Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: SPOILER TEMA - Zadnji Quest i kako ga preći

  1. #1

    SPOILER TEMA - Zadnji Quest i kako ga preći

    Evo sad sam u Paradise-u u onoj špilji, al nemrem proč kroz ona crvena vrata sa Oblivionovim logotipom...

    šaljite prijedloge, pomoći i riješenja! LET´S FINISH THIS!!! S


    ROCK ON!

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    ako se ne varam moraš imat one neke rukavice na sebi
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  3. #3
    a gdje i kako ih nabaviti!?


    ROCK ON!

  4. #4
    Guest
    Ispred neki tip ima
    Ali mene zatvore u kavez pa onog tipa ubiju sta sad

  5. #5
    = Citat = Izvorno postao Mrakan
    Ispred neki tip ima
    ne možeš malo preciznije?


    ROCK ON!

  6. #6
    Guest
    A dremora tip priđe ti sam mu reci da se os borit

  7. #7
    u špilji ili izvan nje?


    ROCK ON!

  8. #8
    Guest
    Meni je doso izvan nje

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    E ovak, prije ulazka u tu spilju vani vas je trebo dočekat Dremora. Priđe vam i malo vam nešt priča i ponudi vam quest. Imate 2 izbora: Jednostavno ga ubijte ili obavite qouest, ja sam se opredjelio za ovo prvo. Kad uđete u spilju nema više povratka, iz te špile ući će te u još jednu i za izlazak iz ove trebaju vam skinit rukavice. Tu uskače taj lik kojeg Mrakan spominje. Ja, čim sam vdio tog lika u Mythic Dawn odori odmah sam ga satro u zemlju, bez brige ponovno se respawna treba malo pričekat...

    ...Ja kad sam prelazio to krepo sam od smijeha jer mi je 3 puta prišo, krene nešt govorit i ja ga ubijem sa Umbrom...

    Kad vam da rukavice izađite van, malo lunjate i doći ćete do Aylied Ruinsa, tamo će vas dočekat podanici od Camorana, ja sam ih odmah ubio...Uđete unutra i tamo vas čeka Camoran glavom i brado, uglavnom vam on nešt melje ali ja sam ga odmah ubio. Nabrzinu uzmite njegove stvari i čekajte. Nakon par sekunde sve će se urušit i vi se opet stvorite u Cloud Rever Templeu. I kraj!!!

    Ma nemoj! Još vam prestoji koljačina i po u Imperial Cityu, mala preporuka, smanjite sve detalje...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Lunatic_777
    E ovak, prije ulazka u tu spilju vani vas je trebo dočekat Dremora. Priđe vam i malo vam nešt priča i ponudi vam quest. Imate 2 izbora: Jednostavno ga ubijte ili obavite qouest, ja sam se opredjelio za ovo prvo. Kad uđete u spilju nema više povratka, iz te špile ući će te u još jednu i za izlazak iz ove trebaju vam skinit rukavice. Tu uskače taj lik kojeg Mrakan spominje. Ja, čim sam vdio tog lika u Mythic Dawn odori odmah sam ga satro u zemlju, bez brige ponovno se respawna treba malo pričekat...

    ...Ja kad sam prelazio to krepo sam od smijeha jer mi je 3 puta prišo, krene nešt govorit i ja ga ubijem sa Umbrom...

    Kad vam da rukavice izađite van, malo lunjate i doći ćete do Aylied Ruinsa, tamo će vas dočekat podanici od Camorana, ja sam ih odmah ubio...Uđete unutra i tamo vas čeka Camoran glavom i brado, uglavnom vam on nešt melje ali ja sam ga odmah ubio. Nabrzinu uzmite njegove stvari i čekajte. Nakon par sekunde sve će se urušit i vi se opet stvorite u Cloud Rever Templeu. I kraj!!!

    Ma nemoj! Još vam prestoji koljačina i po u Imperial Cityu, mala preporuka, smanjite sve detalje...
    kako mi je tamo trzalo, ali isplatilo se zbog finalne scene

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    A-a, ja imam save prije te scene, nenad*ebivo

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  12. #12
    EEEEEEEEEEE PREŠO SAM OBLIVIOOOOOON!!!!!!!!!!!!!

    ... ili možda ne!? Ma kraj mi je najbolji postaneš Šampion Cyrodiila i možeš dalje igrati kolko te volja!

    ...e al onaj armor kaj sam na kraju trebao dobiti... nije mi se našo u inventoriju


    ROCK ON!

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    trebaš čekat 2 tjedna i onda ideš u imperial armory po njega
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  14. #14
    gdje je imperial armory??? (nemrem vjerovat da ga nisam vidio dosad)


    ROCK ON!

  15. #15
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    moraš pričekat ta 2 tjedna i onda ić u armory u sklopu imperial city prisona
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  16. #16
    A u sklopu zatvora! Ahaaaaa!!! E pa tamo dugo nisam bio... znate, inače... prava sam dobričina, još samo da se riješim vampirizma!


    ROCK ON!

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    još samo da se riješim vampirizma!
    lol...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  18. #18
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Baš me zanima jel ima neko kom nije štekala zadnja misij aod main questa u Imperial Cityu, ono kad se borite sve u 16...?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    MarkaN idi razgovarat sa countom skingrada za cure of vampirizm pa ce te dalje on uputit jer ja neznam meni je kul biti vampir zbog onih svih abilytia
    alo?

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    procitajte moj post u your character od broken mirrora nasmijat cete se garantirano PLIZ JAVITE SE U ISTOM POSTU PLIZ PLIZ PLIZ
    alo?

Slične teme

  1. Hero's Quest/Quest for Glory
    By System in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-04-2010, 05:46
  2. Deal ili Revenge [SPOILER ALERT]
    By KingTomy in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 06-01-2009, 17:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •