Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Wipeout

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Wipeout

    http://www.wipeouthd.com
    http://www.wipeout-game.com/html/content/GameInfoHD

    šteta što je za sada samo na PS3 ali igra je predobra sjećam se prijašnjih wipeout pa to su me oči znale boliti po tjedan dana da nevidim i čistim ih kamilicom
    jedna od najačih simulacija vožnje
    opet još jedan prebrzi wipeout...kako se nadam da će doći i na 360
    skinite trailer u HD..doslovno ćete se usrati ..ps3 sretnici!

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Wipeout

    Joj gazio sma to na PSPu
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Wipeout

    mene kod te igre privlači brzina i sveukupna atmosfera,kako se boje doslovno "presvlače" jedna u drugu i iz druge u treću da te nakraju bole oči...igra koja traži bolesne reflexe ja sam je prije igrao na playstation 1 i jedna od jačih simulacija!

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  4. #4
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Wipeout

    neće ti ovo nikad na x

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Wipeout

    Oprez: Ovo neka NIKAKO ne prakticiraju fotosenzitivne osobe i pogotovo ne osobe s epilepsijom!:
    Dakle ugasite sva svjetla u sobi, ustanite i stojite na 2 metra ispred telke (preporučeno preko 100 cm dijagonale), pokrenite Wipeout HD na svojoj PS3 konzoli i uživajte u vantjelesnim iskustvima ravnim megahammerima, supertwisterima, rollercoasterima i NASA simulatorima, a sve to bez napuštanja udobnosti doma. Preporuča se da ne igrate na potpuno prazan, kao ni na svježe napunjen želudac, kao ni da pretjerujete u dužini igranja. U ovakvim uvjetima pola sata vožnje u komadu vam je više nego dovoljno. Ako odmah u startu osjetite jaku mučninu onda se radije vratite klasičnom igraju iz naslonjača u osvjetljenoj sobi, jer ovo očito nije za vas.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Wipeout

    viking imaš igru? ak imaš oćemo bacit koju online?

  7. #7
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Wipeout

    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Joj gazio sma to na PSPu
    ja sam isto, super je igra.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Wipeout

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Oprez: Ovo neka NIKAKO ne prakticiraju fotosenzitivne osobe i pogotovo ne osobe s epilepsijom!:
    Dakle ugasite sva svjetla u sobi, ustanite i stojite na 2 metra ispred telke (preporučeno preko 100 cm dijagonale), pokrenite Wipeout HD na svojoj PS3 konzoli i uživajte u vantjelesnim iskustvima ravnim megahammerima, supertwisterima, rollercoasterima i NASA simulatorima, a sve to bez napuštanja udobnosti doma. Preporuča se da ne igrate na potpuno prazan, kao ni na svježe napunjen želudac, kao ni da pretjerujete u dužini igranja. U ovakvim uvjetima pola sata vožnje u komadu vam je više nego dovoljno. Ako odmah u startu osjetite jaku mučninu onda se radije vratite klasičnom igraju iz naslonjača u osvjetljenoj sobi, jer ovo očito nije za vas.

    ovo nije nikakva šala čovjek je dobro napisao..igrao sam prije wipeout i doista igra je nešto prebolesno nakon sat vremena igranja zavrtilo mi se u glavu a zadnja špica igranja je bila što moj kolega cijeli život boluje od epilepsije...i ide on pametan na ps2 igrati tu igru....nakon pola sata je dobio napad.....

    tak da ova igra je stvarno bolesna što se tiče tih izmjena boja i ostaloga....

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  9. #9
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Wipeout

    da, mene su nakon samo par minuta igranja vec pocele peci oci. strasno nesto

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Wipeout

    ali po tome je i wipeout poznat i zabavan!

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  11. #11
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Wipeout

    da, po vrtoglavici i mucninama
    ono: kupite igru ako zelite da vam bude lose, haha

  12. #12
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Wipeout

    Zapravo igra nije ništa sama po sebi, tj po gameplayu. Jako malo staza, malo "vozila", uvijek ista šema, klasični power-upovi iz davnih dana, nabiflate stazu na pamet, koristite "nitro" gdje god možete i to je sva mudrost za pobjeđivanje. Ali ukupni fizikalno-vizualni dojam je živa ludnica kad se čovjek ufura. Da se razumijemo, ako ste zdravi i igrate u normalnim uvjetima nećete povraćati i imati vrtoglavice koliko god igrali, no meni je gušt baš ono ekstremno, stojeći u apsolutnom mraku, no zbog čestog bljeskanja i nabrijanog osjećaja kretanja i propadanja može vam se stvoriti svašta pa stoga upozoravam radi reda.
    BTW, ne mogu igrati online jer nemam običan PS3 već PS3 debug konzolu koja to ne omogućava, no ima mnoštvo drugih prednosti
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  13. #13
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Wipeout

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    no zbog čestog bljeskanja i nabrijanog osjećaja kretanja i propadanja može vam se stvoriti svašta pa stoga upozoravam radi reda.
    drakule pocnu izlaziti iz poda

  14. #14
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Wipeout

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Zapravo igra nije ništa sama po sebi, tj po gameplayu. Jako malo staza, malo "vozila", uvijek ista šema, klasični power-upovi iz davnih dana, nabiflate stazu na pamet, koristite "nitro" gdje god možete i to je sva mudrost za pobjeđivanje. Ali ukupni fizikalno-vizualni dojam je živa ludnica kad se čovjek ufura. Da se razumijemo, ako ste zdravi i igrate u normalnim uvjetima nećete povraćati i imati vrtoglavice koliko god igrali, no meni je gušt baš ono ekstremno, stojeći u apsolutnom mraku, no zbog čestog bljeskanja i nabrijanog osjećaja kretanja i propadanja može vam se stvoriti svašta pa stoga upozoravam radi reda.
    BTW, ne mogu igrati online jer nemam običan PS3 već PS3 debug konzolu koja to ne omogućava, no ima mnoštvo drugih prednosti
    malo staza i vozila se da riješit dlc jer je ipak wipeout od običnog portanja postao malo više, gameplay ni netreba mjenjat, al naučit stazu napamet nije dovoljno i koristit "nitro" nije dovoljno za pobjeđivanje, vidit ćeš ako budeš prelazio i dođeš pred kraj pa kada bude time trial trebalo riješavat, pogotovo sol2 staza, ili probaj osvojit ovaj -In Zone Mode, reach Zone 75 on any track- trofej poštenim putem, a i sam znaš kakva je zone 30 ako si igrao

  15. #15
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Wipeout

    Nije mi to igra za "doći pred kraj", previše mi je dosadno to igrat za ozbiljno, čisto je dobra zajebancija za okupit ekipu pa se zajebavat malo s ljudskim slabostima
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: Wipeout

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Nije mi to igra za "doći pred kraj", previše mi je dosadno to igrat za ozbiljno, čisto je dobra zajebancija za okupit ekipu pa se zajebavat malo s ljudskim slabostima
    upravo tako i po tome ova igra je jako kvalitetna

    neznam jel netko probao ali ako budete u prilici dajte ovu igru frendu koji je mrtav pijan ima da riga do jutra

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  17. #17
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Wipeout

    pa da, igra uopce nije za prelazenje, nekad malo odigras i super. ja par puta odigro i nisam vise uopce ni igrao

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Wipeout

    Ja sam davno igrao neki Wipeout demo, i sviđao mi se, lud osjećaj brzine, ali loša grafika.

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: Wipeout

    super igra...tek danas sam skuzio da wipeout pulse je nedavno izisao i za PS2 ...nabavaljm igru

  20. #20

    Re: Wipeout

    hehe, no, zasto ljudi navedenu igru zovu simulacijom? simulacija cega?

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: Wipeout

    povraćanja

Slične teme

  1. [DS] Wipeout:The game
    By majstoro in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-05-2010, 20:04
  2. Wipeout
    By Death By Sexy in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 09-05-2009, 15:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •