Stranica 6 od 19 PrvaPrva ... 4567816 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 562

Tema: Large Hadron Collider

  1. #151
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: mogući smak svijeta

    Je, glupo je... I da je postojala neka opasnost, projekt bi se ubrzo obustavio.

    http://www.net.hr/znanost/page/2008/09/03/0121006.html

    Evo vam tekstić mali, nije loše napisan. Tako da slobodno prespavate 10.9., nitko vas neće popapati.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  2. #152

    Re: mogući smak svijeta

    ma kakaf rizik...rizika gotovo da i nema, a te crne rupe su mediji preveč napuhali...pa nebre sad nastati neka gorostasna crna rupa zbog ekperimenta koji se več milijardama godina događa na našoj planeti i okolnim zvijezdama.
    Znanstvenici su lepo objasnili da su jaaako male šanse za nastanak tih rupa a ako i nastaju tolko su sitne da jednostavno nestaju pošto nema uvjeta da opstanu...
    Pokus ko' pokus...ako uspije svi budu govorili kak je to super uloženi novac jer se otkrila najveća tajna svemira,ako ne uspije onda budu govorili kak su to uludo potrošeni novci.Nebreš udovoljiti objema stranama..
    Osobno sa zA pokus,a vi ostali imajte svoja mišljenja...
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  3. #153
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506

    Re: mogući smak svijeta

    cracked.com je imao jako dobar clanak o ovome
    5-scientific-experiments-most-likely-end-world.html
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  4. #154
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  5. #155
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    znanost, vojska, ekonomija?
    izbor armija-malo bi pripomoglo u prcenju talibana
    ekonomija - fokusiralo bi se na ocuvanje okolisa i ublazili bi zagadjenja
    znanost nam samo pomaze sada da otkrijemo kako smo nastali, a postoji rizik da bi nas mogla crna rupa razvuci
    Znanost nam SAMO pomaze da otkrijemo kako smo nastali? Stvarno zelis znanje usporediti sa poboljsavanjem i proizvodnjom sredstava za unistavanje zive sile?
    vise bi volio da me direkt nukaju s nuklearkom nego da me proguta crna rupa
    Osim sto u slucaju nuklearke umires radi tudjih interesa.
    there is no god to punish us

  6. #156
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Znanstvenici su toliko opterećeni vjerom,strašno,sad će oni riskirati smrt 6 milijuna ljudi da bi dobili neku blesavu medaljicu i bili u novinama.Već sam rekao svoje mišljenje o njima,kako će to pomoći svijetu? Hoće li nekome u Africi,Afganistanu ili Kubi značiti nešto da je svijet nastao Bing Bangom? A i ti RayDX,nisi za glavu viši od drugih jer znaš što je UMCIROP ili ultramegabiskularnokvantne čestice,niti imaš pravo ikome govoriti da su glupi jer vjeruju u Boga,kao ni ti Sonic,koji nazivaš Bibliju "komedijom".
    Evo, opet imam osjećaj da je često mišljenje da je Kršćanstvo zauzelo nekakav nedodiriv tron.
    Kao prvo, ti mene vrijeđaš kad osporavaš znanost, kao što tebe vrijeđa kad ja osporavam Bibliju. Nema tu "veće žrtve".
    Kao drugo, tvoj pogled je čisti idiotizam. Ne vidim zašto forsiraš kartu "gladni u Africi". Kako vjera pomaže svijetu? Što vjera znači klincu u Africi, kad će on umrijeti od izgladnjelosti? Vjera mu neće donijeti hranu. A opet, Crkva kupi velike novce i sigurno je potrošila mnogo više nego ovaj projekat.
    Što se tiče mogućnosti o smaku svijeta, to je obična medijska prenapuhana patka, kao i sve dosad. Probaj se malo informirati, ili slušati "ultramegabiskularnokvantnog" RayDX-a koji zna što govori za razliku od tebe.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  7. #157
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Znanstvenici su toliko opterećeni vjerom,strašno,sad će oni riskirati smrt 6 milijuna ljudi da bi dobili neku blesavu medaljicu i bili u novinama.Već sam rekao svoje mišljenje o njima,kako će to pomoći svijetu? Hoće li nekome u Africi,Afganistanu ili Kubi značiti nešto da je svijet nastao Bing Bangom? A i ti RayDX,nisi za glavu viši od drugih jer znaš što je UMCIROP ili ultramegabiskularnokvantne čestice,niti imaš pravo ikome govoriti da su glupi jer vjeruju u Boga,kao ni ti Sonic,koji nazivaš Bibliju "komedijom".
    Evo, opet imam osjećaj da je često mišljenje da je Kršćanstvo zauzelo nekakav nedodiriv tron.
    Kao prvo, ti mene vrijeđaš kad osporavaš znanost, kao što tebe vrijeđa kad ja osporavam Bibliju. Nema tu "veće žrtve".
    Kao drugo, tvoj pogled je čisti idiotizam. Ne vidim zašto forsiraš kartu "gladni u Africi". Kako vjera pomaže svijetu? Što vjera znači klincu u Africi, kad će on umrijeti od izgladnjelosti? Vjera mu neće donijeti hranu. A opet, Crkva kupi velike novce i sigurno je potrošila mnogo više nego ovaj projekat.
    Što se tiče mogućnosti o smaku svijeta, to je obična medijska prenapuhana patka, kao i sve dosad. Probaj se malo informirati, ili slušati "ultramegabiskularnokvantnog" RayDX-a koji zna što govori za razliku od tebe.
    Mislim da nisi skužio što je htio reći.
    Ne osporava on kao ni jedan drugi vjernik znanost nego to je rekao jer je mislio da postoji rizik za smrt svih tih ljudi kao što sam i ja mislio prije nego sam sve pročitao.

  8. #158
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: mogući smak svijeta

    Postoji rizik da Bog ponovno pobije sve ljude.

    Hajdemo prestati vjerovati u njega.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  9. #159
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197

    Re: mogući smak svijeta

    važno je da je žuti tisak odradio svoje , pa mi sad zenske u razredu skacu okolo govoreci kako ce doci kraj svijeta i kako je to tako jer su to citale na netu.
    jej.
    a ti kacigo.
    Ovaj fazon sa "hej hej nemojte to raditi imaju gladni u africi/sida/orbit" je odavno isfuran.
    glup je .
    tarmi rićmi

  10. #160
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: mogući smak svijeta

    Kako god, jednom će mo krepat tako da svedno bilo to za 5 ili 50 godina. I ako krepamo za 5, bit će mo krepani i nećemo moći žalit za tim što nismo uživali u životu tako da će nam bit svedno...

  11. #161
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: mogući smak svijeta

    Slobodno krepaj, ja planiram još kojih 70 godina tumarati... Najmanje
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  12. #162
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: mogući smak svijeta

    A dobro, al ionako niš ne znaš kad krepaš tako da ti taj loodi provod u životu neće ništa značit

  13. #163
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: mogući smak svijeta

    Vjerojatno... Ja ne ciljam na sreću i zabavu, već želim saznati što više o čovječanstvu i svijetu i doneti svoje zaključke...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #164
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: mogući smak svijeta

    Tako nešta i ja... Čovječe pogledo sam u zadnja 3 tjedna 11 dokumentaraca o svemiru...

    I da, svakom je smak svijeta kad taj neko umre

  15. #165
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: mogući smak svijeta

    Svi vi koji idete sa "koliko gladnih u Africi ima a mi tu trošimo na nekakvo bezvezno otkrivanje nekog bezveznog Higgsovog bozona" spikom - odreknite se svih luksuza koje imate u životu (struja, čista voda, raznovrsna hrana) i sve što uštedite pošaljite u Afriku.

  16. #166
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Znanstvenici su toliko opterećeni vjerom,strašno,sad će oni riskirati smrt 6 milijuna ljudi da bi dobili neku blesavu medaljicu i bili u novinama.Već sam rekao svoje mišljenje o njima,kako će to pomoći svijetu? Hoće li nekome u Africi,Afganistanu ili Kubi značiti nešto da je svijet nastao Bing Bangom?
    Upravo to.
    = Citat = Izvorno postao LorlonWarrior
    Nemam ja niš protiv Biblije... Al možda ni Biblija nikome ne znači ništa u Africi i zemljama koje si nabrojo...
    Ne dibi. ako je ikom stalo do afrikanaca onda je to crkvi.
    Mucni glavom prije nego nesto pocnes trabunjat
    Nemas pojma koliko afrikanci znaju o Bibliji a dosao si nam tu nesto pametovat.
    Znanstvenici se bave Big Bangom da bi obrazovali nas i dali nam doznanja kako smo i zašto tu. Ja tu ne vidim ništa loše
    Afrikanci nemaju ni za jest a mi imamo pristojne skole i u uđbenmicima pise dovoljno. Niko nece umrjet ako nesazna kako je nastala zemlja.
    Nemam ja nista protiv toga da saznamo nesto vise ali prvo moramo mislit kako prezivit a tek onda kako cemo biti pametniji.

    Nelaprdaj

  17. #167
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Znanstvenici su toliko opterećeni vjerom,strašno,sad će oni riskirati smrt 6 milijuna ljudi da bi dobili neku blesavu medaljicu i bili u novinama.Već sam rekao svoje mišljenje o njima,kako će to pomoći svijetu? Hoće li nekome u Africi,Afganistanu ili Kubi značiti nešto da je svijet nastao Bing Bangom?
    Baš kad sam zaključio da pišeš pametne postove,prevario sam se.Komentar nije potreban,RayDX-ov je dovoljan.

  18. #168
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Znanost ne može nikako nagaziti temelje vjere ni postojanje Boga.
    Može. Jednostavnim pitanjem: "Where's the beef?"

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ne dibi. ako je ikom stalo do afrikanaca onda je to crkvi.
    Slatko. A čime to točno crkva toliko pomaže siromašnim Afrikancima? Sigurno ustrajnom molitvom.

    I da, ljudska moralnost nema temelje u religiji. Tako da je tvrdnja da su samo vjernici "dobri" krajnje (oprosti na izrazu) idiotska, a uz to i uvredljiva.
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  19. #169
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: mogući smak svijeta

    Meni je iz svega ovoga najgenijalnije to što oni uvjeravaju ljude da su eventualne crne rupe koje bi mogle nastati bezopasne, a neznaju kurca o njima već sve baziraju na nedokazanim matematičkim proračunima.

  20. #170
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721

    Re: mogući smak svijeta

    Na tim istim matematickim proracunima su i stvorili teoriju da bi se crne rupe mogle otvoriti nakon eksperimenta.
    there is no god to punish us

  21. #171
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao Fabia vRS
    Na forumu je zabranjen nacionalizam. I da to samo rade retardus ameri, pa ono go and join them
    Fabia, za početak, okani se moderatorskog posla. Iritantan si. Nadalje, ne budi licemjer. Hvala :*
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Postoji nešto puno više od vjere ljudske, puno više od koncepta Boga, to je sigurno.
    Eh, tu se varaš. Ljudima će trebati kocept boga dokle god nećemo znati apsolutno sve. Nije važno hoće li taj bog biti Bog, Alah, Budha ili Jasmin Stavros.

    Ljudi se boje nepoznatih stvari, a s bogom možeš apsolutno sve objasniti. Zašto se djeca boje mraka? Ne znaju što se skriva iza njega. Tako je i s ljudima. Ne znamo kako je život započeo? OK, onda ćemo reći da je nastao intervencijom nečega puno "većeg" od nas.
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ne dibi. ako je ikom stalo do afrikanaca onda je to crkvi.
    Mucni glavom prije nego nesto pocnes trabunjat
    Nemas pojma koliko afrikanci znaju o Bibliji a dosao si nam tu nesto pametovat.
    Reci mi samo, molim te, koliko je ovo dijeteSznalo o Bibliji? Sve da nešto i je znalo, ne bi mu pomoglo da prijeđe još taj jedan kilometar. Znaš što bi mu pomoglo? To da ju je taj novinar uzeo pod ruku (ne bi bilo teško, ionako ima 5 kila) i odveo ju u taj kamp.

    Rider, ti isto tako nemaš pojma koliko ekipa iz Afrike zna o Bibliji pa ni ti nisi poželjan predavač.







    Nadalje, molim da se ubuduće sve rasprave o vjeri odvijaju u topicu: "Hej, ja kršim pravila foruma, banajte me!" kojeg će te svaki ponaosob otvoriti. Da, dragi vjernici, ovim pokusima se igramo boga. I ne dira nas jerbo je to ionako dream job. Lik prije nas je sve obavio.

    Gratz :*
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  22. #172

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Znanstvenici su toliko opterećeni vjerom,strašno,sad će oni riskirati smrt 6 milijuna ljudi da bi dobili neku blesavu medaljicu i bili u novinama.Već sam rekao svoje mišljenje o njima,kako će to pomoći svijetu? Hoće li nekome u Africi,Afganistanu ili Kubi značiti nešto da je svijet nastao Bing Bangom?
    Upravo to.
    = Citat = Izvorno postao LorlonWarrior
    Nemam ja niš protiv Biblije... Al možda ni Biblija nikome ne znači ništa u Africi i zemljama koje si nabrojo...
    Ne dibi. ako je ikom stalo do afrikanaca onda je to crkvi.
    Mucni glavom prije nego nesto pocnes trabunjat
    Nemas pojma koliko afrikanci znaju o Bibliji a dosao si nam tu nesto pametovat.
    Znanstvenici se bave Big Bangom da bi obrazovali nas i dali nam doznanja kako smo i zašto tu. Ja tu ne vidim ništa loše
    Afrikanci nemaju ni za jest a mi imamo pristojne skole i u uđbenmicima pise dovoljno. Niko nece umrjet ako nesazna kako je nastala zemlja.
    Nemam ja nista protiv toga da saznamo nesto vise ali prvo moramo mislit kako prezivit a tek onda kako cemo biti pametniji.

    Nelaprdaj
    /quote 1
    Da pomoći će nam...ali ja ne kužm zasto tebe to zanima i ljuti...pod prvo ti nisi znanstvenik da znas u cemu ce nam pomoci a pod drugo to nisu tvoje pare...I još nešto ne vrijeđajte kubu jer je ta zemlja u nekim segmentima razvijenije od nase drzave(npr.zdrasvstvo...imaju jedne od najboljih svjetskih doktora,jeftini su i sada dobivaju dobru opremu)...i da pomoglo je iraqu i afganistanu...jer da nije bilo tog projekta dobar dio novaca bi otišao u fondove za rat koji se održava tamo....



    /quote 2
    Sereš kao Barbara Bush...da toliko pomazu Afrikancima zasto je onda Afrika jos siromasna?Jer vidis crkva ima toliko novaca i moći da ona može nahraniniti cijelu afriku u jednome danu
    I zasto to nisu napravili?Oni samo kradu novce ljudima i pokusavaju kontrolirati pucanstvo i vladu(ovo nije rasprava o vjeri nego o profitabilnoj organizaciji).Oni prvotno pomažu u africi da bi pućanstvo preobratili na kršćanstvo i time još malo pridobili na moći ....Uostalom da rade takve dobre stvari u africi ne bi ih u prošlosti toliko ubijali


    /quote 3
    Idiot si.Mini crne rupe?Jebote....to mi zvuci gluplje nego biblija....


    edit.pajngvajne glup si
    krades me nesvjesno

  23. #173
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: mogući smak svijeta

    Joooj jedva cekam
    Bas da vidim

  24. #174
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: mogući smak svijeta

    zbog ovakvih tema poželim da se odmah nakon starta experimenta otvori rupetina i pocucla nas unutra...kakvih debila sam vidio u ovoj temi...isusa vam boga...

  25. #175
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: mogući smak svijeta

    Joooooj, nemojte Afriku u ovo uvlačiti, je*ala vas Afrika... Subsaharska Afrika već jest jedna ogromna crna rupa (metaforično i doslovno).
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  26. #176
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305

    Re: mogući smak svijeta

    rayxd : slažem se

    A šta se tiče crkve, zašto oni grade ogromne katedrale dok u Africi ima gladnih?

  27. #177
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: mogući smak svijeta

    U Africi ima gladnih dovoljno da požderu svu hranu svijeta.
    Njima ne treba hrana nego znanje i mogućnosti. A to nemaju....
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  28. #178
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: mogući smak svijeta

    Treba stvoriti pravilo da ovakve teme budu striktno zabranjene na ovom forumu. Milijun puta se dokazalo da žalosna većina ne zna dovoljno da bi rekla 2-3 pametne... A ovima koji uzimaju Afriku za argumentiranje svog mišljenja...
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  29. #179
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721

    Re: mogući smak svijeta

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Treba stvoriti pravilo da ovakve teme budu striktno zabranjene na ovom forumu.
    Radis isto sto i ovi koji zele prekinuti eksperimente. Istina, tu ima svakakvih odgovora ali vjerujem da ih se isplati istrpiti zbog onih nekoliko zanimljivih kao i u ostalim trenutno zabranjenim raspravama.
    there is no god to punish us

  30. #180
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772

    Re: mogući smak svijeta

    2 pitanja.

    1: zasto se vec nije okupila neka angry mob paravojska i razorila taj njihov tunel/kompleks/štagod?

    2: recimo, nastanu te crne rupe. bili mi to odma saznali il?
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

Slične teme

  1. Hadron pušten u pogon, počinje velika frka!
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-09-2008, 08:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •