  3. #3
    1. dio nisam na zalost nikada ni vidio.2. dio sam igrao i ja bi joj dao citu desetku da kampanja nije onako prokleto teska,jednostavno nemogu dalje od 4. misije a nisam neki pocetnik.Posebno bi pohvalio atmosferu u igri kakvu nema ni jedan drugi rts.Kad budem imao vremena istalirat cu je ponovno i ovaj puta potruditi se malo vise.


  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    teška je kampanja u h2 ali moraš biti uporan i učit na greškama u pojedinim misijama. 4 jest teška ali ima dosta težih

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Da igra je jako teška, al prošo sam je. Još 2003. Sad sam opet krenuo ispočetka, onako za gušt.
    Prvih par misija mi je najbolje, pogotovo onaj tip Cpt. Soban kad dođe u drugoj misiji. Makar su i poslije misije prejebene.

    P.S. dugi, upravo si mi izašo sa crne liste
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    E Artas, daj me podsjeti zaboravio sam. Jel se u jedinici koristio umjesto marine frigate salvage corvette il kaj?
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao dugi
    1. dio nisam na zalost nikada ni vidio.2. dio sam igrao i ja bi joj dao citu desetku da kampanja nije onako prokleto teska,jednostavno nemogu dalje od 4. misije a nisam neki pocetnik.Posebno bi pohvalio atmosferu u igri kakvu nema ni jedan drugi rts.Kad budem imao vremena istalirat cu je ponovno i ovaj puta potruditi se malo vise.
    Homeworld nije bas tezak, premda misije dugo traju
    Pokusaj prijec Winter assault na insane :X

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    E Artas, daj me podsjeti zaboravio sam. Jel se u jedinici koristio umjesto marine frigate salvage corvette il kaj?
    imao si one salvage corvete koje bi se zaljepile za neprijateljski brod i odvukle ga u mothership pa bi postao tvoj. puuuuuuuuno bolje od marine frigata

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    E ako Homeworld nije težak onda su se polovi okrenuli... Ako si igrao jedinicu sigurno se sjećaš misije kada moraš doći unutar kupole (kupola se sastoji od neprijateljskih brodova) i iz sredine uzet jedan dio (ne sjećam se koji). To je jedna od najtežih misija u mom gamerskom životu koju sam odigrao. Ako se ne sjećaš ove misije ili nisi odigrao jedinicu nemreš mi napisat da Homeworld nije težak
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    E Artas, daj me podsjeti zaboravio sam. Jel se u jedinici koristio umjesto marine frigate salvage corvette il kaj?
    imao si one salvage corvete koje bi se zaljepile za neprijateljski brod i odvukle ga u mothership pa bi postao tvoj. puuuuuuuuno bolje od marine frigata
    Sjećam se sad. Ma OK su Marine frigate, Vaygerovske su bolje, ljepše izgleda bordanje - one male kapsulice
    Car mi je onaj tip Cpt. Soban kaj se fura u Marine frigati.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    a nije ni slaba. nego kako se ono zovu heavy cruseri u h2

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Kak misliš heavy cruiseri? Battlecruiser il destroyer? Sad se zovu battlecruiseri. Prejaki su
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Kak misliš heavy cruiseri? Battlecruiser il destroyer? Sad se zovu battlecruiseri. Prejaki su
    heavy cruseri su najjače jedinice u h1, battlecruiseri u h2. jebote kako su izvrsno napravljeni pogotovo onaj od hiagarianaca ili kako se već zovu

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Mrak su lol, kad igram samo skidam screenshotove!!! Igra je prejebeno napravljena i izbalansirana. Iskreno se nadam da nastavak slijedi. Bilo bi jebeno da imaju hero jedinice Cpt. Soban , Sajuuk i to.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao dugi
    1. dio nisam na zalost nikada ni vidio.2. dio sam igrao i ja bi joj dao citu desetku da kampanja nije onako prokleto teska,jednostavno nemogu dalje od 4. misije a nisam neki pocetnik.Posebno bi pohvalio atmosferu u igri kakvu nema ni jedan drugi rts.Kad budem imao vremena istalirat cu je ponovno i ovaj puta potruditi se malo vise.
    instaliraj 1.1 patch. smanjena je težina 4 misije

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Imam p_iratsku verziju jebiga. Nema patcha za mene.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  17. #17
    Igra je za mene najbolja Space Strategija, ali bas nema neku konkurenciju zar ne.Ali teska je za medalju, a hvala artasu sto me je prosvetlio sa onim patchom.
    @JediMiNjoke
    Primit ces sad PM!
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies matepila's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Na višoj duhovnoj razini
    Postova
    16
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Imam p_iratsku verziju jebiga. Nema patcha za mene.
    Možeš instalirat patch i na p i r a t s k o j verziji samo moraš nać c r a c k za verziju 1.1. Imaš ga na http://www.megagames.comSPreporučam ti da isprobaš mod za Homeworld 2 koji se zove Tactical Fleet Simulator. U njemu postoji gomila novih jedinica i povećani su brojevi jedinica koje možeš imati. Jedini problem je što na slabijem PC igranje s tolikim brojem jedinica uzrokuje usporavanje.
    The most effective form of suicide known to man is to type "Chuck Norris" into Google and hit "I'm Feeling Lucky!".

  19. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Makedonija
    Postova
    2
    Homeworld?


    NEMOJTE SE SMIJATI! Ok, smile smile!

    E sad, bok (Zdravo!) iz Makedonija (Makedonije?, i potrudit cu se da popricham malo hrvatski! Nemojte zamerit! (?)

    Zavrsio sam "Homeworld: Cataclysm" koji me bukvalno "ocharao" i totalno osvojio ono vreme pre nekih 4-5 godina (kad je to bilo?). I mislim da je pricha sa virusom dosta dobro izvedena, ako ne vech tako dobro zamishljena. Ono "Burn, BEAST! BUUURRRNNN!!!" josh mi kuca u glavi svaki put kad zazhelim da razvalim neki mothership/battlecruiser/stardestroyer/mummakil, whatever!
    Ah kad se sjetim osjechaja kad osposobite onog cannon namontiran na Kuun-Lan, i kad lansirate taj titanski salvo! Jednostavno nenad*ebivo!

    "Homeworld 2"
    Ne svidzha mi se bash pricha. Malo previshe konvencionalna za mog ukusa. Al shta je - tu je. Battlecruiseri su "the name of the game". Nedavno sam krenuo sa 8 (ili 10?) Battlecruisera na 4 neprijatelja... Hyperspace po mapi, i "hard" enemy je pochisten u 4 potega. Prava milina... the art of destruction!

    I tako moje vreme je ovde pri kraja. Josh samo da se pohvalim da sam vjerni chitalac PCPlay-a u Makedoniji, chitam vas dechki josh od '97-me, ak se dobro sjecham. Kupio sam ga na ljetovanju, ljubav na ohridskom pesku!

    Pozdrav cijeloj redakciji, Red)-(ead-a, Secen-a, IgGy-ja, Teo i svi koji sam zaboravio! Oprostite za moj losh hrvatski. Shta ne probate malo makedonski govorit? ;]
    So, the time has come to spread my wings and fly away in flames! Stay fiery, and stay PCPlay! \m/

    Bok.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ma šta se ispričavaš. sve je ok

  21. #21
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Meni je baš dvojka super, a Cataclysm je isto OK, al su mi 1 i 2 mrak!!!
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    1. h1
    2. h2
    3. h:cataclysm

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    Ja sam sad iskopao dvoku i moram rećiv da me zarazila totalno!!

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Ja isto, prelazim misije. PREJEBENO!!!
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    jeste došli do one misije kada morate spriječit vaygre da unište ona velika vrata. prehebena i zakon misija. sve sam brodove popušio tamo (sobana također )

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Prešo sam to, al uz minimalnu štetu. Igram svaku misiju tako da mi skoro svi prežive. Frigate i veće brodove popravljam Resource collectorima, a manje kada se sjebu šaljem na dock sa MS-om ili carrierom da se poprave. Resource collectora imam oko 15... Samo popravljate s njima i sve će bit u redu.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    E ako Homeworld nije težak onda su se polovi okrenuli... Ako si igrao jedinicu sigurno se sjećaš misije kada moraš doći unutar kupole (kupola se sastoji od neprijateljskih brodova) i iz sredine uzet jedan dio (ne sjećam se koji). To je jedna od najtežih misija u mom gamerskom životu koju sam odigrao. Ako se ne sjećaš ove misije ili nisi odigrao jedinicu nemreš mi napisat da Homeworld nije težak
    istina, ta misija je prejebena, ali ja sam uspio ulovit preko 120 neprijateljskih Ion Fregata u tojh misiji

    imao sam 6 salvage corveta, 2 carriera koje sam štitio sa maksimalno (sad se više ne sjećam broja) heavy cruisera. to sam uspio tako da sam odmamio pola brodova iz te kupole od one stanice u sredini i oni su (valjda) izgubili kontakt sa stanicom i postali gotovo bespomoćni...ali bilo me strah, jer su svi bili oko mog MS-a, jezivo.....nikad ne znaš kad će se pokrenut, ostalo mi ih još 2-3 i pokrenu se i počnu mi rezat MS....ali, sad sam ih ja imao 120 pa nije bilo bed

    tko mi ne vjeruje, pošaljem mu screenshot i savegame da se uvjeri
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    jeste došli do one misije kada morate spriječit vaygre da unište ona velika vrata. prehebena i zakon misija. sve sam brodove popušio tamo (sobana također )
    meni je to bila nemoguća misija....jedva sam ju prošao luda mi je završna bitka, čovjeće, koliko battlecruisera!!!!
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Prešo po treći put
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  30. #30
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Zašto svi makedonci pišu sh i ch? Nemaju č i š na tipkovnici? Btw. ne moraš se ispričavat, nemam niš protiv makedonaca, imam jednog prijatelja makedonca u D2... Stvarno je bio legenda.. ima negdje 30 godina a opet se druži sa mnom koji imam 13
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Slične teme

  1. Homeworld 1 i 2
    By Macolla in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-06-2013, 11:37
  2. Homeworld 2
    By Sphinx in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 14-08-2008, 15:33
  3. Homeworld 3?
    By Daniel666 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 03-04-2008, 20:11
  4. Homeworld i Diablo
    By darth burek in forum Gaming općenito
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 10-02-2007, 23:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •