Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 73

Tema: KOTOR MMORPG najavljen

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    KOTOR MMORPG najavljen


  2. #2

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Holy Shoes! Konačno i to... pored mora ovih novih MMO igara konačno je red da vidimo pravog i dostojnog predstavnika Star Wars svijeta. Moram reći da ću ovo sa nestrpljenjem dočekati jer sam veliki fan Kotora koji je bio odličan, ali i veliki fan Star Warsa.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    ja sam razočaran jer nisam htio da nastavak kotora bude mmo,tako da ga najvjerojatnije neću igrati.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Definitivno sux. ima ovo i svijih pozitivnih stvari, ali mislim da je puno pametnije napraviti obicni RPG ... za mene je K.O.T.O.R. mrtav (ne racunam prva dva dijela)
    - Always angry, all the time -

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    nek naprave pravi kotor 3, pa možda nakon što to odigram dam priiku i ovome, iako mrzim mmo...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  6. #6
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Napravit ce se i treci SP dio kad-tad, to budite bez brige. Sto se ove vijesti tice, radujem se, i itekako se nadam da su nesto naucili iz gresaka napravljenih kod Galaxiesa.

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    ako ništa, nadam se da ovo neće imati previše (ako i uopće) veze s događajima nakon dvojke, jednostavno to želim u punokrvnom singleplayer kotoru 3
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Napravit ce se i treci SP dio kad-tad, to budite bez brige.
    ne vjerujem, jer ako ovo dobro ispadne(a vjerojatno hoće, ipak je Bioware u pitanju) sumnjam da će se raditi novi singleplayer, jer će radnja ovog mmorpg-a vjerojatno sljedit radnju poslije dvojke(nešto drugo izmišljat ne bi imalo smisla). Dalje, ovakav razvoj događaja sam očekivao jer napraviti dobar mmorpg u star wars settingu(a posebice jos s podlogom kao sto je KOTOR) je pun pogodak te nam vjerojatno predstoji hit koji će pokušat otrgnut velik dio mmorpg kolača. Suradnja EA, Lucasarts-a i naravno Bioware-a na ovom naslovu će se izuzetno isplatit. Kao veliki fan ovoga serijala očekivao sam naravno singleplayer, al eto, pošto ne igram mmorpg-eve možda me upravo ovaj naslov navede da počnem.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #9
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    zašto mora biti nakon dvojke, imaju toliko toga, ja baš mislim da će događaji nakon dvojke biti u nekom sp nastavku, tu mogu staviti mandalorijske ratove, exar kuna i njegove ratove, rat između revana&malaka protiv republike, ima dovoljno materijala...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  10. #10
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    I felt a great disturbance in the Force, as if millions of voices suddenly cried out in terror and the same mistakes from SWG returned... imam loš filing u vezi s ovime...

  11. #11
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    zašto mora biti nakon dvojke, imaju toliko toga, ja baš mislim da će događaji nakon dvojke biti u nekom sp nastavku, tu mogu staviti mandalorijske ratove, exar kuna i njegove ratove, rat između revana&malaka protiv republike, ima dovoljno materijala...
    ah mogu, znam da ima materjala ali ipak mislim da će se radnja nastavit s dvojke u ovom mmorpg-u. Razlog tome vidim velik broj fanova serijala koje bi privukli na ovaj novi mmorpg...al to je moje mišljenje, vrijeme će sve pokazat...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #12
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    uostalom, nigdje nije ni službeno najavljeno, samo je neki CEO nešto rekao
    (tješenje)
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  13. #13
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Nema smisla u MMO naslovu nastavljati pricu. Bioware iznimno drzi do svojih igara, i ne bi dopustili da se prica "raspline" u MMO okruzenju.

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Nema smisla u MMO naslovu nastavljati pricu. Bioware iznimno drzi do svojih igara, i ne bi dopustili da se prica "raspline" u MMO okruzenju.
    iz tvojih usta u božje uši...al ono, sve se bojim da poslije ovog mmorpg-a neće biti ni volje ni želje da se radi novi SP Kotor
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #15

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Nema smisla u MMO naslovu nastavljati pricu. Bioware iznimno drzi do svojih igara, i ne bi dopustili da se prica "raspline" u MMO okruzenju.
    Stvar je u settingu, iako je donekle održavanje velike priče moguće u MMO igrama (LotR Online kao primjer).

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    DuBrOvnIk
    Postova
    530

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    nisam zadovoljan
    ocekivao sam normalan RPG a ne MMO
    Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz,Gigabyte P35c-DS3r,2gb DDR2,Point of View 8800GTS 320mb DDR3,Chieftec 450W
    Intel Pentium 4 2.8 HT @ 3.2GHz,Asus P4S800,1.5Gb DDR400,Gainward Bliss 7800GS+(G71,600,1490)512mb DDR3,Fortron 350W

  17. #17

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Vidi vrag, 2 MMO naslova će biti lansirana pod paskom EA (ovo i Warhammer Online).
    Ne mogu reći da će ekipa iz Blizzard/Activisiona biti sretna zbog ovoga.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Šta ja znam ,još jedan MMO,već štedim pare za GW2,ali ne smeta mi ako bude KOTOR MMO,ako ne bude pretplate i ako ne budu nastavili priču od KOTOR dvojke,tako da možemo očekivati i KOTOR 3.
    "The present will pass by if you live in the past."

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Na tvojoj glavi, sjedim i meditiram.
    Postova
    401

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    mater im, JA BI KOTOR 3 SINGL PLEJER

    ako pribace cili kotor serijal u mmo, hebat ću im majku
    ASUS M2N4 - SLI
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    SEAGATE 160 GB, WD 640 GB
    2 * DDR 2 GB
    HD4850 512 MB GDDR3 256 bit
    CASE MSI MIDI DESING, P4-400W

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    uf...neigram niti jedan mmrpg ali ovo bi zaigrao definitivno....obožavam star wars i filmove i igre i sve što se vrti oko njih
    ovo će stvaro biti predobro ako naprave kako treba....nažalost kotor mi se nije svidio....neznam zašto....ali valjda će sve biti bolje ovdje.

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    EA i Bioware kuze di je para...vi kao to nebi napravili
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Nije sve u parama. KOTOR MMORPG garant će sakati i bit će još jedan u redu upozorenja na postojeće i nove developere da se klone MMO žanra jer uništava gaming industriju... Počeli su pretjerivati i ne sviđa mi se. Što se desilo sa dobrim starim SP-om i guštanjem u obilnoj i sočnoj priči.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Bojim se da ce napraviti upravo suprotno... KotOR MMORPG nece sakati (ne budalama koji ce ga kupit), zaradit ce para i to ce biti jos jedan dokaz svim drugim developerima da ciljaju na MMO zanr (tj na priglupu gamersku populaciju) jer ce tako dobiti pare... sto mislis zake Fallout 3 lici onako kako lici... ... zato ke su htjeli kvalitetne igrace? koji su u velikoj manjini?? ne, nego zato ke su ciljali na onu gamersku populaciju koja nema dume o kvalitetnim igrama ali zato imaju para ko plijeve...

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    ali da moram birati star wars kotor mmrpg ili star wars force unleashed...prije bih izabarao ovo drugo

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  25. #25

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    OK više, dajte se pomirite s tim da MMO naslovi općenito nisu ciljani na one koji nemaju vlastiti izvor prihoda (većina foruma koliko vidim) ili nemaju starce koji su voljni plaćati njihov luksuz (također dobar dio čini se) i garantiram da će bar pola onih koji će se žaliti na igru dolaziti iz tih krugova. Također se pomirite s tim da je MMO pretplata standard ukoliko želite da ta igra bude funkcionalna - reality check, lova za održavanje servera/plaće ljudima ne raste na stablima.

    Inače da, i ja sam trenutno zabrinut kako oni točno misle izvesti borbeni sistem u MMO inačici i što će se na kraju dogoditi sa pričom zbog koje je i KotOR bio poznat.

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    da, onaj sustav borbe iz Kotor-a sad u mmo izdanju igre tesko da će se moć koristit...Mislim da će borba biti više akcijski orjentirana, nesto slično kao mass effect...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Arbiter-Ja igram GW,odličan MMORPG i ne plaćam nikakvu pretplatu,a ne ovisim o starcima i imam love etc.
    "The present will pass by if you live in the past."

  28. #28

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Rek'o ja standard - GW je iznimka u MMO svijetu i po njemu se ne treba promatrati čitav žanr.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Izvrsno. Jedna od mojih najdražij igara prešla je u moj najmrskiji žanr.
    Za ovo znam već dugo vremena, ali uvijek se ponovno razočaram kad čujem ove vijesti.

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355

    Re: KOTOR MMORPG najavljen

    Ne može ti ovo bit najmrži žanr.Zamisli da su napravili 2D igru ili neku sportsku simulaciju,ko dalje baci light saber.

Slične teme

  1. [SW] KOTOR vs KOTOR II
    By Nightyx in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 369
    Posljednji post: 22-01-2015, 13:37
  2. KOTOR 1
    By Problem#1 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-01-2009, 19:18
  3. KOTOR
    By Lord Ragnarok in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 23-02-2007, 16:20
  4. KOTOR 2
    By toncha in forum Gaming općenito
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 03-08-2006, 16:39
  5. KOTOR 3
    By POSA in forum Gaming općenito
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 02-05-2006, 18:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •