Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Zjev, yawn, dosada

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Zjev, yawn, dosada

    Evo otvorio ovo da bi ljudi prepricavali kada im je bilo najdosadnije, kada im je frend/ica prica/o/la
    o ko zna cemu, pri cemu ste samo klimali glavom i govorili aha, aha... Kada bi vam oni dugacki sati u skoli se oduzili u vjecnost... I tako, yawn

  2. #2

    Re: Zjev, yawn, dosada

    Moja baka i njezina neka rodbina čija je kći rodila malu Sofiju...priča ona preko telefona o maloj Sofiji tralalala,jadna klinka ako je i njezina baka takva, ok ako je kao ja,ali danije užas...Ma ja nastavio igrati STALKER-a i aha...i onda sam kada su me ubili i loadalo se opet sam joj lijepo spustio pa je rekla da mora ići...

  3. #3
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Zjev, yawn, dosada

    Danas na burzi, grupno informiranje, 40 najdosadnijih minuta u mome životu. Sjedio sam tamo, promatrao pauka kak se penje i slina mi već počela curit iz usta koliko je dosadno bilo.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Zjev, yawn, dosada

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Danas na burzi, grupno informiranje, 40 najdosadnijih minuta u mome životu. Sjedio sam tamo, promatrao pauka kak se penje i slina mi već počela curit iz usta koliko je dosadno bilo.
    Potpisujem, i ja sam to iskusio prije par mjeseci, i konkurira za najdosadniji trenutak novijeg sjećanja.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Zjev, yawn, dosada

    Neznam,skoro neprestano mi je dosasno,mrzim dosadu,najdosadnije mi je u školi,pod nekim dosadnim predmetom.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Zjev, yawn, dosada

    meni je toliko dosadno u životu osim navečer kada su mi treninzi preko dana bi si vene rezo najrađe od dosade jel sad nemam ni xbox ni komp za igranje i nemam se na čem igrati posla nemam fax mi propao...

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Zjev, yawn, dosada

    skola tehnicki block sat kada gremlin pocne kako neucimo -.- ili kada sam doma sapunica na tvu a brat igra -.- neznam kaj je onda gore njega gledati kao se glupira u SP ili gledati kako se ovi kresu u kukuruzi i svadaju
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  8. #8
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Zjev, yawn, dosada

    Čitaj.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Postova
    341

    Re: Zjev, yawn, dosada

    = Citat = Izvorno postao GeForce
    meni je toliko dosadno u životu osim navečer kada su mi treninzi preko dana bi si vene rezo najrađe od dosade jel sad nemam ni xbox ni komp za igranje i nemam se na čem igrati posla nemam fax mi propao...
    Nije tebi lako

  10. #10
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Zjev, yawn, dosada

    = Citat = Izvorno postao izgubljen u vremenu i prostoru
    Uh meni je dosadno i bez da sad netko ide prepričavat nešto.
    Imam takvu nesanicu da nemogu prije 2-3 zaspat pa si dosađujem ono bezeze radim nekaj. (Iako sam jučer našao neku prejebenu stvar na đitri tj bezeze sam svirao i ono WTF! dobro zvuči!) - ...zzzZZZzzz...
    osobe u pubertetu često nemogu zaspat prije 2 sata....zbog jedne vrste hormona

  11. #11

    Re: Zjev, yawn, dosada

    lolz, ja imam 14 godina, ako želim mogu zaspati u 20:00 h i mogu ostati budan cijelu noć.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  12. #12
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Zjev, yawn, dosada

    nemora to uvik bit al je činjenica....dakle ili je to ili si toliko zaosta da sa 14 godina nisi u pubertetu

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Zjev, yawn, dosada

    kod mene je problem ako spavam samo 2 sata ma i manje ja nemogu ići spavati prije 1 ili 2 ujutro da ga ubiješ i to me tako više nervira!

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  14. #14
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Zjev, yawn, dosada

    ovisi koliko imaš godina,to ti je sve normalno i meni je bilo to isto,kako me je živciralo

  15. #15

    Re: Zjev, yawn, dosada

    [quote=mirko l]
    = Citat = Izvorno postao "izgubljen u vremenu i prostoru":3pkvj7lz
    Uh meni je dosadno i bez da sad netko ide prepričavat nešto.
    Imam takvu nesanicu da nemogu prije 2-3 zaspat pa si dosađujem ono bezeze radim nekaj. (Iako sam jučer našao neku prejebenu stvar na đitri tj bezeze sam svirao i ono WTF! dobro zvuči!) - ...zzzZZZzzz...
    osobe u pubertetu često nemogu zaspat prije 2 sata....zbog jedne vrste hormona[/quote:3pkvj7lz]



    u krivu si...

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Zjev, yawn, dosada

    Evo bas danas u skoli, prije sata(profa je kasnila zbog ko zna kojeg razloga) frend(dobro nije bas frend, dosadan je ko proljev) mi uleti sa nekom pricom o svom motoru, frajer mi je prico o motoru i sta ce stavit na njega, cime ga pere, koje je boje, kakva mu je kocnica...(dalje nisam uhvatio jer sam bio u polu-snu od njegove price)
    A ja samo ono aha, aha(di je vise profa), ono on prica a drugi frend prolazi pored mene i ono sam se uhvati za glavu kad cuje o cem ovaj prica...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •