Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Primitivčine

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Primitivčine

    Ako slušaš metal, onda si sotonjara. Ak si ateist ili se na bilo koji način ne slažeš sa stavovima Crkve, također si sotonjara (kad smo već kod toga, sotonjara = retajno, sotonist = ispravno). Gameri su asocijalni geekovi (NFS-only gameri se ne računaju), Srbi su četnici, Splićani tovari, a povučeni ljudi emači.

    Ljude koji tako razmišljaju sam oduvijek mrzio iz dna duše, al Flippyevi postovi na temi o ruskom kultu su me natjerali da otvorim ovu temu. Seljačine, cajkaši, nacionalisti, hardcore domoljubi, vjernici i navijači su samo neki od ljudi čiji stavovi i predrasude dominiraju našom okolinom. Molio bih forumaše da iznesu svoje stavove o ovakvim primitivčinama jer želim znat da nisam jedini u ovoj rupi od zemlje čiji um ne ispire primitivna okolina.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Primitivčine

    rekao je stephen hawkins da na Zemlju tek treba stupiti inteligentna vrsta : )
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Primitivčine

    Al činjenica je da si upoznat s knjigom Antona Snazdora LaVeya ...

    Inteligentni ljudi pljuju po onome što je potencijalno loše za ljude, neiteligentni ljudi pokušavaju pljucati ili pak ne pljucaju jer su neiteligentni pa nemogu niti izraziti bilokakav adekvatan argument.

    Osim toga, nemozes sve ljude koji se ne slazu nahođenjima black metala i ostalih pripadnika slične subkulture primitivnima, oni imaju pravo izraziti svoje mišljenje o temi, dok god ostan pri kvalitetnim argumentima i budu kulturni.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Primitivčine

    Righty'o.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •