Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 71

Tema: Order vs. Destruction klase

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Order vs. Destruction klase

    Bright Wizard vs. Sorceress:
    Jedna od ovih klasa je sposobna sama pregazit pola protivničkog tima, a to nije Sorceress.

    Witch Hunter vs. Witch Elf:
    Svako objašnjavanje je suvišno

    White Lion vs. Marauder:
    Možda Marauder i nije bolji, ali se kod White Lion-a definitivno osjeća određena nedorađenost Mastery-a.

  2. #2

    Re: Order vs. Destruction klase

    Warrior Priest vs. Disciple of Khain
    Mali Arbiter je zaplakao kad je shvatio da svaka ravnopravna borba između ove 2 dvojke završi ili da se bore do sutra ili DoK spraši WP jer su covenantsi uber naspram prayersa (od kojih neki čak niti ne rade u potpunosti za sada).

    Iskreno, meni je jedino od te 3 usporedbe BW vs. Sorc stvarno na mjestu jer su Sor(sise) na razne spellse dobile samo cooldown i nimalo cool faktora koji BW ima u svojima (ali moram priznati da se tete uvijek uspiju dobro sakriti među Destro igračima, dok je BW kao svjetionik i svi odmah udri po njemu).

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Order vs. Destruction klase

    Bright Wizard vs. Sorceress:
    kada se medusobno bore pobjeduje onaj koji prvi napadne.
    "ali moram priznati da se tete uvijek uspiju dobro sakriti među Destro igračima, dok je BW kao svjetionik i svi odmah udri po njemu" -tocnije nemoze biti, uvijek se dobro namucim trazeci ih u rulji.

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Order vs. Destruction klase

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Bright Wizard vs. Sorceress:
    Jedna od ovih klasa je sposobna sama pregazit pola protivničkog tima, a to nije Sorceress.

    Witch Hunter vs. Witch Elf:
    Svako objašnjavanje je suvišno

    White Lion vs. Marauder:
    Možda Marauder i nije bolji, ali se kod White Lion-a definitivno osjeća određena nedorađenost Mastery-a.
    Po meni, mislim da je WE trenutno u prednosti naspram WH, jerbo imaju DW i brzi DPS koji malo koji healer može healat sa sebe. Mislim, moš ti i DW furat na WH-u, ali nema razloga jer mu se dosta stvari fokusira na gun...

    Nisam igrao sa WE, no WH je trenutno malo previše "paper" .

    Edit: Marauder, je prejebena, jaka i zabavna klasa za igrat - sad sam se sa Elthariona Order malo prebacio na Ellyrion Destro .

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Order vs. Destruction klase

    Bw vs Chosen
    Bw:dotovi prejaki za sve(NERFAT Hitno!!!!)i onaj njihov trap sa vatrom isto predugo traje
    Chosen:Bw nema šanse kod chosena u melle,eh jedino kad te trapa pa te gadja iz daljine to je vec druga prica,al melle 3 puta zamahnem ovaj se rastopi po podu.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  6. #6
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Nerfat BW? rofl
    Treba nerfat sorceress jer je dosta jaca od BW...

  7. #7

    Re: Order vs. Destruction klase

    "Nerf BW" je kao dobro jutro Destro igračima i donekle su u pravu jer Sor(sisa) jednostavno nema gimmicksa u svojim spellsima u radi ravnoteže je samo dobila duće cooldownse... naravno, to ih ne spriječava da nas kritaju iz tamo vukojebine dunje, a da ih mi niti ne primjetimo.

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Order vs. Destruction klase

    Nemam ništa protiv BW i sorceress. Nisu ni do koljena mome Zealot-u
    Jedino što ne volim su 3 Ironbreakera i onaj mutavi skill: Throw your enemies around you into lava and laugh

  9. #9

    Re: Order vs. Destruction klase

    Problem leži isto toliko i u u Engineeru (i Shadow Warrioru) kojeg svi ignoriraju, tj. u njegovom Point-Blank moral abilityu ili bolje rečeno nedostatak Squig herdera koji ga isto imaju.

  10. #10
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Kak to da se nitko ne zali na swordmastera koji ima aoe knockback od 30 feeta? : ))

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Order vs. Destruction klase

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Kak to da se nitko ne zali na swordmastera koji ima aoe knockback od 30 feeta? : ))
    lol to sad 1 put cujem,ovo zahtjeva podhitni nerf
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  12. #12
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Mda, to je jedina dobra stvar kod swordmastera

  13. #13

    Re: Order vs. Destruction klase

    Dok god je na našoj strani... "Good job!".
    Ali ne znam, valjda nije toliko drastično OP kad se ljudi ne žale... istini za volju, BW su mete nerf ekipe.

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Order vs. Destruction klase

    Bw je s Ib jedina svjetla tocka na order strani (po meni). A destro ga zeli nerfati ne bi li se sto lakse doslo do altdorfa,iako im je i ovo easy mode.

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Order vs. Destruction klase

    Destro želi nerf BW jer je klasa stvarno OP, a ne zato da bi lakše došli do Altdorfa.
    Iako većina klasa i nije toliko broken koliko se tvrdi, gotovo sve klase imaju aspekte na kojima definitivno treba poraditi.
    Primjerice dobar dio aura od Chosen, kontrola peta kod WL, dmg. "turreta" kod Magus/Engineer, burst dmg. WH..itd.

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Order vs. Destruction klase

    1v1
    BW vs chosen 0-1 ako je veliki prostor onda ima sanse da ga ubije
    BW vs Sorc Tko prvi napadne taj uglanvom i izade kao pobjednik
    Bw vs Black Orc isto kao i chosen
    BW vs destro healer klase 0-1
    Bw vs squiq,magnus 1-0
    bw vs WE 0-1

    u grupi naravno trebaju healeri..jer onaj combusion ako se prepuni radi 700dmg (destro to sigurno nezna,neka zna i dosta QQ)

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Order vs. Destruction klase

    Te 1v1 borbe zajebi jer je WAR čisto fokusiran na grupne borbe, gdje su vrlo male šanse da će BW doći u direktni sukob sa Chosenom ili BO (a čak i ako dođe 1-2 HoT spella lako srede dmg. koji on radi).
    Siguran sam da tih 700 dmg., ne bole kao njegov AoE spell koji pobije pola protivničkog tima.

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Order vs. Destruction klase

    Ako zeli critati 100% onda racunaj koliko dotova pobaca x700 dmg.
    Dobijes zanimljivu brojku.
    Sto se tice aoe spellova,samo je jedan koristan..takozvani rain of fire.
    mozete vidjeti koliki je promjer mjesta udara,dmg na wardb (x2 za crital) , no ako sto vec znate aoe spell je ogranicen na max 9 ili 10 enemy playera,a tankove to naporosto skaklja.Stvorio bi se ucinak kada bi 7-8bw opalilo taj aoe na jedno mjesto sto je ...nemoguce.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Order vs. Destruction klase

    9 igrača je stvarno malo, pa nije nego 1/5 warbanda.
    Tko kaže da mora critat, vražija stvar radi jebenu štetu i bez da bude critical, a kako ima cooldown od 20 sekundi i range od 80ft., može sipati smrt po midline likovima bez ikakvog problema.

  20. #20

    Re: Order vs. Destruction klase

    Jedini problem je što to ne pogađa tankove baš previše (ne mislim da će ih fulati, već sa dobrim resistima mogu smanjiti štetu i to dosta). Kad bi više BW-sa naciljalo isto područje, to bi već bila druga stvar.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Order vs. Destruction klase

    Za one koji misle da BW nije OP, neka malo bace pogled na EU Realm WarSlistu igrača sa najviše killova.

  22. #22
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Order vs. Destruction klase

    logicno je da ce rdps imati najvise killova
    No,bw nema obranu,no naravno,nerfajte mu i napad pa nece imati ni obranu ni napad.
    Ako se to napravi bit ce nesto jadniji od danasnjeg squika,iliti neigriva klasa u igri.
    I sam poludim kad vidim 10 dotova na sebi ,padnem ko kruska,ali jbg oni su nukeri.

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Order vs. Destruction klase

    Jest normalno je da će RDPS imati najviše killova, ali nije normalo da na ljestvici top 10 igrača po killovima na npr. "Karak-Hirn" serveru BW zauzima 6 mjesta.

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Order vs. Destruction klase

    Evo, nakon malo duljeg igranja Maraudera mogu samo reći koliko je klasa nedorađena te prije 40 ranka mislim da jedino što možeš u RvR radit je zgankat nekog sa 5 ostalih likova. Idemo prvo na knockback kojeg doslovno ni nema. Specam se u Monstrosity za cc i damage mi drastično opada + taj cc je tako zbugan da ga ekipa doslvno može "parry" i "block" za što je već masa ticketa napravljena. Imamo jedan cc brake spell (ne znam kak se zove xD), jedina pozitivna strana toga je što prekida cc (što ne napravi uvijek =_=), cd je predug s obzirom da uvijek poberem fire snare od BW-a, snare od SW-a i onda još knockback od IB-a te dok još letim umrem u zraku od svih nukova. Ipak kad malo pogledam Savagery spec nije Monstrosity ni tako loš. Savagery je trenutno najgori spec (nikakav damage, čisti support spec). Brutality je dobar za solo lvling i za pvp pošto sa 24rank marauderom critam na damage specanom IB-u oko 1.2k (desilo se 2-3 puta ali neka, nek se zna xD, ziher nekakav bug al ajde xD). E sad po pregledu foruma, gledanju filmića od 40rank maraudera vidim da je klasa doslovno drugačija za 360°. Znam da su u zadnjem patchu bili glavniji Choseni te ostale pokvarene klase ali da se tako zanemari marauder, jednostavno mi to nejde u glavu.

    I da, nije mi jasno zašto Order pizdi. Imaju toliko cc-a da je to ubitačno. Ako su imalo prisutni mogu držat nekog vječno u zraku =_=

  25. #25
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Nema order vise cca od destra... tu su negdje, destro ima mozd malo vise...
    Al da ima previse cc u igri, to da ^^

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Order vs. Destruction klase

    Stvarno ne znam za Destro da ima više cc-a ali opet ovaj server di sam ja....pa ima više ordera te svi oni IB-ovi pobacaju 90% destro ekipe u tor anrocu u lavu tak da ni ne stignem vidit destro cc-e =_=. Mene najviše živcira knockback od IB-a, rokne te u p..... i onda si još slowan -.-
    Swordmaster, sad kad igram Destro jasnije su mi neke stvari, Swordmaster sa dobrim hilerom i ok partijem moze zgazit sve oko sebe.... Zanima me samo, dali itko od vas smatra maraudere prijetnjom? Ja na Order strani nisam a i kako se sve razvija mislim da nažalost ni neću te opet najvjerovatnije igram broken klasu ...

    Baš danas u scenariju sam zabio likove sa imenima: Croatian, Croatiapro i takve gluposti. Ne znam za vas ali ovakva imena samo živce podižu =_=

  27. #27
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Order vs. Destruction klase

    Marauder broken klasa? Jbt imas pull koji je premocan, sta se zalis

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Order vs. Destruction klase

    Daj ti meni reci kad dobiješ pull? Odgovor je rank 40, nije žaljenje nego je klasa "prazna" prije ranka 40. Nakon IB-a na rank 40 marauder je broken klasa.....Sudi mi nakon isprobavanja više klasa na rank 40 =_=

    Edit: a i pull će nerfat tak da i to pada u vodu

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Order vs. Destruction klase

    Nažalost nije problem u klasi nego u archetypeu, sve MDPS klase su za sada u k****.
    Pri manjim okršajima MDPS klase stvarno imaju utjecaja na borbu, no u većim okršajima oni se jednostavno nemogu boriti protiv količine CC koji se baca na njih.

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Order vs. Destruction klase

    Ma, nije melee dps baš tako loš, samo neka nam srede cc braking spellove i ostale zbugane stvari i gg.

Slične teme

  1. Flatout 3: Chaos & Destruction
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-12-2011, 17:18
  2. SW: ToR klase
    By McPingvin_v2.0 in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 11-05-2011, 13:47
  3. Post apo rp klase, skillovi i statsi
    By Silvery in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 19-07-2010, 22:37
  4. Order of War
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 14-10-2009, 13:36
  5. WoW klase teme
    By Karzah in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-11-2008, 20:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •