Vidi rezultate ankete: Neovisno o cijeni, koju bi ubojitu kombinaciju odabrali?

Glasači
48. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Razer (Lachesis + Tarantula)

    21 43,75%
  • Logitech (G9 + G15)

    21 43,75%
  • Microsoft (X5 + X6)

    1 2,08%
  • Saitek (Cyborg + Cyborg)

    4 8,33%
  • Ideazon (Reaper Edge + Merc Stealth)

    1 2,08%
Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 75

Tema: Killer combo

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Killer combo

    Tražimo najubojitiju kombinaciju. Kao što anketa kaže, bez obzira na cijenu, najpravite svoj odabir.
    Obavezno obrazložite.

    RAZER
    Lachesis + Tarantula



    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    LOGITECH
    G9 + G15



    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    MICROSOFT
    X5 + X6



    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    SAITEK
    Cyborg + Cyborg



    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    IDEAZON
    Reaper Edge + Merc Stealth


  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Killer combo

    Zmija i pauk. Eventualno Logitechi jer su forica. Makrosoftov miš je ergonomski ubitačan, tipkovnica je... meh. Kod Saiteka mi se jako sviđa retro "SciFi iz 70ih" dizajn tipkovnice. Ideazon tipkovnica je samo ripoff wolfclawa...

    IMHO, ofcourse.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Killer combo

    zamjenio si microsoft i logitech...

    inace saitek cyborg keyba+G9=

    inace ako bi gledao "najubojitija" piknuo bi razer combo, a ako bi uzimao naj1337 onda saitek...

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Killer combo

    U bog te mazo,pa ovo su svemirci a ne misevi i tipkovnice Pa odabro bi kombinaciju razera zato jer ih svi hvale i nesto malo imam iskustva s njima a ove druge nemogu ni pogledat,mislim mozda su po preformansama bolje ali su ruzne kao grob

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: Killer combo

    saitek ili ideazon keyba + lachesis =

    inace glasao sam za razer

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Killer combo

    Razer definitivno,njihovi proizvodi rade i izgledaju fenomenalno.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Killer combo

    WEDRAN , zeznio (zamjenio) si nazive kod microfota i logija.

    Anyways , razer.

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Killer combo

    logitech ..

    vedrane ti si najveći zaljubljenik u periferiju na ovom forumu
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Killer combo

    Razer...

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: Killer combo

    Logitech, jer koristim njihove proizvode već ohoho i nikad nisu razočarali.. imam G5 i ultrax media keyboard.
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Killer combo

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Razer definitivno,njihovi proizvodi rade i izgledaju fenomenalno.
    Eh da,zaboravih,znao sam da mi je nesto cudno,ne bi Lachesis i tarantulu negi Lachesis i Lycosu,zajedno izgledaju savršeno,prelijepo i premoćno.


  12. #12
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Killer combo

    Glasah za Logitech. G9 mišonja je fenomenalan, najudobniji miš kojega sam ikada u ruci imao. A što se tipkovnice tiče, rađe bi naravno Tarantulu imao ukoliko lova nije u pitanju... Tak da mi anketa ne štima.

    Microsofta nebi pošto mi miš djeluje ergonomski vrlo neudobno, a tipkovnica nekvalitetno.

    Saitek mi je ružan ko grob, baš dizajn za klince, pogotovo tipkovnica, odvratna je.

    Ideazon, miš mi je simpa, ali tipkovnica je pre velika zbog gaming zone.

    I nisam prokomentirao još Lachesisa, njega nebi pošto mi pokraj G9 izgleda neozbiljno, nekvalitetno i ergonomski loše. Zgleda kao lijepo pofarbani miš od 50 kuna sa cool logom na sebi.





    Znači Logitech G9 + Razer Tarantula

  13. #13
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Killer combo

    = Citat = Izvorno postao borlic5
    logitech ..

    vedrane ti si najveći zaljubljenik u periferiju na ovom forumu
    sumnjam.. jer trenutno tipka na dellovoj keybi od 50kn

    @constantine, lycosa suxx
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Killer combo

    Zasto?

  15. #15
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Killer combo

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    lycosa ima totalno drukčije tipke, mekane poput laptopa, antighosting samo na WASD clusteru, što je suludo.. i nema 10 macro tipki koje ima tarantula. plus što je osvjetljenje izvedeno relativno loše. na dnevnom svjetlu nije dosta uočljivo.. a ako ugasiš kompletno osvjetljenje keybe, onda je cirkus jer je "prozirna" plastika u svari crna, pa onda imaš crna slova na crnoj tipki..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Killer combo

    Ispravljeno.

    Enivej, dao sam si par dana oduška isprobati što nisam iz palete dostupnih proizvoda.
    Od navedenih, samo Ideazon miš i Microsoftova periferija nisu dostupni u hrvatskoj, ali kažu dobavljači da ih možemo očekivati ove jeseni, što znači uskoro.

    Razerov miš je nekako neočekivano širok, i bočne tipke nisu toliko ugodne kao na logitechovim miševima recimo. Kako bilo, životinja je precizna ko vrag.
    Izgledom ne odaje cijenu, tj. dosta je skuplji nego li izgleda, no tehnički je potkovan i iznad nje.
    Tarantulu sam, priznajem, probao tek ovaj tjedan. Antighosting je ciljano lijepa funkcija, no mislim da se previše uzdiže tj. ta brzina i funkcionalnost nisu od presudne važnosti ni kod igre, ni kod rada.
    Tipkovnica je puno veća nego li je slike odaju, i daje osjećaj sofisticiranog uređaja vrijednog strahopoštovanja. No, 800 kuna je i puno veća cifra nego li bi kupac dao.

    Logitechov miš me izuzetno razočarao. Firma je napravila okret od klasičnih varijacija dizajna i napravila meni izuzetno neergonomski proizvod. Nekakav malen, širok, loše riješen miš s hrpetinom opcija koje nemaju funkcionalno rješenje. Maske, utezi, jednostavno su običan kič bez prave potrebnosti.
    G15 je lijepa i funkcionalna tipkovnica, ujedno i jedina s displayom. Sam po sebi vjerujem da dosadi nakon nekog vremena, no community iza njega je neočekivano jak. Municija, vrijeme, winamp, buffovi... zgodna stvar. Multipraktična, školski urađena tipkovnica bez dodatnih trikova, pogodna za većinu igrača.

    Sidewindera sam probao, ali stariju verziju. Kako je poboljšani, X5 samo tehnički nešto drugačiji miš, mogu reći o njegovoj funkcionalnosti. Miš je možda malo previše nagnut, pa je ruka poprilično skvrčena na njemu. Osim toga, bočne tipke traže privikavanje, pošto su nešto drugačije od konkurencije. Svejedno, miš ima odlične konture i ugodan je i manjoj ruci i svakom oku.
    Tipkovnica još nije došla kod nas, ali community već priča o redefiniranju upravljanja. Kako ima odvojiv numpad, isti će se zakačiti s lijeve strane i tako će community raditi igraće profile za 8546 kombinaciju mjesto wsad, pri čemu su prsti u prirodnijem položaju i s velikom dostupnošću.

    Vidite ovu tipku glave na cyborgu, ta tipka služi za izduživanje maske miša. Kao takav, on je duži i pogodniji za veće "šape", ali i neugodniji zbog svojevrsne udubine po širini. Miš ima tri odlično rješene bočne tipke i vrhunski leži u ruci. Izgledom perfektan, čisti sf retro, da parafraziram boza.
    Cyborg tipkovnica je najupečatljivija tipkovnica od priloženih. Osim vrhunskog dizajna, kompletno uzglavlje mu je infracrveni panel, na kojem namještate jačinu zvuka, te birate boju, intenzitet i područja osvjetljenosti tipkovnice. Osim toga, akcijske tipke (wsad, space, kursori) su od aluminija. Možda izgleda kao cirkus na slikama, ali radi se o definitivno najljepšoj gamerskoj tipkovnici.

    Ideazon miš nisam pronašao kod nas. Konture su mu poprilično oštre i mada razmišljam, ne pronalazim miš s kojim bi ga poredio. Na slikama izgleda vrlo upečatljivo, a vidi se da nisu štedili na detaljima u izradi. Ne mogu ništa reći, dok ne dođe.
    Merc je ciljano gamerska tipkovnica, ali upravo je na tom području nekako podbacila. Izuzetno je široka, a zbog nakrivljenosti gaming boka, imao sam problema s krivljenjem zgloba, pričem sam je morao staviti pod kut od cca 30° da bi bila ugodna za korištenje. Zahtjeva izuzetno puno privikavanja, pošto su tipke drugačije raspoređene.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Killer combo

    Moj glas ide Razeru!
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  18. #18
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Killer combo

    Evo mozda si nadjem odgovor sta kupit najvise se mislim izmedju razera i logia i raznih njihovih kombinacija...glasah za razer jer Lachesis je odlican mis, a tarantula pa netreba govorit ista, a i logi je g9 zvjer, al ne toliko bolji od lachesisa koliko je tarantula od g15 po mom osobnom dojmu (vecinom dizajn)
    Well, as long as it's interesting.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Killer combo

    jako mi se sviđa ova ideazon kombinacija
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  20. #20
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Killer combo

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Logitechov miš me izuzetno razočarao. Firma je napravila okret od klasičnih varijacija dizajna i napravila meni izuzetno neergonomski proizvod. Nekakav malen, širok, loše riješen miš s hrpetinom opcija koje nemaju funkcionalno rješenje. Maske, utezi, jednostavno su običan kič bez prave potrebnosti.
    Vidiš zašto se periferija nebi trebala kupovati prema preporuci. Meni je G9 najudobniji miš ikada, dok je tebi on ergonomska katastrofa. To je upravo dokaz onoga što se drvi od početka, moraš probati prije kupnje i kupiti striktno ono što ti je udobno pošto su po performansama svi ti miševi gotovo isti.

  21. #21
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Killer combo

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    sumnjam.. jer trenutno tipka na dellovoj keybi od 50kn
    Taj Dell ima dugu povijest gade. Tj. nema on, možda ima 2-3 mjeseca, no njegov dolazak ima.
    Zamijenio sam 200-300 kuna vrijednu tipkovnicu s njom.
    I koštala je 122 kune, s obzirom da je ovo pedevej.

    Bolju nisam kupio jer bih trebao izabrati od ovih čuda gore, a neodlučan sam do ibera.

    @bartuc, šta je toliko dobro na njemu
    Nekakav je igračkast.

  22. #22
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Killer combo

    Pa rekao sam par postova prije, samo ne čitaš moje postove

    Meni je G9 najudobniji miš, jednostavno mi je kliznuo u ruku. Samo taj razlog mi je dovoljan da ga stavim na prvo mjesto... Ostalo je standard, kotačić i internet navigacija (back - forward gumbeki), kao i svaki drugi miš, što će ti više?


    EDIT: Jedini miš koji mu može konkurirati u udobnosti (po mom ukusu naravno), je ovaj... Taj mi je drugi najudobniji


  23. #23
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Killer combo

    Ne, nisi. Napisao si da je najudobniji. Možda, ak si morž.
    Ovi utezi su marketing kod miševa jer proizvođač radi optimalno težak miš za uvjete korištenja i sukladno tome najbolje performanse.
    Mada, oklopljeni kabel je sexy detalj.

    EDIT: mx već imam, je okej je po udobnosti, mada ima nekih fićra koji su mi čak mana u pojedinim trenucima, poput akceleratoskog skrola

  24. #24
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Killer combo

    Razer ima pozlaceni USB port....beat that marketinski potez

    Inace jedna od velikih prednosti razera ovdje nad ostalim proizvodima, jesto sto mu je mis simetrican i time pogodan za lijevake i desnjake...

  25. #25
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Killer combo

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne, nisi.SNapisao si da je najudobniji. Možda, ak si morž.



    Pa o čemu pričam Kažeš nisam napisao, a glavni argument za G9 mi je baš to što sam napisao, udobnost. I sam znaš da je to jedna od glavnih stavki kod periferije. Ipak držiš mišonju čitavo vrijeme kad si na kompu... osim kada pišeš i igraš fliper

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Killer combo

    pa i nemora to biti prednost, meni nikako ne leže simetrični miševi
    vaik ludlo

  27. #27
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Killer combo

    Simetričan je Logitech od 60 kuna pa me ne vidiš da mu se veselim. Ne znam da li bi ikada kupio igračku poput Razera pokraj Logitecha. Kadkad je minimalistički dizajn lijep, pogledaj samo Cameron Diaz, ali kod Razera mi to ne zgleda dobro.

  28. #28
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Killer combo

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Simetričan je Logitech od 60 kuna pa me ne vidiš da mu se veselim. Ne znam da li bi ikada kupio igračku poput Razera pokraj Logitecha. Kadkad je minimalistički dizajn lijep, pogledaj samo Cameron Diaz, ali kod Razera mi to ne zgleda dobro.
    Omg, pa mislio sam na ekipu koja zeli kupit kvalitetan mis, a ljevak je

    Inace Razeri su puno puno ljepsi misevi, dok logitech napravi svijetliji mis od jednog Copperheada onda nek se javi

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Killer combo

    ja sad prelazin za dan-2 sa 60kn logitecha na mx518
    iman dosta veliki pedalj(20 cm) pa mi malo miševa dobro leži u ruci, a pogotovo ne simetrični
    vaik ludlo

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Killer combo

    Onaj saitek je bolesno ružan.Pogotovo tipkovnica.Kao da je za klince od 5 godina koji viču isuse.....kada vide lampice .U biti sva navedena periferija je preskupa sobzirom što nudi.Utezi , light show ....ali kako ono kažu..svaki bedak ima svoje veselje...

Slične teme

  1. Pc play combo
    By Mirko L in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-08-2012, 12:08
  2. Entry Level CPU+MBO combo
    By Bartuc in forum Komponente
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 22-06-2009, 16:44
  3. Killer Showdown
    By SkunK in forum Alt-F4
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-12-2008, 12:15
  4. Killer Showdown
    By SkunK in forum Alt-F4
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-12-2008, 12:15
  5. T-com combo modem/ruter
    By ezav in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-10-2006, 10:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •