Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 35 od 35

Tema: DivX na DVD format.... [REŠENO]

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    Re: DivX na DVD format....

    Mislim da je to nemoguće. Čak i kada bi i mogao modifikovati njegov firmware da reprodukuje H264 video, njegov hardver to sigurno ne bi mogao podnijeti jer je potrebno osjetno više procesorske snage za dekodiranje H264 u odnosu na part 2 (DivX, XVID, etc.), a njihovi procesori su obično dizajnirani tako da tek jedva mogu podnijeti prosječan DivX film.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: DivX na DVD format....

    Da ne otvaram novu temu....
    Burek, kakva iskustva imaš sa Helix codecima? Točije sa I420 YUV i sa YV12 YUV. Najtočnije, sa YV12 YUV codecom?
    Sjećaš se PP-a, ako bi mogao napraviti motion blur za taj codec. Ako se sjećaš?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: DivX na DVD format....

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Cuj svako koristi sta mu najvise odgovara, ja sam covjeku preporucio ConvertXtoDVD jer znam da se radi o jednom od najboljeg software tog tipa na što si me ti nepotrebno poklopio. Necu ja tebe siliti da koristis taj program, koristi ono što ti najbolje paše, to svima preporučim.
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Slazem se...i sad sebi sam skaces u usta. Prvo si rekao da je najbolji, a sad je vec jedan od najboljih...a zbog toga sam i reagirao. Sry stvarno se ne zelim svadati oko ovakve gluposti...
    Ako se ne zelis svadjat onda nisi trebao kuriti frku, ovaku ci ti samo reci :

    Ne, ne uskacem sebi u usta, rekao sam da je najbolji a razlika izmedju "jednog od najboljih" i "najboljeg" pa baš i nije velika, sad ako ces cjepidlačiti to ćeš samo raditi jer imaš nešto protiv mene, i zeliš flame war ali još ću ti nešto reći :

    Ako ja smatram da je CXTDVD za mene najbolji software za konverziju divix-a u DVD , i ostale stvari tog tipa, to je moje mišljenje ( i tako ga je trebalo shvatiti i svatko normalan bi to shvatio kao moje mišljenje jer se i drukčije nemoze shvatiti pošto je očito da je za svakog njegov omiljeni software najbolji) - a "među najboljima" samo znači da i taj software koji je za mene vrh ponude ( i još za tisuće i tisuće korisnika i timova koji su ga recenzirali kao vrhunac ponude) ipak ima neku konkurenciju koju vole drugi ljudi (poput tebe) koristiti, što znači da iako je pri vrhu, uvjek postoji onaj "drugi najbolji" čak i za mene.

    To je kao da kazes da "ti je Dinamo najbolji" , i onda kazes "Dinamo je među najbojima" što je potpuno opravdano i ispravno rečeno ( a ne uskakanje samom sebi u usta) pošto je tebi Dinamo najbolji, ali je uvjek netko drugi do njega najbolji za tebe što ga svrstava "među najbolje".

  4. #34
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: DivX na DVD format....

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    razlika izmedju "jednog od najboljih" i "najboljeg" pa baš i nije velika
    lol...nije vazno jel je razlika velika ili nije, ali je razlika...briga me za tvoje primjere...najbolje je no1, a jedno od najboljih je recimo top5 ili top10 (bubam)...

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: DivX na DVD format....

    A jedan od najboljih je među top 5 recimo kako kazes, za mene je ConvertXtoDVD najbolji ali je za vecinu ljudi jedan od najboljih (top 5).

Slične teme

  1. Promjena formata slike u DivX-u
    By bjede in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-10-2008, 18:39
  2. MKV format[REŠENO]
    By Kenyi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 28-04-2008, 20:55
  3. DivX na starom kompu?
    By Guber in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 18-04-2008, 16:04
  4. Xvid u DivX
    By Lord Jambrek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-02-2008, 21:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •