Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 71

Tema: Order vs. Destruction klase

  1. #31

    Re: Order vs. Destruction klase

    Hint da Slayeri ipak možda dolaze.
    http://www.keenandgraev.com/?p=1843

    “A notable aspect to Dwarf culture is the Slayer Oath. A Dwarf who has suffered a great shame, loss, or humiliation will dye his hair and beard orange, and cut it into a Mohawk using pig grease to stick it in place.”

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Order vs. Destruction klase

    NIceeeeeeeeeee...

    Mislim da vidim svojeg prvog alta .. slyeri su zakon po loru .. sam se nadam da ce napraviti ingame lore ok ....
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  3. #33

    Re: Order vs. Destruction klase

    Novi mogući hint da nam dolazi Choppa na stranu Destructiona.
    http://thegreenskin.com/2009/01/22/is-m ... rc-choppa/

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Order vs. Destruction klase

    wow... get to da choppa

    sl. je situacija bila tjedan dana prije blizzcona kad je blizzard d3 objavio, onak svaki dan kroz tih 7 dana prije blizzcona, otkrivali stvari na slici, tak i ovi otkrivaju detalje

    slayeri mi izgledaju bolje neg choppe, al oboje su bolji od trenutnih mdpsa(osim welfice ofc ^^)

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Order vs. Destruction klase

    Lol 2 noveklase dobivamo oni nisu normalni,ove su sve još uvijek zbagane i nedovršene,a oni opet 2 nove uvode gg
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  6. #36
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Pa s novim klasama dolazi i novi patch koji ce buffat/nerfat stare klase

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Order vs. Destruction klase

    Da, ali mislim da bi većina ljudi radije da su trud koji su uložili u dvije nove klase usmijerili u dovršavanje ostalih klasa i općenito poliranje igre.

  8. #38

    Re: Order vs. Destruction klase

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Da, ali mislim da bi većina ljudi radije da su trud koji su uložili u dvije nove klase usmijerili u dovršavanje ostalih klasa i općenito poliranje igre.
    Da, regularni igrači vjerojatno bi, ali budući da će patch donijeti i nama ostalima fixove (ako Mork da) ne vidim problem. Ionako su problemi većine drugih klasa relativno lagano riješivi putem testiranja jer su uglavnom "brojčane" prirode, a manje nekakve vizualne gdje trebaju zaposliti ekipu da rade na nekim novim efektima ili modelima.

    Glavni problem im je što ih je zahvatila kriza pa su vjerojatno morali otpustiti određeni broj play testera, a to je ono gdje najviše boli kad trebaš testirati nove fixeve koje su napravio (ne mislim sad na test realm).

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Order vs. Destruction klase

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Da, ali mislim da bi većina ljudi radije da su trud koji su uložili u dvije nove klase usmijerili u dovršavanje ostalih klasa i općenito poliranje igre.
    ti si rasist? šta ak su dwarfovi mali zaslužuju i oni 4 klase \o/

    OT: jel mi može neko objasnit speccove SMa i na šta bi trebalo ič za što bolji dps(ne želim bit pure tenk)
    kolko sam skužio path of khaine je dps, path of vale nisam skužio, a path of hoeth je kao neki tenk

  10. #40
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Khaine - dps
    Vaul - tank
    Hoeth - anti caster

  11. #41
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Order vs. Destruction klase

    Khaine ti stoji kao dps ali ubičajeniji ti je Hoeth/Khaine hibrid sa više pointsa u hoeth.

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Order vs. Destruction klase

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Pa s novim klasama dolazi i novi patch koji ce buffat/nerfat stare klase
    Aha sigurno ce bit pravilo buffano/nerfano,ak blizzard još uvijek nije uskladio klase kak spada,kaj misliš da ce mytic uspjet,hmm ja baš nevjerujem.Bilo bi im bolje da poprave fortress siegove i city siegove,a ne oni klase nove stavljaju iss di im je pamet!
    Kolko cujem svi ljudi rokaju samo po altovima,i sad ce napravit još jednog
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  13. #43

    Re: Order vs. Destruction klase

    To što je Blizzard nesposoban ne znači da je i Mythic

  14. #44
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Pa naravno da nece sve bit savrseno balansirano, ne postoji igra gdje je tak, uvjek ce neka klasa bit bolja od druge etc... I s novim patchem dolazi i novi sistem lockanja zona i jos neke stvari... I sta je lose s tim sto stavljaju klase koje su trebale bit od pocetka igre?

  15. #45

    Re: Order vs. Destruction klase

    Ja mislim da nije u pitanju nemogućnost balansiranja (bar kad je Blizzard u pitanju jer WoW ipak ima manji broj klasa, a i ono... to je Blizzard pobogu, pa vidjeli ste da je Starcraft vjerojatno jedna od rijetkih perfektno izbalansiranih igara) već da je taj promjenjivi balans u biti postao standard MMO industrije kao i grind. Igrači trebaju promjenu, trebaju osjetiti da su nekad superiorni, trebaju biti inferiorni da bi kasnije mogli uživati kad ojačaju... iskreno mislim da je taj ciklus balansiranja namjeran (pogotovo kad pogledamo koliko staž WoW ima, a oni još balansiraju same abilitiese likova).

  16. #46
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Order vs. Destruction klase

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Pa naravno da nece sve bit savrseno balansirano, ne postoji igra gdje je tak, uvjek ce neka klasa bit bolja od druge etc... I s novim patchem dolazi i novi sistem lockanja zona i jos neke stvari... I sta je lose s tim sto stavljaju klase koje su trebale bit od pocetka igre?
    Kad patch dolazi jel se zna?

  17. #47
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Znat ce se 29.01.

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Order vs. Destruction klase

    pa meni je balans dobar, nema se tu puno šta za reč... svako je najbolji u svojoj profesiji(mdps, rdps(dobro tu sw owna sve), tenk i healeri)

    ty za info o SMu, idem na path of khaine i možd ču koi point ubacit u path of vale za tankanje

  19. #49
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Ja ti u RvR igram Khaine/Hoeth, u Hoethu sam uzmem taktitku winds force i onaj buff za armor

  20. #50

    Re: Order vs. Destruction klase

    I izgleda da će 7.2. biti rečeno više o novim klasama na ovogodišnjem Comic Con-u:
    http://herald.warhammeronline.com/wa...cle.war?id=596

    Can't wait.

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Order vs. Destruction klase

    baš na dan kad mi ističe 30 days free

    inače počeo sam i s WHom, dakle još samo healer ostaje, što se tiče WHa, šta reč što ga više igram više ownam ovog puta nisam ošo u t2 na 8.,9. ranku, več sam osto ownat glupi destro ko što oni ostaju tako da imaju r11 i 99% xpa, pa ih niko ne može ubit(posebno se odnosi na tenkove) trenutno r10, uđem među 5 destro r5-6 i napravim dbl kill i skoro trečeg srokam incognito je vrlo cool, il su oni glupi il sljepi il je taj stealth preimba, al znam da sa SW vidim welfice na 30 feeta dok su stealthane.. onaj broken armor il koje več ime spella, owna welfice, dođem im s leđa spičim ih s tim a ona me krene lupat a health bar samo brzo padne (dila 50 dmga za svaki put kad nekog lupe melee oružjem )

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

  23. #53

    Re: Order vs. Destruction klase

    Novi filmići za Slayera i Choppu... zanimljivo, gotovo neka vrsta AoE MDPS klase.

    http://www.gametrailers.com/player/45314.html
    http://www.gametrailers.com/player/45311.html

  24. #54
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Order vs. Destruction klase

    Jedan veliki bs. Klasa koja će se chargat u redovima sa tankovima, koja će umrijet i ubit dosta njih usput *cough* sranje *cough*. Baš, klasa koja će imat armor kao we/wh sa berserk stvarčicom nema šanse da prismrdi neprijatelju, sve si mislim da će to biti free killovi za range klase.

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Order vs. Destruction klase

    Koncept klase je dobar, melee klasa koji bi trebala koristiti medium armor da uđe i izdrži u borbi dovoljno dugo da napuni "bezerk/frenzy" mjerač, nakon čega ga aktivira i smanji sebi armor na light, ali znatno poboljša štetu.
    No ono što je Mythic malo smetnuo s uma, jest da melee klase koje koriste medium armor (WP i Dok su iznimke), ne izdrže ništa dulje u borbi nego klase sa light armorom.

  26. #56
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Ni jedna klasa ne izdrzi dugo u borbi ak nema healera

  27. #57

    Re: Order vs. Destruction klase

    Ajmo mišljenja o Slayeru i Choppi na sunce, ako ste ih probali na PTS-u.

  28. #58
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Slayer je jednostavno pre IMBA... brutalan dmg, brutalni skillovi...Imas skill koji channelas 5 sekundi i u tih 5 sekundi neprijatelja udaris 6 puta i zahilas se za sav dmg koji si napravio...
    Skill koji smanji crit chance za 100% neprijatelju na 10s i ima 10s cooldown...
    Knockdown na 3s, cooldown 10s
    Buff koji kaze da ti neprijatelj nemoze blockat/parirat napade 10s a ak si dovoljno enragan to se poveca na 20s... I ima cooldown 30s
    Etc etc...

  29. #59

    Re: Order vs. Destruction klase

    Osobno nisam još imao priliku probati nijednog, ali evo što kaže lik sa WA foruma po pitanju Slayerove (pretpostavljam da je Choppina ista, samo se drugačije zove) mehanika koja je do sad možda bila malo nejasna.

    = Citat = Izvorno postao Dastion
    Now that it's live on the PTS, I can give you a heads up on how the Enrage mechanic works. Not only will this give those of you who aren't trying out the PTS a heads up (though why wouldn't you!? Get out there!) but it'll also help clear up some general confusion with how exactly the mechanic works.

    Enrage
    Your Rage scales from 0-100, it looks a lot like a speedometer. Each second you are in combat you gain 5 rage.

    0-24: No effect
    25-74: Furious:SYou gain +25% damage and your Exhaustive abilities do additional damage (175% dmg instead of 125% your other abilities do while Furious). In addition, you gain a red glow.
    75-100: Berserk:SYou gain +50% damage take a 50% penalty to your armor and resists. Your exhaustive abilities do NOT deal the additional damage. In addition, you grow slightly larger.

    Note: It's probably easier to think of it in seconds rather than points. At 5 seconds you become Furious, at 15 you become Berserk.

    Exhaustive Abilities:SA range of abilities that can only be used while Furious or Berserk. They reset your Rage to 0. If you are Furious, they deal +175% damage instead of 125%.
    **In addition, there are a few abilities that require you to be Berserk to use.

    It's pretty straight forward when described this way. The confusion some might have is that Exhaustive abilities are less potent if used while Berserk. It's one of the things I've seen plenty of people confuse when we first tested the careers. The idea is that Exhaustive skills are your way of channeling your Rage, of getting rid of it. When you are Furious, you can better channel your Rage into a heavy attack, when you are Berserk you don't have the necessary focus to direct it as much, they still deplete your Rage, but they deal normal damage for being Berserk (150%).

    The idea behind is that it gives you choice. Unlike a BW/Sorc who is usually better off just getting their mechanic to full and leaving it there, provided they can get some heals. The Slayer and Choppa mechanic has some different playstyles. You can choose to only allow yourself to get Furious, and frequently use Exhaustive skills in order to do a lot of burst damage without taking a defensive penalty OR you can let your Rage build up and deal more overall damage while taking damage yourself, only using your Exhaustive skills when you can't afford the extra damage taken or need their effects.

    Hopefully this will avoid the confusion the Core Testers went through when first experiencing this mechanic. Overall, I really enjoy it and like that it offers different and quite viable ways to use it.

  30. #60
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Order vs. Destruction klase

    Ček malo, jel se može igrat slayere onda il ne?

Slične teme

  1. Flatout 3: Chaos & Destruction
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-12-2011, 17:18
  2. SW: ToR klase
    By McPingvin_v2.0 in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 11-05-2011, 13:47
  3. Post apo rp klase, skillovi i statsi
    By Silvery in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 19-07-2010, 22:37
  4. Order of War
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 14-10-2009, 13:36
  5. WoW klase teme
    By Karzah in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-11-2008, 20:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •