Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 51 od 51

Tema: COD 3 zaobilazi PC

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    znam da je offtopic, al šta nije?
    osirus, jesi ti možda recezent pcplaya? kako, ako ne živiš u zagrebu, recenziraš i to? šalješ im ili?

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    ko ne živiš u zagrebu, recenziraš i to? šalješ im ili?
    stopiram do zagreba pa im odnesem : )

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Da, GTA je tako najavljen, but do not fear forum comrade, ne mogu oni zaobiči PC platformu dok god im lova tu cvjeta.
    eh ali ja moram tu biti skeptičan: evo nedavno sam krenuo ponovno igrati GTA: San Andreas i s pravom mogu reći da je to igra koja se najviše ruši u windowsima, pogotovo ako uključite par modova... Mislim stvarno nisam vidio lošije optimiziranu igru i lošije konvertiranu. A nije problem u mom pc-ju i os-u.

    To me zabrinjava i kod call of dutya 3. Nije njima problem nabrzinu konvertirat igru pa tako zaradit xxx para. Nije im nikakav problem, ali vidljivo je gdje se prave pare vrte - u izradi igara za konzole, nažalost. Tako oni za dodatnu sumu para koja bi im pokrila neke financijske gapove mogu napravit poluproizvod koji će svi pc igrači dočekati uz hype (kao što je to bilo i slučaj s gta), samo što će igra biti jako loša konverzija.

    Mogu samo reći sram ih bilo, to je izdaja za svu pc publiku (opet, tako je bilo i sa gta - igra je svoje prve nastavke imala na pc-ju, kasnije su se prvenstveno radili za konzole). Volio bih samo da dožive financijski krah s tim "experimentiranjem" na konzolama i da tako nauče kako ne treba mjenjat konja koji pobjeđuje.

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    575
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Ma ni ne treba nam ako ce bit konverzija
    nabijem konverziju na kur**!!!!!!!!!!!
    Let the bodies hit the floor!

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    nevjerojatno..... ma nisu normalni.... mozda kasnije ipak dođe na PC ali ce biti vjerojatno neka losa konverzija.....
    kao pro evolution soccer... Zao mi je Cod-a
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  6. #36
    = Citat = Izvorno postao Mr.Gamer
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    nevjerojatno..... ma nisu normalni.... mozda kasnije ipak dođe na PC ali ce biti vjerojatno neka losa konverzija.....
    kao pro evolution soccer... Zao mi je Cod-a

    nema teorije da Call of Duty na platformu dolazi kao konverzija s konzola. Nitko tako jednu popularnu igru koja je izdavačima kao PC ekskluziva donijela brdo love ne želi odbaciti od matične joj platforme.

    Čak i da se igra prestane proizvoditi za PC tržište, ne vjerujem da će doći kao konverzija, već da bi Activision mogao izbaciti neki novi naslov koji bi po svakom pogledu trebao "zamijeniti" CoD na PC-u. Bilo to sa Infinityem ili ne...

  7. #37
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Ma te konzole su zlo i virus gori od ptičje gripe i side zajedno, sve nam dobre igre odlaze i onda mi kompjuteraši dobijemo neku shitnu konverziju. Pa kaj je jedna obična plastična kutija naspram moćne limene kante. Next gen konzole? daj molim vas, oblivion nema pol one grafike kakvu je imao u prieviewsima baš zbog tog kaj x-box(koji je po microsoftovim riječima oko 2 godine ispred svakog pc-ja današnjice) nije mogo podržavat takvu grafiku, dok bi pc to prožvako bez pol frke. Eto, i kolko sam uspjeo shvatit i CoD će doživit tu sudbinu.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    frend mi je rekao da ce 17.11. izaci CoD3 za konzole, a nesto kasnije za PC.

    P.S. kaze da je citao u gameplayu...

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    nadam se da oće

  10. #40
    Senior Member Lock'n'Load Johnny68's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    140
    Svi se nadamo da je spinoff, eto, mozda ce na kraju tako i ispasti, ali onda opet ONI rade budale od NAS. Mi cmizdrimo i slinimo za nekim igrama, ne samo MI, vidio sam komentare na mnogim stranim forumima, i na sluzbenim stranicama igara, i na kraju nad dadnu igru. Mozda i poluproizvod. I mi smo sretni i zadovoljni. Iako se sada ljutimo i psujemo na programere, kad (ako) najave novi COD za PC, skakat cemo od srece. I ja cu, ali kazem da to nije u redu...

  11. #41

  12. #42
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    cod3 zaobilazi pc? DA NAŽALOST!
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    po meni konzole nisu rađene za FPS

  14. #44
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    treba to neki ma objasniti...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  15. #45
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Konzola+FPS=Vodka+piva=rigoleto

    Bux.to referrer

  16. #46
    Ako ne naprave novi cod za pc uskoro mogli bi se zaletit u glavni ured activisiona sa mp44 i sve ih porokamo. Ja na konzolama nebi igro cod ni za sto, nije to isto ko i na pc, imas mis s kojim ljepo mozes gadat!


  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    kažu da će četvrti dio biti posvećen PC-u. zna neko kad izlazi? (vjerojatno sljedeće godine u ovo vrijeme)

  18. #48
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    kažu da će četvrti dio biti posvećen PC-u. zna neko kad izlazi? (vjerojatno sljedeće godine u ovo vrijeme)
    mogo bi i ranije

  19. #49
    Senior Member Lord of The Fleas Vukas15's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb-Nova Gradiška
    Postova
    475
    Jebem ti i konzole, ak ne naprave za pc ubit ću ih
    vukas

  20. #50
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Pa gledajte to ovako, ako naprave sranje tj igru za konzole, onda ce praviti igru za PC koja neije neko konventirano sranje sa konzolitis fizikalis......... a mozde se i ne potrude pa bude vec navedeno

    Bux.to referrer

  21. #51
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    Dao Bog da im padne prodaja CoD3-a pa da vide za koga je FPS(sigurno ne za konzole)

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •