Stranica 1 od 39 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 1160

Tema: Deus Ex: Human Revolution

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Deus Ex: Human Revolution

    Trailer
    Info

    Eto, dolazi nam treći nastavak leendarnog FPS/RPG naslova. I izgleda da je rekao bye bye gameplayu iz originala jer više neće biti stealtha, statistike neće utjecati na oružja, a šlag na torti je automatsko healanje. Priča će biti prequel jedinici, uveden je novi glavni lik... Što mislite, hoće li ova igra biti dostojan nastavak?
    Meni se čini da će ovo bit kao Bioshock prema System Shocku, barem po gameplayu...

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Deus Ex 3

    Niti ova igra nije uspjela zaobići pojednostavljivanje (prilagođavanje) next-gen.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  3. #3
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Deus Ex 3

    1. trailer je star godinu dana

    PC-Zone
    What's more, stealth will now rely on a cover system rather than shadows, and damage will be dealt with by a very Call of Duty-style auto-heal. There's probably going to be some debate over those two.
    SInstead stats will influence "a vast array of fully upgradeable and customisable weapons", and you'll be able to tailor your arsenal to your play style with mag upgrades, scopes and other add-ons.
    Augmentations have been bumped up and sound fantastic. 20 have been promised for the final game, ranging from 'bungee jump' tentacles that shoot from your back and anchor to a wall when you jump off a building, and the ability to punch through walls to grab enemies in neighbouring rooms.
    Eidos Montreal have confirmed, as is detailed in PC Zone issue 200, that you'll still garner experience points as you progress through the game.SYou'll then either choose to plug them into your self through your augmentations or your weaponry. Apologies for any confusion.
    ne vidim di je tu problem..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Deus Ex 3

    http://www.computerandvideogames.com/ar ... 6&site=cvg

    Evo ti problem:

    Perhaps controversially this time around combat won't be influenced by stats, but will rely purely on your personal marksmanship skills.

    znači RPG aspket je maknut i borba je ko HL2,Crysis, Doom, prvi dio nije bio takav

    Još jedan:
    and damage will be dealt with by a very Call of Duty-style auto-heal

    Ma sjajno.

    Statistike i experinece pointovi će imati važnosti DALEKO manje nego što je to imao jedan Mass Effect koji je sam po sebi već bio gotovo čista akcijska igra što se borbe tiče.

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    348

    Re: Deus Ex 3

    Haha, koje ste vi budale kad izvlačite kontekst iz konteksta....
    Nadam se da se redakcija nije tako ponijela u First Looku u #115 i da oni nisu izokrenuli preview naopačke za prizivima na DX:IW. Ekipa Eidos Montreal je puno pametnija od toga. Dobro bi bilo da su napravili interview (PCPLAY)
    A prije first looka, mogli su se konzultirat na službenom Deus Ex 3 forumu, prosurfat kroz teme da vide kako su se zablude javljale i splasnile zbog redakcija van države a ko zna...i ove?
    I oni zločesti B_U_G: je vijest o preview intervjuu u EDGE magazineu zlobno zaključio da se boji na što će DX3 ličit poslije pročitanog teksta koji je očito presložen da bi se privuklo više čitatelja http://www.edge-online.com/news/deus-ex-was-“kinda-slow”-says-deus-ex-3-dev

    A 6 Oct je izašao exkluzivan članak u PC ZONE čije preview scanove imate na službenom Deus Ex 3 forumu, za one koji ne mogu kupiti PC ZONE


    The world is a black&white shade of grey when all its feelings mix como témpera. My smile is my way of painting a brighter colour of it all. Don't ask me why I smile. I just genuinely feel like.

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    348

    Re: Deus Ex 3

    http://www.rockpapershotgun.com/2008/10 ... e-special/

    There’s an irony here. The real dumbing down in this Deus Ex story? It’s not from the developers. It’s from the journalists.

    The world is a black&white shade of grey when all its feelings mix como témpera. My smile is my way of painting a brighter colour of it all. Don't ask me why I smile. I just genuinely feel like.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Deus Ex 3

    Meni je konfuzno to kaj su najprije najavili nastavak originala, tj. kao da IW nije nikad ni postojao, a sad je prequel. Na kraju će biti snowblind2.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Deus Ex 3

    Pda, ja sam isto mislio da je DX3 nastavak na prvi dio, s tim da su odlučili jednostavno zanemariti DX2.

    Zbilja ne znam kako će nadmašiti završetak prvog djela (s obzirom da je slogan trećeg djela "we are but a stonestep to what we can become")... Ali, svejedno, jedva čekam treći dio, nek bude i upola dobar ko' prvi, opet će biti odličan
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Deus Ex 3

    Neka mi opet stave jednaku municiju za sva oružja i bojkotiram sve buduće proizvode sa "deus ex" u imenu.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Deus Ex 3

    he,he ...meni su oba dijela bila odlična.Ne pravim neku veliku razliku među njima.Igrati ću i novi nastavak....

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Deus Ex 3

    de2 je sasvim pristojna igra,ali u usporebi sa jedinicom,teško sranje...

  12. #12
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Deus Ex 3

    Molim vas, recite da gledate Zero Punctuation i da ste vidjeli Deus Ex blurb na kraju GHWT recenzije... Kad sam vidio znak i čuo melodiju, trnci su me oprali kao praonica šlepera, i onda kad je tip počeo pjevat... Evo, probudio sam staru u drugoj sobi
    http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... World-Tour
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Deus Ex 3

    Predobro, pokidao sam se od smijeha

    Put on a trench coat
    And fight some conspiracies
    Get experience
    And level up abilities
    Will you pick rifles
    Or computers
    Just don't choose swimming
    Because it's fairly useless

  14. #14

    Re: Deus Ex 3

    Pošteno sam se nasmijao.

  15. #15
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Deus Ex 3

    Gledo sam jučer, slučajno jer skoro pa nikad ne gledam to što bude izad rece. Tip je legendary, a ova pjesma još više!
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  16. #16
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: Deus Ex 3

    Prvi navodni screenshoti iz igre su vani pa si bacite pogled:
    http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2972&select=27

    Još se vodi debata o tome koji su pravi screenshoti, a koji nisu...

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Deus Ex 3

    Izgleda mi sve ko Concept Art....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  18. #18
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Deus Ex 3

    Dali su za usporedbu arti i in-game i izgledaju previše slično. Mislim da je Deus Ex 3 išao na malo veseliju atmosferu za razliku od prošlih nastavaka.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Deus Ex 3

    Veseliju.... Jesi ti igro jedinicu?????
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Deus Ex 3

    Pa kaže lik da je veselije od ostalih. Jedinica je skroz mračna, dakle nije teško bit šareniji i veseliji od tog.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  21. #21
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Deus Ex 3

    Zajeb krivo sam pročito. MIslio sam da je napiso da mu se čini da su prijašnji nastavci imali vese......bahhh nema veze, ma dvica je čak bila ''dosta'' vesela naspram jedinice... A mogo bi i tu dvicu više nabavit i odigrat, bar reda radi...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Deus Ex 3

    Usput, zašto je igra najprije trebala bit sequel jedinici ignorirajuć postojanje dvice pa na kraju dobivamo prequel svemu?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #23
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Deus Ex 3

    Pa ako je preqel jedinice onda je i prequel dvice, ne kužim što želiš reći s ''ignorira dvicu''...Znači dvica više ne spada u službenu DE priču???

    Editpet sam krivo pročito sequel, prequel!!1 di je taj fejspalm
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  24. #24
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Deus Ex 3

    E ma uopce nije bitno, samo da ne naprave fijasko kakav je imala dvojka; deus ex je bio D IGRA, tak da ono...nadam se da ce dobro ispast!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #25
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Deus Ex 3 možda neće na konzole

    Pošto nema bolje teme a glupo je otvarat u gaming općenito novu pošto nema baš puno infoa...evo novi trailer,

    Deus Ex: Human Revolution trailer

    Mogu reć samo jedno...goosebumps Jednostavno obožavam ovakav setting, fura na moju favorite stvar ikad, Ghost In The Shell. Human modification, implanti, cyber fore i sl, jednostavno awesome. Deus Ex 2 je bio fail i za ovo fakat očekivam da dobro ispadne, jer ak se pokaže dobrim i ako neću moć igrat zbog konfe, ovo će bit igra zbog koje ću utuć 10k kuna u upgrade. This just made my day!

    Evo još i teksta malo, obavezno pročitajte GDC 10: Deus Ex: Human Revolution Blowout. Btw. igra se fura na prvi Deus Ex, znači očekujte rpg elemente Sad se čeka ljeto i E3. I igra dolazi na konozole.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #26

    Re: Deus Ex 3 možda neće na konzole

    Wow wow wow... Jax?
    Dobre naočale, hoćem i ja takve. Naznake da će postojati nekakav "inspect" vision mod?

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Deus Ex 3 možda neće na konzole

    Ohoho! Ovo izgleda vrlo obecavajuce. Tko ce docekat E3 sada?
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  28. #28

  29. #29
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Deus Ex 3

    Fora CGI, mada mi teaser baš i nema nekog smisla. Stvarno bi volio da igra zasluži ime DeusEx, nitko sretniji od mene. S time da mi teaser izgleda nekako trešasto!?

  30. #30
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Deus Ex 3

    Gledaj teško je ostati orginalan kad je koncept deus ex-a (a prvenstveno System Shocka) toliko puta kopiran u zadnjih desetak godina i to ne samo u filmovima koji imaju sličnu priču već i u igrama koji imaju FPS/RPG sistem nadogradnje glavnog lika kao i u deus ex-u. Žalosno je što ako to i sada naprave većina mlađih igrača će reći da bespoštedno kopira Stalker-a po gameplayu, a Matrix po priči.
    Ja bi bio nasretniji da naprave Stalker like gameplay sa malo sa predapokaliptičnom atmosferom, poluotvorenim prostorima, dobrom sinhronizacijom i zanimljivom pričom koja će biti dostojan nastavak (ili prequel) Deus Ex-a te zanimljivim nadogradnjama glavnog lika. Ali nije li to ''Metro''
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

Slične teme

  1. Vrlo impresivan Deus Ex: Human Revolution trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-12-2010, 14:30
  2. Novi Deus Ex: Human Revolution gameplay trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-11-2010, 19:16
  3. Deus Ex Human Revolution japanski trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 24-09-2010, 20:47
  4. Novi gameplay trailer iz Deus Ex: Human Revolution
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-08-2010, 14:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •