Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 151 do 159 od 159

Tema: Trazim hr guild

  1. #151
    svi ste krivo čuli , WC je najteži
    Kazy
    night elf druid 60
    Sylvanas
    <Regrown>

  2. #152
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    wc?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  3. #153
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Osijek,Hrvatska
    Postova
    100
    wailing caverns,samo je par guilda na svijetu pokusalo tamo ici,a kad su izasli van..traume ostaju zauvijek,kruze glasine o tom dungeonu,nacuo sam da je zadji boss ogromno,30metarsko užasavajuce,na sam pogled zastrasujuce,u-gace-pišaj razarajuce pile koje udara kao critter i summona lvl 3 pilice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Server:Ragnaros.
    Guildominion.

  4. #154
    ajde ti njih ubij!!!111
    Kazy
    night elf druid 60
    Sylvanas
    <Regrown>

  5. #155
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    66
    lool,WC najdosadnija instanca u koju am ikada isao.RFC FTW.

    e ima li koja hrvatska guilda na BloodFeatheru?bila je jedna za koju sam znao,ali raspala se.

    ako ima,neka je ozbiljna molim imam troll priesta 48lvl,oprema je dobra,skoro pa sve plavo
    Bloodfeather- lvl 70 Troll priest Docttor
    Guild: Blackened

  6. #156
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    Da ne otvaram novu temu...ja sam dobio acc on nekog tipa i napokon mogu igrat...PVP serveri su mi sranj* zato što možeš imati samo horde charove ili samo ally charove....A JA ZELIM SERVER na kojemu ce bit puno pvp-a, puno ljudi, i da naravno mogu imat i ally chara i horde chara....ima nesto takvo ?

  7. #157
    Nabavio sam ovih dana wow pa me zanima,znate li mozda neke novije servere sa hrvatskim,mjesano hrvatsko-internacionalnim guildovima ili opcenito neki od novijih servera sa hrvatskim igracima.Nije da sam opterecen da odmah moram trazit neki guild,jer sumnjam da primaju pocetnike i da imaju kakvu korist od pocetnika,nit mi je to bitno na pocetku,al kad skupim dovoljno iskustva htio bih bit u mogucnosti da budem dio nekog hr guilda ili bar djelomicno hr guilda.

  8. #158
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Moongarm
    Nabavio sam ovih dana wow pa me zanima,znate li mozda neke novije servere sa hrvatskim,mjesano hrvatsko-internacionalnim guildovima ili opcenito neki od novijih servera sa hrvatskim igracima.Nije da sam opterecen da odmah moram trazit neki guild,jer sumnjam da primaju pocetnike i da imaju kakvu korist od pocetnika,nit mi je to bitno na pocetku,al kad skupim dovoljno iskustva htio bih bit u mogucnosti da budem dio nekog hr guilda ili bar djelomicno hr guilda.



    malo potraži po forumu o guildovima,ima tema ak se ne varam "ko je di" ili tak neš, a ono ak baš očeš "pozivnicu" dojdi na Ragnaros i javi se meni i sa 20 lvl si u guildu,ak baš tolko očeš

  9. #159
    Hvala.

Slične teme

  1. Cataclysm guild
    By Bens in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 07-11-2010, 11:28
  2. Thievs guild help!!!!!!!!
    By kelvix in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 07-07-2008, 21:54
  3. Trazim guild
    By giovanni82 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-08-2007, 22:07
  4. guild BAD
    By Sam in forum Guild Wars
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 03-02-2007, 08:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •