= Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
Video Documentary
Da, malo ingame video materijala.
malo kasnim s komentarem na ovaj sluzbeni i prvi video uradak al moram svoje misljenje podjeliti s zajednicom gamera.
Dakle, prvi dojam nakon pogledanog videa, WAU!. Ono, samo prema artworkovima se vidi da zele sloziti poseban graficki izgled i mislim da ce igra na kraju prekrasno izgledat, al opet, ne previse zahtjevna(kao WoW). Posebice su mi se dopali eksterijeri, presavrseno. Ovaj MMO ce prema mojem skromnom misljenju biti veliki korak naprijed i fakat imam feeling da ce ovo biti igra u kojoj cemo moci "doslovno zivjeti". Da pojasnim samoga sebe...bit ce to prvi SW naslov gdje ce igrac boraviti u toj veoma dalekoj galaksiji, ispunjavat ce razne zadatke kao jedi vitez ili ce siriti korupciju i pojacavat svoj status u igri. Iskreno se nadam da ce osim jedi-a i sithova biti jos i drugih korisnih klasa kao bounty huntera, mercenery-a, obicnih soldiera, commandosa i svega ostalog. Uglavnom, da bude vise klasa i da svaka ima neke vazne posebnosti koje druge klase nemaju. Time ce se samo povecat raznolikost u igri i sam replay value. Posebice je zanimljivo sto ce ovaj MMORPG imat pricu i bas me zanima kako ce to Bioware izvest. Sam CEO Bioware-a dr. Ray Muzyka je naglasio kako ce ova igra imati imati sadrzaja vise nego njihove sve prijasnje igre zajedno sto puno govori. Financijske podrske im nece nedostajati posto u pozadini imaju veliki LucasArts i EA. Ja u potpunosti vjerujem da ce ovaj projekt uspjeti jer ipak igru radi veliki Bioware koji je po meni danas najbolji proizvođac RPG-eva sto su vec puno puta pokazali. Biti ce to vrlo velika instalacija na disku
Uglavnom, ako ovim naslovom izvedu sve sto planiraju, fanova i igraca im nece nedostajati. Ne zelim ovu igru nazivati nikakvim potecijalnim WoW killerom, neka samo bude dobra igra, a igraci ce s vremenom prepoznati kvalitetu naslova. Do izlaska igre, May the Force be with you...