Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 229

Tema: Nintendo Wii

  1. #1

    Nintendo Wii

    Jel se zna cijena ove jebeno naizgled premoćne koznole??

  2. #2

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    kolko sam čitao, ps3 je popušio tešku kitu, tj. na E3 je Wii teško ownao ps3
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    ne više od 200$ Definitivno i potvrđeno, Iwata je rekao kako je apsurdno ići iznad, te nijedna Nintendova konzola u startu nije stajala više

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  5. #5
    Svaka ima čast, kažu, igre će se vrtiti u 480p rezoluciji, stoga neće biti potreban HDTV! Cool, što se tiče next-gen konzola, svojom inovativnošću najviše mi se dopa Wii, i još cijena, da neće ići preko 200$, ma svaka ima čast, što se tiče Xbox-a 360, super too, no izgleda da je Sony ipak najviše popušio, ikao bih volio imati PS3 zbog nekih ekskluziva, tipa TEKKEN 6 . . ., ali ipak ciejan od 600$ je malo previše za igraću konzolu! Stoga za koju godinicu nabavljam ili wii, ili x360!?

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ili oboje po cijeni jednog ps3
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #7
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    ili oboje po cijeni jednog ps3
    Moj učenik

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Svaka ima čast, kažu, igre će se vrtiti u 480p rezoluciji, stoga neće biti potreban HDTV! Cool, što se tiče next-gen konzola, svojom inovativnošću najviše mi se dopa Wii, i još cijena, da neće ići preko 200$, ma svaka ima čast, što se tiče Xbox-a 360, super too, no izgleda da je Sony ipak najviše popušio, ikao bih volio imati PS3 zbog nekih ekskluziva, tipa TEKKEN 6 . . ., ali ipak ciejan od 600$ je malo previše za igraću konzolu! Stoga za koju godinicu nabavljam ili wii, ili x360!?
    da ali kao što je onaj neki njihov rekao da je 600 USD puno za konzolu ali ali malo za blu-ray player

  9. #9
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Svaka ima čast, kažu, igre će se vrtiti u 480p rezoluciji, stoga neće biti potreban HDTV! Cool, što se tiče next-gen konzola, svojom inovativnošću najviše mi se dopa Wii, i još cijena, da neće ići preko 200$, ma svaka ima čast, što se tiče Xbox-a 360, super too, no izgleda da je Sony ipak najviše popušio, ikao bih volio imati PS3 zbog nekih ekskluziva, tipa TEKKEN 6 . . ., ali ipak ciejan od 600$ je malo previše za igraću konzolu! Stoga za koju godinicu nabavljam ili wii, ili x360!?
    da ali kao što je onaj neki njihov rekao da je 600 USD puno za konzolu ali ali malo za blu-ray player
    Da, a mislim da se konzola kupuje a ne blu-ray player... IMHO Blu RAy player je još uvijek nepotreban i Sony bi radi ovog poteza mogao popušit kitu, veoma mnogo

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  10. #10
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    ili oboje po cijeni jednog ps3

    Istina, Wii 200$ + 399$ za X360 Premium Edition, ali dakako bez "Č***"

    Ma pasti će i Plejka 3, izgleda samo kada na VRBI GROŽĐE RODI!

  11. #11
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    ili oboje po cijeni jednog ps3

    Istina, Wii 200$ + 399$ za X360 Premium Edition, ali dakako bez "Č***"

    Ma pasti će i Plejka 3, izgleda samo kada na VRBI GROŽĐE RODI!
    E care da ti kažem jednu veoma kul vijest... Premium paket u 11 mjesecu pada sa 400$ na 300$ a ovaj core sa 300$ na 220 $

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    sony će popušiti
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #13
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    sony će popušiti

    Kada sam pogledo kompletno konferenciju, VEĆ JE, nažalost, jesma malo ubrzo i govorio da će PS3 biti preemoćan, ali s objavom cijene, i kompletnom prezentacijom, povlačim mišljenje!

  14. #14
    PS3 je po snazi gotovo jednak XBox-u 360 (X čak ima i nešto jaču grafičku!), no po inovativnosti je zadnji šljam na kugli zemaljskoj! Microsoft i Nintendo su imali muda napraviti veliki korak izmjenom kompletne definicije gaminga, a Sony nije mogao izmisliti niti novi dizajn kontrolera

    Wiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    ROCK ON!

  15. #15
    Srećko, blago tebi kada imaš x360 , morati ću ga i ja nabaviti!

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    PS3 je mačak u vreći. Prema trenutnim screenshotovima, ne nudi ništa bolju grafiku od trenutne generacije konzola.

    * Evo, Tekken je najbolji primjer. Pred par mjeseci sam čitao da je ovo ingame grafika. Naravno da je ni tada nisam vjerovao jer je to običan art.
    http://i.i.com.com/cnet.g2/images/20..._screen002.jpg

    Kako se bliži izlazak, i kako ne mogu ponuditi ovakav prikaz, objavili su stvarne screenshotove, koji da prostiš izgledaju očajno, daleko od jednog next-gena. Takvu, čak i bolju grafiku ima 3D mark 2003, a razlika u izlasku jednog i drugog je ogromna kad gledamo prebrz razvoj igraće industrije.
    http://i.i.com.com/cnet.g2/images/20..._screen001.jpg

    I sad, usporedite ova dva screenshota, današnju i slijedeću generaciju. PS2 trenutno košta 200€, i uz njega se dobije sva popratna oprema, 2 kontrolera, kartica, daljinski upravljač, šta god. PS3 će u startu koštati ni manje ni više nego 800€, jerbo će se brzo rasprodati, a šverceri će trljati ruke kako ima naivnih ljudi koji će platiti i tisuću dvije više, samo da bi igrali prije ostatka hrvatske. Gornji shot prikazuje Tekken 6, donji peticu. Grafika je različita samo u nešto većoj rezoluciji, čišćim teksturama i pokojem novom efektu, no ništa šta već nismo vidjeli i igrali. Dobra reklama je uvjet za dobru prodaju, jer je ovaj materijal razočaravajuć.
    http://i.i.com.com/cnet.g2/images/20..._screen006.jpg
    http://i.i.com.com/cnet.g2/images/20..._screen001.jpg




    * Da se razumijemo, Tekken je samo jedan od mnoštva primjera. Osim možda dva-tri naslova koja su se i meni svidjela, ostalo su samo blijede sjene predhodnika. Čini se da Sony radi gluposti.
    Još nešto... samo je pitanje vremena kad će igračima dosaditi nebrojeni nastavci. Ono šta me na Playstationu živciralo je da igre žive na staroj slavi. Svi serijali koji danas žive nastali su u drugoj polovici devedesetih. MGS, Gran Turismo, Tekken, FFVII, RE. Svaki serijal se gasi, a kad ovi publici više neće biti zanimljivi, Sony će biti prisiljen raditi nove maskote. Čini se da će do tada konkurencija biti prejaka.

  17. #17
    iako je ovo offtopic, moram reagirat. Ako je ovo istina, onda PS3 propada, a X 360 i Nintendo Wii će rulati na veliko - što znači da se moja proročanstva ispunjuju.


    ROCK ON!

  18. #18
    A Tiresijo, jebiga, žao mi je što ti prije nisam vjerova, Wii, i x360 izgleda da će pravo rulati . . .,a wii onim revolution gamepadom me oduševio, kako će biti zabavno igrati igre s onim, neće mi biti lijeno neke igre preći po 10 puta!

    Jošš sada na x360, gears of war, a jooj!

  19. #19
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    Danas sam pogledao triler od 6 minuta koji prikazuje nekoliko Wii igara... Čim sam ga vidio, više nemam volje igrat išta drugo... sa običnim gejmpadom

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  20. #20
    Dakle, konzola dolazi na tržište u europu 8.12 ove godine, po cijen od 249€, u paketu osim onih pizdarija nunačaki, kontroloera, senzora . . . dolazi navodno i Wii sports paket koji sadrži nekolicinu sportskih igara za ovu next-gen konzolu . . .

  21. #21
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ma Wii je najbolji, sto se tice ovi screensotova za PS3, meni izgledaju kao da su s PS2, zapravo mislim da jesu, svi, osim prvog, ma sta ce vam konzole, jedino se Wii isplati uzeti zbog toga sto je jednostavo poseban, zabavniji os svih ostalih skupa zajedno, a inace comp je u svemo bolji i od PS3 i XBox360, kupite yojstice i eto ga, grafika je bolja, PS3 ce izaci ruku pod ruku s STALER-om i novim Đukom, to je sad vec cinjenica
    Well, as long as it's interesting.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    i da i cuo sam da ima internet za ovaj nintendo wii tako da i online gaming na njemu ce biti zastupljen.

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Ja ću uvijek stati protiv PS-a jer ga mrzim!!!!!

    Onaj kontroler mi se najviše sviđa
    Metal Up Your Ass \m/

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ja ipak vjerujem da će ps3 ipak pobjediti

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ma to je shit ima jadnu grafiku za razliku od ps3 ili xbox-360

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao kiklop
    ma to je shit ima jadnu grafiku za razliku od ps3 ili xbox-360
    kao da xbox ima grafiku kakva se najavljivala, sve su to ptrseravanja i marketinški hype

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    ja ipak vjerujem da će ps3 ipak pobjediti


    nemogu vjerovat...ali....slaže se s tobom .....uglavno..to s wii-jem je pitanje kako će raditi u stvarnosti.....ps3 neće tek tak popušti..on će pobjediti....wii će biti razočaranje....jeste li vidjei volan za njega....samo obični krug....nikako nije fikasiran......sranje.....PS3 će ih sve ownati



    @wedran.....to da su izbacili "pravi svreenshot" je sranje..pa to je sony...on naprave art-screenshot za sekundu.....to se netko zajebava s naivcima
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  28. #28
    [quote=g@mer4life]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":3adi7kao
    ja ipak vjerujem da će ps3 ipak pobjediti


    nemogu vjerovat...ali....slaže se s tobom .....uglavno..to s wii-jem je pitanje kako će raditi u stvarnosti.....ps3 neće tek tak popušti..on će pobjediti....wii će biti razočaranje....jeste li vidjei volan za njega....samo obični krug....nikako nije fikasiran......sranje.....PS3 će ih sve ownati



    @wedran.....to da su izbacili "pravi svreenshot" je sranje..pa to je sony...on naprave art-screenshot za sekundu.....to se netko zajebava s naivcima[/quote:3adi7kao]


    Ma daj kakv sony, sony je sa svojom spikom dosadio qurcu! PS3 će se isplatiti kupiti tek za jedno 3 g kada opadne cijena, dotada Wii rules!

    Evo jedna lijepa poruka kojom želimo sve najbolje PS-u 3!


  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    [quote=goGAMERo]
    = Citat = Izvorno postao g@mer4life
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":79fdzf3x
    ja ipak vjerujem da će ps3 ipak pobjediti


    nemogu vjerovat...ali....slaže se s tobom .....uglavno..to s wii-jem je pitanje kako će raditi u stvarnosti.....ps3 neće tek tak popušti..on će pobjediti....wii će biti razočaranje....jeste li vidjei volan za njega....samo obični krug....nikako nije fikasiran......sranje.....PS3 će ih sve ownati



    @wedran.....to da su izbacili "pravi svreenshot" je sranje..pa to je sony...on naprave art-screenshot za sekundu.....to se netko zajebava s naivcima

    Ma daj kakv sony, sony je sa svojom spikom dosadio qurcu! PS3 će se isplatiti kupiti tek za jedno 3 g kada opadne cijena, dotada Wii rules!

    Evo jedna lijepa poruka kojom želimo sve najbolje PS-u 3!

    [/quote:79fdzf3x]



    VJERUJMI......vrijeem će pokazati....PS3 će unakaziit i wii i X360....trust me when I say
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    vidio sam gameplay trailere igre gears of war i izgledaju zakon i next gen

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

Slične teme

  1. Nintendo Wii U
    By bezimeni in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 31-10-2013, 20:31
  2. Nintendo 3DS
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 23-09-2013, 13:34
  3. Nintendo Wii
    By Norther in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-05-2011, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •