Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 87 od 87

Tema: realne igre

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: realne igre

    Recimo, po meni je Flashpoint dosta realna igra.
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  2. #62
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: realne igre

    Ili Metal Gear na extreme.......najbrzi nacin da dobijes cir za zelucu
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: realne igre

    = Citat = Izvorno postao Medolina
    Recimo, po meni je Flashpoint dosta realna igra.
    Flashpoint je valjda najrealnija pucačina dosad proizvedena. Osim ArmA-e možda.
    Kul su obje. Valjda.

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: realne igre

    Nisam neki veliki ljubitelj realnosti u igrama.
    A što se tiče te opasnosti za djecu, čisto sumnjam da igra nekog normalnog može natjerati da ubije nekog ili nešto slično.
    Mislim, dobio sam kompjuter godinu dana prije nego sam pošao u školu, i jedna od prvih igara koje sam igrao je bila Blood.
    I uglavnom sam tukao pucačine, a bome ne vidim da su na meni ostavile nekih negativnih posljedica.
    Doduše, postoje ljudi koje će to natjerati na nešto, ali ne vidim kako su igre krive za to.

  5. #65
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: realne igre

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    A što se tiče te opasnosti za djecu, čisto sumnjam da igra nekog normalnogSmože natjerati da ubije nekog ili nešto slično.
    U tome i je stvar.To mogu samo nenormalni ljudi, a nažalost takvih ima.
    I vi šta govorite da igre nikad nisu krive za nasilje...ne, većinon nasilje pojedinaca nije uzrokovano igrama, ali se nekad i toga nađe.Baš se sičan kad je jedan lik prijatelja zatuka čekičon iz ''manhunta'' i na isti način.

  6. #66
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: realne igre

    Ali ta igra, koliko god retardirana i mutava bila, je samo potakla tipa na to. Da je vidio reklamu za Always, ugušio bi frenda jednim.

  7. #67
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: realne igre

    Haha, true.
    Besides, i TV je zaslužan za neka ubojstva, možda i više nego kompjuter, pa se njih boli.

  8. #68
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: realne igre

    Meni to ovisi o raspoloženju, mogu podjednako uživati u oba tipa igara. Obično mi arkadnije igre služe kao odmor od ''realnijih'' i težih igara.
    Operation flashpoint i ArmA mi je jako veliki gušt igrati, ali samo ako me kasnije čeka Prototype ili Zombies vs Plants...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    In my fucked up dream...
    Postova
    1.176

    Re: realne igre

    slažem se,of i arma su igre koje predstavljaju izazov i kada pređete jednu misiju osječate veliko zadovoljstvo ,što se tiče realnih igara tu treba povuči crtu,na tim igrama,nešto realnije mi ne treba
    I’ve walked amongst the living dead
    And I’m sick of the voices that are in my head
    I’ve taken the ride and I’ve danced with death

  10. #70
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    PcPlay Forum
    Postova
    515

    Re: realne igre

    Ama super, sad smo došli do zaključka koji su već svi i prije znali: Realne igre se sviđaju onima koji vole relne igre, a fantasy igre se sviđaju onima koji vole fantasy igre.
    Ljudi moji, ja nemam internet. Sve postove sam napiso sa tuđih računala koje imaju internet. Priča se da ću ga uskoro dobiti. Drž'te mi fige.

  11. #71
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    prva šupa desno
    Postova
    300

    Re: realne igre

    Far Cry 2 - Zaglavi ti se pumperica ,suris se od malarije pa uzimas lijek

    Call of duty - 1 metak 1 ubojstvo

    Lenkota Production Films

  12. #72

    Re: realne igre

    realizma mora biti u svakoj igri ali ne previše jednom sam igrao neku ratnu mislim da Cod2 i uživimse ja i ovaj baci meni bombu a ja se izmaknem u naza i zajedno sa stolicom u tipkovnicom na pod da imam kameru sad bih vam pokazao kako izgleda taj komad parketa kao napeti bimetal

    Avatar pronađen

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: realne igre

    Šta, u realnosti si iskusio do kte metak pogodi par puta pa da umreš i onda ti to nije fora na igrici ? Ti bi radije a te na igrici može pgodit 50 metaka i još si živ, To su po meni dosadne igrice... Volim brze ie žestoke igrice koje zahtjevaju skil, orijentaciju i refleske i mozak.

    Sad ovisi šta misilš pod realnost. Igrica može biti SF i realna... NPR UT zadnji nije realna igrica, ali UT igrice su ok.
    Kad npr FEAR2 na multiplayer je SF i nije realan nikako i jadan je jer imaju neke glupe oklope pa dok pucaš po njim nije im ništa...
    Dok AvP2 na 175% šteta je teški SF i jako realan damage. 1-2 metka i gg .
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  14. #74
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: realne igre

    Ako tražite realnu igru probajte sa Operation Flashpoint, 1 metak 1 smrt. Ako te pogode u ruku recimo, nemožeš više pucat sa istom...

  15. #75
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    PcPlay Forum
    Postova
    515

    Re: realne igre

    To je već bolje, a ne ono 4 metka Mauzer puškom u glavu i idiot je još živ.
    Ljudi moji, ja nemam internet. Sve postove sam napiso sa tuđih računala koje imaju internet. Priča se da ću ga uskoro dobiti. Drž'te mi fige.

  16. #76
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    prva šupa desno
    Postova
    300

    Re: realne igre

    cuo sam da je realna igrica Blitz Crieg :S
    Lenkota Production Films

  17. #77
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: realne igre

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Ako tražite realnu igru probajte sa Operation Flashpoint, 1 metak 1 smrt. Ako te pogode u ruku recimo, nemožeš više pucat sa istom...
    Kao što rekoh još na početku..
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: realne igre

    = Citat = Izvorno postao Chappi
    Neki kazu kao su sada sve igre realnije i to im se sviđa ali meni je to preglupo sto su realnije to su blesavije jer nevolim imat osjecaj realnosti i u igri kad ga imam u zivotu...priznajem jedino volim da je nogomet realan ali sve drugo NE
    Umjesto da igraš nogomet u stvarnosti jer u igrici nemože bit realan. A pucačine bi trebale bit realne jer u stvarnome životu nemaš više šansi. Brkaš malo pojmove...

    Ono šta nebi u stvarnome životu radio to preferiram da je u igrici tako kako je u stvarnome životu, a ono šta radim u stvarnome životu ne igram. Ne volim nogomet igrice.. radije bi igrao to u stvarnome životu... zato mi to bzvz... ali npr vožnmja auta, to bi htio da je što realnije, jer nemogu si priuštit takav auto i trke .


    Šta je realnije, Arma II ili Flashpoint ? ČUo sam da je arma bolja, hm... mislim samo po realnosti sada.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  19. #79
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: realne igre

    Arma 2 je u biti nastavak OF, tako da je gotovo isto, samo ovo prvo ima bolju grafiku, moderniju opremu, i ostale zgodne dodatke u odnosu na original.

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: realne igre

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Arma 2 je u biti nastavak OF, tako da je gotovo isto, samo ovo prvo ima bolju grafiku, moderniju opremu, i ostale zgodne dodatke u odnosu na original.
    Ček znači flashpoint ima bolju grafiku i bolje stvarčice ne ?

    A koja je igra realnija točnije ? Znam da u armi šepaš ako te netko u nogu ne, i ako te srede možda te frendovi trebaju liječit, bla bla.

    Kako je u OFR, čujem da tamo ako te u ruku da ju nemoš koristit.

    Zanima me koja je igra realnija. Što realnija to teža i zabavnija i zanimljivija .
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  21. #81
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: realne igre

    = Citat = Izvorno postao tigerija
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Arma 2 je u biti nastavak OF, tako da je gotovo isto, samo ovo prvo ima bolju grafiku, moderniju opremu, i ostale zgodne dodatke u odnosu na original.
    Ček znači flashpoint ima bolju grafiku i bolje stvarčice ne ?

    A koja je igra realnija točnije ? Znam da u armi šepaš ako te netko u nogu ne, i ako te srede možda te frendovi trebaju liječit, bla bla.

    Kako je u OFR, čujem da tamo ako te u ruku da ju nemoš koristit.

    Zanima me koja je igra realnija. Što realnija to teža i zabavnija i zanimljivija .
    Ne, za Armu sam rekao da ima grafiku bolju i to, mislim, igra je novija. Ako misliš na OF2: Dragon Rising, njega radi Codemasters jer ima licencu na to ime, makar ta igra nema veze sa tvorcima originala, i pitanje je kako će ispast pogotovo uzevši u obzir Codemastersovo ulagivanje publici sa uberarkadnim igričicama.

    Realne su ti obje, OF1 i Arma 2. U biti je princip isti, i ako znaš igrati jednu od ove dvije, znaš i drugu. Ima svega, od super razrađenog sustava zapovijedanja, realnog kretanja, ponašanja oružja i to, vozila svih vrsta i radnje koja se zbiva na samo jednoj ogromnoj mapi ( u Arma 2 je to fikcionalna zemlja Chernorussia, ili ti Crnorusija, lol).

    Nego, problem kod Arma 2 su bugovi, i to žestoki, bar na nekim misijama. Upravo sam u odgovarajućem topicu pisao o tome kako mi ljudi pogibaju od metaka koji dolijeću "odnikuda" negdje usred šume, gdje više nema ni N od neprijatelja

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: realne igre

    OP FP 2 je novija od arme 2, da upoznat sam da tvorci OPF radili Arma2.

    Mene zanima, npr arma 2 je više onako vani, dok je operation flashpoint kao swat4 ili rainbox six vegas 2 ne. Ali mene zanima koja je razlika u realnosti, Šta identične su igre po tome ? Samo drugačija oprema i teren ili ?

    Mislio sam da arma 2 ima goru grafiku od operation flashpoint 2 Oo.

    I btw čuo sam da multiplayer u arma 2 nije tako loš. SP je katastrofa da zbog bugova ne.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  23. #83
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: realne igre

    = Citat = Izvorno postao tigerija
    OP FP 2 je novija od arme 2, da upoznat sam da tvorci OPF radili Arma2.

    Mene zanima, npr arma 2 je više onako vani, dok je operation flashpoint kao swat4 ili rainbox six vegas 2 ne. Ali mene zanima koja je razlika u realnosti, Šta identične su igre po tome ? Samo drugačija oprema i teren ili ?

    Mislio sam da arma 2 ima goru grafiku od operation flashpoint 2 Oo.

    I btw čuo sam da multiplayer u arma 2 nije tako loš. SP je katastrofa da zbog bugova ne.
    Gledaj COdemasters ti je bio samo izdavač operation flashpointa a radila ga je Bohemia, koja je izgubila prava na ime te napravila novi projekt ARMU i Armu 2 sad nedavno koji su ti operation flashpoint s novom grafikom i pricom, znaci stil igre je prakticki isti. Dok Codemasters pokusava sada napraviti OP2(koji jos nije izasao) koji ce navodno biti bolji od arme ali svi mi sumnjamo jer je od toga ostalo prakticki samo ime a codemasters nezna radit simulacije ratovanja, ili bar nikad nije napravio jednu. E ovako, ja bih ti savjetovao da uzmes ARMU(jedinicu) instaliras sve patcheve a ima ih ohohoh i onda kad to proigras, a trebat ce ti neko vrijeme, si nasnimis Armu 2 jer ce taman izac patchevi da radi kako spada... JAsno???
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: realne igre

    Operation Flashpoint 2 me se nije dopao uopšte, šta se tiče realnosti. Arma 2, nekako su mi animacije bedaste...

    Rainbow Six Vegas 2 sa High Stakes mi je dosta realno i zanimljivo, I America Army 3 šta sma mislio da je sranje je po meni potuklo Arma 2 i Operation Flashpoint po realnosti.

    Za sada te dviej igrice za mene najbolje po realnosti.

    Nadam se da če Ground Breach izač sljedeče godine, izgleda obečavajuče.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  25. #85
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: realne igre

    Pa dobro, ali America's Army je čisto MP pucačina, i nema sustav zapovijedanja, vozila i to. I sigurno nema jednu veliku mapu kao na Arma2...

  26. #86
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: realne igre

    = Citat = Izvorno postao tigerija
    Operation Flashpoint 2 me se nije dopao uopšte, šta se tiče realnosti. Arma 2, nekako su mi animacije bedaste...

    Rainbow Six Vegas 2 sa High Stakes mi je dosta realno i zanimljivo, I America Army 3 šta sma mislio da je sranje je po meni potuklo Arma 2 i Operation Flashpoint po realnosti.

    Za sada te dviej igrice za mene najbolje po realnosti.

    Nadam se da če Ground Breach izač sljedeče godine, izgleda obečavajuče.
    AA3 isto ti je realan koliko i Insurgency recimo, samo što tamo nema lječenja, kad te pogode mrtav si. ArmA 2 je realnija što se balistike tiče od Operation Flashpointa 2, tamo su pretjerali s realnosti il ja stvarno neznam pucat pa nemogu iz prve ubit neprijatelja sa m16 na 40 metara udaljenosti

    Sada što se tiće SP u Armi 2, istina da je bugovit iako patchevi to riješavaju polako, no bugovit je iz jednog razloga, a to je što su misije ogromne i kompleksne koje se ne završavaju prelagano il prebrzo, bilo da igrate na normal il hard. Dok recimo Operation Flashpoint 2 nema bugova i ima jednostavne i ne pretjerano zanimljive misije, dok na hardu se dugo igra iz jednog razloga, a to je kada vas ubiju nema čekpointa niti sustava snimanja, sranje po meni jer kad počneš misiju nemoš snimit ako trebaš ić, ali to je po njihovom realnost. Dok MP u Armi je najbolji taktički MP ikad, trenutno konkurencija ne postoji za takav MP

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: realne igre

    šta se tiče velike slike arma 2 je najbolja, meni se niju svidjele animacije i grafika samo. A iam drugačiji ukus pa volim više kacije u manjim prostorima. Operacije.

    Ugl arma 2 je super. Operation Flashpoint mi nekako lošiji od arme...
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

Slične teme

  1. P:GB , GBC , GBA + igre
    By psp_freak in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 11-01-2012, 16:08
  2. Anketa! - Stare igre vs nove igre!
    By Forengner in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-06-2011, 00:31
  3. co-op igre
    By ivan in forum Gaming općenito
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 09-07-2010, 10:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •