Dakle neznam što bih uistinu rekao o ovoj "firmi"( ima značenje nadovnici....)Pa da krenemo sa problemom:
Xbox360 mi je imao jednu crvenu lampicu Ste pošto nisam našao servisera u osijeku dogovorio sam se sa sophos labom da im ja pošaljem konzolu sa poštom (savršeno upakiranu,nisam idiot znam kako se šalju paketi!) te a da platim poštarinu a popravak ću platiti kada mi konzola dođe natrag.Nakon što sam poslao konzolu oni su je primili i nisu ništa rekli da je konzola razbijena,da je loše upakirano i slične stvari(što i nisu mogli jer sam je super upakirao).Rekli su mi da će biti gotovo za jedno tjedan dana,no nakon tjedan dana sam ih nazvao te su rekli da su u gužvi i nestignu to napraviti,ok nema problema,prošlo prvi tjedan,prošo drugi tjedan,prošo i treći tjedan!Zovem opet da vidim što mi je sa konzolom te napokon dobijem odgovor da mi je konzola gotova,da sada radi bez problema i da je na njoj apsolutno sve po pravljeno te će mi sa konzolom isporučiti račun.
Ljepo došla konzola,ja platio popravak,otišao kod kuće,uključio konzolu a kad ono 4 crvena svjetla . i konzola se čudno ponaša malo gasi malo pali se.Ok nazovem ja sophos lab i sve im objasnim oni mi račun otkažu i vrate mi samo 100Kn natrag(poštarinu mi kao nemogu vratiti,ali uredu neću praviti problem oko 100Kn).No nije mi vrag dao mira te sam u osijeku našao čovjeka kojega osobno znam da se bavi popravkom konzola.Osoba nije neka koja nezna što radi nego se bavi time dugi niz godina i znam ljude koji su mu dali konzole na popravak i garantirali za njega da je čovjek super.
I tako dam gospodinu konzolu,te mi je rekao da će mi javiti što je sa konzolom..imao mi je i što za javiti:

Pola vijaka fali,pola su krivo i loše zarašavljeni
KONDEZATOR U XBOX JE POLA OTKINUT I VIDI SE DA KONZOLA NEPROFESIONALNO DIRANA I ZDRMANA IZNUTRA!
Plastika na xboxu je malo savinuta jel su ljudi u sophos labu bg će ga znati kako to otvarali

E sad ide špica gospodim je rekao da će je vjerovatno uspijeti popraviti ali da se nenadam.No evo caka:

Sophos lab nepriznaje ništa,...nepriznaje apsolutno niti jednu krivicu te kao da ta konzola nije niti bila kod njih.


Pa eto ako netko i ovo čita iz ove firme ili planira sa ovom firmom imati bilo kakav kontakt samo da znate što možete očekivati od ovakve jedne firme koja za sebe govori da su najbolji!