Stranica 1 od 78 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 2330

Tema: Star Wars: The Old Republic

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Star Wars: The Old Republic

    Nakon godina čuvanja tajne i brojnih špekulacija, jučer je napokon službeno objavljenSnovi Biowareov projekt, MMORPG Star Wars: The Old Republic. Ideja mi se isprva nije svidjela, radije bi KoToR 3, ali nakon gledanja intervjua s developerima i pročitanog Official Site-a, ovo ima itekako masivni potencijal. Po njihovim riječima, jedna od najvažnijih stvari u igri če biti priča i naše povezivanje s likom kojeg igramo, kao što je bi slučaj u KoToR-u. Moram priznat da mi se zasada uopće ne sviđa Art stil igre, koji više liči na strip, nego na nekakvu realnost koja je bila prisutna u prijašnjim igrama. Ali opet, prerano je govoriti i suditi o bilo čemu, treba pričekati još novih vijesti, slika i filmeka za nekakvo ozbiljniju raspravu.

    I da, jel bi moglo ovo ić pod Sticky, ako može ST Online, mislim da bi moglo i ovo.


    EDIT: Op, tek sam sad primjetio da je topic otvoren u gaming općenito, ali zar nebi tema o Star Wars igri trebala biti u ovom podforumu ?

  2. #2
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Star Wars: The Old Republic

    trebala bi i slažem se da bi trebala ici pod sticky...well, ja sam svoj opsiran komentar glede igre naveo u podforumu Komentari pa neda mi se opet sve to pisat. Uglavnom, glede grafike, vec sam vidio da mnogi bruje o tom artworku ali mislim da je jos fakat prerano govorit o bilo cemu, posto o igri znamo gotovo nista...Malo mi je zao zbog neizlaska KOTOR-a 3, ali mislim da ce ovo ispast i vise nego dobro...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #3
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Star Wars: The Old Republic

    ja očem single player...već imam WoW za MMO...K.o.t.O.R. MMO mi se čini loše...u prošlim igrama tog serijala ti si bio glavna faca...sve se vrtjelo oko tebe...bio ti Revan ili Exile...a ovdje...izgubiš se u tisućama igrača...a i sumnjam da će naškoditi WoW-u i uzeti mu neku značajniju količinu igrača...SW možda i ima više fanova od Warcrafta, ali velik dio tih fanova nisu gameri...

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Sve Star Wars igre su imale odlicnu pricu,te su bile charactrer based,sto se u MMo-u jednostavno gubi. Nemam nista protiv igre,cak stavise drago mi je da ce ponovo neka SW izaci za PC,ali sumljam da cu je igrati.Nsam fan MMO-a,a pod dva ne zelim igrati igru koja ce vjerovatno produziti vreme cekanja na pravi K.O.T.O.R. nastavak.
    - Always angry, all the time -

  5. #5
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Star Wars: The Old Republic

    kolko sam ja shvatio Kotor nastavka ni nece biti
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  6. #6
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Star Wars: The Old Republic

    kad vec postoje WoW i ostali MMO-i, zasto ne bi izasao i 1 s tematikom Star Warsa? ja sam definitivno za. a ako ne bude pretplate kupujem ga 100%, ako bude jos cu razmislit onda

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Preplate ce najvjerojatnije biti al se ne zamaram s tim...u mjesec dana mogu zasparat 100-ak kuna...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #8
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    kad vec postoje WoW i ostali MMO-i, zasto ne bi izasao i 1 s tematikom Star Warsa? ja sam definitivno za. a ako ne bude pretplate kupujem ga 100%, ako bude jos cu razmislit onda
    već postoji jedan...i tako je masivno propao da o tome pišu pjesme...čak će i ekranizirati kako je fejlao...

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Star Wars: The Old Republic

    [quote=Hellboy v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "THUNDER_DINIX":27i22dtg
    kad vec postoje WoW i ostali MMO-i, zasto ne bi izasao i 1 s tematikom Star Warsa? ja sam definitivno za. a ako ne bude pretplate kupujem ga 100%, ako bude jos cu razmislit onda
    već postoji jedan...i tako je masivno propao da o tome pišu pjesme...čak će i ekranizirati kako je fejlao...[/quote:27i22dtg]
    Mi smo se zakleli da to ime vise nikad ne spominjemo...
    - Always angry, all the time -

  10. #10
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Star Wars: The Old Republic

    a nadajmo se onda da ce ovaj imati vise srece

  11. #11
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    kolko sam ja shvatio Kotor nastavka ni nece biti
    Kao što nikad neće doći ni Diablo3, Fallout3,...

  12. #12
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Star Wars: The Old Republic

    doci ce, ali to sad ionako nema veze s temom...

  13. #13
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Star Wars: The Old Republic

    ako je vjerovati devsima neće doći...smatraju da je priča prevelika za treći nastavak...i četvrti, peti, dvanaesti...pa će ju staviti u MMO...

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Koliko je vidim u ovom dijelu foruma su svi protiv SW MMO-a,dok su pod Gaming opcenito uglavnom za SW MMO.
    Ta prica da je prica "prevelika i prekomlikovana" za jedan nastavak je glupa koliko i neuvjerljiva. U danasnje doba MMO-i se prave samo zbog jednog razloga a to je zarada.K.O.T.O.R. III ce kupiti ljudi,te ce developerti zaraditi hrpu novca.SW MMO ce kupiti isti broj ljudi koji ce dodatno taloziti pare na racun proizvodjaca/izdavaca,te ce gore navedeni u roku od dva mjeseca biti bolesno bogati, da ce moci prehraniti citavu Afriku,navodjavati pustinje i spasavati delfine zarobljene u mreze sa tunjevinom,te da im ostane dovoljno za spasavanje novcane krize u svijetu.
    Moze ova igra biti i najbolji MMO ikad,ali velike su sanse da je ja necu ni pogledati,cisto iz inata.
    - Always angry, all the time -

  15. #15
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    ako je vjerovati devsima neće doći...smatraju da je priča prevelika za treći nastavak...i četvrti, peti, dvanaesti...pa će ju staviti u MMO...
    ja govorim za diablo, sto je on gore naveo...

  16. #16
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao Srle
    Koliko je vidim u ovom dijelu foruma su svi protiv SW MMO-a,dok su pod Gaming opcenito uglavnom za SW MMO.
    Ta prica da je prica "prevelika i prekomlikovana" za jedan nastavak je glupa koliko i neuvjerljiva. U danasnje doba MMO-i se prave samo zbog jednog razloga a to je zarada.K.O.T.O.R. III ce kupiti ljudi,te ce developerti zaraditi hrpu novca.SW MMO ce kupiti isti broj ljudi koji ce dodatno taloziti pare na racun proizvodjaca/izdavaca,te ce gore navedeni u roku od dva mjeseca biti bolesno bogati, da ce moci prehraniti citavu Afriku,navodjavati pustinje i spasavati delfine zarobljene u mreze sa tunjevinom,te da im ostane dovoljno za spasavanje novcane krize u svijetu.
    Moze ova igra biti i najbolji MMO ikad,ali velike su sanse da je ja necu ni pogledati,cisto iz inata.
    ne samo iz inata...da su nam dali prvo nastavak K.o.t.O.R. serijala u SP verziji i zaključili priču sa Revanom i exileom (jer mislim da stvarno svi želimo znati što je Revan našao i što se dogodilo kad mu se exile pridružila) i tek onda izbacili MMO kojim bi proširili priču sa ovim zaključenim poglavljem, rado bih zaigrao MMO verziju makar bio fejl...ali sumnjam da čem ovo igrati... SW (a i Warhammer, WoW i svi ostali MMO-i sa debelim loreom iza sebe) ne bi smio imati tisuće klinaca koji će spammati WTS [Red Focusing Crystal]Skad god uđeš u neko selo...tisuće klinaca koji nikad nisu ni čuli za lore u SW-u će igru igrati samo da mogu koristiti lightsabere i Silom razbacivati druge, jednako neuke, klince koji će zatim spamati n00b!1, olololololol, i ostale nusproizvode nolifera i idiota...

  17. #17
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Ovo sam postao u temi u "Gaming općenito", valjda nije frka ako i ovdje. Dakle:

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Samo se nadam da neće zeznut stvar sa time što uvode Jedi i Sith klasu odmah na početku. Nadam se da će imat razna ograničenja tipa da ne mogu nosit nikakav drugi armor osim robeova, komplicirano za igranje, bit će ranjiviji na dalekometna oružja (iako mogu odbijat sa lightsaberom) i tako te neke kvake. Glavno da to ne budu "uber klase". I da, obavezno ograničenje na 18+ .
    Nego, ono što mi se jako sviđa u vezi tOR-a je to što neće bit one klasične podjele na "dobro" i "zlo", odnosno ako ću igrati na strani Sith Empirea neću nužno bit na Dark side i obratno. To me nekako uzbuđuje
    I nadam se da neće zeznuti priču o Revanu i Exileu nego da će ostavit mjesta da se može napraviti KotOR 3.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Mislim da ce biti mogucnost da se odmah na pocetku jedi i sith klase.Cisto, ono price radi,kao ti si mladi padawan tek oslobodjen okova akademije i spreman da upozna svijet.A iskreno (mada nikad necu uzimati igru),ako vec i uzimam SW MMO zelim odma na pocetku da budem Sith.Mislim da ce ostale klase biti cisto da ih ima,posto vjerujem da ce 90% likova htijeti da bude jedi/sith.
    - Always angry, all the time -

  19. #19
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Pa no, zato i velim da naprave razno razna ograničenja da se ljudi odbiju od tih klasa jer fakat bi bilo bezveze da se sve svodi samo na te dvije klase
    Je, fora je bit force sensitive, ali mišljenja sam da nije samo to Star Wars, on ima i puno drugih odličnih stvari...

  20. #20
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Istina, sta bi falilo jednom bounty hunteru primjerice? Ma neka samo dobro balansiraju klase, tj. neka jedi/sith klasa nebudu ubermocni i bit ce ok
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  21. #21
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Smuggler > sve ostalo...bilo bi uber kewl lunjati galaksijom u Han Solo stilu u nekoj kršini od broda...daleko više kewl nego vitlati neonkama i trošiti struju na prženje nedužnih ljudi...

  22. #22
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Ili kao neki Mandalorian Bounty Hunter

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Ne znam je li igdje spomenuto,ali kako sam negdje procitao glavna radnja igre je rat izmedju republike i true sith-a, koji su izasli iz sijene u potpunosti i sada krecu na Republiku sa svime cime imaju.Hmmm... ukoliko je ovo tacno, ond su i Revan i Exile podbacili u svojoj misiji.
    - Always angry, all the time -

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709

    Re: Star Wars: The Old Republic

    Malo vam ne ide na kurac sto za svaki Star Wars moramo izmisliti novi ogromni rat, koliko god bio slican prethodnom i buducem, uvijek imamo rat izmedju dobrih i zlocestih.... ae, barem mi je drago sto ovog puta Sithove nisu definirali kao apsolutno zlo, vec ubacili malu digresiju time sto su ih opisali kao narod koji je otjeran pa se sada zeli vratiti itd...
    Ali SW Old Republic ima dovoljno debel lore da nemora za zanimljivu radnju ubaciti intergalakticki rat. Barem ne rat izmedju Jedija i Sithova, ima u toj galaksiji i drugih velikih carstava, sto malo netko ne poradi na interakciji izmedju njih i Republike/Sithova.

  25. #25
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Star Wars: The Old Republic

    jer bit Star Warsa nikad nije bilo prikazati diplomaciju, trgovinu ili općenito život mladog seljaka na Tatooineu...hence ime serijala...Star WARS...

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709

    Re: Star Wars: The Old Republic

    aww, fuck.

    No svejedno, stoji cinjenica da bis se mogo puno toga naraditi, bez da na kraju moras jurisati bez hrpe vojnika da ubijes glavnog 'zlocestog' i budes heroj/jos gori .

  27. #27

    Re: Star Wars: The Old Republic

    There is no evil only personal gain.(rekao bih ja kada uzmem sith heroja )

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Star Wars: The Old Republic

    bez razmišljanja bih uzeo bounty huntera , po mogucnosti mandaloriana i toliko bi ga nageekao da bi mi cijela jedi academya mogla suckati ćunu... samo iz inata svim wannabe đedajima i sithovima.... btw. star wars je mene uveo u svijet interneta , s 12-ak godina kad sam postao fan sw-a otišao sam na net i tražio neki forum i našao moscroatiu i član sam vec dugo vremena... odrastao sam uz sw xD , i mogu reci da sam true hardcore fan xD

  29. #29
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Nova Squadron Space
    Postova
    651

    Re: Star Wars: The Old Republic

    nemoš se odluciti...ma sve
    D6C | D2A on 2B-Solex inside | Red Devil

    AMD Phenom 9550 B3 2.2ghz Quad (X4) + AC Freezer 64PRO | ASRock K10N780SLIX3-WiFi | 1x 2GB DDR2 KingMax Mars 800mhz | Samsung F3 1tb | Gainward 8800GT GS 512mb | OCZ StealthXstream v2.2 600W | Samsung P2350 |

  30. #30
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Star Wars: The Old Republic

    = Citat = Izvorno postao pimp
    bez razmišljanja bih uzeo bounty huntera , po mogucnosti mandaloriana i toliko bi ga nageekao da bi mi cijela jedi academya mogla suckati ćunu... samo iz inata svim wannabe đedajima i sithovima.... btw. star wars je mene uveo u svijet interneta , s 12-ak godina kad sam postao fan sw-a otišao sam na net i tražio neki forum i našao moscroatiuSi član sam vec dugo vremena... odrastao sam uz sw xD , i mogu reci da sam true hardcore fan xD
    Uf, kolko dugo nisam bio na tom sajtu ^^

Slične teme

  1. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 06-10-2009, 21:34
  2. Star Wars : Republic Commando
    By raven5 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 31-05-2006, 22:31
  3. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •