Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 55

Tema: StarCraft 2 - trilogija

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    StarCraft 2 - trilogija

    Vjerovali ste kako ćete StarCraft 2 dobiti samo tako? E, neće ići. Blizzard je na ovogodišnjem BlizzConu i službeno potvrdio kako će StarCraft 2 biti podijeljen u tri dijela; svaki zasebno posvećen svakoj StarCraft frakciji. Reakcije su očekivane.

    Prva će igra trilogije tako sadržavati kampanju Terrana, nazvanu "Terrans: Wings of Liberty". Druga će biti fokusirana na Zergove, naziva "Zerg: Heart of the Swarm", dok će treća biti nazvana "Protoss: Legacy of the Void".

    Kako Blizzard najavljuje, druga i treća igra biti će poput ekspanzija, no "doista žele ostaviti dojam kako se radi o samostojećim proizvodima".

    Svaka bi kampanja trebala biti umnogome drugačija od ostalih. Kampanja posvećena Zergovima sadržavati će RPG elemente; kampanja specijalizirana Protossima ponuditi će elemente diplomacije, dok bi kampanja namijenjena Terranima trebala donijeti i Protoss mini kampanju.

    Svaka je kampanja (igra) planirana kao koncentrirana, epska priča s dovoljno sadržaja kako bi opravdala "cijepanje". Kao rezultat toga, igre će sada sadržavati više in-game video materijala te priče.

    Što se multiplayera tiče, Blizzard je nadodao kako se online komponenta ne mijenja cijepanjem kampanja, iako neke će jedinice biti jedinstvene kampanjama i neće biti raspoložive u multiplayeru.






  2. #2
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    cool

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Nije kul uopce,po kolikoj cijeni bi se onda trebala prodavat svaka "igra" ,uzmu jednu odličnu igri i rascijepaju je na tri dijela kako bi ih mogli prodavat zasebno i pokupit sto vise novaca.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    prepržiš sve na jedan blue ray i to ti je to.Šala...

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    = Citat = Izvorno postao hvedran
    prepržiš sve na jedan blue ray i to ti je to.Šala...
    Pošto si relativno nov, dobit ćeš samo opomenu. čitaj pravila

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Hvala na upozorenju,primio na znanje,btw starcraft mi je jako dobra igra,kupio sam ju prije 2 god. u Algoritmu za 119kn,igrao sam ju u igraoni dok sam bio mali i gledam danas ove nove trailere,jako mi se sviđa...Protosi su mi zakon,morat ću probat njihovu novu kampanju.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    prva bi trebala biti kampanja sa terranima?

  8. #8
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    218

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Nemogu virovat.......loše za nas,dobro za Blizzard.......Ovisi po kojoj će se cjeni prodavati "ekspanzije",ali mislim da će biti skuplje nego da bude jedna te ista igra,stvarno nerazumim ovu odluku Blizzarda.

  9. #9
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    erm...iako rade maestralne igre, ne rade ih for free...moraju nešto zaraditi...i što se mene tiče, samo nek zarađuju dok god im je kvaliteta proizvoda ovakva...

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Ovo mi se jako sviđa. Dobit cemo 3 igre sa predobrim kampanjama, puno kvalitetnih in-game video sekvenci na kojima slince cure te nevjerojatno detaljno dobro razrađenu pricu. Posto igru radi Blizzard u kvalitetu ne treba opce sumnjat tak da nas cekaju sati i sati gaming ekstaze...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #11

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ovo mi se jako sviđa. Dobit cemo 3 igre sa predobrim kampanjama, puno kvalitetnih in-game video sekvenci na kojima slince cure te nevjerojatno detaljno dobro razrađenu pricu. Posto igru radi Blizzard u kvalitetu ne treba opce sumnjat tak da nas cekaju sati i sati gaming ekstaze...
    Mislim da je dobar dio pitanja CIJENA igre, a ne neupitna kvaliteta (ipak je ovo Blizzard), tj. gramzljivost vs. realni opravdani razlog ove odluke... bar nama koji mislimo kupiti oriđiđi igru/e.

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Mislim da je dobar dio pitanja CIJENA igre, a ne neupitna kvaliteta (ipak je ovo Blizzard), tj. gramzljivost vs. realni opravdani razlog ove odluke... bar nama koji mislimo kupiti oriđiđi igru/e.
    Pa ako bude praksa kao sto je bila do sada, cijena prvog dijela ce recimo u Algoritmu kostat nekih 350-400kn, a ekspanzije nekih 200kn...I da, i treba racunat da ce prva ekspaznija doc tek za godinu i pol dana najranije pa tako i druga. Meni nije zao dat pare za origigi igru jer znam da za uloženo dobivam puno jer kao sto si reko Blizzard je u pitanju. S druge strane, ekspanzije tj. novine koje one donose znaju nekad biti premale za placenu cijenu igre, al do sada Blizzard nije razocarao po tom pitanju kolko ja znam, pa se nadam da nece i sada...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    218

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Nerazumim ovu odluku kako sam i prije reka,zato jer se Blizzard doslovno kupa u parama.Sa WoW na mjesec zarađuju približno 100 mil.dolara,sad izraćunajte koliko dobiju na godinu.Sve će biti dobro "ako" daju neku normalnu cijenu za ekspanzije.Iako priće dobiva cjepljenjem rasa na pojedine igre neznam zašto su ovu odluku napravila,ahh možda ih je Activision na to natira.

  14. #14
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    znaš onu staru narodnu - para nikad dosta?

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Vec imamo temu u Starcraft/War3 podforumu, i tamo ima dosta zanimljivih linkova i obzervacija.

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    zakon po meni dobra zanimljiva odluka...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  17. #17
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    po meni bas i nije. bolje da je bilo "all in one", al dobro, ocito ciljaju na vecu zaradu

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Super...cuo sam vec za ovo...i meni odgovara ...posto jako volim SC svijet, brijem da cemo s ovim dobiti "dublju" igru xD

  19. #19
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    pa to je sigurno

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    pa to je najbitnije, da igra traje što više vremena, pa vjerujem da će trilologija nam dati koji sat više...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Nekad je tako tanka linija uživanja kod igre... trebaju pogoditi pravu mjeru, jer to što ćemo mi dobiti "extra" sate ne znaci da cemo vise uzivati, imao sam prilike igrati igre koje bi se još 3-4 sata odužile iako sam ja htio da završe prije, jer da jesu onda bi totalno upotpunile doživjalj, a neke igre se jednostavno isforsira. Primjer je Serious Sam 2, jedno poglavlje manje bi meni bilo vgg.

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Nekad je...al sumljam da ce nam StarCraft biti naporan

    Ovo za SS2 se slazem samo imao je on malo vise problema (po meni) od toga...

  23. #23
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    pa ak se umoris od igranja, malo pauziras pa nastavis. po meni ako je igra dobra, sto dulje traje to bolje

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    pa ak se umoris od igranja, malo pauziras pa nastavis. po meni ako je igra dobra, sto dulje traje to bolje
    potpis...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Pa nitko nije spominjao umor, nego dozivljaj, mislim da me je skuzio Sickmanoo, sto zelim reci. Nije da si umoran od igranja, naravno uvjek mozes stati pa poslje, to nema veze s time što sam htio reći. Htjeo sam reci da se neke igre previše rastežu da dobiju "bolju ocjenu" od communitya ali tako samo zajebu cjelu stvar, jer ...umjetnost je pogoditi kad priča treba završiti.

    Primjer je Serious Sam 2 po meni i jedan film...argh.. neki mali "android" kojeg je posvojila familija, ali biološki sin te familije je tog malog androida odbacivao, pa su ga na kraju i oni odbacili pa on na kraju završi kod neke zenske ispod sante leda i bulji u nju..tako nesto, ali uglavnom film su rastegli bezobrazno, i postane dosadan a da je prije završio bio bi malo remek-djelo.

  26. #26
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    AI...
    gluplji kraj u životu nisam vidio...klincu je trebalo uzeti baterije čim su onog drugog klinca pokrpali...a ne da ostane 2 kile godina u kocki leda pa po njega dođu slovenci u najgore dizajniranom svemirskom brodu ikad i ofc, reproduciraju onu žensku tek toliko da živi jedan dan...kreteni...

  27. #27
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    Blizzard je to napravio kako bi jos vise zaradio, to je ocigledno...meni to u potpunosti odgovara jer cu dobiti razrađeniju pricu i u svakoj ekspanziji neke novosti, dodatne jedinice i sl. I btw, svaki dolar koji zarade...zasluzili su definitivno...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    AI...
    gluplji kraj u životu nisam vidio...klincu je trebalo uzeti baterije čim su onog drugog klinca pokrpali...a ne da ostane 2 kile godina u kocki leda pa po njega dođu slovenci u najgore dizajniranom svemirskom brodu ikad i ofc, reproduciraju onu žensku tek toliko da živi jedan dan...kreteni...

    Dobro, poanta je da su rastegli film bezveze.

  29. #29
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    tr00...film je trebao završiti na onom otpadu...klinca su trebali zaliti kiselinom i the end...

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: StarCraft 2 - trilogija

    eeeee,a klinac će ih bijesno pogledati i reći "aj vil bi bak" i što onda?

    inače,ionako nisam namjeravao nabaviti s2 pa me ovo previše ne pogađa...

Slične teme

  1. Lands of Lore trilogija
    By Feanor in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-04-2011, 11:33
  2. Star Wars - treća trilogija
    By Bartuc in forum Multimedia
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 30-10-2009, 15:44
  3. StarCraft2 trilogija
    By ballas in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-03-2009, 21:33
  4. Pirates of the Caribbean trilogija
    By olio in forum Multimedia
    Odgovora: 147
    Posljednji post: 03-08-2007, 21:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •