Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: CoD 4 turnir u Osijeku

  1. #1

    CoD 4 turnir u Osijeku

    Dragi gameri i gamerice...organizira se veliki turnir u igri "Call of Duty 4" sa početkom u subotu, 4.listopada 2008. godine, u 19h. Trajanje je predviđeno do nedjelje, 5. listopada u 9h.

    Mjesto održavanje je sajamski prostor "Pampas" u Osijeku, u šatoru površine cca. 700 kvadrata. Sam turnir se radi u sklopu velike međunarodne izložbe inovacija, prototipova i poslovnih planova namijenjena inovatorima i nositeljima poslovnih ideja pod nazivom "Budi uzor", čiji je organizator Tehnologijsko-razvojni centar u Osijeku.

    Želja je okupiti što veći broj igrača, ne samo iz Hrvatske, nego i šire. Uspjeh ovog eventa zagarantirat će njegovo ponovno održavanje te i samo proširenje uz cilj koji si je zadao organizacijski odbor.... da ovaj event postane VODEĆI GAMING EVENT U CIJELOJ REGIJI!

    Sad malo o nekim pravilima:

    - Igrat će se Free For All mod igranja u trajanju od 30 minuta po partiji.
    - ukupan broj sudionika će se podijeliti u grupe od 10 ljudi a prvih 5 iz svake grupe ide u idući krug natjecanja
    - svaka grupa će međusobno glasati na kojoj mapi će se igrati
    - da bude sve u skladu sa zakonom, budući da će se turnir igrati u večernjim i noćnim satima, maloljetni sudionici su dužni donijeti pismeno dopuštenje barem jednog roditelja/staratelja
    - hrane i pića će sigurno biti na mjestu događaja...da li sendviči ili ćevapi/pljeskavice, pivo, sokovi....još se nezna točno što...
    - svaki sudionik mora DEINSTALIRATI postojeću verziju igre koju ima na računalu jer će se na mjestu događanja instalirati originalna (licencirana) verzija.

    Kotizacija za učešće na turniru će iznositi 30kn i plaćat će se prilikom dolaska na turnir dok se sudionici trebaju prijaviti ranije....najkasnije do petka 3. listopada 2008. godine u 17h.

    Nagradni fond je koncipiran na način da pobjednik turnira osvaja 50% od ukupne svote uplaćene za sudjelovanje na turniru, drugoplasirani 30%, a trećeplasirani 20%.

    U toku su pregovori sa vodećim nacionalnim IT firmama za dodatne nagrade kojih će sigurno i biti!!!!

    VAŽNO je napomenuti da svaki sudionik ovog turnira mora na mjesto događanja donijeti vlastito računalo.
    Znam, nekima će ovo predstavljati problem, ali i uz veliki trud i angažman članova organizacijskog odbora bilo je nemoguće osigurati toliko veliki broj računala koliko se ljudi očekuje i zbog toga je ovo koncipirano na navedeni način.

    Mole se potencijalni sudionici da svojim dolaskom pomognu u održavanju ovog eventa koji će zasigurno, s vremenom, postati vodeći u ovoj regiji i šire i koji će našu gaming scenu dignuti "na veći level"

    Sam će event, što je izrazito zanimljivo, biti popraćen u vodećim nacionalnim medijima, prvenstveno mislim na televizije, što inače i nije običaj ali eto...pobrinuli smo se i za to.


    Organizacijski odbor će vas pravodobno izvjestiti o svim novostima i promjenama vezanim uz održavanje turnira.

    NAPOMENA:

    ZA SVE INFORMACIJE I ZA PRIJAVU NA TURNIR OBRATITE SE NA BROJ TELEFONA:

    099/ 414 -9971
    odn.
    +385994149971 , Ivan Weyrer

    ILI NA E_MAIL:

    iweyrer@yahoo.com

    Pozdrav...


    p.s. - molim moderatore foruma da nezamjere ukoliko sam oglašavanje ovakog eventa na forumu trebao prvo njima najaviti....

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: CoD 4 turnir u Osijeku

    Ne zamjeram,evo ti i sticky preporučam ovo za ove iz Osijeka,ako buDem imao vremena,dolazim jedino mi se ne sviđa FFA

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: CoD 4 turnir u Osijeku

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    Ne zamjeram,evo ti i sticky preporučam ovo za ove iz Osijeka,ako buDem imao vremena,dolazim jedino mi se ne sviđa FFA
    FFa je vjerojatno stvljen posto to nije samostalni LAN, pa se smatra da ce doci klinci i igrat FFA. vjerojatno klanovi nece doci pa zato
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: CoD 4 turnir u Osijeku

    Ja jos nevidim sticky.

    Joj kako bi volio doc (iz VK sam) al je problem sto nemam prjevoz. Da mi je stari kod kuce mozda bi ga i uspio nagovorit aliovako

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: CoD 4 turnir u Osijeku

    nemrem sticky -_-

  6. #6

    Re: CoD 4 turnir u Osijeku

    rider32...i ja sam iz vinkovaca, kao i vechina organizacijskog odbora tako da chemo iskrompirati neshto za prijevoz ako se odluchish ichi...

    a zashto se igra FFA?

    pa chuj...svagdje se pichi team deathmatch ...ali FFA? kako saznati tko je najbolji pojedinachni igrach CoD-a ako ne igranjem FFA?

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Aperture Laboratories
    Postova
    572

    Re: CoD 4 turnir u Osijeku

    jel ce nam igra ostat na kompu ili cemo morat brisat?

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: CoD 4 turnir u Osijeku

    Napravis SS keya i ostane ti zauvjek

Slične teme

  1. Elektrotehnicki fakultet u Osijeku
    By Kistra in forum Alt-F4
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-11-2011, 21:13
  2. LAN turnir u Osijeku 04.01.2010
    By Kenz0 in forum Counter Strike
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-12-2009, 12:59
  3. PES 5 turnir?
    By Tieger in forum Hrvatska Cyber Liga
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-06-2007, 12:35
  4. COD 2 turnir
    By whiteheat in forum Call of Duty
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 02-11-2006, 09:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •