Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 70

Tema: Far Cry 2

  1. #31
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Far Cry 2

    Da je ovo izdala neka tamo zmrlj izdavacka kuca igra bi bila dobra.
    Ali igru je izda smrdljivi ubisoft koji je diga hype sa nepostojecim stvarima

    Nemozes izdati usranu igru kojoj su glavni elementi - Open world, destructable environment, ultra realni AI, mnostvo razlicitih misija i side-misija, paljenje flamethrowerom itd ....

    I od toga svega u igri imas samo paljenje trave i odredjenih stabala flamethrowerom

    Ja igri dajem 6/10 ... da je AI malkice pametniji i da nema idiotskog respawna cim okrenes ledja dobila bi od mene 8/10
    Ovako je shit.

  2. #32
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Necto
    Ja igri dajem 6/10 ... da je AI malkice pametniji i da nema idiotskog respawna cim okrenes ledja dobila bi od mene 8/10
    Ovako je shit.
    ako je shit onda joj daj ocjenu 2/10...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  3. #33
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Far Cry 2

    Ostali elementi su u igri koliko toliko dobro sredjenji, ali priglupi AI i retardirani respawn ubijaju svaku volju za igranjem.

  4. #34
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    e upravo to sto deadwalker kaze... mislim, ljudi kukaju kad trebaju neznam kakve mrcine od konfa da bi opce pokrenuli igru, crysis topic ima 200+ stranica od cega je 150 toga rant ljudi koji imaju slideshow... sad napokon izadje igra koju osobno pokrecem na prastarom 3600 x2 i sa hd3850 na high detaljima u solidnih avg 40-50 fpsova i opet ljudi nisu zadovoljni... a sto se tice neispunjenih obecanja iz najava, ni prvi ni zadnji puta...
    a sta ces, kako se ono kaze, ljudi bi htjeli i ovce i novce, al to tako nazalost ne ide...ultra realna grafika i fizika u igri imaju svoju cijenu, kao u Crysis-u pa tako i u ovom zadnjem Stalker-u...Far Cry 2 je nastojao ipak omuguciti da se igra može igrat i na slabijim kantama, sto je rezultiralo ne takvom uber realnom fizikom i grafikom kakvu imaju prethodno navedene igre...Ipak, ovako bi zapravo tako svi trebali radit, a ne izdat igru koju 90% trzista nije u stanju normalno igrat. E sad, to sto sad u Far Cry-2 eventualno kaskaju druge stvari(kazem eventualno, jer nisam jos igrao igru), e to je druga pjesma...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #35
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Far Cry 2

    Pazi nije problem sto u igri fizika suxa i sta grafika nije na razini crysisa, nego je problem sta su neke stvari najavljene a u igri ih nema!
    Da nisu najavljivali razna sranja, nebi im nitko nista reka, bija bi to jos jedan solidan fps ali ovako je FAIL.

  6. #36
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Necto
    Pazi nije problem sto u igri fizika suxa i sta grafika nije na razini crysisa, nego je problem sta su neke stvari najavljene a u igri ih nema!
    Da nisu najavljivali razna sranja, nebi im nitko nista reka, bija bi to jos jedan solidan fps ali ovako je FAIL.
    isuse bože, pa svi uvjek najavljuju prije izlaska neke igre brda i doline, pa ne vjerujes im valjda sve sta kazu...pa normalno da ce tako radit, da privuku cim vise kupaca...pa danas svi tako rade, u svemu, sta je tu cudno??
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #37
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Far Cry 2

    Da, ali to su bile glavne odlike igre po kojima je ona trebala pwnat ostale.

    Isto ko da najavljivaju GTA i onda izbace sva vozila iz igre lol

  8. #38
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Far Cry 2

    Kao sto rekoh sve ti je to marketing. Ista stvar, kao dok gledas reklamu za mokro-suhi brijac, ono, savrsen brijac, uzitak brijanja i sl. i odjednom kad ga kupis, gle cuda, sranje je(btw nisam to kupovao kaj se nebi zabrinuli za moje psihicko zdravlje )...ista stvar sa "super krečkom", daj je tako dobar kao sta pricaju na reklami, svi maleri bi ga koristili...Ajda, danas ti se sve vrti oko love i traze se svi moguci nacini da se proizvod proda, gaming industrija ti nije nikakva iznimka...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #39
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Necto
    Pazi nije problem sto u igri fizika suxa i sta grafika nije na razini crysisa, nego je problem sta su neke stvari najavljene a u igri ih nema!
    Da nisu najavljivali razna sranja, nebi im nitko nista reka, bija bi to jos jedan solidan fps ali ovako je FAIL.
    glupost jer činjenica da su oni najavljivali to što su najavljivali ne mijenja igru, ona je takva kakva je i bok... hoćeš reći da nije bilo ništa od tih silnih najava da bi igra bila bolja ili što... problem je što ljudi očekuju brda i doline, a zanemaruju činjenicu da developeri i izdavači na kraju krajeva igru rade zbog profita...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  10. #40
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Loša,gora nego u crysisu.Nemozes rusit palme,a sto god napravi nekoj kuci,ona ce ostat ista.Samo neke drvene stvari se mogu unistit.
    a jeli?u call of duty 4 isto nemožeš rušit palme a ko sere po tome ha?

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao mirko l
    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Loša,gora nego u crysisu.Nemozes rusit palme,a sto god napravi nekoj kuci,ona ce ostat ista.Samo neke drvene stvari se mogu unistit.
    a jeli?u call of duty 4 isto nemožeš rušit palme a ko sere po tome ha?
    A jesi našao što ćeš uspoređivati.
    U Call of Dutyu nemaš vremena za okrenuti se, a kamoli rušiti palme.
    Call of Duty je dosta brza igra tako da nije ni toliko bitno što možeš uništavati a što ne. (naravno osim neprijatelja)

  12. #42
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    A jesi našao što ćeš uspoređivati.
    U Call of Dutyu nemaš vremena za okrenuti se, a kamoli rušiti palme.
    Call of Duty je dosta brza igra tako da nije ni toliko bitno što možeš uništavati a što ne. (naravno osim neprijatelja)
    ajde ne izmotavaj se sad, čovjek ti je dao dobar argument i bok, nego ste svi picajzle...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  13. #43
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Far Cry 2

    Nismo picajzle nego su oni idioti, najavljivati da nece potojati prepreka koja ce vas zaustaviti i da ce sve biti unistivo, i onda nista.
    U CoDu si dobija ono sta je najavljeno.

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Far Cry 2

    [quote=IGoR_2803]
    = Citat = Izvorno postao "###DK###":24k1sxfv
    A jesi našao što ćeš uspoređivati.
    U Call of Dutyu nemaš vremena za okrenuti se, a kamoli rušiti palme.
    Call of Duty je dosta brza igra tako da nije ni toliko bitno što možeš uništavati a što ne. (naravno osim neprijatelja)
    ajde ne izmotavaj se sad, čovjek ti je dao dobar argument i bok, nego ste svi picajzle... [/quote:24k1sxfv]

    Gle, ja igru nisam igrao tako da ne znam ni kakva je. Ne kažem ja da je loša.
    Ali uspoređivat CoD s ovim mi nikako ne ide u glavu. Mislim ono, kakve veze fizika u CoD ima s ovim?

  15. #45
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Far Cry 2

    kakve veze fizika u ovome ima veze s crysisom? kakve veze ova igra ima s crysisom? nikakve! pa je svejedno ljudi uspoređuju i sude joj prema usranom crysisu... nije da mi se crysis ne svidja, da se razumijemo...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  16. #46
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Onda sve igre treba uspoređivati sa stalkerom i njegovim nastavkom.Balistika tj. fizika i putanja metka je kao u nijednoj igri do sada.Uzmem Vintar i opalim jedan svjetleči metak da vidim putanju te nakon toga sigurno pogađam lika sa drugim-trćim metkom....točno se vidi kako metak ima svoju silaznu putanju .Također lošija oružja su odlično riješena.Meci se rasipaju oko cilja a ne da idu točno u točku kuda se nšani jer puška trza u rafalnoj paljbi. Meni su takvi elemnti 10 x važniji od vizualnih fizičkih detalja poput rezanja stabala ili rušenja baraka .

    Po mojim standardima svi fpsovi su sranje u usporedbi sa dva stalkera...svi do jednoga.Ali ako izuzmemo stalkere koji su izvan konkurencije, tada ima puno odličnih fpsova .Frar Cry 2 je zbavna pucačina arkadnog tipa uz nekoliko propusta zvanih konzolitis .
    Dakako, tebi je Stalker referenca za dobar shooter. Drugome će biti Crysis. Nije bitno koliko je shooter realan, ni koliko je uloženo vremena u balistiku. Nekome će taj podatak i pažnja vrijediti zlato, dok je drugome ta ista značajka irelaventna. Kako bilo, oba shootera trenutno predstavljaju sam vrh ponude i trebali bi biti neka težnja drugim proizvođačima, što sadržajno, što tehničkim dostignućima.

    Far Cry 2, kao i Bioshock, i razni drugi noviji FPS-ovi, toj razini nisu dorasli. Činjenica.

  17. #47
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    ...
    Kako bilo, oba shootera trenutno predstavljaju sam vrh ponude i trebali bi biti neka težnja drugim proizvođačima, što sadržajno, što tehničkim dostignućima.

    Far Cry 2, kao i Bioshock, i razni drugi noviji FPS-ovi, toj razini nisu dorasli. Činjenica.
    slažem se, no to ne znači da je igra loša...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Far Cry 2

    FC2 je u najmanju ruku dosadan...upravo sam ga ugasio koliko mi je dosadio...
    Mačetom udarim u snop slame,a zabljesne "iskra" i odbije mi se lik,kao kad u zid puknem...
    AI je gluplji nego low-IQ majmun,a tek ako govorimo o magic needles...Razgovori su isto ono,WTF?

    Ni jen-dva,lik mi nezna ime,a već me stavlja za pomoćnika,daje mi da kuću uzmem,dijamante,daje mi auto u ruke :S
    A tek prvi hostage,ništa,nema razgovora,odmah ti postane prijatelj,kaže od čega boluješ i di ići.
    For the love of ants,ovo ne zaslužuje ime Far Cry...Ono,rađe sam igrao Chaos Legion,barem je zabavniji...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  19. #49
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Far Cry 2

    [quote=###DK###][quote="IGoR_2803":5fktmxn6]
    = Citat = Izvorno postao "###DK###":5fktmxn6
    A jesi našao što ćeš uspoređivati.
    U Call of Dutyu nemaš vremena za okrenuti se, a kamoli rušiti palme.
    Call of Duty je dosta brza igra tako da nije ni toliko bitno što možeš uništavati a što ne. (naravno osim neprijatelja)
    ajde ne izmotavaj se sad, čovjek ti je dao dobar argument i bok, nego ste svi picajzle... [/quote:5fktmxn6]

    Gle, ja igru nisam igrao tako da ne znam ni kakva je. Ne kažem ja da je loša.
    Ali uspoređivat CoD s ovim mi nikako ne ide u glavu. Mislim ono, kakve veze fizika u CoD ima s ovim?[/quote:5fktmxn6]

    nema.a kakve veze ima farcry2 sa crysison?iste ka i cod,odnosno nikakve...

    ljudi uspoređuju farcry2 sa crysisiom iz razloga šta je u obe igre predviđeno da budu hitovi,dakle odlična grafika itd.
    samo govorin šta neki pljuju po FC2 jer ''nemoš razbijat grane'',a u codu isto nemožeš razbijat grane niti imaš mogućnosti za ikakvu interakciju sa okolišen ali niko po tome ne pljuje.

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674

    Re: Far Cry 2

    na gamespotu je dobila 8.5
    neznam, kad ju budem odigrao znati ću reć

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao mirko l


    samo govorin šta neki pljuju po FC2 jer ''nemoš razbijat grane'',a u codu isto nemožeš razbijat grane niti imaš mogućnosti za ikakvu interakciju sa okolišen ali niko po tome ne pljuje.

    Da, ali u codu to nisu najavljivali, pa nitko nije ni očekivao, a u fc2 su rekli da će sve biti uništivo.

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Far Cry 2

    CoD 4 je FP FPS...u njemu nitko neće očekivat takve gluposti,koje se očekuju u SP FPS-ovima kao Far Cry 2...(samo da se zna,fast paced i slow pejsd )
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  23. #53
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Far Cry 2

    ali ipak se previše očekuje....
    nema šanse,jednostavno nema šanse da igra koju se očekuje ka crysis ili farcry2 bude hit.
    uvik će se po njima pljuvat...

    eto,da je nisu najavili,sigurno bi većini bila odlična

  24. #54
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Far Cry 2

    ja od crysisa nisam očekivao apsolutno ništa,nisam vjerovao obećanjima,i svejedno sam se razočarao...

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: Far Cry 2

    Crysis nije isto sto Far Cry 2 aaaaaa, koliko se puta to mora objasnjavat!

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Far Cry 2

    GTA 3 ima bolju fiziku od FC2.
    GTA 3 je zabavniji od FC2.
    GTA 3 ima bolji AI od FC2.
    Vatra je bolje izvedena u GTA3 nego u FC2.
    GTA 3 je bolji od FC2.
    FC2 ima relativno bolju grafiku od GTA3.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  27. #57
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Far Cry 2

    Igram FC2, i sviđa mi se, i to jako. daje ti neki ultimativan osjećaj slobode, nesputanosti, i nema ništa slađe od igre skrivača sa oružjem po džungli.

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Far Cry 2

    Fora je kada pokušavaš pobječi u džipu a oni krenu za tobom i ganjaju te sve dok te ne stignu.Malo mi ide na jetra prečesto zablokiravnje oružja...škrt sam trošiti dijamante na puške.

  29. #59
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Far Cry 2

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    GTA 3 ima bolju fiziku od FC2.
    GTA 3 je zabavniji od FC2.
    GTA 3 ima bolji AI od FC2.
    Vatra je bolje izvedena u GTA3 nego u FC2.
    GTA 3 je bolji od FC2.
    FC2 ima relativno bolju grafiku od GTA3.
    kako možeš uspoređivat GTA i farcry?
    pa te igre uopće nisu slične jedina sličnost in je šta je glavni lik čovik i u obe igre ima oružja....
    ako ti se igre ka GTA sviđaju najviše,bit će ti bolje i od crysisa,coda itd.

    neznan,to t ije ka da neki zalljubljenik u strategije uspoređuje neku strategiju sa FPS-on koji uz to vjrojatno nije ni igra

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Far Cry 2

    Po meni,ovaj Far Cry je isti GTA,a GTA Fan sigurno nisam....
    Isti štih...imaš slobodu,evo ti gun,misije i deri...samo lošija izvedba...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •