Stranica 1 od 32 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 940

Tema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines i Redemption

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Vampire: The Masquerade - Bloodlines i Redemption

    evo,ne znam da li ovo pripada ovdje ili u oldies ali morao sam.ova igra je nešto posebno.najbolji rpg koji sam ikad odigrao,nevjerovatna atmosfera,igrivost,dužina igre,kompleksnost odnosa sa npc-ovima,puno krvavih i "odraslih" scena,ova igra je definitivno jedan najboljih rpg-ova u ove 4 godine.jedini je problem što je,u vrijeme kad je izašla bila strašno bugovita i to je odbilo dosta igrača od nje.ako ovo niste igrali,morate...
    http://pc.ign.com/objects/566/566186.html

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    ma igra nije uopće ništa posebno neznam šta je svi toliko hvale meni osobno igra srednja nije loša ali nije ni nešto posebno.

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    a koliko si je dugo igrao,buraceru?

  4. #4
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Bio je već topic, ali nema veze, ionak je ko Biblija star...

    Mislim da netko tko prije igranja ove igre nije upoznat barem sa osnovama WoD-a ne može u potpunosti cijeniti bloodlines. Treba probavit sav taj lore kako bi se mogle razumijeti finese. Meni jako dobra igra, prijeđoh ju 2 puta, kao gangrel i kao tremere. Baš sam neki dan nekome na forumu napisao da bih trebao sa toreadorom prijeć, pošto su mi oni antipatični.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    i ja sam dvaput prešao igru,ali oba puta sa gangrelom,sa tremereom sam došao skoro do kraja igre,ali mi se nije dalo nastaviti,sa brujahom sam igrao do holywooda,sa ostalima sam igrao,ali jako malo...kad se sjetim neprospavanih noći zbog ove igre...

  6. #6

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Malkavian... ako niste probali s njima igrati propustili ste bar trećinu doživljaja igre (dijalozi su im za poludjeti). Toreadori mi inače nisu nešto u igri jer se najviše s njima isplati igrati kao ranged likovima, tj. koristiti vatrena oružja, a to mi nikada nije leglo kako spada (uvijek Fireaxe u ruke i deri, bar do onog spaljenog hotela i nove katane.. mmm).

    Ali da, what Outmind said... treba poznavati općenito setting da bi se u potpunosti shvatile sve nijanse (hello, Beckett). Pored toga, igra ima jedan od najboljih voice actinga ikada, ako ne i najbolji. Ljubitelj sam igre i settinga.

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Meni osobno najbolji rpg , igra koja me je tako odusevila da nisam prestao igrati dok je nisam presao sa svim klasama.

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    e,moram dodati da igra ima i nevjerovatan OST,točno pogođen za ovakvu igru.
    Tiamat,Lacuna Coil,Genitorturers...
    najbolji ost ikad...

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Zadnji put kada sam imao ovo igru instaliranu trzala mi je tako da se ni nisam previše trudio..
    Jučer sam ju ponovno instalirao nakon dugo vremena.. i zaprepastio se kako starija igra (iz 2004. ako se ne varam) ima grafiku kao današnje igre.
    Atmosfera je na razini stalkera.

    Jedino me zanima ovo za patcheve.. zadnji patch je 1.2 na activisionovoj stranici , a postoje i unofficial patchevi. Koji da stavim , da li se igra puno promjeni sa unofficial patchem?

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    igra je i sa službenim patchevima poprilično bugovita,ako stavljaš unofficial patcheve stavi 4.8 patch,on dodaje 2 questa,dodatno optimizira igru i općenito poboljšava igraće iskustvo...

  11. #11

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Trebaš 1.2 pa onda najnoviji unofficial... jednostavno rečeno, unofficial su I-MUST za igru.

    Kad smo kod modovlja, jeste li probali možda nešto? Ja sam koristio onaj PnP "mod" koji u biti igru čini bliže tabletop izdanju (opet kažem, ako niste upoznati vjerojatno će vam se mod činiti besmislen) i neke grafičke replacere (Tremere ima crnu košulju umjesto crvene, tremere potpuno crni baloner, itd). Samo mi je žao što je sada jako teško naći neku kohezivnu listu modova (većina stranica nestala).

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    kakav je taj PnP mod?koliko je velik?jel se vrijedi ponovo započeti igru s njim?

  13. #13

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Ukoliko ne igraš zbog sentimentalne vrijednosti (skoro svi klanovi su raspoloživi, ali bez novih modela i disciplina zbog ograničenja alata), ne. Promjene su ti uglavnom na području disciplina i atributnih fokusa klanova - šta ga ja znam; Potence ti ne svijetli stalno (ono, wtf) nego samo kad dođe do fizičkog kontakta, itd.

    Premda sam ga ja DAVNO koristio, tako da ne znam kako će se ponašati sa novim unofficial patchevima.

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Igra je bugovita, ali je svejedno predobra.
    Atmosfera, likovi,..., ma sve.
    Prešao sam 3 puta: sa Gangrelom, Toreadoricom i Tremereom. Još ću probati sa Malkavianom i Nosferatuom, kad mi se bude dalo.

    U takvom svijetu bih volio biti vampir (ali ne Nosferatu, Malkavian ili Toreador). Možda Tremere ili Gangrel. Oni su najviše cool.

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    gangreli su precool likovi,meni omiljeni...

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Nedavno sam počeo prelaziti ovu igru.. i par stvari mi nisu jasne.
    Može li se uopće i kako customizirati izgled lika?
    Koja je razlika među klanovima?

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    izgled likova se ne može customizirati,ali to nije važno za igrivost.razlika u klanovima,iskreno,je poprilično mala,samo drukčije izgledaju i svaki klan ima neku posebnost koju dtugi klanovi nemaju.naj zajebaniji klanovi za igranje su malkavian i nosferatu.preporučam ti da kreneš igrati sa jednim od prva dva klana(brujah ili gangrel)pošto su najjednostavniji za naučiti,a još uvijek poprilično jaki.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Koji je zadnji unofficial patch?
    Ja sam našao 5.7

  19. #19

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Isse, što će ti customizacija izgleda kad je igra linearni RPG?

    Sama vannila igra možda nema toliko raznolikosti, ali kad vam unofficial patch osposobi History fičr stvari su malo raznolikije, a da ne i ne spominjem kako su klanovi različiti (tematski i po drugim stvarima (kažem opet, igrajte kao Malk.. potpuno nova igra, posebno kad vam se TV obrati)) i sa svakim ćete vidjeti nešto novo, pa makar samo nekoliko linija dijaloga (Strauss govori drugačije, ovisno jesi li Tremere ili neki drugi klan, kao i svi malo važniji NPC-evi ovisno o njihovom klanu).

    I ono... imaju drugačije Discipline.

  20. #20
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Meni se ta igra igrala u jedno 10 navrata, ali samo jedanput mi je proradila na 3 različita kompa i sustava Nikako da je natjeram da radi Kod prvog loada me baca u Winse, a instalirao i reinstalirao sam je valjda preko 20 puta...

    I kaj je najbolje, frend mi posudi svoj Bloodlines, i njegov mi isto tak ne radi Peh.

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Isse, što će ti customizacija izgleda kad je igra linearni RPG?

    (kažem opet, igrajte kao Malk.. potpuno nova igra, posebno kad vam se TV obrati))
    a crackhouse was destroyed earlier this evening,there were no survivors and we know you did it...
    ring any bells?

  22. #22

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    a crackhouse was destroyed earlier this evening,there were no survivors and we know you did it...
    ring any bells?
    I šaputanje koje povremeno čuješ je isto atmosferično.
    Navodno možeš vidjeti i da se ulična lampa počne savijati, ali tome nisam svjedočio.

    Predobar mi je onaj dio u Downtown LA kad trebaš srediti "biskupa"... mislim da je to bio jedan od, ako ne i jedini, boss koji me stvarno namučio (trebalo mi je još prakse onda, 1. sam put prelazio igru) jer je koristio discipline koje i ti možeš koristiti (ako si Toreador barem), ali ga je bilo prokleto teško loviti po sobi (igrao sam kao melee borac) dok on dere po meni sačmaricom.

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    a crackhouse was destroyed earlier this evening,there were no survivors and we know you did it...
    ring any bells?
    I šaputanje koje povremeno čuješ je isto atmosferično.
    Navodno možeš vidjeti i da se ulična lampa počne savijati, ali tome nisam svjedočio.

    Predobar mi je onaj dio u Downtown LA kad trebaš srediti "biskupa"... mislim da je to bio jedan od, ako ne i jedini, boss koji me stvarno namučio (trebalo mi je još prakse onda, 1. sam put prelazio igru) jer je koristio discipline koje i ti možeš koristiti (ako si Toreador barem), ali ga je bilo prokleto teško loviti po sobi (igrao sam kao melee borac) dok on dere po meni sačmaricom.
    eh,the bishop,najopasniji boss u čitavoj igri ako se mene pita,nego,kako si ti riješio onog serijskog ubojicu?onog vampira koji ubija po čitavom los angelesu...jesi li ga ti ubio ili si ga uspio navesti da prestane ubijati?kad sam ja čuo njegovu priču,nisam imao srca ubiti ga,i nisam htio nastaviti igru sve dok ga ne uspijem navesti da prestane...

  24. #24

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Dobro ajde sad, nemojmo spoilati ljudima.

    Jedini kojeg sam ja pustio je bio onaj Werecat tip (zaboravio koji im je pravi naziv, ali moguće je da mislimo na istog), iako je postojala vjerojatnost da će nastaviti ubijati kasnije lik je ipak sve radio iz "dobrog" razloga i suosjećao sam s njim. Da, mislim da je isti lik u pitanju.

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    ah,ova igra budi jako lijepa sjećanja...

  26. #26
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Baš ste piceki

  27. #27
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    predobra atmosfera,likovi,okružje,sve...

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Evo instalirao sam 5.7 patch , i krenuo igrati sa malkavianom , ali jedna stvar me čudi.
    Mouse pointer je u 3. licu zeznut. Neznam jel to bug ili zato što su malkaviani munjeni , ali W pokreće igrača desno , A je napriijed , S je lijevo a D natrag.

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    ovako nešto još nisam čuo.namjesti si kontrole u opcijama...

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Vampire : The Masquerade - Bloodlines

    Da , ali onda mi u prvom licu bude tako izokrenuto

Slične teme

  1. Red Dead Redemption [Xbox 360, PS3]
    By Deadwalker in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 184
    Posljednji post: 12-06-2014, 14:46
  2. Bloodlines
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 21-01-2009, 00:15
  3. Vampire The Masquarade - The Bloodlines
    By Wongraven in forum Gaming općenito
    Odgovora: 163
    Posljednji post: 02-02-2008, 16:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •