Stranica 58 od 78 PrvaPrva ... 848565758596068 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.711 do 1.740 od 2330

Tema: Star Wars: The Old Republic

  1. #1711
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Star Wars: The Old Republic

    To je druga prica

  2. #1712
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    2:50
    Zivio TOR

    I cek, "Your companion has been killed" il sta je vec pisalo, zasto su oni u PvPu, zasto?

    I jako los video, jako, trcis okolo i umires, il u dvije situacije napadnete nekog 4v1, lejm
    Nas 4 smo bili u dvije grupe, tako da možemo imati kompenjone. Nekom su hileri, meni je kompanjon DPS i jako mi bitna.

    Umirem zato jar sam lvl ~35, a napadaju me lvl 50 probeovi i sentineli
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #1713
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Možete li virovati da danas još postoji masu mlađih ljudi koji nikad nisu gledali Star Wars? Prijateljica(24) mi je danas priznala da je jedna od njih. Ubih se skoro..

  4. #1714
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Tebi je možda to nezamislivo.
    Da li si ti možda pogledao Sedmi Pečat, ili Metropolis?

    Ne možeš zamjeriti ljudima, jer ne dijele svi isti ukus. No, ako je fan Star Wars univerzuma, e onda joj treba očitati bukvicu...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  5. #1715
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Dobro aj, žena mrzi SF. Ipak SW je izvan svih okvira filma, besmrtna space opera koja se i dalje razvija. Franšize nicu i donose brdo Love tati Lucasu.

    On topic. Nakon pustinjskog Tatooina i dune sea sletih na Alderaan, snježno zeleni planet koji me uspija iznenadit novim prevoznim sredstvom u obliku letece beštije, baš kad se navikneš na standardne speedere ovako te iznenade.

  6. #1716
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Same here. Samo ne znam jesam malo prekasno dosao na Alderaan, posto sam 33. lvl...
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  7. #1717
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    U kaminu
    Postova
    441

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Dosao sam na 50 s bhom. Uspijeli su predocit onaj fealing da si totalni badass sa ragtag posadom na istom takvom brodu. Taj dio mi je odlican, ali razocarala me prica. Act I mi je bio super. Act II je bio kao neki prelude za Act III i bio je prekratak. Act III mi je dao dojam nedovrsenosti. Light side zadnji izbor nije imao neki build up iza sebe i totalno je random + uopce nema neki ending. Ubis odredenog npca i to je to, nikakav cutscene, nikakvo objasnjenje sta dalje.

    Actovi skoro pa da nisu povezani. Nista/nitko iz Acta I nije u sljedeca 2, i isto tako iz II acta.

    Ne znam da li je samo do bha, ali ima uzasno puno core bugova, od grafickih (budem sav zelen nakon sto me companion hila), do toga da mi nakon određenih abilitya uopce mi se drugi ne zele aktivirat tdok se ne pomaknem par koraka, a neki iako pokazu animaciju se ne izvrse, pa moram cekat da animacija zavrsi da ih ponovno aktiviram.

    U pvpu su uzasni. Imaju velike brojeve i rade puno dmga, ali jedini nacin da nekog ube su critovi, posto nemaju nikakav interupt. Posebno mi je smjesno sto nisam mogao ubit lv 20 sorcera 1vs1 s time da je on samo heal spamao. Isto tako, nemaju skoro nikakav escape ability.

    Krecem sad na smuglera.

  8. #1718
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Ja do sada nisam primijetio neku nepovezanost radnje, no budem vidio u kasnijoj fazi igre.

    @McPingvin
    Ti si već daleko dogurao, kako je kod tebe?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #1719
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Toplo je kod mene, upalio sam centralno.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  10. #1720
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Aha, igra.

    Act I je super, sad sam na actu II (lvl 39, uskoro 40). Nije povezan s prvim actom i većinom radim neke high importance misije za nekog Jedi Mastera, ali ima smisla i nije nekakav kretenizam.

    PVP je super ako si: a)u premade timu (po mogućnosti s healerom) ili b)dobio užasno glupe neprijatelje
    Ja sam imao problem s ubijanje BH-a noćas, imao je neki self heal koji ga heala za 25% healta, nema cooldown. Jebemu mater, ja imam samo ograničen broj interuptova, šta je to.

    Enikejs, skužili smo da neke stvari treba žestoko kresnuti nerf palicom po glavi. Jedi Sage/ Sith Sorcerer može biti prokleti force spammer ako dobro središ skill tree i to je užasno iritantno.

    Bugovi... Nisam još naišao na game breaking ones, iako par ljudi je (frend ne može pričati s kompenjonicom, lik je forever alone čak i u igri).
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #1721
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: Star Wars: The Old Republic

    [briši]

  12. #1722
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Nisam ni očekivao priču u stilu Kotora ili Mass Effecta, tak da ako nije kretenizam, ja zadovoljan.

    PvP ću početi igrati kada još nakupim levela
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #1723
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    PVP je super ako si: a)u premade timu (po mogućnosti s healerom) ili b)dobio užasno glupe neprijatelje
    Kad se PvPa podrazumijeva se da imas svoj premade team, a ne random ljude jer je to katastrofa, koja god igra bila u pitanju

    I ovo pod b) ne kuzim, kako moze bit zabavno igrat protiv glupih neprijatelja? Zar nije najzabavije premade vs premade, kad se trebas namucit, suradjivat sa ljudima na ventu i slicno?

  14. #1724
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Enikejs, skužili smo da neke stvari treba žestoko kresnuti nerf palicom po glavi. Jedi Sage/ Sith Sorcerer može biti prokleti force spammer ako dobro središ skill tree i to je užasno iritantno.
    A Sith Marauder bi trebao dobiti lagani boost.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  15. #1725
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    PVP je super ako si: a)u premade timu (po mogućnosti s healerom) ili b)dobio užasno glupe neprijatelje
    Kad se PvPa podrazumijeva se da imas svoj premade team, a ne random ljude jer je to katastrofa, koja god igra bila u pitanju

    I ovo pod b) ne kuzim, kako moze bit zabavno igrat protiv glupih neprijatelja? Zar nije najzabavije premade vs premade, kad se trebas namucit, suradjivat sa ljudima na ventu i slicno?
    Pod glupe mislim jednako glupe kao ostatak tvog tima, ako nije premade.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  16. #1726
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    U kaminu
    Postova
    441

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Smugler mi se vise sviđa za sada. Stealth <3. Samo sto je ovaj droid na brodu uzasno iritantan. Onaj na strani empire je zabavan.

    Nego, ako neki igra empire na chuundaru i fali mu credita, neka mi se slobodno javi, imam i previše a ne radim niš s njima.

  17. #1727
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Šalji zgodnoj curi koja se zove Antiqua
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #1728
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    U kaminu
    Postova
    441

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Poslao sam malo . Ako bude trebalo jos samo javi.

  19. #1729
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Boktejebo

    Nisam mislio da ćeš baš toliko dodati Dodaj me ko frenda, glupi UI je obisao poruku čim sam si uzeo pare
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #1730
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Star Wars: The Old Republic

    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  21. #1731
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Star Wars: The Old Republic


  22. #1732
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Onaj osjecaj kad nakon sat vrimena teške story misije zbog jednog krivog izbora u dijalogu resetiraš quest..

  23. #1733
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    ERROR: APATHY UNIT NOT INSTALLED
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  24. #1734
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    U kaminu
    Postova
    441

    Re: Star Wars: The Old Republic

    http://www.megaupload.com/?d=TY4YZPX3

    Našli su bug koji omogucuje infinit Alderan comendationa i samim time credita.

    Ne bi proporucio nikome da isprobava jer su banali i za manje.

  25. #1735
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Star Wars: The Old Republic

    KA-DING! 50!
    Related:
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  26. #1736
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Koliko ste imali companion misija? Ja recimo imam 5000 affectiona (dakle pola) kod Bowdara i još nisam dobija neku njegovu misiju.
    Moguce da ima neki bug jer kad lik želi popricati samnom dok ja dođem u cantinu ili u ship dotad lik izgubi volju, ili ako mu umeđuvremenu poklonim neki gift opet mu nestane dijalog opcija. Confused..

  27. #1737
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Dubrovnik ?
    Postova
    1.016

    Re: Star Wars: The Old Republic

    planiram poceti...ima li tko kakvih opcenitih savijeta? nisam jos odlucio koju klasu...
    Dropper - a.k.a. - LordBabo - a.k.a. - BaBiNho

    xFire - lordbabo

    ||MB ECS 945PT-A2||Intel Pentium 2x2.0GHz||Zotac 9600GT 512Mb||2Gb Buffalo DDR2 RAM||Hitachi 300Gb||

    ||CoB fan||LotR freak||RuneScape & Guild Wars player||

  28. #1738
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Star Wars: The Old Republic


  29. #1739
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Što se mene tiče zasluženo, iako ima nekih, ajmo reći, dubljih stvari koje koče igru da bude pravo punokrvno SW iskustvo. Prije svega, matematika i restrikcije u pozadini - questovi su super napisani i odluke nisu lagane te crno-bijele, no vraga to znači kada je BioWare složio sustav gdje se jednostavno moraš odlučiti na koju ćeš stranu (light side ili dark side) kako bi mogao imati kvalitetnu opremu te kako bi opstao u MMO svijetu. Veoma često, dugoročno je bolje pustiti nekakvog bivšeg kriminalca da drži pojedini sektor, no ako si do sada skupljao light side bodove, imaš problem, pošto je bolja odluka dark side. Po meni uopće nije trebalo gear vezati za skupljanje tih bodova pošto je to zapravo ograničavajući faktor u velikom broju slučajeva.
    Nadalje, teško mi je zamisliti igru bez frakcija, no mislim da bi bilo bolje da su obje strane prisutne igre, no da se ne rade ograničenja po pitanju izbora questova te podjela klasa. Bilo bi fenomenalno da u početku radiš za Republiku, zatim odeš na tamnu stranu Sile i pridružiš se Carstvu. Nekako mi je lame biti na strani Republike, biti na dark side strani sili i živjeti po kodeksu jedia. To je ono što je prisutno i u Mass Effectu - radio jednu stvar na dobar ili loš način, posljedica nema, rezultat je isti, samo ti faca dobije ožiljke i crvene oči. Ti si samo u konačnici heroj ili antiheroj, tak da praktički i nemaš nekog izbora. Šminka, jel. Jebi ga, CD Projekt i Obsidian su me razmazili
    Mislim da je BioWare bio i više nego sposoban prilagoditi igru svojem storytellingu, no igrali su na sigurnu kartu te iskopirali WoW gameplay kako bi privukli bivše WoW igrače i osigurali si stalni priljev novaca. Nije gameplay mehanika loša, dapače, no mislim da u nekim segmentima previše koči igru. Ja sam samo neke stvari spomenuo.

    Al dobro, ne treba previše cjepidlačiti, i ovako smo puno dobili. SW iskustvo je tu, igra je jako zabavna i zanimljiva za igranje, a questovi su kvalitetni. Ovo je u biti za mene prvi Star Wars naslov gdje fakat obnašaš funkciju jedia - putuješ po galaksiji i rješavaš mnogobrojne probleme. Ili ako si Sith, radiš nered.
    Ocjena je sigurno 9 za Star Wars fanove, ostali koji su se naigrali WoW-a i drugih MMO igara, 8-ica je neka realnost. 7-ica za Guild Wars fanboyeve
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #1740
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Jel moguce namistit muziku da cesce svira? Upali se samo pri loadanju pa fali štimunga posli.

    Inace sad sam lvl 35 Gunslinger i moram priznati da mi je prica veoma zanimljiva. E da je samo do glavne price, zajeb je u tome šta je ovo mmo, a to znaci grind u 50% misija koje su još uz to nezanimljive i jeeeebeeeeno dosadne. Zbog tog sistema mmo-i mi nikad nece biti dragi tako da cu probat još jednog lika dok mi ne istekne misec dana igranja i zakljucit svoje ze Old Republic iskustvo.

Slične teme

  1. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 06-10-2009, 21:34
  2. Star Wars : Republic Commando
    By raven5 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 31-05-2006, 22:31
  3. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •