Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    S datumom izlaska 18. rujna, Mythic Entertainment, studio odgovoran za nadolazeći MMO Warhammer Online: Age of Reckoning počeo je sa svojevrsnim hajpom i iz svojih redova, te tako na neki način šalje drvlje i kamenje prema najoštrijoj konkurenciji, World of Warcraftu.

    "Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW", objasnio je to Mark Jacobs, potpredsjetnik Mythic studija.

    Jacobs je također izjavio kako se nadao da će Age of Conan doprinijeti nešto veći utjecaj, jednostavno iz razloga što su ljudi govorili kako samo i jedino Blizzard može proizvesti takve nevjerojatne brojke. "No sad je red na nama".

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    = Citat = Izvorno postao Mark Jacobs
    Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW.
    Čudna izjava, pošto su svi filmeki koje sam vidio o gameplayu i sve forice koje sam pročitao o podijeli svijeta, igrača i rasa izgledaju identično kao WoW.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    [quote=The Boz]
    = Citat = Izvorno postao "Mark Jacobs":gcn8d670
    Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW.
    Čudna izjava, pošto su svi filmeki koje sam vidio o gameplayu i sve forice koje sam pročitao o podijeli svijeta, igrača i rasa izgledaju identično kao WoW.[/quote:gcn8d670]

    Kolko mi je poznato, Orkovi i ostala čudesa su potekli upravo iz Warhammera.

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    [quote=IgGy]
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao "Mark Jacobs":10d7r6lq
    Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW.
    Čudna izjava, pošto su svi filmeki koje sam vidio o gameplayu i sve forice koje sam pročitao o podijeli svijeta, igrača i rasa izgledaju identično kao WoW.
    Kolko mi je poznato, Orkovi i ostala čudesa su potekli upravo iz Warhammera.[/quote:10d7r6lq]

    Sta nisu iz LoTR?

  5. #5
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    [quote=IgGy]
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao "Mark Jacobs":2kbb64em
    Moramo pokazati svijetu kako dobru igru nije u stanju proizvesti samo Blizzard, te kako je gaming komuna apsolutno željna isprobati nove stvari, te igrati nešto što nije WoW.
    Čudna izjava, pošto su svi filmeki koje sam vidio o gameplayu i sve forice koje sam pročitao o podijeli svijeta, igrača i rasa izgledaju identično kao WoW.
    Kolko mi je poznato, Orkovi i ostala čudesa su potekli upravo iz Warhammera.[/quote:2kbb64em]
    To stoji, i ne mislim na to. Mislim na Alliance i Horde, ovoga, Order i Destruction. Ne vidim nigdje nikakve razlike između WoWa i Wara...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  6. #6

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    Order vs. Destruction podjela je tu prvenstveno kako bi se omogućio RvR u većem mjerilu, a ne da se fokusira na manje okršaje između pojedinih rasa, te da bi se stvorio/zadržao, tzv. "Realm Pride". Po samom Lore-u ima jako malo, ako i uopće za neke rase, smisla ali zato je WAR smješten kao u nekakvom alternativnom settingu, koji je u biti samo izlika kako bi se GW ogradio od purista kojim se to ne sviđa.

    Ima tema u MMORPG ako ste gladni informacija....

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    A najace mi je kad neko dođe i pocne nesto pametovat. De nek oni prvo svoju tvrdnju dokazu u praksi pa nek se onda preseravaju.

    A to da jedino bliztard proizvodi dobre igre niti sam igrao ijednu njihovu obru igru, niti me zanimaju njihove igre. Malo ljudi misli ovako ali... malo nas je al nas ima

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    A to da jedino bliztard proizvodi dobre igre niti sam igrao ijednu njihovu obru igru, niti me zanimaju njihove igre. Malo ljudi misli ovako ali... malo nas je al nas ima
    I jos se ponosis s time? Jedna stvar je ne voljeti blizzard igre...ima puno ljudi koji ne voli niti jednu blizzard igru, ali ne igrati niti jednu blizzardovu igru i onda se smijati na to da oni proizvode dobre igre je u najmanju ruku glupo, jadno i maloumno.

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    Da ponosim se time. Drago mi je da blizardu nisam dao ni kune. Meni je maloumno da moram kupit igru i onda jos i placat da bi je igro. Nedam ni kune
    Ja ocu igru koju cu kupit i igrat do kraja do mile volje a da neplatim ni kune. Tako vecina proizvođaca rade i radije cu postovati te proizvođace vec one koje ce prodat i glavu samo da napine đepove koji cu ionako vec pretrpani

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti

    Ti pricas o WoWu, a ja te pitam o blizzardu...to je ko da kazes da nevolis sex, a djevac si...bzveze....

Slične teme

  1. Warhammer Online: Age of Reckoning
    By Nefarnius in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 1988
    Posljednji post: 03-11-2013, 10:18
  2. Warhammer Online pozlaćen
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-08-2008, 09:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •