Stranica 4 od 13 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 364

Tema: WARCRAFT FILM

  1. #91
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    nisu oni glupi oni ce dat to redatelju koji je jako ugledan,pa de ne zajebe njihovo dijete(warcraft)
    Nijedan redatelj koji drži do svog ugleda neće uzeti adaptaciju video igre.

  2. #92
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    zašto ne? ako misli da može napraviti dobar posao s datim mu materijalom, zašto ne?
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  3. #93
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Doom ti bio dobar???

    OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG
    Da i ?!
    Možda film ne slijedi priču od igre ali ovako nije loš .

  4. #94
    Ako je Doom dobar film, onda je i igra dobra

    Ne slijedi pricu? Koju pricu???? OMFG

    Daj vise "okanite" se tih komercijalnih no brain sranja... Cudi me samo kako Chuck Norris nije glumio u Doomu.

    P.S. Nece niti jedan ugledan reditelj/reziser uzeti film jer zna da ce mu ugled pasti, posto je film oznacen na katastrofu kao i svaka druga ekranizacija knjige ili video igre.

  5. #95
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ekranizacija Lotra ili poterra je katastrofa ???zato je LoTR pobro 11 oskara

  6. #96
    Vidis, posto sam ekspert sto se tice LOTRa mogu reci da je KATASTROFA!!! Nemoj misliti da ako je dobio vise oskara da valja. Tako npr. Tolkien se okrene u grobu kada vidi koliko je samo vaznih stvari izabecenih i likova izostavljeno... ali nije to najgore, najgore je sto je fuckin' reziser dodavao svoje ideje!!! Kako neki debeli kreten moze oblikovati Bogovsko djelo jednog genija kako on hoce? Ako ga ikad vidim udavit cu ga!
    Sve sto je film ponudio je spektakularne efekte... nista drugo... osim naravno dosta shita.

    Sto se tice Harry Pottera. Harry Potter je kao i Da Vincijev Kod (Od Den Brauna) veliko sranje. Ne samo da knjige nemaju nikakve lingvisticke kvalitete niti ikakve filozofske dubine... manje vise su napravljene samo za pare. Tako je Den Braun procitao The Da Vinci Kod, sto je druga kvalitetna knjiga historijski priznata, i odlucio da puuuunoooo toga ukrade i ubaci u jednu shit pricu koja je tako predvidiva da samo Teletabisi ostaju jos predvidljiviji... Harry Potter je kao sto i sami znamo shit... bez obzira sto ga neko voli, heh... volim i ja neke new metal bendove, ali to ne znaci da su kvalitetni. Harry Potter je posluzio samo jednoj kucki koja nije imala od cega zivjeti, a vidjela da se fantasy gura samo sto mala djeca nista ne kontaju, da se progura kao neka spisateljica... Filmovi su kao i sama knjiga shit, i mislim da predstavljaju gori brain washing za djecu od Teletabisa... Ipak, djeca tu imaju Malog Princa, Zelenog Viteza, Beskrajnu Pricu... knjige koje cak ni mnogi odrasli ne shvataju, ali su knjige za djecu... no, ipak se komercijalizacija uvuce pod kozu dok smo jos mladi zar ne? Pa hajmo slusati Backstreet Gay Boys, hajmo slusat Britney Spears... hajmo igrati Doom i FarCry... I hajmo procitati Da Vincijev Kod pa da svi misle kako smo face... Procitao sam knjigu, jesam avangardan... Pih, ubiti takve...

  7. #97
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    P.S. Nece niti jedan ugledan reditelj/reziser uzeti film jer zna da ce mu ugled pasti, posto je film oznacen na katastrofu kao i svaka druga ekranizacija knjige
    ???

    Adaptacije knjiga su i Kum, Rashomon, Iskupljenje u Shawshanku...

  8. #98
    Da... Shawshank je sranje film, odlicna knjiga... sam Stephen je to rekao... Kum je oduvijek bio bezze... nikakve kvalitete... barem ne knjizevne...

  9. #99
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    ako ćemo po tome, ja kao fan i ekspert douglasa adamsa i "trilogije u 5 dijelova" uopće nisam bio zadovoljan filmom, jednostavno to nije bilo to, da nisam pročitao knjigu vjerovatno bi mi film bio bolji

    eto malo offtopica


    kažete da je to osuđeno na katastrofu, ne mora biti, ako dođe recimo spielberg sa velikim budžetom i dobrim glumcima i dokaže suprotno



    p.s. iskupljenje je dobar film što god vi govorili
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  10. #100
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    = Citat = Izvorno postao POSA
    a
    kažete da je to osuđeno na katastrofu, ne mora biti, ako dođe recimo spielberg sa velikim budžetom i dobrim glumcima i dokaže suprotno

    I opet ne mora biti da će film biti dobar , ma koliko god velik filmaš došao . Može neki redatelj imati sve dobre filmove i baš s ovim napraviti blamažu .

  11. #101
    Steven Spielberg je napravio od sebe blamazu sa filmom War Of The Worlds... eto ti ekranizacije gone wrong...

  12. #102
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Steven Spielberg je napravio od sebe blamazu sa filmom War Of The Worlds... eto ti ekranizacije gone wrong...
    adaptacija je ušla vrit zbog prastarog romana(mars napada zemlju) i zbog priće koja je probavljena onoliko puta koliko je michael jakson "#$%& djece...što se tiče LoTRa film je odličan ali imaš pravo da je glupo šta su izbacili jako potrebne likove i scene iz filma,te dodao svoje ideje(kao ubijanje sauromana)....što se tiče war movie,blizz zna šta radi,nebi oni bezveze riskirali....

  13. #103
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    War of the Worlds nije bio loš film iako je moglo puno bolje, ali dobro sad već polagano bježimo od teme .

    I da , slažem se sa W3DR4N-om koji je rekao da svaki redatelj koji drži do svog ugleda neće uzeti adaptaciju video igre .

    Što se tiče Warcrafta , ne vjerujem u uspjeh ali dobro , pričekat ćemo kad ga pogledamo i onda nabacati kritike .

  14. #104
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    = Citat = Izvorno postao Lich
    pričekat ćemo kad ga pogledamo i onda nabacati kritike .
    živio govornik
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  15. #105
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Da... Shawshank je sranje film, odlicna knjiga... sam Stephen je to rekao... Kum je oduvijek bio bezze... nikakve kvalitete... barem ne knjizevne...
    meni osobno Shawshank je odličan

  16. #106
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    Ako redatelj koji drži do sebe neće ekranitzirati WarCraft, onda će to učiniti jedan i jedini, najveći smrad koji nedrži do sebe, the redatelj!S, pa se vi derite sada ooooo neeeeeeeeeeeeeeee!!!


    btw. film bi trebao izaći krajem 2008 godine!

  17. #107
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Vidis, posto sam ekspert sto se tice LOTRa mogu reci da je KATASTROFA!!! Nemoj misliti da ako je dobio vise oskara da valja. Tako npr. Tolkien se okrene u grobu kada vidi koliko je samo vaznih stvari izabecenih i likova izostavljeno... ali nije to najgore, najgore je sto je fuckin' reziser dodavao svoje ideje!!! Kako neki debeli kreten moze oblikovati Bogovsko djelo jednog genija kako on hoce? Ako ga ikad vidim udavit cu ga!
    Sve sto je film ponudio je spektakularne efekte... nista drugo... osim naravno dosta shita.

    Sto se tice Harry Pottera. Harry Potter je kao i Da Vincijev Kod (Od Den Brauna) veliko sranje. Ne samo da knjige nemaju nikakve lingvisticke kvalitete niti ikakve filozofske dubine... manje vise su napravljene samo za pare. Tako je Den Braun procitao The Da Vinci Kod, sto je druga kvalitetna knjiga historijski priznata, i odlucio da puuuunoooo toga ukrade i ubaci u jednu shit pricu koja je tako predvidiva da samo Teletabisi ostaju jos predvidljiviji... Harry Potter je kao sto i sami znamo shit... bez obzira sto ga neko voli, heh... volim i ja neke new metal bendove, ali to ne znaci da su kvalitetni. Harry Potter je posluzio samo jednoj kucki koja nije imala od cega zivjeti, a vidjela da se fantasy gura samo sto mala djeca nista ne kontaju, da se progura kao neka spisateljica... Filmovi su kao i sama knjiga shit, i mislim da predstavljaju gori brain washing za djecu od Teletabisa... Ipak, djeca tu imaju Malog Princa, Zelenog Viteza, Beskrajnu Pricu... knjige koje cak ni mnogi odrasli ne shvataju, ali su knjige za djecu... no, ipak se komercijalizacija uvuce pod kozu dok smo jos mladi zar ne? Pa hajmo slusati Backstreet Gay Boys, hajmo slusat Britney Spears... hajmo igrati Doom i FarCry... I hajmo procitati Da Vincijev Kod pa da svi misle kako smo face... Procitao sam knjigu, jesam avangardan... Pih, ubiti takve...

    Ja sam fan lotra i sve to, bolja mi je knjiga, ali moras skužit, da je sve bilo po knjizi koliko bi film trajao , 4 tjedna????
    a sto se tiče harry pottera i ovog ostalog, tu se slažem

  18. #108
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    dont go in offtopic.... prica se o warcu....

  19. #109
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    Ako redatelj koji drži do sebe neće ekranitzirati WarCraft, onda će to učiniti jedan i jedini, najveći smrad koji nedrži do sebe, the redatelj!S, pa se vi derite sada ooooo neeeeeeeeeeeeeeee!!!


    btw. film bi trebao izaći krajem 2008 godine!

    Pošto ti link do the redatelja ne radi (kaže mi forbidden) pretpostavljam da misliš na Uwe Boll-a !

    Da , taj tip stvarno zna zasrat film i priču !
    Čak je proglašen najgorim redateljem preko nekog časopisa čini mi se !

  20. #110
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    blizzard ,ja se nadam da nije tako glup...

    offtopic : šta je s P. Jacksonov idejom da napravi film HALO ?

  21. #111
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Jel se saznalo kada izlazi film?
    #paperplatoongoonz

  22. #112
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Još nema nikakvih informacija .

  23. #113
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Lich
    Još nema nikakvih informacija .
    2bad
    #paperplatoongoonz

  24. #114
    Member Plants Vs Zombies peras's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Sombor
    Postova
    85
    Blizzard mora pravit ovaj film,bilo ko drugi da ga pravi bice propast.

  25. #115
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    ako bude priča o ratu i kako samo jedan lik ili grupa može spasiti svijet..onda će svejedno biti propast. U lotr barem nije bio čovjek nego prsten lol

  26. #116
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    ako bude priča o ratu i kako samo jedan lik ili grupa može spasiti svijet..onda će svejedno biti propast. U lotr barem nije bio čovjek nego prsten lol
    We Will See
    #paperplatoongoonz

  27. #117
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Vidis, posto sam ekspert sto se tice LOTRa mogu reci da je KATASTROFA!!! Nemoj misliti da ako je dobio vise oskara da valja. Tako npr. Tolkien se okrene u grobu kada vidi koliko je samo vaznih stvari izabecenih i likova izostavljeno... ali nije to najgore, najgore je sto je fuckin' reziser dodavao svoje ideje!!! Kako neki debeli kreten moze oblikovati Bogovsko djelo jednog genija kako on hoce? Ako ga ikad vidim udavit cu ga!
    Sve sto je film ponudio je spektakularne efekte... nista drugo... osim naravno dosta shita.

    Sto se tice Harry Pottera. Harry Potter je kao i Da Vincijev Kod (Od Den Brauna) veliko sranje. Ne samo da knjige nemaju nikakve lingvisticke kvalitete niti ikakve filozofske dubine... manje vise su napravljene samo za pare. Tako je Den Braun procitao The Da Vinci Kod, sto je druga kvalitetna knjiga historijski priznata, i odlucio da puuuunoooo toga ukrade i ubaci u jednu shit pricu koja je tako predvidiva da samo Teletabisi ostaju jos predvidljiviji... Harry Potter je kao sto i sami znamo shit... bez obzira sto ga neko voli, heh... volim i ja neke new metal bendove, ali to ne znaci da su kvalitetni. Harry Potter je posluzio samo jednoj kucki koja nije imala od cega zivjeti, a vidjela da se fantasy gura samo sto mala djeca nista ne kontaju, da se progura kao neka spisateljica... Filmovi su kao i sama knjiga shit, i mislim da predstavljaju gori brain washing za djecu od Teletabisa... Ipak, djeca tu imaju Malog Princa, Zelenog Viteza, Beskrajnu Pricu... knjige koje cak ni mnogi odrasli ne shvataju, ali su knjige za djecu... no, ipak se komercijalizacija uvuce pod kozu dok smo jos mladi zar ne? Pa hajmo slusati Backstreet Gay Boys, hajmo slusat Britney Spears... hajmo igrati Doom i FarCry... I hajmo procitati Da Vincijev Kod pa da svi misle kako smo face... Procitao sam knjigu, jesam avangardan... Pih, ubiti takve...

    Ja sam fan lotra i sve to, bolja mi je knjiga, ali moras skužit, da je sve bilo po knjizi koliko bi film trajao , 4 tjedna????
    a sto se tiče harry pottera i ovog ostalog, tu se slažem
    na, film bi trajo 2 godine (kolko su putovali prema vulkanu i još dodatna 2 tjedna kad su bili u Rivendellu)

  28. #118

    Fooooooooora

    kaj ne bi bilo ludo vidjeti sve one specijalne efekte ili sunwell
    Ako nekaj volim kod blizzarda onda su to njihove priče u igri a warcraft3 i warcraft 3 tft su vrhunac toga

  29. #119
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Fooooooooora

    = Citat = Izvorno postao Kornusx
    kaj ne bi bilo ludo vidjeti sve one specijalne efekte ili sunwell
    Ako nekaj volim kod blizzarda onda su to njihove priče u igri a warcraft3 i warcraft 3 tft su vrhunac toga
    same here
    #paperplatoongoonz

  30. #120
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    film će biti propast isto kao i halo ako ga bude.

Slične teme

  1. WARCRAFT 3
    By Fuzzy in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 206
    Posljednji post: 17-03-2010, 11:24
  2. WARCRAFT 3 JEZICNI PROBLEM
    By Luka123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 07-09-2009, 13:41
  3. WARCRAFT FILM
    By POSA in forum Gaming općenito
    Odgovora: 109
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •