Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Projekt za zimu/Božić

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Projekt za zimu/Božić

    Pošto je već 10. mjesec na vratima, a što znači da je božić samo 3 mjeseca udaljen i da je vrijeme da se započne neki projekt vezan za zimu iliti Božić ili Novu Godinu. Ja sam planirao započeti nešto kao prošlogodišnji, nedovršeni projekt Mega Dude: In Christmas Adventure ali ovaj put će biti i završen jer će biti puno prije započet.

    Tip igre će biti nešto kao arkadna avantura, platformer, na bla na...u glavnom lik će ići okolo naokolo, skupljti, skakati i boriti se protiv nekih čudovišta...Igra će naravno biti u 3d, a biti će radjena u Acknex engine-u. Taj engine većinom podržava sve (više-manje) i biti će sasvim dovoljan za takav tip igre...i više nego dovoljan ustvari.

    Za takvu igru ne treba uopće puno ljudi, mislim da bi 3 čovjeka (računajući i mene) bilo dovoljno. Znači treba mi 2 čovjeka koji su voljni raditi na takvoj igri od samog početka (znači od smišljanja priče i koncepata), a koji su nadasve modeleri, animatori ili 2d dizajneri. Ja sam programer tako da mi još jedan ne treba jer bi taj morao naučiti jezik od Acknex engine-a. Treba mi znači modeler, a bilo bi super da zna i raditi teksture i animirati i treba mi 2d dizajner, čovjek koji će napraviti menu, panele, dugmadi,...2d art.

    Igra neće biti prodavan i izdavana (ako postignemo zapanjujući dobru razinu grafike i gameplaya igre onda će se naravno prodavati), nego će biti freeware tj. besplatna.

    Ja se iskreno nadam da ima dobrovoljaca i ljudi voljnih raditi na takvoj igri. Naravno raditi će se u slobodnom vremenu, neće biti nekakvih striktnih rokova, samo se nadam da to slobodno vrijeme neće biti 1-2 sata u tjednu.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: Projekt za zimu/Božić

    Ja bi pomogo al sam kita od programera tako da ništa... Jedino ako treba ideja za priču ili nešta što običan smrtnik može uradit, onda sam tu

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Projekt za zimu/Božić

    ako znaš modelirati, animirati, raditi teksture javi. ili ako znaš crtati panele i meni za igru isto se javi

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: Projekt za zimu/Božić

    = Citat = Izvorno postao cerberi
    ako znaš modelirati, animirati, raditi teksture javi. ili ako znaš crtati panele i meni za igru isto se javi
    Uff bojim se da je to off my limit...

Slične teme

  1. Projekt Masdar
    By keko in forum SCIENCE!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 17-04-2010, 13:24
  2. Projekt za zimu/Božić
    By cerberi in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 13-10-2008, 11:28
  3. Novi komp za kišnu jesen i hladnu zimu
    By dreadnought in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 26-08-2008, 14:15
  4. Projekt: Vodeno hladjenje
    By vservera in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 06-03-2008, 12:14
  5. Overclocerski Projekt
    By NiX4tHeG@M3R in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 26-11-2006, 19:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •