Vidi rezultate ankete: Vaša omiljena rasa?

Glasači
27. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • The Empire

    7 25,93%
  • High Elves (Asur)

    3 11,11%
  • Dwarfs (Dawi)

    6 22,22%
  • The Greenskins

    1 3,70%
  • Chaos

    4 14,81%
  • Dark Elves (Druchii)

    6 22,22%
Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 64

Tema: Rase i mišljenja?

  1. #1

    Rase i mišljenja?

    Evo povodom otvaranja podforuma da stavim i ono, očekivano pitanje - kakve su vam rase u Warhammeru, Lore i samoj igri (ako ste upoznati sa Lore-om)? I naravno, koja vam je omiljena te s kojom igrate?

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Rase i mišljenja?

    Dark Elves mi je najbolja rasa a sto se tice klasa DoK i WichElf su mi najbolji...
    al trenutno igram rasu The Empire sa klasom Wich Hunter nekako mi se cini najbolje od order strane
    a igram order samo radi frendova koji su odlucili vecinom igrat na orderu... al sta ces iako sam htjeo igrat destro igram opet s njima ipak je s ekipom veci gust
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  3. #3

    Re: Rase i mišljenja?

    Ne znam, meni su DE jedina rasa koju jednostavno ne mogu smisliti (jedino DoK poštujem, ali animacije trčanja su im živi užas), može biti zbog činjenice da u biti sadržavaju gotovo sve najopasnije klase na Destro strani ili jer odudaraju od ostatka Destro ekipe. Ne bi bilo 1. put da se Sorceri/DoK žale da ih FF-ju jer se ističu.

    Ali ajde, bar su im /special sada popravili... prije su bili falili neki modeli.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Rase i mišljenja?

    Nema do chosena sa svojim buffovima i brutalnim napadima.Tenk i dps
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Rase i mišljenja?

    DWARFOVI......ruzni i neunistivi .....no.1
    WE mi je mmmmmmm

  6. #6

    Re: Rase i mišljenja?

    Ali Lore do jaja, što se ne može reći za većinu Destro rasa (jedino DElfovi imaju solidan Lore, ako se mene pita). Inače, nisam se izjasnio da sam Order, Dwarf i Empire igrač. HElfovi mi izgledaju loše zbog bullet kaciga, ali i jer su im zone općenito loše napravljene (valjda jer se na njima radilo, a sve dobro su ispucali na Dwarfovima (kojim su zone, btw odlične)).

  7. #7

    Re: Rase i mišljenja?

    Ha! Pa Dwarfovi naravo!
    Bradati, pijani, ponosni i prije svega ne volje Elfove, a tko ih voli !

    Doista sam fanatik sto se tice Dwarfova, ouvijek sam ih volio i sve je to pocelo posve ne planirano !
    Prije izlazka igre upoznavao sam se sa Lorom Warhammer Dwarfova a i Warhammera opcenito! Doista mi se svidja!
    Sto se tice klasa, preferiram melee DPS, trenutno igram Engineer-a ali evo kako su decki poceli izgleda da cu i skoro igrati svoj dugo ocekivani melee DPS
    Nadam se da ce to ipak biti Hammerer, a ne Slayer, ili eto neka posve nova classa.
    Nebi htio da unistavaju lore Slayera i da ih stavljaju medu oathbearer-e.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Rase i mišljenja?

    JOJ dwarfovi uzas nikak ga ubit,ko da ima 10k armora.Ja kad se ufatim dwarfa skuzim da mu ne skidam niš helta trapam ga i zbrišem nek se neko 2 zajebava s njim
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Rase i mišljenja?

    bilokuda elfovi su najbolji svuda )

    ranged dps(da nije neki glupi hunter, wow sux) i ownage, nema te sile koja može legolas-likea ubit ) kad zagusti d-w daggere i deri

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Rase i mišljenja?

    = Citat = Izvorno postao Kazo
    Ha! Pa Dwarfovi naravo!
    Bradati, pijani, ponosni i prije svega ne volje Elfove, a tko ih voli !

    Doista sam fanatik sto se tice Dwarfova, ouvijek sam ih volio i sve je to pocelo posve ne planirano !
    Prije izlazka igre upoznavao sam se sa Lorom Warhammer Dwarfova a i Warhammera opcenito! Doista mi se svidja!
    Sto se tice klasa, preferiram melee DPS, trenutno igram Engineer-a ali evo kako su decki poceli izgleda da cu i skoro igrati svoj dugo ocekivani melee DPS
    Nadam se da ce to ipak biti Hammerer, a ne Slayer, ili eto neka posve nova classa.
    Nebi htio da unistavaju lore Slayera i da ih stavljaju medu oathbearer-e.
    Slayeri ustvari jesu dio Lorea, njih bi radije volio vidit nego Hammerere... Neće ih trpat u Oathbearere ja mislim, bit će "otpatci" kao što bi i trebali biti , jedva čekam da ih ubace, da malo DW rokam po Destro scumu .

  11. #11

    Re: Rase i mišljenja?

    Jesu, ali su previše kulni da bi bili igrivi.

    Ma ne, mislim da je problem jer se oni baš ne uklapaju u nijedan archetype (DPS, Healer, Tank, itd), teško ih je ubaciti u igru zbog njihove mehanike (ne nose oklope, iako bi se to eventualno moglo riješiti tetovažama) i, najvažnije, konceptualni problem uzimajući u obzir da svi Slayeri zapravo želeSumrijeti šta je pomalo... depresivno? Ali da, barem bi donijeli novo oružje među Dawije... sada imaju samo puške, čekiće i čekić-štapove. Trebaju sjekire za potpuni doživljaj.

  12. #12

    Re: Rase i mišljenja?

    @ Dr. Kam

    Nikad nisam rekao da Slayeri nisu dio Dwarf lore-a, jasno mi je kako su nastali i cime se, tako reci, bave. Ako se ne varam Hammerer-i su elitni bodyguard-i High Kinga ?
    Htio sam reci da ih bas zbog tog nebi htio viditi Slayer-e kao playable career zbog cijelog koncepta kako su nastali i funkcioniraju, da bi ih mogli staviti u igru kao playable career morali bi izvrtati lore, a to ne volim
    Ako me pamcenje dobro sluzi, jos pocetkom developanja WAR-a Slayer-i su bili u planu kao playable career, pa su morali izbacivati jer su vidjeli da to nece funkcionirati bez lore twisting-a

    @ Arbiter

    Pa Ironbreaker moze nositi one-hand i two-hand sjekire
    Fale Two-hand Hammer-i trenutno

  13. #13

    Re: Rase i mišljenja?

    Uf, moj bed. Pomiješao ih.
    Iako, glasine postoje da su i dwarf RangeriSponuđeni kao alternativa.

  14. #14

    Re: Rase i mišljenja?

    Ja planiram igrati Witch Huntera kada izađe,znači Empire....Precool mi je s pištoljem i svojim rough/assasisn/stealh karakteristikama...

  15. #15
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    15

    Re: Rase i mišljenja?

    heh ja igram sa bright wizardom(empire) i zadovoljan sam jako a provo sam sa witch hunterom igrat i nije nis posebno ne svida mi se tak da recem

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Rase i mišljenja?

    Ne kužim zašto bi dolazilo do twistanja Lorea? To što oni žele umrijeti, ili što se moraš prije "obečastiti" da bi postao jedan od njih? Jednostavno počneš igru sa pričom da si popio jednu kriglu pive i pao mrtav pijan pa su te ostali dorfovi izbrijali i dali ti dvije sjekire , a svi umiru u igri, tako da je to jedno nužno twistanje . Jedino što oni nisu oatheri, no ne mora ih se stavit kao Oathere, mislim da nije problem frknut neki "Dishonour Plains" il tak neš u igru skupa s njima. Nisam do neki dan čuo da su Slayeri trebali biti ubačeni u WAR, jedino što su bili u traileru za igru, no to je to. Oduvijek sam mislio da će bit Hammereri, no drago mi je što nisu.

    Mislim da se Rangeri neće stavljat, još jedna ranged klasa za dwarfove (mislim, mogu oni i melee, ali ne vjerujem).

    Daklem, Hammerer ili Slayer, osobno se nadam da će biti ovi drugi^^ (samo nek oni meni daju DW dorf klasu i ja sretan )

    Edit: ah, sad se sjetio, bio je Slayer u "razmatranju", evo i dokaz
    http://mythicmktg.fileburst.com/media/i ... rst_11.jpg

    Kad smo već kod tog Lore breakinga - Muške sorserice, DoK healer, Swordmaster fura shield, Zealoti prije nisu ni postojali... - nije to malo lore breaking? Nužna stvar kod MMOa, jebiga, žao mi je. Ipak ne valja ići u krajnost kao WoW.

  17. #17

    Re: Rase i mišljenja?

    Objection!

    Muški Sorceri su zapravo Lore-friendly prema najnovijem Codexu (navodno se Malekith više ne boji proročanstva i zbog toga sada postoje Sorcereri), DoK je samo dodan i da vjerojatno je najviše Lore-bending do sada (ali mislim da iskreno nije teško zamisliti da bi takav kult stvarno mogao postojati među Druchiima), Swordmaster... ako se ne varam mislim da oni mogu nositi štitove (ne sjećam se sada, trebao bi pogledati u Codexu), a Zealot je dobrodošla kreacija jer je uvjerljiva (ono, crazy shaman-like healer se uklapa među vikinge kojim je Chaos najsličniji u WAR-u).

    Mislim da je najveća zapreka Slayerima ta da su oni uveličani do bola u Lore-u (ono, Gotrek anyone?) i jer su zbog toga po samoj ideji OP živine (iako ono, balans bi tu sigurno pomogao)... i jer su Dwarf playersi vjerojatno najglasniji kad je Lore u pitanju (ako se itko sjeća buke oko Roflocoptera).

  18. #18
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Rase i mišljenja?

    Da, prema najnovijem Codexu, koji je izašao zašto? Pitam se pitam...

    Swordmaster nije mogao nosit štitove, to sam ziher.

    Kolko je tebi Zealot dobrodošla kreacija, toliko je i meni ogroman nedostatak što jedan takav dio Lorea, kao što su Slayeri, zaobišli Warhammer MMO - nije samo moje mišljenje, probaj nać neke pollove na netu u vezi ovoga pa se i sam uvjeri koliko ljudi isto misli. Nisu Slayeri toliko preuveličani, nego u principu samo Gotrek, jer je bio High King i radio svakakve "pizdarije" sa svojim vjernim sidekickom Felixom. Znači Slayeri sami po sebi nisu neki Bogovi, nego je eto, samo taj jedan heroj. Po toj logici isto tako možeš i šutnut Swordmastere van, Eltharion the Grim, u najmanju ruku "faca" ^^.

    Nemojmo trpat u isti koš stvari samo zato što slično izgledaju .

  19. #19

    Re: Rase i mišljenja?

    Nije važno, važno je da je Codex tu i da Lore ima uporište.

    Ne znam za Swordmastere, ali lore-wise (bolje rečeno tabletop) oni su više DPS klasa, a ovdje su tankovi tako da i tu imamo Lore bending za potrebe balansa. Ja i dalje tvrdim da su Slayeri OP jer onih nekoliko koji prežive, a dobar dio ih pogine na svojim putovanjima za smrti, stvarno JESU živine jer oni nisu standardizirani ničim osim nazivom i svaki je jedinstven (dok je većina ostalih klasa u neku ruku organizirana) sam za sebe (ono, psiha im je takva da se nikad neće predati i poginuti, uvijek će se boriti do kraja, itd). Stvar je u tome da su Slayeri, pored Gotreka kao nekog heroja, svi odreda face ali prezreni od Dwarf društva i u biti nisu dobrodošli.

  20. #20
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525

    Re: Rase i mišljenja?

    e kad je vec Arbiter spomenuo muške sorcere da cujem kaj vi mislite o njima jer sam cuo po mnogil forumima kak su oni gay i neznam kaj sve ne.... meni oni izgledaju cist ok
    War, war never changes.

  21. #21
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: Rase i mišljenja?

    meni su zealoti vise gay

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Rase i mišljenja?

    e ovo sam zaboravio spomenut :
    ovi Dark Elves su mi isti kao EMO Kids xD
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  23. #23

    Re: Rase i mišljenja?

    = Citat = Izvorno postao Chieftain
    e kad je vec Arbiter spomenuo muške sorcere da cujem kaj vi mislite o njima jer sam cuo po mnogil forumima kak su oni gay i neznam kaj sve ne.... meni oni izgledaju cist ok
    Dobri su.... tipičan evil spell-casters look (Magus je malo na divlju stranu), ali ni to im ne pomaže da izbjegnu metro look. Jednostavno, stvar je u tome da je Druchii ekipa ovdje ispala kao generic elfovi, a Asuri nešto drugačiji (ne znam jeste li primjetili da imaju crne bjeloočnice i uglavnom izgledaju nekako... off?). Također problem kad Asura je u tome što su kroz razne edicije Codexa drugačije opisivani; negdje kao slični ljudima, samo viši i oštrih ušiju, a negdje kao gotovo vanzemaljski (crne oči, distancirani, itd).

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Rase i mišljenja?

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Nije važno, važno je da je Codex tu i da Lore ima uporište.

    Ne znam za Swordmastere, ali lore-wise (bolje rečeno tabletop) oni su više DPS klasa, a ovdje su tankovi tako da i tu imamo Lore bending za potrebe balansa. Ja i dalje tvrdim da su Slayeri OP jer onih nekoliko koji prežive, a dobar dio ih pogine na svojim putovanjima za smrti, stvarno JESU živine jer oni nisu standardizirani ničim osim nazivom i svaki je jedinstven (dok je većina ostalih klasa u neku ruku organizirana) sam za sebe (ono, psiha im je takva da se nikad neće predati i poginuti, uvijek će se boriti do kraja, itd). Stvar je u tome da su Slayeri, pored Gotreka kao nekog heroja, svi odreda face ali prezreni od Dwarf društva i u biti nisu dobrodošli.
    Primjetili smo svi da fali Order igrača jelte, pa zar takva klasa kao što su Slayeri (kojima ja ne vidim neku OP stranu, ako se nećemo držati Lorea čvršće od developera dosad) ne bi dala jedan boost populacije, koju isreno treba? Jedna takva pomalo "outcast" klasa, mislim da bi, i to dobrodošao boost .

    Ne razumijem po čemu se Slayeri razlikuju od Swordmastera, Black Orcova itd, koji isto imaju naziv. Zar su ostale klase u WAR Loreu bile "standardizirane" prije igre? I dont think so . U Loreu se spominju Slayeri imenom, no to stvarno nisu svi Slayeri koji su postojali...

    Cijela stvar je u tome da Codex i MMO WAR ne možeš poistovjećivati više od 60%, jednostavno je nemoguće - ima puno više Lore bendinga osim ovih očitih, kad malo dublje zagrebeš po površini. Svi se drže Lore bendinga od WoW TBC gdje je Blizzard stvarno pretjerao, no mislim da Mythic nije tolko blesav da to napravi, niti će im to biti dopušteno sa druge strane užeta!

  25. #25

    Re: Rase i mišljenja?

    Argh, opet se ne slažem, a mislim da imamo istu ideju na pameti.

    Mislim da bi bilo totalno pogrešno kad bi Mythic krenuo riješavati probleme ravnoteže frakcija putem dodavanja cool faktora jer stvari će se kad-tad izbalansirati same od sebe (i da, ja mislim da je Destro više zanimljiviji casual igračima koji nisu upoznati sa Lore-om). Krivo si me shvatio što se tiče standardizacija (ja sam se malo pogrešno izrazio). Ono na što sam mislio je to da su Swordmasteri, Black Orcovi, Warrior Priestovi i ostali svi članovi vojske svoje rase u pravom smislu riječi, a Slayeri jednostavno nemaju mjesto među Dwarfovima zbog sramote i njihova jedina zadaća je da odu tamo vani i poginu negdje. Svaki do njih je individua i gubi se onaj osjećaj pripadnosti, koji se postiže pomoći uniformiranosti, svojoj frakciji koji je sada prisutan. Ali onda opet, Slayeri jednostavno dišu cool faktorom tako da je to jedan od razloga zašto ih nema, jer su oni u biti kultna Dwarf jedinica (kao što su WP za Empire, npr).

    Slažem se s tobom o Lore vs. MMO žanr, ali granice trebaju postojati.
    Iskreno se nadam da Mythic neće dobiti odobrenje za Lizardmene od GW-pa jer bi to stvarno bilo blesavo (ono, Seer luta Altdorfom?).

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Rase i mišljenja?

    Hmmm, da, to bi bilo komično .

    Ma samo nek ubace Slayere, makar svi pojeli govna, jer stvarno da u prvom WAR MMOu nema jedne klase kao što su Slayeri je stvarno šteta.

    Mislim da ne bi pojeli previše, hehe. Nije to tako strašno^^

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Rase i mišljenja?

    Nek stave "Čekićmana" kao u beti i sve pet:
    Gledat naked dwarfa mi se baš neda gledat

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Rase i mišljenja?

    Samo da se nadovežem na nekog tko je rekao da Slayeri nisu Oatheri - JESU!

    The slayer oath is an extreme oath that a Dwarf can partake in, it is an oath that guarantees their own death in a last final grasp to clear their name of any dishonor. Once taken, the dwarve will denounce any belongings of gold and items they have and any relationships they have will end, they will often shave their heads/beards and the only item they will take with them is their trusty axe.

    Edit: za sve vas starce koji su igrali Warhammer fantasy roleplay... bar svi vi znate da su Slayeri bili igriva klasa sa carrer existsima kao što su: gigant, dragon i daemon slayer. Tako da svi ti komentari da ne mogu biti stavljeni u igru zbog Codexa mogu poći lagano u zaborav . Također mogu nositi chainmail, a ne biti samo goli, to su koristili u WHFRP - tako da to neće biti Lore breaking jer su i GW dopustili to (na ovaj način se izjednačuje ova klasa sa Marauder klasom na Destro strani - DW melee DPS sa medium armorom).

    Iskreno umjesto KoTBS bi radije vidio The Knights of Morr na Order strani, puno su više cool

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Rase i mišljenja?

    Nema baš neke veze ali dajte mi recite koje biste rase htjeli vidjeti u budućnosti. Nemojte samo napisati Skaven i to je to, recite prednosti i mane te zašto biste ih htjeli vidjeti te na kojo strani be lore breakinga. Ja ću reći svoje mišljenje kad se probudim (2:32 trenutno )

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Rase i mišljenja?

    Pa Slayere definitivno, prvi Warhammer MMO da prođe bez njih bi bilo schuga! Jednostavno jedan ogroman dio Lorea su Slayeri i volio bi se nać u njihovoj koži barem preko ekrana .

    Da ne govorim kako su kuuuuul i sexyyyyyyyyy!!!!!

Slične teme

  1. Vaša mišljenja o...
    By cham3leon in forum Alt-F4
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 17-11-2009, 14:32
  2. Rase...
    By Khorne in forum Gaming općenito
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 28-05-2009, 22:53
  3. Najbolja Rase u (poznatom) TES Svijetu
    By ARCHNEMESIS in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 182
    Posljednji post: 27-01-2008, 15:49
  4. [ST] Rase
    By Mr.G4m3r in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 84
    Posljednji post: 16-06-2007, 11:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •