Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Neki 3D Program

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Neki 3D Program

    malo sam gledao po netu kako izgledaju 3d objekti pa sad zelim da mi kazete koji je najbolji 3d program,ja imam neki Wings 3D al mi on nema mnogo za exportovanje pa mi preporucite neki dobar ak moze da nije pretezak.Hvala,ako tema postoji izvinjajem se jer ovaj pretraznik mi nista ne pokazuje
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Neki 3D Program

    maya, max, xsi, lightwave, blender, zbrush, cinema4d...

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: Neki 3D Program

    Ako tek pocinjes sa 3d modeliranjem probaj Google SketchUp, nije profi ali svi se kunu u njega da predobar za ucenje osnova modeliranja...

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Neki 3D Program

    eo počinjemo ponovo... ovakve topice treba lockati odmah i napraviti jedan sticky koji objašnjava totalnim početnicima neke stvari ili treba napraviti možda nešto kao FAQ (često postavljenja pitanja) u vezi početka učenja izrade igara, programiranja, modeliranja

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: Neki 3D Program

    viewtopic.php?f=45&t=22413

    viewtopic.php?f=45&t=7770

    viewtopic.php?f=45&t=7072

    Mislim da je dovoljno uvodnih tema. Početnici se ne žele udostojiti pročitati Announcment i Sticky teme, tako da se može stickati i isticati koliko se želi....

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Neki 3D Program

    = Citat = Izvorno postao cerberi
    eo počinjemo ponovo... ovakve topice treba lockati odmah i napraviti jedan sticky koji objašnjava totalnim početnicima neke stvari ili treba napraviti možda nešto kao FAQ (često postavljenja pitanja) u vezi početka učenja izrade igara, programiranja, modeliranja
    pa pogledaj koliko je stickya, a svi tome služe

    Ghost_Rider, preporučam Blender.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Neki 3D Program

    ma znam da ima puno takvih stickya al sam htio reći da im treba kad otvore ovakvu temu samo reći da pogledaju to i to i stavitit lock

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Neki 3D Program

    hm,mayu nikad nisam probao,glupi blender jesam uopste nemogu se snaci u njemu,cinemu isto jesam isprobao ja bi nju uzeo da u njoj pravim nes al nemam punu verziju pa mi se nesvidza nemogu sejvati rad,3d max sam probao njegovog bracu snjime sam odusevljen al aj neznam gdje ima da se skine sad 3d max bilo koji 4 i 5 mi se vise svidzaju po izgledu i sve paak neko zna link nek mi senda od ova dva.Thanks


    Edit: Programe trazim iskljucivo za izradu igare,da pravim modele i to.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Neki 3D Program

    a čuj...3ds max možeš kupiti, a skinuti...hehe, jedino ilegalno

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Neki 3D Program

    da sam htjeo da kupim koji prog nebi sigurno pitao ovdje,al meni treba neki free koji se moze downloadati sa nekog sitea,cinema 4d bi rado uzeo al da ima full verzija.Jos nesto jel imate kakve vi programe koje koristite da ih postavite za down bio bih veoma zahvalan,jes i da nemam brzu vezu al jbg ima neko ripovanje fileova,koji file od 1 gb napravi npr. 100 mb.thanks,nemojte me sad u bananu znam da se nesmije pricati o pir
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Neki 3D Program

    od besplatnih ti je najbolji blender, a za ovo pir jbga ne smijem pričat.........hint: googlaj malo

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Neki 3D Program

    moram se naviknuti na glupavi blender i ako ga mrzim
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Neki 3D Program

    = Citat = Izvorno postao Ghost_Rider
    hm,mayu nikad nisam probao,glupi blender
    tako je, ako ne razumiješ reci da je glupo
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Neki 3D Program

    lol,haj bacite mi koj tutorial za xsi program ak ima sta.

    Edit: Uuuuuu,program izgleda veoma dobro,bas sam ovako nes trazio da mi je sve pred nosom da nebi trazio kao u blenderu
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Neki 3D Program

    nema tu pocetaka...

    pocetnici pocinju sa bilo kojim programom jer svako 3d okruzje ima svoje pocetnicke tutore - osnove sucelja, primjene, alata... etc. pa sve do teskih i zahtjevin zadaca i kombinacija.

    eto bar bih ja preporucio neka se pocetnici uzme neki od programa koji se na siroko koriste i neka ovladaju jednim od najpopularnijih programa.

    pocimat sa trecerazrednim programom gubljenje je vremena i besmisleno jer znat ces princip ali ces se morati privikavati na novo sucelje i ono najgore trecerazredni programi uopce nemaju ni 50% alata koje imaju sirokonamjenska 3d okruzja.

    stoga maya,max,xsi,cinema,cad...

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Neki 3D Program

    = Citat = Izvorno postao Ghost_Rider
    malo sam gledao po netu kako izgledaju 3d objekti pa sad zelim da mi kazete koji je najbolji 3d program,ja imam neki Wings 3D al mi on nema mnogo za exportovanje pa mi preporucite neki dobar ak moze da nije pretezak.Hvala,ako tema postoji izvinjajem se jer ovaj pretraznik mi nista ne pokazuje
    Ne kužim te. Ovi noviji W3D ima dosta exportova. Koristim Wings 3D već oko 5 godina za modeliranje, a s obzirom da ove najnovije verzije Wings-a posjeduju sve poznatije exportere, u slučaju da mi zatreba export u nešto sasvim šesto, uvijek možeš uraditi export u OBJ koji je čitljiv većini drugih programa, pa ga otvoriti u npr. 3DSM-u, i uraditi export u to nešto šesto što Wings nema, ali novije verzije većinu imaju. Jedino su zahebali opcije za modeliranje, katastrofa.
    Downloadi svih verzija su ti ovdje: http://sourceforge.net/project/showfile ... e_id=25098
    Skini verziju 0.99.51 i biti ćeš zadovoljan, ako bi ostao na W3D-u.

    Edit: Za XSI imaš online tutoriale čim ga pokreneš. XSI je isto jako dobar, pogotovo za izradu likova i animiranja istoga (Mod Tool). A XSI-evi koji se plaćaju, s njima možeš i ispeći kolače.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Neki od nas...
    By Dreadlock in forum Alt-F4
    Odgovora: 73
    Posljednji post: 17-09-2013, 19:04
  2. Neki SMS scam ili što????
    By Frky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-10-2011, 22:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •