Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 229

Tema: Nintendo Wii

  1. #61
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    jos jedan od ove mlade generacije kojoj je samo grafika vazna

    TO CARE!oldskul gamig rulZZ[/quote]

    masa onaj ko je krenuo od spektruma,komodorca,amige,386-ice zna cijeniti svoju konfu i dobru igru a ko nije nego je lako dosao do ljute masine samo gleda da ima sto bjesniju grafiku. Pitam se di je igrivost danas koju su nekada imale igre("ruzne grafike").
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  2. #62
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    Sta reci o Wii
    jednostavno must have
    i vi koji se zalite na grafiku ja cu vam reci da i danas na SNES-u igram secret of mana koji je bolji od ovih novih rpg
    jasta!

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    [quote=sfc_PsychQ]
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    = Citat = Izvorno postao "sfc_PsychQ":2yw6wb00
    jos jedan od ove mlade generacije kojoj je samo grafika vazna

    TO CARE!oldskul gamig rulZZ
    masa onaj ko je krenuo od spektruma,komodorca,amige,386-ice zna cijeniti svoju konfu i dobru igru a ko nije nego je lako dosao do ljute masine samo gleda da ima sto bjesniju grafiku. Pitam se di je igrivost danas koju su nekada imale igre("ruzne grafike").[/quote:2yw6wb00]
    Ma to se traži... imao sam ja i Komodorca i 386-icu sa BW Hercules grafičkom i s njom igrao Xenon 2 i Grand Prix... Eh, to su bile igre... Srećom, nisam mogao mnogo šta igrati s tim kompom, pa sam zato tražio druge stvari za raditi... tako i jesam počeo s programiranjem. A sada mi je TOLIKO drago što sam s takvim kompom počeo, a ne s nekim napucanim strojem, jer tako sada ne bih znao ni 1/100 dio onoga što znam o kompovima. Još kad vidim da se danas ljudi žale kako im je komplikovano u DosBoxu pokrenut igru... uf... A što se topica tiče, ništa neću prognozirati, ali mogu vam reći da bi meni bilo lično drago da Wii izađe kao pobjednik tu (iako sigurno neće biti jasnog pobjednika).

  4. #64
    [quote=Burek_fr0m_SPACE][quote="sfc_PsychQ":1sy7xd8u]
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    = Citat = Izvorno postao "sfc_PsychQ":1sy7xd8u
    jos jedan od ove mlade generacije kojoj je samo grafika vazna

    TO CARE!oldskul gamig rulZZ
    masa onaj ko je krenuo od spektruma,komodorca,amige,386-ice zna cijeniti svoju konfu i dobru igru a ko nije nego je lako dosao do ljute masine samo gleda da ima sto bjesniju grafiku. Pitam se di je igrivost danas koju su nekada imale igre("ruzne grafike").[/quote:1sy7xd8u]
    Ma to se traži... imao sam ja i Komodorca i 386-icu sa BW Hercules grafičkom i s njom igrao Xenon 2 i Grand Prix... Eh, to su bile igre... Srećom, nisam mogao mnogo šta igrati s tim kompom, pa sam zato tražio druge stvari za raditi... tako i jesam počeo s programiranjem. A sada mi je TOLIKO drago što sam s takvim kompom počeo, a ne s nekim napucanim strojem, jer tako sada ne bih znao ni 1/100 dio onoga što znam o kompovima. Još kad vidim da se danas ljudi žale kako im je komplikovano u DosBoxu pokrenut igru... uf... A što se topica tiče, ništa neću prognozirati, ali mogu vam reći da bi meni bilo lično drago da Wii izađe kao pobjednik tu (iako sigurno neće biti jasnog pobjednika).[/quote:1sy7xd8u]

    svaka cast majstore pravo zboris, onaj ko nije bio limitiran da igra sve nije otkrio za sta sve korisno moze komp koristit.
    386 dx2 40 mhz, 300 megi hard s3 1mb,8 edo rama,2xcdrom koja je to ljuta zvijer bila....

    ajmo wiiiii
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  5. #65
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    ti si imao 8 ede blago tebi kod mene samo 4 bilo
    jasta!

  6. #66
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    ti si imao 8 ede blago tebi kod mene samo 4 bilo
    al covjece onda je taj stroj kosto kojih 4 i pol milja maraka zamisli sta danas kupis za 20k kuna?
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  7. #67
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    Wii je odlican.. posebno one nunčake ... luda stvar... ali kad-tad ce nesto slicno izac za komp... i opet smo na istom...

    Wii sam mislio kupit... i xbox 360... ako budem imao para... al ps3 nikako.. jer cu bolje dat 4000kn za komp.. nego za konzolu...
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  8. #68
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    Wii je odlican.. posebno one nunčake ... luda stvar... ali kad-tad ce nesto slicno izac za komp... i opet smo na istom...

    Wii sam mislio kupit... i xbox 360... ako budem imao para... al ps3 nikako.. jer cu bolje dat 4000kn za komp.. nego za konzolu...
    istina..plus jos ti rikne laser na sonijevom blureju i ode 4 milje u kitu ,najbolje cekat da ps3 bude abandonware
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  9. #69
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao sfc_PsychQ
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    ti si imao 8 ede blago tebi kod mene samo 4 bilo
    al covjece onda je taj stroj kosto kojih 4 i pol milja maraka zamisli sta danas kupis za 20k kuna?

    i sjecas li se dana kada je izasao pentium 133MHz 16MB ede i 1GB harda
    ja sam slinio na taj komp
    jasta!

  10. #70
    ja ga i kupio k5 amdov 133+ i jos kasnije voodoo 1 ubo znas sta je to bilo i jos incoming instaliro suze su na oci isle.

    kasnije sam imo jos 633, 1,3, 1,6 3,2 al ova 386 i 133 su mi bili najaci
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    roštilj-1
    ps3-0
    wii-o

    http://www.net.hr/tehnoklik/page/2006/1 ... 63006.html

    svaka čast carevima

  13. #73
    Da ljudi su do yaya...

    Nego jeste čuli da se javljaju korisnici koji imaju dosta problema sa Wiimoteom!?

  14. #74
    wii je zakon.samo mi nie jasno kako nekima smeta grafika na wii, a kunu se u ps3.sjetite kako je n64 bio superiorniji u grafici, a ps1 ga je pomeo u prodaji, unatoc legendarnom goldeneyeu,mariu itd.ljudima treba inovacija,grafika stvarno nije bitna,da jest ne bi neki ljudi jos igrali heroese 3,ma ima masa primjera dobrih igara sa losijom grafikom.dapace,nekako mi se cini da danas sto bolja grafika-to losija igra,cast iznimkama(oblivion).

    stvarno mi se svida ovaj kontroler,nadam se da ce biti upotrebljiv.zelio bih ponovno biti rookie u igrama,to ima neku draz,da me baka prebije u super smash brosu.

  15. #75
    jel ima ko informacije dal ce se moc hacknut, mislim pitam onak,cist me zanima, jer ovdje kod nas ce u tom slucaju dobro proc.mislim da ima linuxe na sebi, i obican dvd.to onda ne bi trebo bit neki problem?ako ima ko informaciju, nek kaze jer ja ga mislim kupit isti dan kad izade.(pa naravno da cu kupovat originale, khm ko jos narucuje kod pirata)

  16. #76
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Brijem da cu kupiti ovu konzolu...nekak mi je uber fora ovaj gamepad sa senzorom

  17. #77
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Brijem da cu kupiti ovu konzolu...nekak mi je uber fora ovaj gamepad sa senzorom
    Da, samo strani forumaši pišu da i nije najbolje ako igraš zavaljen u fotelju... jer kontroler ne funkcionira kako treba. Zamislite freakove koji zeldu igraju 20 sati stojeći

  18. #78
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Brijem da cu kupiti ovu konzolu...nekak mi je uber fora ovaj gamepad sa senzorom
    Da, samo strani forumaši pišu da i nije najbolje ako igraš zavaljen u fotelju... jer kontroler ne funkcionira kako treba. Zamislite freakove koji zeldu igraju 20 sati stojeći
    hehehehehe, a dobro to je vec previse...ali ono odigrati partiju tenisa mi se cini super cool

    fakat se mozes uziviti

  19. #79
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Brijem da cu kupiti ovu konzolu...nekak mi je uber fora ovaj gamepad sa senzorom
    Da, samo strani forumaši pišu da i nije najbolje ako igraš zavaljen u fotelju... jer kontroler ne funkcionira kako treba. Zamislite freakove koji zeldu igraju 20 sati stojeći
    Ja sam taj ZELDAAAAAAA

  20. #80
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    pogledajte http://www.gamerankings.comSi pogledajte koje su dvije najbolje igre na svijetu naravno:
    1.Zelda Ocarina of Time N64
    2.Zelda na Wii

    btw. ta stranica uzima prosjecne ocijene od vise od 50 online i pisanih casopisa tako da su ocjene vrlo realne

    Nintendo rusi sve pred sobom i dokazuje da grafika nije najvaznija vec da je vazna igrivost
    jasta!

  21. #81
    yep...usput zelda je prva igra koja je na gamespotu dobila cistu desetku.u deset godina, mozda ih je bilo 4-5.zelda je najbolja igra ikad napravljena po svim gaming casopisima.nintendo zna znanje, steta sta seru s tom... ekskluzivom

  22. #82
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    OCU Wii, wii rula, oni koji to nemogu prihvatiti, mislim na velike fanove ostalih konzola koji su u usporedbi s wiiem shit, PC+Wii, najbolji dozivljaj gaminga koji mozete dobiti, ja ga planiram kupiti uskoro, ma kakvi ps3 i sbox360 kad mozete dobiti Wii 99999x bolji ali dosta jeftiniji od svojih "konkurenata", oni koji misle da je grafika i ta slicna ovrsinska sranja najvaznije neka ne kupuju, ali oni koji znaju cijeniti inovativnost ipravi pokusaj reforme u gamingu moraju imati Wii
    Well, as long as it's interesting.

  23. #83
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    kolka ste rekli da je cijena?ja to ocem: ))oce bit moguce vise kontrolera prikljucit?
    Won't Bow Don't Know How.

  24. #84
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    ja vidio u Algoritma 1999kn pa...
    Well, as long as it's interesting.

  25. #85
    Šta mislite oče to u Austriji koštat manje ili više jer imam frenda koji tamo živi a savaka dav tjedna dolazi u Hrv.?

  26. #86
    = Citat = Izvorno postao Domek
    Šta mislite oče to u Austriji koštat manje ili više jer imam frenda koji tamo živi a savaka dav tjedna dolazi u Hrv.?
    U Austriji će koštati 249€ što otprilike iznosi 1817,7 kn po tečaju 7.3!

    Dakle ako bude više od ove cifre u kunama uzimaj u austriji!

  27. #87
    jao jao jao
    imam oko 160 euri znači treba mi još sto euraaa.
    onda ništa od wii-a hoče li to pojeftinit tokom sljedeče godine?

  28. #88
    = Citat = Izvorno postao Domek
    jao jao jao
    imam oko 160 euri znači treba mi još sto euraaa.
    onda ništa od wii-a hoče li to pojeftinit tokom sljedeče godine?
    Već je Maximalno jeftin s obzirom na Xbox 360 (300 i 400€) i PS3 ( 500 i 600€)

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Koristenje Wii daljinskog preko bluetootha na PC-u.

    Jos nema prakticne primjene ali se radi na tome. Ocekujte igranje igara na PC-u sa Wii kontrolerom u skoroj buducnosti.
    there is no god to punish us

  30. #90
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Osim ako ne izađe emulator za Wii ništa od igranja na PC-u sa Wii kontrolerom. Jednostavno nema igara u kojima bi ga mogli upotrijebiti..

Slične teme

  1. Nintendo Wii U
    By bezimeni in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 31-10-2013, 20:31
  2. Nintendo 3DS
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 23-09-2013, 13:34
  3. Nintendo Wii
    By Norther in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-05-2011, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •