Stranica 2 od 32 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 940

Tema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines i Redemption

  1. #31

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Trebaš samo remapati kontrole... to ovaj tko je pravio patch drugačije drži kontrole, a prenio ti je svoj ini, tj. konfiguraciju kontrola.

  2. #32
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    = Citat = Izvorno postao vex
    Evo instalirao sam 5.7 patch , i krenuo igrati sa malkavianom , ali jedna stvar me čudi.
    Mouse pointer je u 3. licu zeznut. Neznam jel to bug ili zato što su malkaviani munjeni , ali W pokreće igrača desno , A je napriijed , S je lijevo a D natrag.
    Koje winse imaš? Ak imaš xp, pod compatibility pocijama stavi win98. Ja sam imao nekih čudnih problema sa kretanjem, koje sam uspio tako riješiti.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Vista , stavio sam default komande , radi sada sve pet.
    Kako je zakon igra , kada igram kao malkavian stova su onako nakošena , i lik priča gluposti kao :
    Where do my feet gotta travel? ili Tell me your tale!
    Svaki vampir kojeg sretem kaže shit you`re malkavian

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    to je upravo to,igra te uvlači u sebe i ne pušta van...

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Svima kojima nisu igrali ovo remek djelo od igre . preporučam da si nabave.
    Igra je rađena u half life 2 engine-u , a radnja se vrti u svijetu vampira.
    Može li bolje?

  6. #36
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    upravo instaliram ovo čudo od igre na komp.večeras nema spavanja!!!

  7. #37
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Von Braun
    Postova
    148

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Mislim da je nemoguce stat igrat kad npr. dodes u LA jer je prica tako fantasticna i jednostavno zelis viditi kako se razvija dalje... a ima i nekakvih dijelova kao Haunted House ili sl... predobro

    Brujah

    Chinatown

    Mitnick (sjeca li ga se tko?)

    Igra


    Inace sam ju pokupio u Algoritmu prije par mjeseci za nekih 100kn maksimalno, lucky me.
    "L-l-look at you, hacker: a p-papathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?"

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    ha, upravo krećem da tražim nosferatua, dakle završavam Hollywood... dakle prešao sve žive i nežive questove do sada.
    inače, ovo mi je treći put da prelazim igru, ovaj put kao Tremere...
    najviše budžim Persuation (trenutno na 7), Intimidation (5) i Seduction (5) i discipline. Pošto sam kao Toreador prešao igru na strani Anarcha, ovaj put ću na strani Camarille (ne LaCroixa, njega ću da sjebem ).
    Ali kakve su samo Tremerijeve discipline! Dominate imam na 4 a Traumaturgy na 3, još kad ih dignem do kraja ne treba mi ni jak melee ni ranged, sve rešava "blood magic"!
    Ali najviše volim da koristim seduction i intimidation, neponovljivo je kad flertuješ sa VV... ...
    pošto je traženje mog imenjaka smoran deo igre, prošli put kad sam se nalazio na ovom mestu nacrtao sam kompletnu mapu ako nekom zatreba nek se javi!

    koji su vam najstrašniji questovi?
    meni definitivno Ocean House Hotel, Bishopova rezidencija u Downtownu, i ubedljivo najgori i najužasniji: kad silazim kod Pishe u podzemlju stare bolnice u Downtownu... usro sam se dok sam stigao, i leteo sam da izađem... stomak mi se prevrne čim vidim tu zgradu... takođe i Society of Leopold pri kraju igre ima taj horror šmek sa onom duhovnom muzikom...
    inače, ja sam uvek, bilo kada, prepun utisaka o ovoj igri pa mogu da pričam do sutra... takođe, toliki sam perfekcionista da je to neverovatno, svaku sitnicu, dijalog i borbu moram da odradim savršeno ili reload... razumete, imam personality i održavam ga do kraja igre... ) Iako glumim bad guya, nisam mogao da ubijem Juliusa i onog caitiffa ubicu... baš mi je bilo žao kad sam rekao Juliusu da ću ga ubiti a on zavapio: "Find your heart! Find your heart!"

    EDIT: Mitnick je likčina
    Arbiter, uopšte nisam poznavao setting niti ništa kada sam prvi put seo za Bloodlines, a sada znam svaki detalj.
    Cthulhu, mislim da već postoji tema... ALI SVAKA ČAST ŠTO SI JE PONOVO OTVORIO

    što se tiče patcheva, najbolja kombinacija je: original igra + 1.2 Official patch + 4.3 Unofficial patch. Sve je skrpljeno i popravljeno; nema izbacivanja iz igre i igra znatno glađe ide.

    EDIT: evo link za recenziju igre koju sam ja napisao, rekoh da se malo pohvalim :
    http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic...sd=a&start=150

  9. #39

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Ubijanje Juliusa, i uglavnom svih ostalih gdje imaš ponuđen izbor, nije zapravo situacija "dobro vs. zlo", nego "Masquerade vs. ljudskost" (ne mislim prema gameplay mehanici, nego prema izborima koji su ti ponuđeni - možeš izabrati da ćeš zaštiti Masquerade i "ukloniti" problem ili ići zapravo protiv sistema i pustiti ih ne znajući što bi oni mogli kasnije napraviti (kao blebetavi Julius, primjera radi) i kako bi se to moglo povezati s tobom... takve stvari su inače bogomdane u PnP inačici jer uvijek ima igrača kojima se kasnije odbije o glavu).

    Inače da, Tremere Blood Boil FTW... uštediš na boji kad trebaš ofarbati hodnik.

    Setting i Lore... hmm, igra daje dovoljno informacija, ali ih daje na kapaljku (loading screens), a većinu trebaš sam pohvatati iz igre kroz razgovore (Jackovo objašnjavanje na početku što je loše je dobar primjer), ali finih detalja nema. Sad ti meni možeš reći koja je razlika između Saloona i Asyluma iz loading screens tipsa?

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    misliš da će mi se vratiti to što nisam ubio Juliusa?
    prošli put sam ga ubio, tako da ne znam.

  11. #41
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    eh,mitnick je lik i pol...ima čudan glas,doduše.juliusa također nisam mogao ubiti,a taj "find your heart" dio je stvarno poseban,jebiga,bilo mi ga je žao...inače,koja vam je najdraža ženska osoba u igri?meni jeanette,totalno luda,totalno privlačna...

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    VV... ah... želim je...

    ali i Jeannete je dobra, ali VV mi ostavlja jači utisak.

  13. #43
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    blje,toreador,vidi se da te podcjenjuje kad igraš s jednim od prva 3 klana,ko ona kuja iz kineske četvrti...

  14. #44
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Ima nekoliko igara koje su mogle biti savršene, ali su imali monumentalno kretenoidne izdavače. Ovo je jedna od najboljih primjera takvih igara.
    P.S. Female Malkavian sa zadnjim oklopom je pure win. Malkavian je opčenito pure win. Kad se počne sa znakom STOP svađat
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Cthulhu, probaj razgovarati sa njom sa seductionom 5 ili 6...

    a inače, ko te u igri ne iskorišćava?

  16. #46

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Smiling Jack. Zašto? "Jack is... Jack, man."
    Ali pretpostavljam da je Maximillian Strauss odmah iza njega... oba su badass, ali na 2 totalno različita načina.

  17. #47
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    ako ćemo tako,jack i beckett te uopće ne iskorištavaju,štoviše,konstantno ti pomažu.btw nosferatu,budući da si velik fan ove igre,jesi li skužio kako ubiti vukodlaka u onom parku?

  18. #48
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Von Braun
    Postova
    148

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    eh,mitnick je lik i pol...ima čudan glas,doduše.juliusa također nisam mogao ubiti,a taj "find your heart" dio je stvarno poseban,jebiga,bilo mi ga je žao...inače,koja vam je najdraža ženska osoba u igri?meni jeanette,totalno luda,totalno privlačna...
    Venus, zbog velikih... ociju... a i vlasnica je cool night cluba
    "L-l-look at you, hacker: a p-papathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?"

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Cthulhu: nikada nisam pokušao da ga ubijem, ali ima fora u igri: CXJuGAEE36oS

  20. #50
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Možeš ga ubiti, i način na koji ga ubiješ u igri je totalno zakon jer ga ne ubiješ zato jer si superiorniji od njega(jer fakat nisi, kako i treba biti) nego zato jer... eto, snašao si se. Ne želim spojlat dalje
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  21. #51
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    aha,ma ne mislim tako,pošto ga je nemoguće ubiti bez obzira na to koliki ti je meele ili ranged.ima jedna fora,ali ne želim spoilati...
    inače,jako je zanimljivo što je ova tema ovoliko zaživjela usred noći,dok po danu nije bilo skoro ničeg...
    EDIT:ne mogu vjerovati,dok ja pišem svoj post,boz je napisao isto ono što sam ja napisao...
    EDIT2:gademit,sad ja ispadam njub iako već poodavno znam kako ubiti tog vukodlaka...

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    i u isto vreme sam editovao svoj post

  23. #53
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    koji vam je najbizarniji quest u igri?meni definitivno eye gouge hell i snuff is enough,jednostavno bolesni questovi,s tim što je eye gouge hell side quest a snuff is enough main quest...
    zamisli,lik je zamrznut u mesnici,a ti mu moraš iščupati oči kako bi ga primjereno kaznio za krađu,i to sve kako bi onaj ludi starac njegove oči držao kao vlastiti trofej...

  24. #54
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Jeanette. Općenito Jeanette.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Cthulhu, kako pamtiš nazive questova, ja to nikad ne gledam.
    inače već sam rekao na predhodnoj strani: ocean house hotel quest, bishopvick downtown quest, sve u vezi pishe... ona dvojica staraca u chinatownu... ... takođe i traženje ludog malka u njegovoj vili... uvrnuto

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    još jedino manhunt ima tako bolesne zadatke...

  27. #57
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Malkavian je opčenito pure win. Kad se počne sa znakom STOP svađat
    Zadnje s kim sam igrao je bio Malkavian

    E, to je urnebesno, koje provale lik ima. Pola ga ne kužiš pa biraš random odgovore, pola je čista zajebancija Totalno novi doživljaj igre. Isprva sam mislio da je lik bezveze, ali treba iskusiti njegove razgovore

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    kad se svađa sa voditeljem vesti

  29. #59
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Von Braun
    Postova
    148

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Treba napravit neki fan video s ovom stvari - jZsHNkAJBDUS
    "L-l-look at you, hacker: a p-papathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?"

  30. #60
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Oo, vidim Pseto nam se vratio Koja je to verzija?


    Nego, sutra probavam ponovno instalirati igru. Od 20+ pokušaja instalacije, samo mi je jednom i pol puta proradila. Nadam se da bum ovaj put imao više sreće, ako mi i je igra doma, sutra ću je tražiti

    Moram razmisliti s kojim ću likom odigrati. Mislim da samo sa Nosferatuom nisam odigrao igru, jel dobar on? Čujem da ne smiješ po ulicama hodati što je trulo, pošto se sve odvija na ulicama...

Slične teme

  1. Red Dead Redemption [Xbox 360, PS3]
    By Deadwalker in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 184
    Posljednji post: 12-06-2014, 14:46
  2. Bloodlines
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 21-01-2009, 00:15
  3. Vampire The Masquarade - The Bloodlines
    By Wongraven in forum Gaming općenito
    Odgovora: 163
    Posljednji post: 02-02-2008, 16:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •