Stranica 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikazujem rezultate 211 do 229 od 229

Tema: Nintendo Wii

  1. #211
    Ne piše se baš o Wiiju? Pogledam forum - sve super, kažem sebi idem se regati, dobro će mi doći što se PC igara tiče. Pogledam dalje, kako konzole napreduju ovdje. Gledam... PS3 i Xbox 360 se spominju, Wii baš i ne. Searcham, i nađem ovaj topic. Ma ono, grijeh! Konzola je genijalna, nije ni čudo što se tako dobro prodaje. Unatoč hrpi sranja koje dolaze na njega, nađe se stvarno odličnih igri radi kojih se isplati dati svaku kunu za Wiija. Recimo samo Metroid Prime 3, Zelda i Super Mario Galaxy su dovoljni. Za SMG nemam riječi, genijalna igra - odmah iza Ocarine of time po rezultatima na gamerankings sajtu. BTW, ljubitelji Wiija ovog foruma - jeste li znali da postoji i hrvatski sajt posvećen Wii konzoli. Ja sam to tek nedavno saznao i ono. Nisam znao da bi se netko u Hrvatskoj trudio raditi sajt za konzolu koja ovdje i nije toliko popularna. Svaka im čast. Koga zanima, eto vam linka - http://www.arenawii.com

  2. #212
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914
    evo danas isproba wii u dućanu di se prodaje,wii sport,od sve tri konzole kad bi kupova kupia bi wii.
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  3. #213
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587
    da imam viška para kupio bih wii samo zbog maria, zelde i metroid prime 3, ostale igre me baš i ne zanimaju previše

  4. #214
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    19

    Re: Nitendo Wii

    wii je genijalni dodatak svakom ko se "ozbiljno" igra,nitendove igre su prezabavne i kontroler je inovativan ,ceka ga svjetla buducnost zbog dobre prodaje....

  5. #215
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Nitendo Wii

    imam wii i nisam previše oduševljen, wii sports to je previše podjedostavljeno i ne pruža mi nikakav izazov a prebrzo mi dosadi, jedino je tenis koliko toliko zanimljiv, čak i frendovi koji su bili kod mene probati wii kažu zanimljivo prvih sat vremena nakon toga sve isto, to je što se tiće osnovnog paketa; ostale igre što imam nemam vremena da probam

  6. #216
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: Nitendo Wii

    Zanima me kako se wii spaja na televizore, tocnije, na >>ovoga<<

    a i wii fit isto...

  7. #217
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    19

    Re: Nitendo Wii

    = Citat = Izvorno postao snowblind
    imam wii i nisam previše oduševljen, wii sports to je previše podjedostavljeno i ne pruža mi nikakav izazov a prebrzo mi dosadi, jedino je tenis koliko toliko zanimljiv, čak i frendovi koji su bili kod mene probati wii kažu zanimljivo prvih sat vremena nakon toga sve isto, to je što se tiće osnovnog paketa; ostale igre što imam nemam vremena da probam
    Nemogu vjerovat da nisi nista probao od igri,wii sports je vise demo za kontrole,baci oko na par igri pa prosudi ja ti preporucam da odigras maria i metroid za pocetak
    http://www.gamespot.com/video/915692/61S... deo-review
    5C2Lzi1pT5w
    OXon1D0kS... re=related
    b2NE4Q0bS... re=related
    mt_WLIxETjw
    tjYNS0e7LQk
    b_XpSBkLS... re=related
    http://www.gamespot.com/video/945788/61 ... oplayerpop?

    to su samo neki....

  8. #218
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Nitendo Wii

    imam ja igre, sve koje me zanimaju za wii, samo što nemam vremena za sve to igrati

  9. #219
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: Nitendo Wii

    Ljudi treba mi hitno; gdje ima za kupiti wii fit... u algoritmu se moram predbiljeziti i ond bi mi doslo negdje krajem sestoga...

  10. #220
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Nitendo Wii

    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  11. #221
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: Nitendo Wii

    Nemaju na internet stranicama, ali bi mozda bilo najbolje da ih nazovem u ponedjeljak pa da pitam.

    Aj mi sam recite el vrijedan wii tih para?

  12. #222

    Re: Nitendo Wii

    Vidim da je ovdje slaba wii ekipa.Ako ocete pravo wii iskustvo http://www.arenawii.comS
    I gad demit konzola se zove nintendo a ne nitendo.

    ShyGuy

    bok Mace

  13. #223
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Nitendo Wii

    Evo pošto ozbiljno razmišljam o kupnji Wii-ja zanima me isplati li se kupiti ga tj. ima li kakvog govora o novom Wii-ju?


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  14. #224
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Nitendo Wii

    i mene zanima. vidio sam u algoritmu da ga prodaju za 2100 kn. jel to igre idu na cd-ovima ili kako? jel se mogu igre preko PC-a prebacivati na wii? kakvih igara dobrih ima?

  15. #225

    Re: Nintendo Wii

    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    i mene zanima. vidio sam u algoritmu da ga prodaju za 2100 kn. jel to igre idu na cd-ovima ili kako? jel se mogu igre preko PC-a prebacivati na wii? kakvih igara dobrih ima?
    DVD medij za igre s tim da ima prežestokSWii Shop Channel (u biti, online kupnja preko Wii-a i te stvari spremaš u konzolu) s kojom možeš virtualno emulirati preko 10 starijih konzola i pomoću Wii Points-a kupovati igre za te konzole. Ukratko, ako imaš love, Wii je idealna konzola za igrati klasike sa starijih mašina. Ne postoji nikakav legalni način prebacivanja igara s kompa prvenstveno jer Wii nema HD nego 512 MB-a flash memorije, iako možeš kupiti SD i SDHC kartice koje ti više manje služe kao HD (2GB do 32GB).

    Naravno, bilo kakve "modifikacije" koje postoje ti ubiju online sposobnosti, a Wii je prvenstveno za party igre i nije toliko dobar za solo igranje.

  16. #226
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Nintendo Wii

    uf, onda nije konzola za mene. to je konzola tipa vise 1v1 igranje tenisa mahajuci kontrolerom po sobi i trudeci se da ti ne izleti iz ruke i razbije televizor

  17. #227

    Re: Nintendo Wii

    Stiglo je i konačno NESHD (high definition) verziji Wii-a kojoj su se svi fanovi nadali... naravno, to ne znači da nešto drugo neće doći.
    Nintendo: There Is No Wii HD

  18. #228

    Re: Nintendo Wii

    Nedavno je izašao novi ležeći Wii model sa relativno pristupačnom cijenom. Za neko čudo, Algoritam je na razini i već ga ima.
    http://www.algoritam.hr/?m=5&p=proizvod ... +paket&q=i
    The Wii console has been designed to sit horizontally on a flat surface, rather vertically like the original Wii did. It will come in sleek black or white and packaged with Mario Kart Wii, a Wii wheel, Nunchuk and Wii Remote Plus, all for the same price of $199.95. The Wii configuration will not be compatible with Nintendo GameCube software and accessories.

  19. #229
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Nintendo Wii

    Sviđa mi se dizajn, a i cijena je dosta pristupačna. Isplatilo bi se uzeti da odigram neke klasike
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Nintendo Wii U
    By bezimeni in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 31-10-2013, 20:31
  2. Nintendo 3DS
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 23-09-2013, 13:34
  3. Nintendo Wii
    By Norther in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-05-2011, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •