Stranica 10 od 20 PrvaPrva ... 89101112 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 271 do 300 od 582

Tema: Hellgate: London

  1. #271
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762
    A moze mi ko reci razliku izmedju pojedinih klasa...recimo izmedju blademastera i onog guardiana (ili kako vec)? Ta me najvise i zanima.
    -Sa marksmanom (to je onaj s pistoljima/puskama jelda? ) ne mislim igrati jer kada sam gledao trailere u kojima je gameplay sa njim Hellgate london mi se zgadio dok sada kada sam skontao da je to samo jedan od nacina onda mi se igra opet svidjela...jer mi je to cista debilana (djeluje mi kao Serious Sam )
    Nego na ovom screenshotu koji je Gwin postao...primjetite sta pise dole...Vanity-cam...lol...sad ce nekome pasti na pamet da osnuje ZbariTim u Hellgate-u =).
    Neka kul slika

  2. #272
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Evo ti paralela sa likovima iz d2, pa sam odluci:

    Blademaster - barb
    Guardian - pally
    Marksman - amazon
    engineer - asassin (trap asassin)
    evoker - sorc
    summoner (ne znam kak se zove tocno) - necro (a mozda i druid?)
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #273
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    svaka od klasa ima svoje cool trenutke,razlike nisu samo kozmetičke očita je razlika u gameplayu što ipak daje vrijednost igri.Uporedo igram sa Marksmanom,blademasterom i evokerom.
    Da li ste primjetili da su neki demoni poprilično intelegentni za razliku od ljudskih npc u nekim igrama.( oni Sniperi su stvarno dobro organizirani u nekim trenutcima,nisu baš glupi kao što izgledaju).

  4. #274
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Znači igra ima zapravo ogroman replayabiliti... Svaki put možeš igrati sa novom klasom i ima random generator mape koliko sam skužio! Ista stvar kao i Diablo 2

  5. #275
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    B'n'H
    Postova
    762
    hvala puno
    Blademaster mi djeluje super...ali vidjet cu kad nabavim igru
    ili mozda evoker ...hehe
    Neka kul slika

  6. #276
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Znači igra ima zapravo ogroman replayabiliti... Svaki put možeš igrati sa novom klasom i ima random generator mape koliko sam skužio! Ista stvar kao i Diablo 2
    ako je to fakat tak->

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #277
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Benti šta je guardian dosadan, trenutno sam lvl 12. Dosadne aure, dosadni štit, dosadni sword of judgement Naviknut sam na castere sa blesavim magijama pa sam za promjenu izabra ovog dosadnjakovica al sad cu ponovo poceti sa evokerom i sljedit svoj pravi put

  8. #278
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao Sybelius
    svaka od klasa ima svoje cool trenutke,razlike nisu samo kozmetičke očita je razlika u gameplayu što ipak daje vrijednost igri.Uporedo igram sa Marksmanom,blademasterom i evokerom.
    Da li ste primjetili da su neki demoni poprilično intelegentni za razliku od ljudskih npc u nekim igrama.( oni Sniperi su stvarno dobro organizirani u nekim trenutcima,nisu baš glupi kao što izgledaju).
    Istina, Doduše igrah samo demo, ali gameplay sa blademasterom i onaj sa marksmanom je ko dan i noć. Prvi ide na close combat i prima puno štete, dok ovaj drugi igri daje sasvim nocvu perspektivu i strategiju.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #279
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    A jel neko igro MMO, da malo čujemo i o tom dijelu igre, ja sam već sada zagrijan na kupovanje...

  10. #280
    Senior Member Lock'n'Load slayervedran's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    171

    re

    ja igram online,neznam nekako je čudno ,imam par primjedbi:

    -nema baš nikakve mogućnosti trade-a itema ,osim ako vam se da vijat ljude okolo i otvarat trade window stalno( znači nema nekog trade kanala,niti aukcijske kuce)
    -ponekad se nevide svi igraći,ali možete sa njima komunicirat
    -chat window je PRESTRAŠAN,al ono stvarno kao da su ga napravili u 5 minuta,velik je i nezgrapan,uvijek ali baš uvijl smeta te se gasi kad prelazite u novu zonu
    -hrpa mali ono hrpa bugova
    -vrlo malo vrsta oružja,od hladni oružja samo mačevi
    -pucanje iz oružja je očajno izvedeno,znači možete samo pucati ako ste u range za to određeno oružje,ako niste nemožete uopče pogodit monstera,a mislim domet im je ono smješan,nekih cc 20 metara

    ma ima toga još hrpa,ali sve u svemu ja sam kupio original igru i pretplatio sam se te prestao igrat wow
    meni je igra dobra i planiram ju igrat jer znam da če sve to popravit te dodat hrpu novog sadržaja
    tolko od mene

  11. #281
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Od tri klase koje igram Evoker mi je za sada najinteresantniji,morao sam smanjiti detalje na medijum(radeon x1600 je preslab za Evokera).Blademaster mi djeluje najopakiji,Marksman cool za FPS(nisam ljubitelj ovog žanra ali ponekad zaželim pucačinu,pa sam nabavio HalfLife2,sada za tu svrhu imam Marksmana,a HL2 odlazi iz moje kolekcije)
    Imam predosječaj da će me ova igra duuugooo držati!

  12. #282
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    Bio sam prije par dana u Algoritmu, tražio Witchera. Nije ga bilo. Skoro sam uzeo Hellgate, ali sam u zadnji tren odustao i potrošio lovu na stripove.
    A sad po vašim komentarima vidim da sam vjerojatno pogriješio.
    Kad skupim lovu, idem u Zagreb i kupujem.

  13. #283
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Najbolje,ako je moguće probaj demo,vjerovatno će ga objaviti u pc playu.Komentari o igri su proturiječni.Neki igru smatraju lošom a drugi je hvale( ja spadam u ovu grupu).Igra ima svojih mana,što neki vjerovatno neće tolerirati.Mislim na one koji traže perfekciju u grafici i interakciji sa npc i okolinom.

  14. #284
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Ma igra je dobra, zanimljiva, ima adrenalina i oklopi i oruzja su dobro napravljena super je. Ali je jako lose optimizirana i ima bugova mislim da bi to trebo patch popravit.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  15. #285
    Loše optimizirana?
    512Mb RAM-a, Radeon 9600 sa 128Mb i 3Ghz proc vrti sve na medium uz minimalno štekavanje.

  16. #286
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Loše optimizirana?
    512Mb RAM-a, Radeon 9600 sa 128Mb i 3Ghz proc vrti sve na medium uz minimalno štekavanje.

    opa dobro, znači da bi ga ja mogao igrati

  17. #287
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    Nemojte suditi o igri dok ne dodjete do British Museuma.Osjecaj kad se iz poda stvori 20-etak Fellbore-a je ....neopisiv...
    I taman kad se naviknete na njih i kad vas vise ne mogu iznenaditi iz poda iskoci Fellbore lasher.
    Nakon sta sve pokoljete, kamene statue ozive i pocnu vas klat...Nikad toliko adrenalina nisam osjetio ni u jednom (mmo)rpgu...Kad pobijete statue padnu prvi legendary itemi i dodje truth(npc napravljen po oracle iz matrixa ocito)
    Za vas koji ste bili skepticni jer je npr.gamespy dao ocjenu 60/100 sudite nakon sta zaigrate a ne po ocjenama.
    Ovakad gust igranja nisam dozivio od diabla 1,steta da nemam vremena za online da se negdje nadjemo...
    10/10
    Twista + Mitch = Twitch

  18. #288
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    upravo odradio Tower Of London i umlatio Beast of Abaddon

    mrcina je ogromna.. demon od cca 25-30 metara , ali pozitivna stvar je da nisam uspio sve iteme odjednom potrpat u inventory
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  19. #289
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Level 18 guardian dobiva redovno po picki iz tog razloga šta se bori protiv level 25 demona. Cuvajte se kad dođete do mob bossa. Opak je

  20. #290
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    upravo odradio Tower Of London i umlatio Beast of Abaddon

    mrcina je ogromna.. demon od cca 25-30 metara , ali pozitivna stvar je da nisam uspio sve iteme odjednom potrpat u inventory
    Cek cek kaj se fakat zove tak ?????

    Uh hebote vec 4 primjer kopiranja Wh40k svijeta ... ja sam naletil na ostala 3 ...

    Nazalost nisam stigel previse igrati ali sam 9lvl Marksmena i polagano se igra .... Pucas , bacis invisibiliti , udaljis se , snajp stance , pucas , bacis inivs ...

    Igram totalno suljanje do jaja ima elementa fakat svega ... 10 igri u jednoj ...

    Jedino kaj je na pocetku fakat spora ali to je ok da se covjek privikne
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  21. #291
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ovo ću samo još jednom reč i onda nebum više spammao...

    Pa da krenem:


  22. #292
    Tehnički gledano, Abaddon je demon ne povezan sa GW franšizom (židovski, ili tako nešto), tako da ćemo oprostiti.
    Nemojte mi spoilat sada.

  23. #293
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Evo ti jedan "spoiler" - znaš kaj je bolje od marksmana? - marksman sa grenade launcherom koji radi splash dmg
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  24. #294
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005
    Cemu

    na F1 drzis puskicu koja radi 86 fizickog dmg (400 metaka min) plus preko upgrejdova radi nova dmg (34%) i splash fire dmg (50-60) u radijusu 2 metra

    a na F2 se drzi rocket loncher koji je za vece bestije isto je upgrejdan do boli
    (gorivo koje daje 115% na fire dmg, i rocket upgrade koji povecavaju domet za 10% i povecava splash range za 1 metar) ...

    To je bolesna kombinacija ...

    I pobogu sta ce ti granejd loncer za marksmena kada ima skill za granate !!!!!!!
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  25. #295
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Kolko nofcica je igra u algoritmu?ak ima diablo 2 stih uzimam,...
    Won't Bow Don't Know How.

  26. #296
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    = Citat = Izvorno postao ezav
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    upravo odradio Tower Of London i umlatio Beast of Abaddon
    Cek cek kaj se fakat zove tak ?????

    Uh hebote vec 4 primjer kopiranja Wh40k svijeta ...
    ispljuskat ću te.. sjeti me da ponesem na slijedeći session "Book of Vile Darkness" pa ćeš vidjet koliko demonskog materijala se prenosi iz igre u igru.

    a abaddon je izvorno hebrejska riječ (doslovno "uništenje"), ali kontekstualno se prevodi kao kraljevstvno mrtvih, sastavni dio Gehenne, tj. pakao.

    wikipediaSis your friend.

    @masakrist 349.99kn
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  27. #297
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    inastalirao, igrao 5 minuta i unistalirao. nemojte trošiti svoje vrijeme na ovu igru
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  28. #298
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Ma bravo,a za pet minuta si uspio vidjet sto iz ove igre?menu i interface....
    @gwin: thx...
    Ako netko moze reci kako je online princip rjesen tj malo ga opisati..thx
    Won't Bow Don't Know How.

  29. #299
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao unknown
    inastalirao, igrao 5 minuta i unistalirao. nemojte trošiti svoje vrijeme na ovu igru
    imam frenda koji isto isprobava igre na taj nacin (ono u 5 min), lik mi je neki dan govorio kakvo je sranje Morrowind....., ja ga samo gledam , smireno se okrećem i hodam......

    a sto ces, ukusi....

  30. #300
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Ne ukusi.. Idioti.

Slične teme

  1. Why Hellgate sucks.
    By infans in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 20-03-2008, 17:19
  2. Hellgate London [RJEŠENO]
    By v4MP1r3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-03-2008, 16:45
  3. Hellgate London
    By blackman in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-12-2007, 15:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •