Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 56

Tema: Odabir misa!

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Odabir misa!

    znaci imam dilemu izmedju 2 misa: Logitech MX518 i TRUST Gamer GM-4800
    evo karakteristike jednog i drugog



    Logitech MX518: Optički miš 1600 dpi ( 5.8 megapiksela po sek.) Interface: USB/PS2 Quick Switch™ tipkalo Scroll bar Brzina: 40 inches/sec Fast Net navigation Cruise Control™ scrolling system Optički miš 1600 dpi ( 5.8 megapiksela po sek.) Interface: USB/PS2 Quick Switch™ tipkalo Scroll bar Brzina: 40 inches/sec Fast Net navigation Cruise Control™ scrolling system. cijena u HG spotu: 269.00 HRK


    TRUST GM-4800: 3200 dpi laserski gamerski s 7 utega podešavajuća rezolucija dpi na 400, 800, 1600, 2000 i 3200 s pokazivačem Moćan laser s 20G ubrzanjem i 6.4 Mpixel/sec brzinom obrade slike za točno i brzo pomicanje kursora 7 tipki i kotačić 3200 dpi laserski gamerski s 7 utega podešavajuća rezolucija dpi na 400, 800, 1600, 2000 i 3200 s pokazivačem Moćan laser s 20G ubrzanjem i 6.4 Mpixel/sec brzinom obrade slike za točno i brzo pomicanje kursora 7 tipki i kotačić. Cijena u HG spotu 219.00 HRK


    ja ne znam stvarno koji bi uzeo pa bioh molio vasu pomoc. ajmo raspisite se!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Odabir misa!

    Logitech iz razloga sto je provjerena marka...mnogo ljudi je s njim zadovoljno, nevidim zasto se ti ne bi njima pridruzio

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Odabir misa!

    Definitivno MX518. Isproban od mnogo forumasa. Samo ga uzmi u Vemilu jer je tamo 200kn. Nadaj se da ih jos ima.

    @Sick polako

  4. #4
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Odabir misa!

    Ne znam da li je još uvijek u Vemilu 200 kuna pošto je akcija trajala do 05.09.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Definitivno MX518. Isproban od mnogo forumasa. Samo ga uzmi u Vemilu jer je tamo 200kn. Nadaj se da ih jos ima.

    @Sick polako

    mislim da ih u vemilu nema uoopce vise...


    a i razmisljo sam o njemu ali kad sam vidio trusta i kakav opis ima ono vau wtf?! mozda je neko tu imo oba pa cu pricekati malo i vidit
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  6. #6
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao CroCarp

    a i razmisljo sam o njemu ali kad sam vidio trusta i kakav opis ima ono vau wtf?! mozda je neko tu imo oba pa cu pricekati malo i vidit
    neznam za TRUSTa ali mislim da ce ti ovdje vecina ljudi izmedju ta dva predloziti mx518... osobno ga imam i prezadovoljan sam, a još k tome ga koristim na nekon najobičnijem podlošku... još ako uzmes neki kvalitetniji podlozak to ti je ubojita kombinacija. ipak je to logitech, neznam koliko bi vjerovao TRUSTu... lol

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Odabir misa!

    Uzmi si mx 518 defintivno, miš je prezakon.
    Još si uzmi ak imaš para neki kvalitetni podložak i gg

  8. #8
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Odabir misa!

    Zar ti nije čudno da je Razer svoj 4000 dpi laser naplatio preko petsto kuna, a Trust za 3200 traži dvjestotinjak.
    Sumnjam da itko ima oba, jer onaj tko je kupio MX518 ili je kupio bolji miš ili isti takav.

    Karakteristike nisu ogledalo kvalitete.
    Iskreno bih izbjegavao marke tipa Genius, A4, Trust, Dexxa i slične, jer sumnjam da mogu preživjeti duže od par mjeseci, tim manje ako ti je asortimanu igara Diablo.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Zar ti nije čudno da je Razer svoj 4000 dpi laser naplatio preko petsto kuna, a Trust za 3200 traži dvjestotinjak.
    Sumnjam da itko ima oba, jer onaj tko je kupio MX518 ili je kupio bolji miš ili isti takav.

    Karakteristike nisu ogledalo kvalitete.
    Iskreno bih izbjegavao marke tipa Genius, A4, Trust, Dexxa i slične, jer sumnjam da mogu preživjeti duže od par mjeseci, tim manje ako ti je asortimanu igara Diablo.

    kzupio sam genius erga prije 2 mj i oso je vec 2.

    btw
    uzwh mx518 u vemilu za 199.00 HRK! ostala im jos 3 i ipak asm uzeo njega! malo me driveri sa cda h38u al skinut cu s neta! ovo moze pod kljuc osim ako mislite jos razglabat
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  10. #10
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Odabir misa!

    Obavezno se svi driveri skidaju sa neta. Najnoviji su ti ako se ne varam v4.60.

    I dobar odabir Nema do Logija i Razera danas, ostalo je sve uredski potrošni materijal

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Odabir misa!

    dobro pa sam skuzio da imam drivere vec instalane jer imam i tipkovnicu od logitecha!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  12. #12
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Odabir misa!

    MX518, same pohvale, jedino kaj sam mijenjo su nožice i to nakon nekoliko godina korištenja

    Živi bili pa umrli

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N i ostali
    Iskreno bih izbjegavao marke tipa Genius...

    Genius majka

  14. #14
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Odabir misa!

    nije đini niti toliko los... imo sam njihovog mauza prije na starome kompu, radi dan danas... evo negdje 5 godina je star... mali simetricni ergonomicni "3 batns" đini...

  15. #15
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Odabir misa!

    Moja sestra u stanu ima jednog njihovog mauza iz 98 i jos sljaka

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Odabir misa!

    imao MX518 i probao sam sve druge miševe i taj MX518 je definitivno najbolji miš koji je ikada napravljen za računalo!mislim da boljeg neće napraviti još jedno godinu dana!

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    718

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao GeForce
    imao MX518 i probao sam sve druge miševe i taj MX518 je definitivno najbolji miš koji je ikada napravljen za računalo!mislim da boljeg neće napraviti još jedno godinu dana!
    Mislim zbilja kako netko može bacat ovakve komentare i pisat ovakve postove??
    Kako to možeš tvrdit zbilja nevjerojatno , ajde da si napiso da je mx518 bestbuy miš za pc gaming i ako mu cijena ostane 199kn i bit će još neko vrijeme no ovo što si ti napiso zbilja je pretjerano.
    No ajde svatko ima svoje mišljenje i neželim se svađat tak da....

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Odabir misa!

    miševi za računala se negledaju po dpi ili po jačini ili po izgledu i nebiraju se na osnovu toga.biraju se na osnovu kakav si igrač te koliko imaš refkelsa i kako ti on doista leži u ruci.Moj komentar sam napisao jel imam prijatelje koji igrau tako dobro COD da kad budeš igrao upola kao oni budi sretan jel im npr sponzori kupuju nova računala i slično.Taj moj prijatelj je imao od smeća miša do G9 i sličnih miševa i vjeruj mi i dan danas kada je na turnirima on igra i dalje sa MX518 i sve ostale igrače koji god imaju miš bolji ih sašije da boli glava.Još jedna stvar kod miša MX518 ti je da je za svoju cijenu i best buy miš što uopće nije bitno kad gledaš njegov potencijal.

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  19. #19
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Odabir misa!

    deathadder>mx518 [performansama i udobnosti, o "bestbuyivnosti" bi se dalo razgovarat]...

    ofc to je moje misljenje...

  20. #20
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    deathadder>mx518 [performansama i udobnosti, o "bestbuyivnosti" bi se dalo razgovarat]...

    ofc to je moje misljenje...
    Ajde kada se svi razbacujete s tim foricama "bolji je po performansama", onda objasnite po čemu je to on bolji u performansama? Po kojim je to performansama Deathadder bolji od mx518?

  21. #21
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ajde kada se svi razbacujete s tim foricama "bolji je po performansama", onda objasnite po čemu je to on bolji u performansama? Po kojim je to performansama Deathadder bolji od mx518?
    i mene to zanima. jer jedino po čemu je deathadder bolji na papiru je taj odaziv od 1ms
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  22. #22
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ajde kada se svi razbacujete s tim foricama "bolji je po performansama", onda objasnite po čemu je to on bolji u performansama? Po kojim je to performansama Deathadder bolji od mx518?
    i mene to zanima. jer jedino po čemu je deathadder bolji na papiru je taj odaziv od 1ms
    precizniji sam s njim...

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Odabir misa!

    jao precizniji si sa njime...

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  24. #24
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao GeForce
    jao precizniji si sa njime...
    a kaj se ti javljaš?? taj isti argument si ti upotrijebio..

    "moj frend je super igrač CODa i on koristi mx518.. blablabla.."

    tak isto ja mogu reć "nek dođe k meni na UT99, pa da vidimo koliko će headshotova pokupit. " što bi mu se moglo i desit, jer sam ja bog među kamperima.

    kažeš da frendu sponzori kupuju komp?? jel ti možda palo na pamet da su mu sponzori kupili i taj mx518?? pa da onda ne smije reć da je jedan razer bolji od njegovog logija?

    kad daš argumentirani razlog zašto je mx518 bolji od mog copperheada, onda ćemo se razgovarat. dotle bi ti bilo pametnije da prestaneš srat sa tuđim iskustvima i mišljenjima. kad se naučiš argumentirano razgovarat i obrazložit svoje stavove, onda ćemo te saslušat.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  25. #25

    Re: Odabir misa!

    neki se ljudi tako ne zapale kada im netko vrijeda mamu a ti se zapalis kada ti netko vrijeda misa i to jos ne direktno....
    copperhead je dobar ali skoro 2.5 skuplji od spomenutog logitechovog

  26. #26
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Odabir misa!

    Pa da, glupo je komentirati performanse miševa. Svaki Razer i svaki Logitech (od gaming serije) je fenomenalan po performansama i jednostavno nemreš reć da je jedan model bolji od drugoga. Ako imaš monitor sa nižom rezom i manjom dijagonalom, 1800DPI ti je daleko previše, a ako imaš reze do 1920x1200 možda ćeš profitirati od 3000+DPI miševa. Tako da se opet uzima ista "klasa" miševa iz Razer i Logitech riznice i opet nemreš reć da je jedan po performansama bolji od drugoga.


    Baš iz tog razloga se miš bira prvenstveno po tome kako ti sjedne u ruku i kako su ti "sekundarne" tipke raspoređene po prstima. Tako da imaš maximalnu udobnost i jednostavnu dohvatljivost svih potrebnih tipki. Sekundarno što se gleda je izgled miša, pošto mnogi pate na Cool efekt koji izaziva na LAN-u, jel tako Gwin A performanse su manje važan čimbenik pošto su svi miševi gotovo jednaki (poredano po klasama, naravno)...

  27. #27
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Odabir misa!

    @nodakim
    uopće nema veze s mišem.. nego sa neargumentiranim odgovorima i prepotentnim komentarima tipa "jao, precizniji si s njim", a nešto ranije je SAM upotijebio taj isti argument
    "miševi za računala se negledaju po dpi ili po jačini ili po izgledu i nebiraju se na osnovu toga.biraju se na osnovu kakav si igrač te koliko imaš refkelsa i kako ti on doista leži u ruci"

    onak.. daj se odluči.. ili se biraju prema performansama, ili prema osobnom izboru. ako čovjek kaže da je izabrao miš prema osobnom ukusu i feelingu, onda ga nemaš pravo posrat samo zato kaj je tvoj izbor neki drugi miš

    @Bartuc.. .. moj miš svijetli plavo.. isto ko i keyba.. "coolnes faktor" je nenadjebiv..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  28. #28
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Odabir misa!

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    @Bartuc.. .. moj miš svijetli plavo.. isto ko i keyba.. "coolnes faktor" je nenadjebiv..
    U to ne sumnjam

    Jedino ne znam da li smeta taj miš kada ti svijetli na večer kad igraš neku atmosferičnu horror igru poput Doom3/AVP2/Suffering? Tada je mrkli mrak dobro došao.

  29. #29

    Re: Odabir misa!

    meni je naranđasto i anarchy red...coolnes faktor je tak tak...i am happy....a kada igram cod dosta ih nije sretno

  30. #30
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Odabir misa!

    a gle.. svjetlo na keybi je tak slabo da ga ekran priguši..
    a ionak ne držim miš pred očima.. nego je na stolu desno, prekriven rukom
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

Slične teme

  1. Odabir graficke?
    By Cookie monsta in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 24-12-2008, 18:06
  2. Odabir grafičke
    By Guber in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-03-2008, 17:35
  3. podloga za misa
    By vjever_masni in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 06-03-2008, 17:40
  4. Podlozak za misa
    By SkunK in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 11-12-2007, 21:01
  5. Dvojba oko misa!
    By CROGAMERR in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 13-11-2007, 21:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •