Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 174

Tema: "Provjereno" o igrama

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557

    Re: "Provjereno" o igrama

    Predator slažem se sa svakom tvojom rječi koju si napisao u mailu
    ja sam htjeo isto poslat mail ali nisam baš na "TI" sa gramatikom, pa bi odma izašla priča da smo mi gejmeri glupi ljudi koji neznaju razliku između č i ć te ije i je

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: "Provjereno" o igrama

    Nemrem ih dobit. Nonstop zauzeto
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557

    Re: "Provjereno" o igrama

    imaju neku Anti-gamer zaštitu

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: "Provjereno" o igrama

    lol

    Sumnjam. Mislim da ih sad zovu svi gameri Hrvatske Pa su im linije zaštopane
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  5. #35
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    Evo, sad sam se ja nakon čitanja ove teme nabrijao, i poslao e-mail novoj tv... slobodno komentirajte

    Poštovano...ma da...uredništvo emisije ''Provjereno''

    Dakle...pišem vam u vezi vaše nove epizode vaše emisije, koja će biti emitirana ovaj četvrtak...Suzdržavam se da počnem psovati po vama, jer, ako počnem, ispsovat ću vam sve po spisku...

    Ovako. Pročitao sam najavu nove epizode, i ona je čisto SMEĆE za glupe, neobrazovane mase...

    Prvo, da kažem...računalni programi namijenjeni zabavi nazivaju se IGRE, ne IGRICE (kao što u vašoj najavi piše) kao što se za Provjereno kaže EMISIJA, a ne EMISIJICA...pogledajte u engleskom jeziku, umanjenica se NE KORISTI. To je čisto, prepotentno, seljačko vrijeđanje autora te igre, i truda koji su uložili da je naprave...

    Nadalje, o sadržaju same emisije...prema onome što se iz najave može isčitati, vi sugerirate da će bilo tko, tko igra računalne igre, dobiti epileptički napadaj...Da, nemate se što opravdavati, to se shvaća iz vaše najave...I to je čisti debilizam.

    Zatim, u emisiju dovodite majku djevojčice koja je tri puta imala epileptične napadaje igrajući igre i gledajući TV... Pa, zbilja, zar vi niste čuli da neki ljudi imaju epilepsiju? Ili da na svim videoigrama postoje upozorenja za osobe sklone epi napadajima?! Također, u vašoj vlastitoj najavi stoji da je ta curica dobila napadaje i dok je gledala TV...Pa, odlično, zabranimo joj da gleda TV, što, ako niste znali, uključuje i vaš program...ali, naravno, to nitko neće spomenuti...

    Da se vratim na vaše takozvano ''testiranje''...neću pljuvati po vašim stručnjacima, tko god oni, i koliko god stručni bili, ali taj vaš ''test'' nema veze s mozgom...prema njemu, ja osobno, i milijuni drugih osoba koje igraju računalne igre, a ima ih svih dobi, doživljavali bi epileptične napadaje svaki dan(?!) što se, naravno, ne događa...

    O uvjetima vašeg testiranja također neću komentirati, iako me čisto zanima koliko vaša novinarka inače provodi vremena pred TV-om, u kakvom je stanju bila za vrijeme testa, i što je igrala...

    Meni osobno, i gaming zajednici već je pun kufer vašeg, i općenito medijskog, pljuvanja po videoigrama...
    Koliko god to vama, i, očito, većini hrvatskog pučanstva zvučalo, igre NISU zlo. Ljudi od njih NE postaju serijski ubojice, manijaci, bolesnici, ili što sve ne. Istina, ima iznimaka, ali... Gdje ih nema?
    Da, netko može postati ovisan o WoW-u, ali, isto tako, može postati ovisan o biločem drugom...primjera ima koliko god hoćete, ali, ponavljam, to su IZNIMKE...
    Mislim da bi vam bilo puno pametnije pozabaviti se činjenicom da danas četrnaestogodišnjaci mogu bez problema, u svakoj trgovini nabaviti cigarete, a da nepričam o alkoholu...

    A ako baš MORATE pričati o igrama, evo vam odmah materijala: Djeca danas igraju nasilne igre. Djeca koja NEBI SMJELA igrati te igre. Na svim tim igrama postoje DOBNE OZNAKE, ali, izgleda, u našoj vrloj državi je s tim isti slučaj kao kod prodavanja cigareta maloljetnicima...NIKOG NIJE BRIGA.
    Roditelji za te oznake često ni neznaju, a kamoli da ih gledaju, prodavači za njih znaju, ali, hej, pa briga njih, zar je to njihovo dijete? Ali, ako će te i pričati o tome, morat će te i spomenuti odvratne, bolesne sadržaje na mobilnim telefonima, internetu, novinama i TV-u, koje nitko ne kontrolira...ali to je ipak malo prevelik zalogaj za vas, zar ne? A po igrama se pljuje, a neinformiranost hrvatskog puka to omogućava...

    PS. Što se mene tiče, ovo pismo možete slobodno objaviti, ionako vam očito nedostaje pametnog materijala u emisijama... Ali ako ovo pismo budete preoblikovali, ili namjerno krivo citirali, čut ćete još od mene, najvjerojatnije na sudu.

    Neću napisati moje ime, ali evo vam nickname...

    Pozdrav,

    PR3DAT0R

    lijepo receno ali lose oblikovano.
    vise knjige citati, ovo je moglo ispast super pismo da si poceo sa

    Poštovani,

    Vaša emisija koja pod najavom za cetvrtak nosi jednu zanimljivu temu u kojoj se radio mali test na gejming
    o tome kako igre su uzroci epileptickog napadaja....

    da si malo smirio emocije i razbistrio glavu ovo je moglo ispast ozbiljno i inteligentno pismo ovako je ispalo
    kao frutracija nekog djeteta.
    drugi put smanjit emocije i razmislit o rjecima.
    sredina teksta je vrlo dobra, dobre konstatacije.

    u svakom slucaju pohvala, ali sumnjam da ce razmotrit mail jer je pisan uz puno emocija i previse je osoban.

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: "Provjereno" o igrama

    cekaj moram ti dati kinseya

    sto im ti nisi poslao pismo kad si tako uber pismen i rjecit sama cinjenica da je on poslao ono sto je napisao ti oduzima svako pravo da ga flejmas...

  7. #37
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao _ZlayA_
    cekaj moram ti dati kinseya

    sto im ti nisi poslao pismo kad si tako uber pismen i rjecit sama cinjenica da je on poslao ono sto je napisao ti oduzima svako pravo da ga flejmas...
    zato sto nemam sto reci na necije gluposti.
    ja znam sto je i ne dira me sto netko gluposti govori na tv-u samo kako bi privukao pozornost.
    prije ce pozornost privuci netko tko kaze:"papa je gay i pedo!" nego onaj koji kaze:"dobro jutro hrvatska!"

    ja sam pametan i nezelim im dat razlog da se osjecaju bitnima.
    to ce uciniti drugi ljudi, pokusat ce nesto reci kao dokazati im ali ne shvacaju da je to uzaludan pokusaj jer njih nije briga, a ako njih nije briga nije ni mene.
    nova tv i rtl su za mene programi koje gledaju neobrazovani i neuki, ljudi kojima je dosadno i koji vole blejat ko telad u sarena vrata.
    zasto bih se zamarao dokazivanja ili objasnjavanja icega kad svi na rtl su ispodprosjecno inteligentne osobe koje znaju samo za glumu i vrijeđanje.

    nisam glumac i volim lijepe geste, njihova televizija me ne privlaci ni sadrzajem ni voditeljima, drzim ih seljacima i to su potvrdili.
    da je neka pametnija emisija na nekom kvalitetnom programu nebih morao ni pisati ista jer sam voditelj bi bio toliko radoznao da bi pitanjima utukao takve testove i pokazao ih beskorisnim i laznim i neprimjenjivim.

    i molim te suzdrzi se vrijeđanja, vrijeđas samo sebe.

  8. #38
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    ja sam pametan i nezelim im dat razlog da se osjecaju bitnima.
    zaboravio si skroman, ali to vjerojatno iz razloga jer si skroman


    @rider pismo ti je preagresivno al ok

  9. #39
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    ja sam pametan i nezelim im dat razlog da se osjecaju bitnima.
    zaboravio si skroman, ali to vjerojatno iz razloga jer si skroman

    nisam skroman, ono sto znam naglasavam, sto neznam sutim.
    realan sam samo a to je nekima tesko pojmit vidim pa jedino sto znaju je za sarkazam.

    cinika ko u prici.

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: "Provjereno" o igrama

    u svom idealistickom opisu sebe zaboravio si dodati arogantan ^^

  11. #41
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao _ZlayA_
    u svom idealistickom opisu sebe zaboravio si dodati arogantan ^^
    ne vise nego sto je autor onog maila.
    medjutim mogu biti arogantan koliko god me volja, istina je da sma u pravu i to vam tesko pada i
    naravno pokusavate dat do znanja da ipak necete biti osramoceni, a onakvim nacinom primjene rjeciumailu upravo ste to i dobili.
    konstatacija je odlicna ali pisanje...

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: "Provjereno" o igrama

    Tvoja gramatika me stvarno pogađa
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  13. #43
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    nova tv i rtl su za mene programi koje gledaju neobrazovani i neuki, ljudi kojima je dosadno i koji vole blejat ko telad u sarena vrata.
    zasto bih se zamarao dokazivanja ili objasnjavanja icega kad svi na rtl su ispodprosjecno inteligentne osobe koje znaju samo za glumu i vrijeđanje.
    daj molim te kak ti znaš kakvi su ljudi u tim tv kućama? zbog programa? pa to je natjecanje u gledanosti jete..žele privući što više ljudi, zato nema razloga da ih vrijeđaš..

    EDIT: za tebe su oni koji gledaju novu i rtl neuki ljudi? koja izjava! koja arogancija! koja generalizacija! !!!


    !!!

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: "Provjereno" o igrama

    vidi cak i ja priznajem da je mogao smisljenije napisati svoje uvrede, ali ne mogu mu zamjeriti jer je to poslao i dao im do znanja sta stoji, iz postovanja prema tom aktu ja mu necu solit pamet o tome kako je trebao koristiti knjizevne izraze -.-

  15. #45

    Re: "Provjereno" o igrama

    Isse, jer morate sve pretvoriti u osobno vrijeđanje? Netko nešto spomene i sve se odmah priključe... Jeyzus.

  16. #46
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: "Provjereno" o igrama

    Predator, samo si im potvrdio ispravnost teme koju obrađuju.

    Recimo, ja bih elektroničko pismo takve forme obrisao već kod "Suzdržavam se da počnem psovati po vama", pa makar slao generalni direktor partnerske firme.
    U najboljem slučaju, i pri dobroj volji, u tom trenutku bih kliknuo na reply bez čitanja ostatka i rekao da se prvo nauči kulturi, a tek potom uhvati tipkovnice.

    Moraš razumjeti da se mi možemo šaliti na svakorazne načine, ali kad dođe posao u pitanje, takva pošta se smatra ometanjem na radnom mjestu i automatski se treba ignorirati, poput spama.
    Post sam pročitao, naravno, jer me se ne dotiče sadržajem, i ne slažem se nimalo.
    Primjera radi, svaka baraba će se naći pričati o politici, pa čak i maloljetna osoba, no koliko su oni kompetenti pričati o tome.
    Ne sumnjam da si se i ti koji put ulovio političkih temi, a sumnjam da si studirao politologiju ili pravo.
    Stoga, živimo u demokraciji, gdje i neupućeni mogu beljezgati o bilo čemu. Koliko se ljudi protivi LHC pokusima bez da su fizičari, i nemaju blage veze što se uopće tamo u biti radi, pa se svejedno zalažu sa svakakve gluposti.
    Stoga, ako su izuzetno ozbiljne teme poput politike i fizike igračka za svakog, zašto ne bi bila puno blaža tema - računalne igre.

  17. #47
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: "Provjereno" o igrama

    jjjjj

  18. #48
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao olio
    jjjjj


    Savršeno
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  19. #49
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Predator, samo si im potvrdio ispravnost teme koju obrađuju.

    Recimo, ja bih elektroničko pismo takve forme obrisao već kod "Suzdržavam se da počnem psovati po vama", pa makar slao generalni direktor partnerske firme.
    U najboljem slučaju, i pri dobroj volji, u tom trenutku bih kliknuo na reply bez čitanja ostatka i rekao da se prvo nauči kulturi, a tek potom uhvati tipkovnice.

    Moraš razumjeti da se mi možemo šaliti na svakorazne načine, ali kad dođe posao u pitanje, takva pošta se smatra ometanjem na radnom mjestu i automatski se treba ignorirati, poput spama.
    Post sam pročitao, naravno, jer me se ne dotiče sadržajem, i ne slažem se nimalo.
    Primjera radi, svaka baraba će se naći pričati o politici, pa čak i maloljetna osoba, no koliko su oni kompetenti pričati o tome.
    Ne sumnjam da si se i ti koji put ulovio političkih temi, a sumnjam da si studirao politologiju ili pravo.
    Stoga, živimo u demokraciji, gdje i neupućeni mogu beljezgati o bilo čemu. Koliko se ljudi protivi LHC pokusima bez da su fizičari, i nemaju blage veze što se uopće tamo u biti radi, pa se svejedno zalažu sa svakakve gluposti.
    Stoga, ako su izuzetno ozbiljne teme poput politike i fizike igračka za svakog, zašto ne bi bila puno blaža tema - računalne igre.

    Nađalost, moram te razočarati, nisam se nikada uhvatio političkih tema, i toga se klonim, jer me nije briga, i nije nešto što me se tiče(dobro, ovo sad glupo zvuči, jer ipak živim u Hrvatskoj, ali svejedno, nebavim se politikom, i onda o njoj ne raspravljam)
    Znam da sam pismo loše počeo, ali tad nisam puno mislio o tome, želio sam se otvoreno izraziti...

    Tvoja zadnje dvije rečenice...da, istina je, ali televizija to nebi trebala dodatno poticati...
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  20. #50
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao Flippy
    = Citat = Izvorno postao olio
    jjjjj


    Savršeno
    znam znam

    inače ja svaKOdnevno dobijam epilepsiju dok gledam novutv

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    U Provjerenom gledatelji imaju priliku vidjeti do sada nezabilježen test. Novinarka informativnog magazin je na sebi testirala kako će reagirati njezin mozak nakon nekoliko sati neprestanog igranja igra. Sve je obavljeno u Vinogradskoj bolnici uz poseban tim stručnjaka, liječnika i informatičara. Oni su iz minute u minutu pratili što sve bilježi EEG uređaj. Rezultati su zastrašujući. Novinarka Ivana Paradžiković, koja nikada nije imala epileptični napad, u kasnijoj fazi igre bila je na samom rubu. Za Provjereno govori i majka 11 - godišnje djevojčice koja je epi napad zbog igra i televizora imala čak tri puta
    ovaj cetvrtak ne pokrecem temu da bi zapoceo raspravu neg samo da vas podsjetim da pogledate
    haha, pa mi bi svi trebali biti mrtvi
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  22. #52
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: "Provjereno" o igrama

    Mogao bih im ja poslati jedno uredno napisano pisamce...

    Ali stvarno, idiotizam, uzeti potpunu početnicu i natjerati je da igra satima. Kad sam ja prvi put igrao igru, mislim da je bila Buzz Lightyear, čudno sam se osjećao. Za par dana me je prošlo.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #53
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    Nađalost, moram te razočarati, nisam se nikada uhvatio političkih tema, i toga se klonim, jer me nije briga, i nije nešto što me se tiče(dobro, ovo sad glupo zvuči, jer ipak živim u Hrvatskoj, ali svejedno, nebavim se politikom, i onda o njoj ne raspravljam)
    Znam da sam pismo loše počeo, ali tad nisam puno mislio o tome, želio sam se otvoreno izraziti...

    Tvoja zadnje dvije rečenice...da, istina je, ali televizija to nebi trebala dodatno poticati...
    Ne bitno. Ulovio si se tisuću stvari koje nisu tvoje područje i našao se mjerodavan pričati o tome.

    Uzmi za primjer da naprave prilog o vinima u hrvatskoj, i šta ja znam, ubace loš utjecaj istog na vozače.
    Osoblje, kao novinari, moraju biti što šireg područja interesa, no ne mogu biti potkovani znanjem u svakom području koje će obrađivati.
    Hoće li vinar napisati da bi ih najradije izvrijeđao zato što to nisu napravili kako spada, i ubacili neke lošije primjere hrvatskog vinarstva.
    Uzmi za primjer da je ta osoba koja radi prilog o igrama vegetarijanac.
    Prilog o vegetarijanskoj prehrani će odraditi savršeno, no sljedeći put će se morati dotaknuti druge teme, istu će morati naučiti preko medija, jer mi reci stručnu literaturu za igrače računalnih igara, a da nije mjesečnik?

    Ostatak pisma ti je jednako tako tupav, jer je laiku nerazumljiv i nezanimljiv.
    Kao što ti je netko rekao, ima previše izraza iz uskog područja igranja (doista, čak ni svi igrači ne znaju za world of warcraft), kao i naklapanja bez osnove, što nije dalje od njih.
    Ulovio si se testa neuroloških promjena kod višesatne igre, što je u potpunosti legitiman rezultat, pošto osoba koja nije igrala igre od brzih izmjena boje može dobiti bolove glave i vrtoglavicu i to za dosta manje od nekoliko sati, bez obzira na povijest epileptičkih i inih bolesti.
    Uhvatio si se prodaje cigareta i alkohola maloljetnicima, kao i zabrane televizijskog i novinarskog sadržaja.
    No, jesi li slijep samo na stvari koje želiš.
    Daleko se više zalažu za zabranu pušenja na javnim mjestima, za zabranu javnog etiketiranja alkoholnih pića. Televizijski program mora imati izuzetno uočljive ikone godišnjeg praga, kojeg bi se staratelji trebali pridržavati. Osim vijesti, sadržaja neprikladnog za maloljetne osobe prije večernjih sati niti nema. Prometne nesreće i bilo kakav vizuelni oblik otvorenog nasilja ne smije biti na prednjoj stranici dnevnih novina...

    Predator, daj otvori oči. To što su ti se zakačili igara je tako površno, kratko i rijetko na našim televizijama da je zanemarivo. Nitko neće već ustaljeno mišljenje o tome promjeniti nakon tih sat vremena.
    Uostalom, našao si se mjerodavan pričati o neprikazanom sadržaju. Zbilja profesionalno, kao i mail.

  24. #54
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao olio
    = Citat = Izvorno postao Flippy
    = Citat = Izvorno postao olio
    jjjjj


    Savršeno
    znam znam

    inače ja svaKOdnevno dobijam epilepsiju dok gledam novutv
    I nisu samo reklame krive za to



    EDIT:

    W3ky daj ga pusti
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  25. #55
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Prometne nesreće i bilo kakav vizuelni oblik otvorenog nasilja ne smije biti na prednjoj stranici dnevnih novina...
    Slika Žaka na naslovnici 24 sata je dovoljno strašna da uzrokuje veće traume od slike skršenog auta koji prepolovljen visi sa drveta...

  26. #56
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Prometne nesreće i bilo kakav vizuelni oblik otvorenog nasilja ne smije biti na prednjoj stranici dnevnih novina...
    Slika Žaka na naslovnici 24 sata je dovoljno strašna da uzrokuje veće traume od slike skršenog auta koji prepolovljen visi sa drveta...
    zar je i potreban žak? pa to je 24 sata

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: "Provjereno" o igrama

    Nepratrim temu,neda mi se čitat megapostovemkad bude ta emisija?

  28. #58
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    /cut
    Obrusio si se na njega, i slazem se da mail nije bas sastavljen kako spada, ali mislim da zaboravljas da je to jedno iskreno pismo mlade osobe, bez fancy izraza i kompleksne semanticke strukture (al ga serem ).

    I, sto god rekli, on je jedini koji je reagirao na ovaj Novin senzacionalisticki isprdak, i prilicno dobro prenio svoje, ali vjerujem i osjecaje vecine sto se ove teme tice. Samo zato ima moj rispekt.

  29. #59
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    nova tv i rtl su za mene programi koje gledaju neobrazovani i neuki, ljudi kojima je dosadno i koji vole blejat ko telad u sarena vrata.
    zasto bih se zamarao dokazivanja ili objasnjavanja icega kad svi na rtl su ispodprosjecno inteligentne osobe koje znaju samo za glumu i vrijeđanje.
    daj molim te kak ti znaš kakvi su ljudi u tim tv kućama? zbog programa? pa to je natjecanje u gledanosti jete..žele privući što više ljudi, zato nema razloga da ih vrijeđaš..

    EDIT: za tebe su oni koji gledaju novu i rtl neuki ljudi? koja izjava! koja arogancija! koja generalizacija! !!!


    !!!
    odi u "piranju" koji put, tamo su ti vecinom sve kvazi face rtl-a i nove tv pri izlasku ili obilasku...ok ne vecina ali dosta njih.
    zapravo ih ni ne dozivljavam kao nekim iznad sebe, imaju posao, na tv-u si, da li ih to cini zvijezdama, popularnima?!
    za mene ne, negledam tv zadnjih godinu dana pa mi to sto su i tko su nije uopce bitno.
    isto dozivljavam i cistacena ulicama i direktore.
    posao ne cini covjeka vec karakter.
    a neki ljudi sa rtl-a i nove su jad.
    njima se sve vrti oko njih, cijeli svijet kao da ovisi o njima, njihovi dijalozi, teme kojima zapocinju razgovore, kad pricas sa njima ono sto cujes iz njihovih usta je:"ja sam bio, ja jesam, ja hocu, ja sam ovakav...!"
    nakon 5 minuta mozes ih pustit da pricaju, postavis im pitanje kako se osjecas, malo neko podpitanje i sat vremena mogu pricati o sebi.
    kazem glupi da, jer ne vida nista drugo osim sebe, dosadni su, nezanimljivi, ograniceni.
    toliko o onima za koje vi smatrate rtl zvijezdama.
    posao je posao, bio on na tv-u i vodio 100 retardiranih programa, i samo citao kao spiker a stavili su ga za voditelja jer ima lijep osmijeh i figuru ili bio građevinac koji zapravo treba imati nesto u glavi za razliku od voditelja...
    iskreno sa tv-a samo jedan voditelj me fascinirao i ako njegova emisija jos stoji jer citao sam da ce ga ukinuti nedavno covjek je vrlo pametan i direktan.
    nije latin. sve drugo je mozak na paši.

  30. #60
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: "Provjereno" o igrama

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    /cut
    Obrusio si se na njega, i slazem se da mail nije bas sastavljen kako spada, ali mislim da zaboravljas da je to jedno iskreno pismo mlade osobe, bez fancy izraza i kompleksne semanticke strukture (al ga serem ).

    I, sto god rekli, on je jedini koji je reagirao na ovaj Novin senzacionalisticki isprdak, i prilicno dobro prenio svoje, ali vjerujem i osjecaje vecine sto se ove teme tice. Samo zato ima moj rispekt.
    istina reagirao je jer je dopustio da neki trendi test i sprdacina tako ozbiljno utjece na njega.
    a mlada osoba uci, treba uciti biti pametna.
    gle meni sve stoji sto je napisao ali je pokazao isto da kao da nema kulture.
    netrebaju fency izrazi da bi se napisao kvalitetan mail ili pismo.
    da se on prema njima odnosio sa postovanjem sto je trebao jer podcjenjivanje druge strane je slabost, pismo bi bilo uredno, jasno, snažno i direktno i mozda bi se i diskutiralo o njemu, mozda kazem.
    ovako oni su u emisiji podcjenili i izmislili svoje stvari ovaj je podcjenio njih i tako se sve vrti u krug, jedni druge blate, sramote se obje strane...
    iskreno ja bih stajao iza onog maila kao i svi drugi, ali ne mogu se pronaci u njemu jer je pisan sa izdrkavanjem i bez postovanja.
    a dragi moji mlada osoba koja nauci se odnositi prema ljudima je ono sto ce te gurati dalje, ovakav nacin kako je decko pisao ce ti samo zatvoriti sva vrata.

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •